BIOMED LUBLIN [BML] księga I

wszystko na temat spółek publicznych
Czens
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2314
Rejestracja: 09 kwie 2020 09:18

Re: BIOMED LUBLIN [BML] księga I

Postautor: Czens » 28 sie 2020 11:36

Bożek, masz teraz okazję sprzedać wszystkie akcje swoje i tych, których reprezentujesz.... Dalej.... śmiało, Tak krzyczysz u siebie na Bankierze.pl, że te akcje są g... warte .. WTEDY TO FORUM UWOLNI SIĘ OD TEGO SYFU BANKIEROWSKIEGO :twisted:

REKLAMA


GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: BIOMED LUBLIN [BML] księga I

Postautor: GH05T » 29 sie 2020 12:42

Bożek, masz teraz okazję sprzedać wszystkie akcje swoje i tych, których reprezentujesz.... Dalej.... śmiało, Tak krzyczysz u siebie na Bankierze.pl, że te akcje są g... warte .. WTEDY TO FORUM UWOLNI SIĘ OD TEGO SYFU BANKIEROWSKIEGO :twisted:
Czensik BOZEK z ekipą BANKSTERS Czaja się na twoje akcje i twoich ziomkow nie daj się tym oszustom i podludziom wariacie
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

Czens
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2314
Rejestracja: 09 kwie 2020 09:18

Re: BIOMED LUBLIN [BML] księga I

Postautor: Czens » 30 sie 2020 18:04

Bożek, masz teraz okazję sprzedać wszystkie akcje swoje i tych, których reprezentujesz.... Dalej.... śmiało, Tak krzyczysz u siebie na Bankierze.pl, że te akcje są g... warte .. WTEDY TO FORUM UWOLNI SIĘ OD TEGO SYFU BANKIEROWSKIEGO :twisted:
Czensik BOZEK z ekipą BANKSTERS Czaja się na twoje akcje i twoich ziomkow nie daj się tym oszustom i podludziom wariacie


W filmie "Skazani na Shawshank", (zawsze to coś pouczającego dla wielokrotnego przestępcy) główny bohater Andy Dufresne tłumaczył swojemu więziennemu koledze, jak to przelewa pieniądze z przestępstwa na konto cichego wspólnika i kogo czyni odpowiedzialnym na wypadek ewentualnej wpadki... "To nie ja wysoki sądzie, to on, to Randall Stevens" TO ON. DLA GHOSTA TO ONI...

SANWIL Postautor: GH05T » 29 sie 2020 17:53
Podobno mają uszyć taka płachte, że zakryje cały świat i zabije wirusa

GHOST, żeby ogłupić wszystkich, napisz jeszcze "jak rozpętałem III WOJNĘ ŚWIATOWĄ"

GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: BIOMED LUBLIN [BML] księga I

Postautor: GH05T » 30 sie 2020 22:28

Bożek, masz teraz okazję sprzedać wszystkie akcje swoje i tych, których reprezentujesz.... Dalej.... śmiało, Tak krzyczysz u siebie na Bankierze.pl, że te akcje są g... warte .. WTEDY TO FORUM UWOLNI SIĘ OD TEGO SYFU BANKIEROWSKIEGO :twisted:
Czensik BOZEK z ekipą BANKSTERS Czaja się na twoje akcje i twoich ziomkow nie daj się tym oszustom i podludziom wariacie


W filmie "Skazani na Shawshank", (zawsze to coś pouczającego dla wielokrotnego przestępcy) główny bohater Andy Dufresne tłumaczył swojemu więziennemu koledze, jak to przelewa pieniądze z przestępstwa na konto cichego wspólnika i kogo czyni odpowiedzialnym na wypadek ewentualnej wpadki... "To nie ja wysoki sądzie, to on, to Randall Stevens" TO ON. DLA GHOSTA TO ONI...

SANWIL Postautor: GH05T » 29 sie 2020 17:53
Podobno mają uszyć taka płachte, że zakryje cały świat i zabije wirusa

GHOST, żeby ogłupić wszystkich, napisz jeszcze "jak rozpętałem III WOJNĘ ŚWIATOWĄ"
SWIR xd kto ci taka krzywdę zrobił?
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

Czens
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2314
Rejestracja: 09 kwie 2020 09:18

Re: BIOMED LUBLIN [BML] księga I

Postautor: Czens » 30 sie 2020 22:49

GHOST, czyli duch - WYBACZ MI BRUNHILDO...! GHOST, ale odstawiacie jaja z tymi wypastowanymi na czarno duchami w prześcieradłach.Tfu.. zgiń... przepadnij zmoro... :evil: :lol: :lol:

Czens
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2314
Rejestracja: 09 kwie 2020 09:18

Re: BIOMED LUBLIN [BML] księga I

Postautor: Czens » 30 sie 2020 22:52

DUCH PAZDZIOCH NAPISAŁ:
to jutro biomed w w20
Tyle, że jest tak

http://biznes.pap.pl/pl/news/all/info/2 ... du-indeksu

Czens
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2314
Rejestracja: 09 kwie 2020 09:18

Re: BIOMED LUBLIN [BML] księga I

Postautor: Czens » 31 sie 2020 08:50

Zalety przeciwciał poliklonalnych

Jest to stosunkowo niedrogi proces i może być stosowany do izolowania dużych ilości przeciwciała podczas jednej ekstrakcji. PAb to niejednorodna mieszanka przeciwciał, które mogą wiązać się z szeroką gamą epitopów antygenowych. W związku z tym istnieje mniejsze prawdopodobieństwo, że niewielka zmiana w epitopach antygenu wpłynie na pAb. Te przeciwciała są bardzo stabilne w szerokim zakresie stężeń soli i wartości pH.

GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: BIOMED LUBLIN [BML] księga I

Postautor: GH05T » 31 sie 2020 08:57

Ile łyżeczek slodzisz herbatę wariacie
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

Czens
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2314
Rejestracja: 09 kwie 2020 09:18

Re: BIOMED LUBLIN [BML] księga I

Postautor: Czens » 31 sie 2020 09:18

Ile łyżeczek slodzisz herbatę wariacie
GHOST, JAKĄ METODĄ KLONUJE SIĘ TAKIE POE.BANE DUCHY JAK TY?

Czens
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2314
Rejestracja: 09 kwie 2020 09:18

Re: BIOMED LUBLIN [BML] księga I

Postautor: Czens » 31 sie 2020 09:29

Infektolog i badacz z Fundacji Oswaldo Cruz (Fiocruz) Julio Croda, który koordynuje badania w Brazylii wyjaśnił CNN, że w regionach, w których największa liczba osób otrzymała szczepionkę BCG, występują mniej poważne przypadki Covid-19 u dzieci.¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶

¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ Badania pokazują, że BCG ma rodzaj ochrony przed chorobami układu oddechowego, trwającą od jednego roku do półtora roku. <--------------------

Oznacza to, że ci, którzy wzięli go po urodzeniu, nie mają już ochrony BCG ani przed gruźlicą, ani innymi chorobami.

Według Croda badanie ma na celu ocenę, czy szczepionka BCG w krótkim okresie zapobiega hospitalizacjom i zgonom - czyli powikłaniom po nowym koronawirusie

https://www.cnnbrasil.com.br/saude/2020 ... a-covid-19

BADANIA I DOWODY W SPRAWIE SZCZEPIONEK BCG na COVID-19 mówią same za siebie... :!: :!: :!:

Klinika Ehara Japonia
2020/08/27 21:21
Spośród wszystkich 280 pracowników medycznych, którzy otrzymali kiedyś szczepionkę BCG po urodzeniu, 71 osób otrzymało dodatkowe szczepienie BCG w marcu, a pozostałe 209 nie.
¶¶¶¶¶¶ Powtórzone testy wykazały, że do końca czerwca 0 osób było pozytywnych na PCR w grupie przypominającej (¶¶¶¶¶¶). i 18 (8,6%) było pozytywnych na PCR w grupie nieszczepionej. (¶¶¶¶¶¶). Nie było żadnych skutków ubocznych szczepienia BCG (248). Chcę szybciej dowiedzieć się o wynikach badań prowadzonych w Holandii i Australii.

https://note.com/eharaclinic/n/n450cf803e7e8


Ostatnie badania wskazują, że zarówno zapadalność na COVID-19, jak i całkowita liczba zgonów są silnie związane z obecnością lub brakiem krajowych obowiązkowych programów szczepień BCG i zachęcają do rozpoczęcia kilku badań klinicznych, spodziewając się, że ponowne szczepienie BCG może zmniejszyć częstość występowania i nasilenie COVID. 19.
Tutaj przedstawione wyniki analizy bioinformatycznej proteomu Mycobacterium bovis (szczep BCG / Pasteur 1173P2) sugerują cztery immunodominujące antygeny, które mogą indukować odpowiedź immunologiczną przeciwko SARS-CoV-2



https://pubs.acs.org/doi/10.1021/acs.jproteome.0c00410

Czens
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2314
Rejestracja: 09 kwie 2020 09:18

Re: BIOMED LUBLIN [BML] księga I

Postautor: Czens » 31 sie 2020 11:29

SZCZEPIONKA BCG MA OGROMNY POTENCJAŁ...



osoby starsze zaszczepione „BCG miały 75% mniej infekcji dróg oddechowych niż osoby starsze zaszczepione placebo”.

https://virus.com.gr/anamenatai-axiolog ... -covid-19/

GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: BIOMED LUBLIN [BML] księga I

Postautor: GH05T » 31 sie 2020 11:30

SZCZEPIONKA BCG MA OGROMNY POTENCJAŁ...



osoby starsze zaszczepione „BCG miały 75% mniej infekcji dróg oddechowych niż osoby starsze zaszczepione placebo”.

https://virus.com.gr/anamenatai-axiolog ... -covid-19/
Ty chyba placebo szczepiles
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

Czens
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2314
Rejestracja: 09 kwie 2020 09:18

Re: BIOMED LUBLIN [BML] księga I

Postautor: Czens » 31 sie 2020 11:48

SZCZEPIONKA BCG MA OGROMNY POTENCJAŁ...



osoby starsze zaszczepione „BCG miały 75% mniej infekcji dróg oddechowych niż osoby starsze zaszczepione placebo”.

https://virus.com.gr/anamenatai-axiolog ... -covid-19/
Ty chyba placebo szczepiles
GHOST, SZCZAĆ CI CIULE NOSIĆ, A NIE ZAJMOWAĆ SIĘ MEDYCYNĄ.

Czens
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2314
Rejestracja: 09 kwie 2020 09:18

Re: BIOMED LUBLIN [BML] księga I

Postautor: Czens » 31 sie 2020 16:10


WRÓŻKA ZĘBUSZKA (czyli pazdzioch w fazie sterowania wzrostem kursu Biomedu Lublin) napisał:
Zwyczajnie patrze na wykres) zaczynalem tu na forum, uczylem sie, potem fx i wyszliwowalem oko do perfekcji i czucie tego co bedzie na rynkach, nie ma znaczenia gdzie, bo technika wszedzie jest ta sama.
Teraz to moze wydaje sie dla mnie proste, dla innych nie do osiagniecia, ale wszystko ma swoja cene, a mase czasuto zajelo, ba 2 grzywny za wspolprace z Falenta dostalem, mimo iz 70mln z Hawe zgarnal, Zwg 26 i inne zrzuty, czyli ze 130-140mln. Oczywiscie to byly jego pieniadze, ale nie dotrzymal slowa
Widac wiec, ze pasja, ktora z forumowicza zaprowadzila mnie do Falenty, bo sam zaprosil mnie na spotkanie, mozna rzec wyszla bokiem, ale ja uparte bydel jestem i jeszcze sie naprostuje. Sam sie czesto diwie, ze jestem tak precyzyjny a analize moze 1-2 minuty robie plus wazenie wszystkich okolicznosci na swiecie w glowie, aczkolwiek jestemsmy tylko ludzmi nie robotami i ciezko trafiac zawsze.
Co do 2 pytania nie wiem, pewnie zmieniono wartosc w trakcie

Nie mam licencji na doradztwo, za to dostalem grzywne min pierwsza, druga za manipulacje intrumntami fnansowymi, bo 183 mln na Hawe obrytu zrobilem, minmo iz obrotu miedzy soba tylko niecaly 1% byl i jak to mowi pan Braun z Konfederacji



Szczesc Boze Mafie Sluzby Loze
a i pozdrawiam sluzby i KNF co czytaja forum :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=3CPK_cc_QJs


Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: pazdzioch » 25 lip 2020 09:31¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶

√ ¶¶¶¶¶
a mnie złota kula mówi ze bedzie atak na szczyt czyli 380 a ona sie nie myli jak i mi mowiła zebym pupil po 287 w piatek troszka drobnych,w poniedzialek z ranca spojrze jeszcze raz na kuyle i porozmawiam z zlota rybka jak bede na rehabilitacji w tworkach,



viewtopic.php?f=1&t=198250&p=9339784&hi ... a#p9339784

TRZECIA ZASADA DYNAMIKI, każda akcja budzi reakcję.

Jak myślisz, co będzie z twoimi wpisami na tym forum....? :roll: :shock:
Bożek, myślisz, że zagrożenie minęło..?

Eselition
Starszy plutonowy
Posty: 33
Rejestracja: 19 maja 2020 17:52

Re: BIOMED LUBLIN [BML] księga I

Postautor: Eselition » 31 sie 2020 16:50

SZCZEPIONKA BCG MA OGROMNY POTENCJAŁ...
Niestety akcje BML potencjału już nie mają. A to ten ewentualny potencjał ludzi interesuje


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości