BIOMED LUBLIN [BML] księga I

wszystko na temat spółek publicznych
hantar
Chorąży sztabowy
Posty: 4763
Rejestracja: 23 sie 2008 19:22

Re: BIOMED LUBLIN [BML] księga I

Postautor: hantar » 29 lis 2021 13:21

Zachowanie Biomedu z ostatniego roku pokazuje jak dużo było świeżego, niedoświadczonego kapitału na GPW w zeszłym roku. Ludzi, którzy kompletnie nie znają historii poszczególnych spółek, nie znają ludzi, którzy tym kierują i do czego są zdolni. Czyli historia się powtarza na nowej kasie.
Ostatnio zmieniony 29 lis 2021 16:56 przez hantar, łącznie zmieniany 1 raz.

REKLAMA


dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: BIOMED LUBLIN [BML] księga I

Postautor: dusigrosz » 29 lis 2021 13:32



APN Promise (PRO) New Connect
Postautor: palacz2009 » 10 wrz 2020 10:06

koniec g*** covidowych Zaczynamy kupować spółki z potencjałem. Kapitalizacja 47 mln śmiech na sali. Kierunek 10

viewtopic.php?f=1&t=242810&p=9353121&hi ... m#p9353121


OD MOMENTU REKOMENDACJI KLAUNA palacza2009 kurs APN Promise spadł 26%

https://notowania.pb.pl/instrument/PLAP ... ise/profil


Przez caly czas twojego naganiania oszuscie forumowy biomed spadl z 30zlotych na 5!!!!
Powinienes dostac bana za naganianie i zaproszenie do wariatkowa za schizofreniczne konfabulacje. :lol: :lol: :lol:

ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3756
Rejestracja: 30 cze 2018 11:46

Re: BIOMED LUBLIN [BML] księga I

Postautor: ANTYCHRYST » 29 lis 2021 13:36



APN Promise (PRO) New Connect
Postautor: palacz2009 » 10 wrz 2020 10:06

koniec g*** covidowych Zaczynamy kupować spółki z potencjałem. Kapitalizacja 47 mln śmiech na sali. Kierunek 10

viewtopic.php?f=1&t=242810&p=9353121&hi ... m#p9353121


OD MOMENTU REKOMENDACJI KLAUNA palacza2009 kurs APN Promise spadł 26%

https://notowania.pb.pl/instrument/PLAP ... ise/profil


Przez caly czas twojego naganiania oszuscie forumowy biomed spadl z 30zlotych na 5!!!!
Powinienes dostac bana za naganianie i zaproszenie do wariatkowa za schizofreniczne konfabulacje. :lol: :lol: :lol:


dokładnie :lol: :lol: :lol: a potem do cyrku :lol: :lol: :lol:

Czens
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2314
Rejestracja: 09 kwie 2020 09:18

Re: BIOMED LUBLIN [BML] księga I

Postautor: Czens » 29 lis 2021 14:57

Postautor: WRÓŻKA ZĘBUSZKA » 20 lip 2020 22:08

podnosze z 23 na 34 i 93 :arrow:

WRÓŻKA ZĘBUSZKA i powiązanie z manipulacją kursami spółek

Czens
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2314
Rejestracja: 09 kwie 2020 09:18

Re: BIOMED LUBLIN [BML] księga I

Postautor: Czens » 29 lis 2021 15:21




WRÓŻKA ZĘBUSZKA (czyli pazdzioch w fazie sterowania wzrostem kursu Biomedu Lublin) napisał:
Zwyczajnie patrze na wykres) zaczynalem tu na forum, uczylem sie, potem fx i wyszliwowalem oko do perfekcji i czucie tego co bedzie na rynkach, nie ma znaczenia gdzie, bo technika wszedzie jest ta sama.
Teraz to moze wydaje sie dla mnie proste, dla innych nie do osiagniecia, ale wszystko ma swoja cene, a mase czasuto zajelo, ba 2 grzywny za wspolprace z Falenta dostalem, mimo iz 70mln z Hawe zgarnal, Zwg 26 i inne zrzuty, czyli ze 130-140mln. Oczywiscie to byly jego pieniadze, ale nie dotrzymal slowa
Widac wiec, ze pasja, ktora z forumowicza zaprowadzila mnie do Falenty, bo sam zaprosil mnie na spotkanie, mozna rzec wyszla bokiem, ale ja uparte bydel jestem i jeszcze sie naprostuje. Sam sie czesto diwie, ze jestem tak precyzyjny a analize moze 1-2 minuty robie plus wazenie wszystkich okolicznosci na swiecie w glowie, aczkolwiek jestemsmy tylko ludzmi nie robotami i ciezko trafiac zawsze.
Co do 2 pytania nie wiem, pewnie zmieniono wartosc w trakcie

Nie mam licencji na doradztwo, za to dostalem grzywne min pierwsza, druga za manipulacje intrumntami fnansowymi, bo 183 mln na Hawe obrytu zrobilem, minmo iz obrotu miedzy soba tylko niecaly 1% byl i jak to mowi pan Braun z Konfederacji



Szczesc Boze Mafie Sluzby Loze
a i pozdrawiam sluzby i KNF co czytaja forum :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=3CPK_cc_QJs


Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: pazdzioch » 25 lip 2020 09:31¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶

√ ¶¶¶¶¶
a mnie złota kula mówi ze bedzie atak na szczyt czyli 380 a ona sie nie myli jak i mi mowiła zebym pupil po 287 w piatek troszka drobnych,w poniedzialek z ranca spojrze jeszcze raz na kuyle i porozmawiam z zlota rybka jak bede na rehabilitacji w tworkach,



viewtopic.php?f=1&t=198250&p=9339784&hi ... a#p9339784
A według moderatora Parkietu można cię WRÓŻKA ZĘBUSZKA znaleźć na fotelu moderatora Bankiera.pl... 8)
JAK KANALIE WKRĘCAŁY ...

Mikro_B
Młodszy chorąży
Posty: 561
Rejestracja: 20 sie 2020 21:09

Re: BIOMED LUBLIN [BML] księga I

Postautor: Mikro_B » 29 lis 2021 15:31





Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: pazdzioch » 25 lip 2020 09:31¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶

√ ¶¶¶¶¶
a mnie złota kula mówi ze bedzie atak na szczyt czyli 380 a ona sie nie myli jak i mi mowiła zebym pupil po 287 w piatek troszka drobnych,w poniedzialek z ranca spojrze jeszcze raz na kuyle i porozmawiam z zlota rybka jak bede na rehabilitacji w tworkach,



viewtopic.php?f=1&t=198250&p=9339784&hi ... a#p9339784
A według moderatora Parkietu można cię WRÓŻKA ZĘBUSZKA znaleźć na fotelu moderatora Bankiera.pl... 8)
JAK KANALIE WKRĘCAŁY ...
Czens, ale Ty też byłeś w tym gronie.

To co robisz dzisiaj, to jest wybielanie siebie i/lub odwrócenie uwagi. Mogę się założyć, że większość zaglądająca regularnie na to forum, kojarzy Ciebie tylko z watku tej konkretnej spółki, jak zakrzykiwales każdego, kto ośmielił się mieć inne zdanie na temat Biomedu.

palacz2009
Chorąży
Posty: 938
Rejestracja: 18 kwie 2009 10:43

Re: BIOMED LUBLIN [BML] księga I

Postautor: palacz2009 » 29 lis 2021 15:39



A według moderatora Parkietu można cię WRÓŻKA ZĘBUSZKA znaleźć na fotelu moderatora Bankiera.pl... 8)
JAK KANALIE WKRĘCAŁY ...
Czens, ale Ty też byłeś w tym gronie.

To co robisz dzisiaj, to jest wybielanie siebie i/lub odwrócenie uwagi. Mogę się założyć, że większość zaglądająca regularnie na to forum, kojarzy Ciebie tylko z watku tej konkretnej spółki, jak zakrzykiwales każdego, kto ośmielił się mieć inne zdanie na temat Biomedu.
Kretyn naganiał cały rok na *** ! Jak ktoś miał inne zdanie to z bankiera itp. Czubek teraz będzie szukał winnych swojej porażki :!:

Masz Czens jeszcze raz , może jak cię wyzerują do zera to potem coś z tego do ciebie trafi :

Mądry człowiek nie opłakuje przegranej,
lecz szuka sposobu,
jak wyleczyć odniesione rany”
- Szekspir

P.S.

1. Jeśli siadasz do gry, naucz się zasad. Inaczej możesz równie dobrze iść do kasyna.

2. Naucz się wyciągać wnioski z własnych pomyłek. Analizowanie własnych transakcji da Ci często o wiele więcej niż przeczytanie kolejnych kilkudziesięciu teoretycznych książek.

3. Chcesz mieć rację czy pieniądze? Nigdy nie wygrasz z rynkiem. Im szybciej to zrozumiesz, tym szybciej zaczniesz na nim zarabiać.

pazdzioch
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9615
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: BIOMED LUBLIN [BML] księga I

Postautor: pazdzioch » 29 lis 2021 15:41





Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: pazdzioch » 25 lip 2020 09:31¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶

√ ¶¶¶¶¶
a mnie złota kula mówi ze bedzie atak na szczyt czyli 380 a ona sie nie myli jak i mi mowiła zebym pupil po 287 w piatek troszka drobnych,w poniedzialek z ranca spojrze jeszcze raz na kuyle i porozmawiam z zlota rybka jak bede na rehabilitacji w tworkach,



viewtopic.php?f=1&t=198250&p=9339784&hi ... a#p9339784
A według moderatora Parkietu można cię WRÓŻKA ZĘBUSZKA znaleźć na fotelu moderatora Bankiera.pl... 8)
JAK KANALIE WKRĘCAŁY ...
kanalia to ty jestes *** forumowy ,mozesz mi buty czyscic głabie ,ZAWSZE pisałem ze to wał a ty duppppku naganiałes na badziew jakimis bredniami o leku ,osoczu ,gruzlicy itd, wklejasz mnie z mercatora a po tym poscie było znacznie wyzej ,ale wklejaj i*** forumowy swoje brednie a nie pisz ze ktos naganiał po za toba na badziew ,ten badziew jest wart około 1zł i wczesniej czy pozniej tam bedzie

dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: BIOMED LUBLIN [BML] księga I

Postautor: dusigrosz » 29 lis 2021 15:42



A według moderatora Parkietu można cię WRÓŻKA ZĘBUSZKA znaleźć na fotelu moderatora Bankiera.pl... 8)
JAK KANALIE WKRĘCAŁY ...
kanalia to ty jestes *** forumowy ,mozesz mi buty czyscic głabie ,ZAWSZE pisałem ze to wał a ty duppppku naganiałes na badziew jakimis bredniami o leku ,osoczu ,gruzlicy itd, wklejasz mnie z mercatora a po tym poscie było znacznie wyzej ,ale wklejaj i*** forumowy swoje brednie a nie pisz ze ktos naganiał po za toba na badziew ,ten badziew jest wart około 1zł i wczesniej czy pozniej tam bedzie
BRAWO :!:

Czens
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2314
Rejestracja: 09 kwie 2020 09:18

Re: BIOMED LUBLIN [BML] księga I

Postautor: Czens » 29 lis 2021 16:17



Re: BIOMED LUBLIN [BML] księga I
Postautor: Czens » 12 kwie 2021 <----=====¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶


NIESTETY, PRZECIWCIAŁA Z OSOCZA PONIOSŁY PORAŻKĘ!!!! :!:


Terapia Covig-19 nie osiąga punktów końcowych
8 kwietnia 2021 r

♠♠♠♠♠♠♠ [[[[[[=====------> HONG KONG - Covig-19 , hiperimmunizowana immunoglobulina (h-Ig) anty-SARS-CoV-2, opracowana przez Takeda Pharmaceutical Co.Ltd. wraz z Covig-19 Plasma Alliance, nie osiągnęła swoich punktów końcowych w globalnej fazie III próba. ←←← Wieloośrodkowe badanie kliniczne leczenia immunoglobulinami przeciw koronawirusowi było sponsorowane i finansowane przez National Institute of Allergy and Infectious Diseases. Miało to na celu wykazanie bezpieczeństwa, tolerancji i skuteczności leku u hospitalizowanych dorosłych na początku progresji COVID-19, podały firmy. [LEK JEST NIESKUTECZNY]


Julie Kim, prezes jednostki biznesowej Takeda zajmującej się terapiami pochodnymi osocza

♠♠♠♠♠[[[[[====----->. Badanie nie wykazało znaczącej poprawy stanu klinicznego hospitalizowanych dorosłych pacjentów z COVID-19 dzięki leczeniu Covig-19

przy standardowej opiece obejmującej remdesivir”, Julie Kim, prezes jednostki biznesowej Takeda zajmującej się terapiami osoczopochodnymi, powiedział BioWorld. Kim, który współprzewodniczy Covig-19 Plasma Alliance, dodał, że NIAID wkrótce opublikuje wyniki procesu.

W badaniu oceniano skuteczność i bezpieczeństwo Covig-19 oprócz standardu opieki. Ponieważ środek przeciwwirusowy Gilead Sciences Inc., Veklury (remdesivir), jest standardem opieki w większości regionów, został uwzględniony w badaniu zarówno w grupie leczonej, jak i placebo.

„Wyniki podsumowują prace sojuszu i poszczególne firmy mogą zdecydować się na dalszą niezależną ocenę skuteczności h-Ig w innych warunkach. Takeda nie jest jeszcze gotowa do potwierdzenia planów, ale podejmie decyzję w oparciu o potrzeby pacjenta i biorąc pod uwagę szybko zmieniający się krajobraz leczenia ”- powiedział Kim.

¶¶¶¶¶ Pomimo rozczarowania podczas procesu nie zaobserwowano żadnych poważnych skutków ubocznych, a praca sojuszu nie poszła na marne.


Bill Mezzanotte, dyrektor medyczny, wiceprezes wykonawczy i szef działu badań i rozwoju, CSL Behring
.

Osaka, japońska firma Takeda i CSL współtworzyły sojusz w kwietniu 2020 r., Którego celem jest opracowanie terapii osoczopochodnej dla pacjentów zagrożonych poważnymi powikłaniami związanymi z COVID-19. Pozostali członkowie to niemiecka Biotest AG, francuska LFB SA, szwajcarska Octapharma AG, Yongin w Korei Południowej GC Pharma, Biopharma Plasma, National Bioproducts Institute i Sanquin, a Fundacja Billa i Melindy Gatesów zapewnia wsparcie doradcze.
[/color]
♠♠♠♠♠ [[[[[====------> To, co odróżnia Covig-19, to fakt, że jest to przeciwciało poliklonalne, ←← podczas gdy inne obecnie opracowywane terapie COVID-19 obejmują przeciwciała monoklonalne. „Osocze rekonwalescencji COVID otrzymało już awaryjne zezwolenie na bezpośrednią transfuzję od pierwszych dni pandemii. Covig-19 różni się od tego podejścia, ponieważ jest lekiem wytwarzanym z osocza ”- powiedział Kim z firmy Takeda. ¶¶¶¶¶¶¶¶¶

„Dodatkowe przetwarzanie osoczowej terapii h-Ig pozwala na jej standaryzację, tak aby miała stały poziom przeciwciał specyficznych dla wirusa w każdej jednostce i może być podawana w dowolnej grupie krwi, w przeciwieństwie do osocza rekonwalescencji. H-Ig ma również dłuższy okres trwałości, co może ułatwić dystrybucję i przechowywanie ”- dodała.

Trwają inne podejścia
[/color]
♠♠♠♠ [[[[[[=====------> Pomimo niepowodzenia związanego z Covig-19
, wiele dodatkowych podejść do leczenia COVID-19 pozostaje w fazie rozwoju, takich jak proksalutamid będący antagonistą receptora androgenowego firmy Kintor Pharmaceutical Ltd., który ostatnio wydaje się przynosić pozytywne wyniki we wstępnej analizie fazy III. dane od 590 hospitalizowanych pacjentów z COVID-19 w Brazylii. Analiza wykazała, że ​​lek zmniejszył ryzyko zgonu o 92% i skrócił medianę czasu pobytu w szpitalu o dziewięć dni w porównaniu ze standardową opieką.

Przeciwciało monoklonalne Celltrion Inc. przeciwko COVID-19, Regkirona (regdanvimab), również robi postępy, po uzyskaniu warunkowego pozwolenia na dopuszczenie do obrotu od Ministerstwa Bezpieczeństwa Żywności i Leków w lutym 2021 r.

A sama Takeda opracowuje inną broń do walki z COVID-19. Oczekuje zatwierdzenia w Japonii dwóch szczepionek COVID-19, TAK-919 i TAK-019, przy których firma współpracuje odpowiednio z Moderna Inc. i Novavax Inc.


https://www.bioworld.com/articles/50569 ... -continues



BANDA BANKIEROWSKA ODWRACA KOTA OGONEM. Już 12 kwietnia ostrzegałem.... TO JEST DOWÓD


SYF BANKIEROWSKI JESZCZE W PIĄTEK 26 LISTOPADA NAGANIAŁ NA KUPNO AKCJI BIOMED LUBLIN

Czens
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2314
Rejestracja: 09 kwie 2020 09:18

Re: BIOMED LUBLIN [BML] księga I

Postautor: Czens » 29 lis 2021 16:27

Dusigrosz to moderator Bankiera.pl obstawiony smartfonami i nadaje pod dziesiątkami różnych nicków, żyje z kłamstwa i oszustwa. Robi wszystko aby się wzbogacić cudzym kosztem. Palacze2009 i inne *** to jego wynalazki do manipulowania opinią i sterowania kursami spółek

dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: BIOMED LUBLIN [BML] księga I

Postautor: dusigrosz » 29 lis 2021 16:29

Dusigrosz to moderator Bankiera.pl obstawiony smartfonami i nadaje pod dziesiątkami różnych nicków, żyje z kłamstwa i oszustwa. Robi wszystko aby się wzbogacić cudzym kosztem. Palacze2009 i inne *** to jego wynalazki do manipulowania opinią i sterowania kursami spółek
Obrazek
Fajny odcinek.
Teraz Czens opowiedz nam wszystkim jak to wyglada z punktu widzenia pacjenta i dlaczego przestales sie leczyc :?: :!:

palacz2009
Chorąży
Posty: 938
Rejestracja: 18 kwie 2009 10:43

Re: BIOMED LUBLIN [BML] księga I

Postautor: palacz2009 » 29 lis 2021 16:33

Dusigrosz to moderator Bankiera.pl obstawiony smartfonami i nadaje pod dziesiątkami różnych nicków, żyje z kłamstwa i oszustwa. Robi wszystko aby się wzbogacić cudzym kosztem. Palacze2009 i inne *** to jego wynalazki do manipulowania opinią i sterowania kursami spółek
Obrazek
Fajny odcinek.
Teraz Czens opowiedz nam wszystkim jak to wyglada z punktu widzenia pacjenta i dlaczego przestales sie leczyc :?: :!:
Nie dali rady , czekają na leki z Biomed :mrgreen:

Czens
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2314
Rejestracja: 09 kwie 2020 09:18

Re: BIOMED LUBLIN [BML] księga I

Postautor: Czens » 29 lis 2021 16:46

Dusigrosz to moderator Bankiera.pl obstawiony smartfonami i nadaje pod dziesiątkami różnych nicków, żyje z kłamstwa i oszustwa. Robi wszystko aby się wzbogacić cudzym kosztem. Palacze2009 i inne *** to jego wynalazki do manipulowania opinią i sterowania kursami spółek
Obrazek
Fajny odcinek.
Teraz Czens opowiedz nam wszystkim jak to wyglada z punktu widzenia pacjenta i dlaczego przestales sie leczyc :?: :!:
Nie dali rady , czekają na leki z Biomed :mrgreen:
DUSIGROSZ, TWÓJ NICK DOKŁADNIE CIĘ OPISUJE. ŻYJESZ TYLKO DLA PIENIĘDZY. Dla nich jesteś gotów na każdą nikczemność. *** cię szczególna podłość. Masz tak poe.bane klepki, że dziennie wcielasz się w dziesiątki osobowości po różnymi nickami, nawet żeńskimi. Nadajesz na forum Bankiera.pl, swojego matecznika, i tutaj. TO DO TEGO PSYCHIATRY CHODZISZ...?

rav25
Starszy sierżant
Posty: 72
Rejestracja: 07 lip 2020 11:46

Re: BIOMED LUBLIN [BML] księga I

Postautor: rav25 » 29 lis 2021 17:14

Czens,
większych liter się nie da ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 246 gości