PETROLINVEST [OIL] księga XXXIII

wszystko na temat spółek publicznych
anasta
Młodszy chorąży
Posty: 560
Rejestracja: 04 maja 2006 18:27

00

Postautor: anasta » 04 maja 2011 22:51

jutro 11 dobranoc :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

REKLAMA


Mario._290147
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9464
Rejestracja: 17 lut 2010 22:26

Postautor: Mario._290147 » 04 maja 2011 22:53


Że niby co :shock:
2 szczyty :arrow: sygnał S na kazdym wygenerowany przez MACD i STS
To zalezy mario jak ustawiasz sobie oscylatory.

Obrazek

Moja przykladowa taka para generuje takie sygnaly.W sumie nie sa najgorsze jesli chodzi o sygnaly K i S.Pomimo ze nie jestem At a AT to tylko support to jednak tez zerkam na rozne sygnaly zroznych potwierdzajacych sie oscylatorow.
alkoita

No i co w związku z tym zdarzeniem chciałbyś dodać ... ?
Przecież ja nic nie zmyślam ...
to PUDLE naganiają jak małpy na drzewie wypatrując info ...
Ja pokazuję przez AT co może sie wydarzyć ...
Litera M jest kontynuowana .

alkoita_426746
Podporucznik
Posty: 18651
Rejestracja: 06 lut 2011 02:23

Postautor: alkoita_426746 » 04 maja 2011 23:14

nic nie chcialem dodac tylko tyle ze oscylatory daja takie sygnaly jak sobie ustawisz.Generale na tych nie widac zeby byly sygnaly s co nie znaczy ze one sa nieomylne ale niezle chodza generalnie.

Jak wiesz e naganiam na kupowanie towaru bo Oil to ciezki papier i generalnie wszystko jest w fazie domyslu.
Ale jesli pisales o swoich sygnalach s to ja wstawilem przykladowo jedne ze swoich oscylatorow.

P.S wchodzilem w Oila tamgdzie nie narysowalem strzalki K po tym jak papier osuwal sie z 13 zeta czekalem na srednie kroczace bo raczej nie jestem skoczkiem a wole dluzsze dystanse na papierach na ktorych juz zajmuje pozycje.

generalnie Oil jest bardzo niebezpieczny to fakt ale jest tez ta nadzieja ze moze dac spore zwroty kapitalu. jak bedzie zobaczymy.

P.s 2 n forum jestesm po to zeby rozkminic papier od strony powiedzmy "fundamentalnej" i to jakie zmiany dokonuja sie nie tylko w AT ae tez w zyciu i bycie spolki.to dlatego ak pisze probujac rozkminic rozne aspekty nie tylko Techniczne.

Czasmi to wychodzi czasmi nie( zupelnie jak w zyciu) zobaczymy jak tym razem bedzie :wink:
Ostatnio zmieniony 04 maja 2011 23:24 przez alkoita_426746, łącznie zmieniany 2 razy.

kliknij tu!
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8898
Rejestracja: 11 paź 2006 20:41
Lokalizacja: Pochwały: 5/5 Nagrody:5/5 Odznaczenia:6/5

Postautor: kliknij tu! » 04 maja 2011 23:23

Obrazek
Obrazek

Mario._290147
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9464
Rejestracja: 17 lut 2010 22:26

Postautor: Mario._290147 » 04 maja 2011 23:25

nic nie chcialem dodac tylko tyle ze oscylatory daja takie sygnaly jak sobie ustawisz.Generale na tych nie widac zeby byly sygnaly s co nie znaczy ze one sa nieomylne ale niezle chodza generalnie.

Jak wiesz e naganiam na kupowanie towaru bo Oil to ciezki papier i generalnie wszystko jest w fazie domyslu.
Ale jesli pisales o swoich sygnalach s to ja wstawilem przykladowo jedne ze swoich oscylatorow.

P.S wchodzilem w Oila tamgdzie nie narysowalem strzalki K po tym jak papier osuwal sie z 13 zeta czekalem na srednie kroczace bo raczej nie jestem skoczkiem a wole dluzsze dystanse na papierach na ktorych juz zajmuje pozycje.

generalnie Oil jest bardzo niebezpieczny to fakt ale jest tez ta nadzieja ze moze dac spore zwroty kapitalu. jak bedzie zobaczymy.

P.s 2 n forum jestesm po to zeby rozkminic papier od strony powiedzmy "fundamentalnej" i to jakie zmiany dokonuja sie nie tylko w AT ae tez w zyciu i bycie spolki.to dlatego ak pisze probujac rozkminic rozne aspekty nie tylko Techniczne.

Czasmi to wychodzi czasmi nie zobaczymy jak tym razem bedzie :wink:
Zamiast liczyć na tutaj kosmos / Zwrot miesiąc OIL 8,34% / masz o wiele więcej okazji do zarobku w miesiąc ... ja 2 sesje i zrealizowany zysk 6 K !
Jutro zainkasuję ze 2 K na 4x4

Mario._290147
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9464
Rejestracja: 17 lut 2010 22:26

Postautor: Mario._290147 » 04 maja 2011 23:30

Obrazek
Jak porównasz z

Obrazek

To ta krawędź pęknie ... jak zapałka ...

kliknij tu!
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8898
Rejestracja: 11 paź 2006 20:41
Lokalizacja: Pochwały: 5/5 Nagrody:5/5 Odznaczenia:6/5

Postautor: kliknij tu! » 04 maja 2011 23:35

mario dam ci znac jak bede mial ochote z *** podyskutowac, poki co kugiena zadreczaj ok? :lol:
Obrazek

Jakow
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2398
Rejestracja: 28 sty 2011 20:03

Postautor: Jakow » 04 maja 2011 23:36

nic nie chcialem dodac tylko tyle ze oscylatory daja takie sygnaly jak sobie ustawisz.Generale na tych nie widac zeby byly sygnaly s co nie znaczy ze one sa nieomylne ale niezle chodza generalnie.

Jak wiesz e naganiam na kupowanie towaru bo Oil to ciezki papier i generalnie wszystko jest w fazie domyslu.
Ale jesli pisales o swoich sygnalach s to ja wstawilem przykladowo jedne ze swoich oscylatorow.

P.S wchodzilem w Oila tamgdzie nie narysowalem strzalki K po tym jak papier osuwal sie z 13 zeta czekalem na srednie kroczace bo raczej nie jestem skoczkiem a wole dluzsze dystanse na papierach na ktorych juz zajmuje pozycje.

generalnie Oil jest bardzo niebezpieczny to fakt ale jest tez ta nadzieja ze moze dac spore zwroty kapitalu. jak bedzie zobaczymy.

P.s 2 n forum jestesm po to zeby rozkminic papier od strony powiedzmy "fundamentalnej" i to jakie zmiany dokonuja sie nie tylko w AT ae tez w zyciu i bycie spolki.to dlatego ak pisze probujac rozkminic rozne aspekty nie tylko Techniczne.

Czasmi to wychodzi czasmi nie zobaczymy jak tym razem bedzie :wink:
Zamiast liczyć na tutaj kosmos / Zwrot miesiąc OIL 8,34% / masz o wiele więcej okazji do zarobku w miesiąc ... ja 2 sesje i zrealizowany zysk 6 K !
Jutro zainkasuję ze 2 K na 4x4
NAGANIACZ – inwestor zachęcający do kupna akcji spółek które ma w portfelu

Jakow
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2398
Rejestracja: 28 sty 2011 20:03

Postautor: Jakow » 04 maja 2011 23:37

Obrazek
Jak porównasz z

Obrazek

To ta krawędź pęknie ... jak zapałka ...


NAGANIANIE - zespół czynności mających na celu przekonać potencjalnego inwestora do podjęcia jedynej słusznej decyzji

Mario._290147
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9464
Rejestracja: 17 lut 2010 22:26

Postautor: Mario._290147 » 04 maja 2011 23:37

mario dam ci znac jak bede mial ochote z *** podyskutowac, poki co kugiena zadreczaj ok? :lol:
Znaczy , że ubrany ... na haku ?
Czy zwykła polska zazdrość , że ja w 2 sesję zarobiłem 6K ....

kopytko0
Porucznik
Posty: 21152
Rejestracja: 01 cze 2005 19:17

Postautor: kopytko0 » 04 maja 2011 23:51

mario dam ci znac jak bede mial ochote z *** podyskutowac, poki co kugiena zadreczaj ok? :lol:
Znaczy , że ubrany ... na haku ?
Czy zwykła polska zazdrość , że ja w 2 sesję zarobiłem 6K ....
o matko....

kliknij tu!
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8898
Rejestracja: 11 paź 2006 20:41
Lokalizacja: Pochwały: 5/5 Nagrody:5/5 Odznaczenia:6/5

Postautor: kliknij tu! » 04 maja 2011 23:54

kopytko ja bym nawet powiedzial ze to dwie klasy ponizej 'o matko...' :lol:
Obrazek

alkoita_426746
Podporucznik
Posty: 18651
Rejestracja: 06 lut 2011 02:23

Postautor: alkoita_426746 » 04 maja 2011 23:59

Zamiast liczyć na tutaj kosmos / Zwrot miesiąc OIL 8,34% / masz o wiele więcej okazji do zarobku w miesiąc ... ja 2 sesje i zrealizowany zysk 6 K !
Jutro zainkasuję ze 2 K na 4x4
Coz gratulacje.Ale ja nie wchodze w papiery swieze tore nie maja historii kursowej ani histoii "informacyjnej". Co nie znaczy ze nie mozna na nich zarobic ale tam tzreba miec palec na enterze( na oilu notabane tez :lol: ) a ja jak wspomnialem jak juz zasiade na walorze to raczej na dluzej( no chyba ze mnie wywali bo sie na nim cos popsuje ).

maniak
Chorąży sztabowy
Posty: 5876
Rejestracja: 16 lis 2005 14:27
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: maniak » 04 maja 2011 23:59

mario dam ci znac jak bede mial ochote z *** podyskutowac, poki co kugiena zadreczaj ok? :lol:
Znaczy , że ubrany ... na haku ?
Czy zwykła polska zazdrość , że ja w 2 sesję zarobiłem 6K ....
o matko....
...i córko :lol:

czy ja dobrze liczę, ale statystycznie obecnie więcej się na tym wątku wypowiada ludzi nie posiadających akcji.. niż posiadaczy... o tempora o mores!

usuniety_.paq
Starszy chorąży
Posty: 1655
Rejestracja: 11 lut 2011 23:17

Postautor: usuniety_.paq » 05 maja 2011 00:01

mario dam ci znac jak bede mial ochote z *** podyskutowac, poki co kugiena zadreczaj ok? :lol:
Znaczy , że ubrany ... na haku ?
Czy zwykła polska zazdrość , że ja w 2 sesję zarobiłem 6K ....
o matko....
...i córko :lol:

czy ja dobrze liczę, ale statystycznie obecnie więcej się na tym wątku wypowiada ludzi nie posiadających akcji.. niż posiadaczy... o tempora o mores!
przecież jak to ***** to my wszyscy stracimy :?


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości