SKANDAL !!!!!!!!!! Wybory beda uniewaznione!

wszystko na temat spółek publicznych
stud3nt
Młodszy chorąży
Posty: 430
Rejestracja: 03 cze 2011 21:56

SKANDAL !!!!!!!!!! Wybory beda uniewaznione!

Postautor: stud3nt » 23 wrz 2011 18:35

Nowa Prawica zgodnie z "PRAWEM" moze zglosic skarge do Sadu Najwyzszego dopiero PO wyborach. I zrobi to, a szanse na wygrana przez nich sprawe sa duze, czego skutkiem moze byc uniewaznienie wyborow.

http://www.youtube.com/watch?v=Iuk55FxJ06w
SADZIC, PALIC, ZALEGALIZOWAC !
ANTY GMO!
WYRZUC TUSKA!

Check this out on Google!

REKLAMA


sanctup
Starszy chorąży
Posty: 1831
Rejestracja: 04 sty 2007 11:25

Postautor: sanctup » 23 wrz 2011 18:41

spoko Tusk sie zabezpieczył w ten sposob na wygranie wyborów przez PiS, a jak wygra PO to sprawa ucichnie
"Naucz papugę co to jest popyt i podaż a otrzymasz ekonomistę"
-- Thomas Carlyle


Obrazek

eryk7
Kapitan
Posty: 43010
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Postautor: eryk7 » 23 wrz 2011 18:43

A NIE LEPIEJ WYWOŁAĆ JAKĄŚ WOJENKĘ PRZED WYBORAMI I NIE BEDZIE ZWYCIĘSCÓW :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

LadyKlepka_384706
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 395
Rejestracja: 19 lis 2010 17:15

Postautor: LadyKlepka_384706 » 23 wrz 2011 18:52

Nie znoszę Korwina, ale ten numer to przegięcie. Zmiana przewodniczącego zdecydowanie nie służy PKW. Kalatę też nieładnie załatwili. Mam nadzieję, że pan Stefan Jaworski szybko wyleci z Komitetu.
Obrazek

eryk7
Kapitan
Posty: 43010
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Postautor: eryk7 » 23 wrz 2011 18:55

Nie znoszę Korwina, ale ten numer to przegięcie. Zmiana przewodniczącego zdecydowanie nie służy PKW. Kalatę też nieładnie załatwili. Mam nadzieję, że pan Stefan Jaworski szybko wyleci z Komitetu.
ALE PO CO NIE LEPIEJ JAK TAM WYŻEJ NAPISAŁEM,ZAWSZE SIĘ ZAOSZCZĘDZI

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

wchodzacy_do_strumienia
Sierżant sztabowy
Posty: 137
Rejestracja: 17 kwie 2011 20:06
Kontakt:

Postautor: wchodzacy_do_strumienia » 23 wrz 2011 19:13

Nowa Prawica ma gigantyczne poparcie - reszte sobie sami dopowiedźcie układ okrągłego stołu PO-PiS-SLD-PSL sra po gaciach i zrobią wszystko
Obrazek
Centrum NewConnect www.*****

wchodzacy_do_strumienia
Sierżant sztabowy
Posty: 137
Rejestracja: 17 kwie 2011 20:06
Kontakt:

Postautor: wchodzacy_do_strumienia » 23 wrz 2011 19:16

Nie ba debat jak w normalnym kraju - nikogo to nie dziwi ? że w debatach nie bierze udział np Nowa Prawica ????

Co to są wybory ? to ma być demokracja ?
Obrazek
Centrum NewConnect www.*****

wchodzacy_do_strumienia
Sierżant sztabowy
Posty: 137
Rejestracja: 17 kwie 2011 20:06
Kontakt:

Postautor: wchodzacy_do_strumienia » 23 wrz 2011 19:20

sami zobaczcie na fb
http://pl-pl.facebook.com/PlatformaObywatelska 19 k
http://pl-pl.facebook.com/KongresNowejPrawicy 15,7 k

i Nowa prawica nie dostaje kasy na reklame i nie ma swojej TV TVN Tusk czy TVP :)
Obrazek
Centrum NewConnect www.*****

Geldhab_375945
Starszy chorąży
Posty: 1162
Rejestracja: 08 lis 2010 10:59
Lokalizacja: Nie z tej ziemi

Postautor: Geldhab_375945 » 23 wrz 2011 20:27

A NIE LEPIEJ WYWOŁAĆ JAKĄŚ WOJENKĘ PRZED WYBORAMI I NIE BEDZIE ZWYCIĘSCÓW :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
dlaczego seplenisz?
Obrazek
"Rozchodzi się jednak o to by te plusy nie przesłonily Wam minusów"

eryk7
Kapitan
Posty: 43010
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Postautor: eryk7 » 23 wrz 2011 20:35

A NIE LEPIEJ WYWOŁAĆ JAKĄŚ WOJENKĘ PRZED WYBORAMI I NIE BEDZIE ZWYCIĘSCÓW :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
dlaczego seplenisz?

NIE CHCE SIĘ MI TŁUMACZYĆ ALE NA PEWNO TO MIAŁO JAKIŚ CEL

8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

^toktok_502042
Starszy chorąży
Posty: 1280
Rejestracja: 07 lip 2011 18:03

Postautor: ^toktok_502042 » 23 wrz 2011 20:45

Nowa Prawica ma gigantyczne poparcie - reszte sobie sami dopowiedźcie układ okrągłego stołu PO-PiS-SLD-PSL sra po gaciach i zrobią wszystko

buahahahahahahhaaaaaaaa
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
tere fere *** fiku miku :twisted:

JakeLamotta
Podporucznik
Posty: 12050
Rejestracja: 10 kwie 2006 18:52
Lokalizacja: OWACJE NA LEŻĄCO 6/10

Postautor: JakeLamotta » 23 wrz 2011 20:53

Wpływowy poseł umiera na ciężką chorobę. Jego dusza trafia do Nieba i wita go Święty Piotr. Witaj w Niebie. Zanim tu zamieszkasz, musimy rozwiązać tylko jeden problem. Mamy to pewne zasady i nie jestem pewien, co z tobą zrobić. Jak to co - wpuśćcie mnie - mówi poseł. Cóż, chciałbym, ale mamy polecenia z samej góry. Zrobimy tak - spędzisz jeden dzień w Piekle i jeden dzień w Niebie. Potem możesz sobie wybrać, gdzie chcesz spędzić wieczność. Serio, ja już wiem - chcę trafić do Nieba - mówi poseł. Wybacz, ale mamy swoje zasady. Po tych słowach, Święty Piotr odprowadza go do windy i poseł zjeżdża w dół, dół, dół wprost do Piekła. Drzwi otwierają się i poseł jest pośrodku pełnego zieleni pola golfowego. W tle jest restauracja, a przed nią stoją wszyscy jego przyjaciele oraz inni politycy, którzy pracowali z nim. Wszyscy są szczęśliwi i świetnie się bawią. Podbiegają do posła i witają go, ściskają oraz wspominają stare dobre czasy, gdy bogacili się kosztem zwykłych ludzi. Potem grają w golfa a następnie jedzą kolację z kawiorem i czerwonym winem. Jest także Szatan który jest naprawdę fajnym i sympatycznym gościem - świetnie się bawi i tryska humorem opowiadając dowcipy. Poseł bawi się tak doskonale, że nim się zorientuje, minie jego czas. Wszyscy ściskają go i machają na pożegnanie, gdy winda rusza w górę. Winda jedzie, jedzie i jedzie - aż drzwi się otwierają w Niebie, gdzie czeka na niego Święty Piotr. Czas odwiedzić Niebo. I tak mijają 24 godziny, w których mąż stanu spędza czas z duszyczkami na skakaniu z chmurki na chmurkę, graniu na harfach i śpiewaniu. Bawią się całkiem nieźle i nim się zorientuje, doba mija i powraca Święty Piotr. Cóż - spędziłeś jeden dzień w Piekle i jeden dzień w Niebie. Wybierz zatem swój los. Poseł myśli chwilkę i odpowiada. Cóż, nigdy nie myślałem, że to powiem. To znaczy - w Niebie jest naprawdę cudownie, ale myślę, że lepiej mi będzie w Piekle. Tak więc Święty Piotr odprowadza go do windy i poseł jedzie w dół, dół, dół... - wprost do Piekła. Otwierają się drzwi i poseł jest pośrodku pustyni pokrytej śmieciami i odpadkami. Widzi wszystkich swoich przyjaciół ubranych w szmaty, zbierających śmieci do czarnych, plastikowych toreb. Nagle podchodzi do posła Szatan i klepie go po ramieniu. "Nie rozumiem! - mówi senator. Jeszcze wczoraj było tu pole golfowe, restauracja, jedliśmy kawior, tańczyliśmy i bawiliśmy się świetnie. Teraz jest tu tylko pustynia pełna śmieci, a moi przyjaciele wyglądają strasznie! Szatan spogląda na posła, uśmiecha się i mówi: Wczoraj mieliśmy kampanię wyborczą! A dziś na nas zagłosowałeś. Już jest po wyborach.


Długie, ale prawdziwe. PO, PIS, LSD, PSL, SO.

oldmike_27836
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8205
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: oldmike_27836 » 23 wrz 2011 20:54

Nowa Prawica ma gigantyczne poparcie - reszte sobie sami dopowiedźcie układ okrągłego stołu PO-PiS-SLD-PSL sra po gaciach i zrobią wszystko

buahahahahahahhaaaaaaaa
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Z czego rżysz?
Zastosował skrót myślowy. Pełne zdanie powinno brzmieć.
"]Nowa Prawica ma gigantyczne poparcie wsród inteligentnych i błyskotliwych wybórców.
:wink:

^toktok_502042
Starszy chorąży
Posty: 1280
Rejestracja: 07 lip 2011 18:03

Postautor: ^toktok_502042 » 23 wrz 2011 20:57

Nowa Prawica ma gigantyczne poparcie - reszte sobie sami dopowiedźcie układ okrągłego stołu PO-PiS-SLD-PSL sra po gaciach i zrobią wszystko

buahahahahahahhaaaaaaaa
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Z czego rżysz?
Zastosował skrót myślowy. Pełne zdanie powinno brzmieć.
"]Nowa Prawica ma gigantyczne poparcie wsród inteligentnych i błyskotliwych wybórców.
:wink:
czyli wychodzi że takowych jest w Polsce zaledwie parę promili
:roll:
tere fere *** fiku miku :twisted:

JakeLamotta
Podporucznik
Posty: 12050
Rejestracja: 10 kwie 2006 18:52
Lokalizacja: OWACJE NA LEŻĄCO 6/10

Postautor: JakeLamotta » 23 wrz 2011 20:59

Nowa Prawica ma gigantyczne poparcie - reszte sobie sami dopowiedźcie układ okrągłego stołu PO-PiS-SLD-PSL sra po gaciach i zrobią wszystko

buahahahahahahhaaaaaaaa
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Z czego rżysz?
Zastosował skrót myślowy. Pełne zdanie powinno brzmieć.
"]Nowa Prawica ma gigantyczne poparcie wsród inteligentnych i błyskotliwych wybórców.
:wink:
czyli wychodzi że takowych jest w Polsce zaledwie parę promili
:roll:
8)


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: daimond i 34 gości