Platige Image [] *NewConnect*

wszystko na temat spółek publicznych
zjablik66
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 380
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: zjablik66 » 26 cze 2017 12:00

Spółki wzrostowe z potencjałem (z poniedziałkowego Parkietu)
Obrazek

REKLAMA


nicpon
Młodszy chorąży
Posty: 617
Rejestracja: 21 gru 2010 23:40

Postautor: nicpon » 26 cze 2017 14:39

http://infostrefa.com/infostrefa/pl/wia ... adu-spolki
Pan Dorynek odchodzi z zarządu

Panie Arkadiuszu, miło się z Panem rozmawiało na telekonferencjach, dziękujemy za lata pracy z platige i życzę powodzenia !

Whitewalker
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2857
Rejestracja: 19 maja 2013 11:29

Postautor: Whitewalker » 26 cze 2017 15:03

http://www.gry-online.pl/S018.asp?ID=1445

Trochę o firmie i jej pracy [/b]
Prawda gdzieś jest...

Kaplica
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2303
Rejestracja: 24 lut 2016 19:47

Postautor: Kaplica » 26 cze 2017 15:06

Ładnie uroslo, ma się z czego skorekcic
Mabion, Celon, Farm51--i będę ,,ciut,, bogatszy:)

filozof rynku
Podporucznik
Posty: 11546
Rejestracja: 24 lut 2011 09:23

Postautor: filozof rynku » 26 cze 2017 15:16

http://infostrefa.com/infostrefa/pl/wia ... adu-spolki
Pan Dorynek odchodzi z zarządu

Panie Arkadiuszu, miło się z Panem rozmawiało na telekonferencjach, dziękujemy za lata pracy z platige i życzę pwodzenia !
owszem rozmawiało się dobrze, ale...pan arek był dość marudny i tak jakby pozbawiony wizji przyszłości, tu i teraz na tamtem czas to był na pewno odpowiedni ktoś, może teraz trzeba kogoś bardziej doświadczonego w większym biznesie, a co za tym idzie z odpowiedną wizją :?: 8)

Whitewalker
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2857
Rejestracja: 19 maja 2013 11:29

Postautor: Whitewalker » 26 cze 2017 15:47

Ładnie uroslo, ma się z czego skorekcic
Korekci się cały czas, ale amunicja się chyba kończy :)

Nie powinno już dużo spadać, ewentualnie czeka nas nudny boczniak jak już bywało kilka razy.
Prawda gdzieś jest...

filozof rynku
Podporucznik
Posty: 11546
Rejestracja: 24 lut 2011 09:23

Postautor: filozof rynku » 26 cze 2017 16:16

amunicja tutaj może działać w obie strony :wink:
ale faktycznie wygląda na jakąś konsolkę w tych rejonach...podtrzymuję tezę o jakimś animatorze na walorze :)

Kaplica
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2303
Rejestracja: 24 lut 2016 19:47

Postautor: Kaplica » 26 cze 2017 16:35

ja bylem tutaj na papierze po 33zł oddaem z jakis miernym zyskiem, ale te konsole sa baaaaaaaaaaaaaardzo dlugie wiec teraz obstwaiam powolne opadanie
ale niech sie myle gratulije wytrwalosc , kto mial po 8 zl i odal po 80 jeszcze wieszke gratki
teraz w dol wg mnie :lol:
Mabion, Celon, Farm51--i będę ,,ciut,, bogatszy:)

filozof rynku
Podporucznik
Posty: 11546
Rejestracja: 24 lut 2011 09:23

Postautor: filozof rynku » 26 cze 2017 16:53

amunicja tutaj może działać w obie strony :wink:
ale faktycznie wygląda na jakąś konsolkę w tych rejonach...podtrzymuję tezę o jakimś animatorze na walorze :)

filozof rynku
Podporucznik
Posty: 11546
Rejestracja: 24 lut 2011 09:23

Postautor: filozof rynku » 26 cze 2017 17:12

ja bylem tutaj na papierze po 33zł oddaem z jakis miernym zyskiem, ale te konsole sa baaaaaaaaaaaaaardzo dlugie wiec teraz obstwaiam powolne opadanie
ale niech sie myle gratulije wytrwalosc , kto mial po 8 zl i odal po 80 jeszcze wieszke gratki
teraz w dol wg mnie :lol:
owszem konsole są długie, ale jednak coś się chyba zmieniło na plus :?:
może ja akurat od ciebie odkupiłem i obecnie przyzwyczajam się do akceptacji obecnych poziomów, coś tam dokupuję...
i wydaje mi się, że po 30-40 zł, spółka była bardziej ryzykowna bo niewiele wiedzieliśmy o sztandarowym projekcie, tomek jeżdził i jeżdził do stanów, trwało to i to i konsole trwały :twisted:
dziś wiadomo przede wszystkim, że wisiek wypalił, jak również inne projekty np fatima i zmiana profilu spółki z usługodawcy na producenta swoich kontentów, To wszystko zaś powoduje , iż chyba warto akceptować wyższą wycenę, jeśli się oczywiście chce mieć spółkę tak unikalną z z tak perspektywicznej branży :idea:
ps>dzisiejsza cofka na koniec zrobiona 50 sztukami, at analizować tutaj to naprawdę trzeba mieć zacięcie :)

Kaplica
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2303
Rejestracja: 24 lut 2016 19:47

Postautor: Kaplica » 26 cze 2017 20:36

ja bylem tutaj na papierze po 33zł oddaem z jakis miernym zyskiem, ale te konsole sa baaaaaaaaaaaaaardzo dlugie wiec teraz obstwaiam powolne opadanie
ale niech sie myle gratulije wytrwalosc , kto mial po 8 zl i odal po 80 jeszcze wieszke gratki
teraz w dol wg mnie :lol:
owszem konsole są długie, ale jednak coś się chyba zmieniło na plus :?:
może ja akurat od ciebie odkupiłem i obecnie przyzwyczajam się do akceptacji obecnych poziomów, coś tam dokupuję...
i wydaje mi się, że po 30-40 zł, spółka była bardziej ryzykowna bo niewiele wiedzieliśmy o sztandarowym projekcie, tomek jeżdził i jeżdził do stanów, trwało to i to i konsole trwały :twisted:
dziś wiadomo przede wszystkim, że wisiek wypalił, jak również inne projekty np fatima i zmiana profilu spółki z usługodawcy na producenta swoich kontentów, To wszystko zaś powoduje , iż chyba warto akceptować wyższą wycenę, jeśli się oczywiście chce mieć spółkę tak unikalną z z tak perspektywicznej branży :idea:
ps>dzisiejsza cofka na koniec zrobiona 50 sztukami, at analizować tutaj to naprawdę trzeba mieć zacięcie :)
poprostu uwazam ze na razie 5 minut mineło i tyle
info o netflixie wywaliło kurs w sufit, teraz powolne opadanie
Mabion, Celon, Farm51--i będę ,,ciut,, bogatszy:)

filozof rynku
Podporucznik
Posty: 11546
Rejestracja: 24 lut 2011 09:23

Postautor: filozof rynku » 26 cze 2017 21:55

kaplica...prawdziwy mistrz =;

Kaplica
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2303
Rejestracja: 24 lut 2016 19:47

Postautor: Kaplica » 26 cze 2017 23:46

kaplica...prawdziwy mistrz =;
uczeń, ale kupowanie platiga po tej cenie to nieporozumienie :lol:
Mabion, Celon, Farm51--i będę ,,ciut,, bogatszy:)

filozof rynku
Podporucznik
Posty: 11546
Rejestracja: 24 lut 2011 09:23

Postautor: filozof rynku » 27 cze 2017 09:00

kaplica...prawdziwy mistrz =;
uczeń, ale kupowanie platiga po tej cenie to nieporozumienie :lol:
jeszcze kiedyś wspomnisz, że była to okazja :)
musisz przekierować myślenie na inne tory, nie myśl okazjonalnie jak spekulant, tylko długoterminowo i dostrzeż po prostu ukryty potencjał w samym biznesie czy nawet w gruntach jakie ma pli na mokotowie w środku stolicy...zresztą, wiesek może sporo już zdyskontował w obecnej cenie, ale właśnie następuje przekształcanie się w spółkę z innej ligi biznesowej i to też jakoś należałoby wycenić :idea:
ps> kiedyś bałem się dotknąć po dwadzieścia kilka czy dyszkę wyżej, dziś myślę, że 70 zeta to lepsza cena w kontekście ostatnich wydarzeń niż tamta z ówczesną niewiadomą :wink: jak tylko mam jakieś wolne środki to dokupuję i jest to metoda bo wychodzi średnia z jakiegoś tam okresu, nie kupi się najtaniej, ani też najdrożej :arrow: poza tym ponad 10 lat codziennych obserwacji zachowań różnych walorów nauczyło mnie, że nie umiejętności, ale po prostu szczęście możę sprawić, że kupisz w lokalnych dołkach a sprzedasz na takich samych górkach...liczyć na to, że poza tym sie uda coś takiego, aby wcelować wyznaczając lokalne targety to czysta ułuda :roll:

filozof rynku
Podporucznik
Posty: 11546
Rejestracja: 24 lut 2011 09:23

Postautor: filozof rynku » 27 cze 2017 15:49

http://www.gry-online.pl/S018.asp?ID=1445

Trochę o firmie i jej pracy [/b]
naprawdę świetny artykuł, szczególnie dla takich jak kaplica, co to marudzą na obecną cenę :twisted:
cyt
''Platige Image to obecnie jeden ze światowych gigantów wśród twórców grafiki komputerowej. ''
i coś o geralcie:
cyt.
''Przygody Geralta z Rivii mają zbyt duży potencjał narracyjny, by Netflix, który ma za sobą szereg hitów, tego nie wykorzystał. Pytanie tylko, jak duża będzie rola Platige Image w produkcji. Wyciągnięcie z Tomasza Bagińskiego jakichkolwiek konkretów na tym etapie prac graniczy oczywiście z cudem, jednak można się domyślać, że polska firma wcale nie znajdzie się na bocznym torze. W końcu studio ma za sobą zaawansowane plany ekranizacji Wiedźmina jako pojedynczego filmu, o którym pierwsze informacje pojawiły się w 2015 roku. Sam reżyser uspokaja: „Paru Polaków nad tym projektem na pewno pracuje”. Sam reżyser podchodzi do tego projektu pewny swoich umiejętności: „Wiem, czego oczekują fani, ale też rozumiem, z czym wiąże się specyfika pracy na planie”.Zmiana formy adaptacji wymusiła spore zmiany w organizacji pracy zespołu, ale fani sagi Sapkowskiego są w dużej mierze zadowoleni, że ostatecznie stanęło na serialu. Bagiński (który ma reżyserować co najmniej jeden odcinek na sezon) wydaje się podzielać ich zdanie: „Kino to przede wszystkim widowisko. Telewizja to historie o ludziach. Kino to duże, efektowne wydarzenia. Telewizja to rozbudowana intryga i pogłębione rysy postaci”. Lepszy moment na tę produkcję trudno byłoby znaleźć, trzeba tylko w pełni wykorzystać to, co oferuje proza Sapkowskiego. Ale nawet jeśli serialowy Wiedźmin nie podbije świata, dla Platige Image może być on krokiem ku prawdziwej wielkości. „To pierwszy tak duży projekt, realizowany na terenie Polski” – twierdzi Bagiński. Posiadanie go w portfolio mogłoby być przepustką do świata największych kinowych hitów. Niewykluczone jednak, że warszawska firma znalazłaby się tam wkrótce i bez współpracy z Netfliksem. Platige Image pozostaje nieco na uboczu projektów, przy których pracuje – zakładam, że niewielu z Was sprawdza, kto zrobił zwiastun, który oglądacie – ale wśród tuzów branży mają reputację profesjonalistów o ciekawych pomysłach. Jeśli Wiedźmin okaże się sukcesem, będzie to zwieńczenie dwóch dekad ciężkiej pracy na swoją pozycję. A jeśli nie? Cóż, niepowodzenia też się zdarzają, ale na pewno nie zaprzepaszczą wartości portfolio pełnego świetnych zwiastunów, reklam i animacji. Coś mi jednak podpowiada, że biorąc pod uwagę wcześniejsze dokonania zarówno Platige Image, jak i Netfliksa, może nam się szykować serial prawdziwie godny książkowego oryginału.''

ps>ważne, że wiesiek to choć ważny to taki akcelerator wejścia pli do innej ligi, ator tekstu sugeruje, że bez niego choć trwałoby to dłużej, to i tak pli tam się znajdzie =D>


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 174 gości