ALEJASAMOCHODOWA.PL [ALS] NewConnect

wszystko na temat spółek publicznych
liquid
Starszy kapral
Posty: 8
Rejestracja: 14 gru 2017 10:59

Re: ALEJASAMOCHODOWA.PL [ALS] NewConnect

Postautor: liquid » 15 gru 2017 13:07

1. Modelowe odbicie się od wsparcia (z poziomu 1,11)

2. Kapitalizacja mniejsza niż kwartalne przychody

3. Wycena porównawcza na poziomie 4,98pln

4. Wskaźnik Altmana: AAA

5. Piotroski F-Score: 8

6. C/WK na poziomie 0,68, a C/P na 0,18.

Ciągły progres. Rozwój wielopłaszczyznowy. Mocne fundamenty. Ostatnia emisja po 1,2.

To fakty.
Wnioski każdy indywidualnie niech sobie spreparuje :)

Pozdrawiam.

REKLAMA


AdamKruchy
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2001
Rejestracja: 01 sie 2017 14:01

Re: ALEJASAMOCHODOWA.PL [ALS] NewConnect

Postautor: AdamKruchy » 18 gru 2017 12:36

Po analizie odpuściłem sobie. Nie dla mnie:

https://zarabianienaforexgieldaobligacj ... kupic.html
8) 8) 8)

AdamKruchy
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2001
Rejestracja: 01 sie 2017 14:01

Re: ALEJASAMOCHODOWA.PL [ALS] NewConnect

Postautor: AdamKruchy » 19 gru 2017 11:13

Lukas tu specjalnie dla ciebie, że niby Rosjanie o niczym nie wiedzą

https://zarabianienaforexgieldaobligacj ... z-dla.html
8) 8) 8)

lukas3
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 334
Rejestracja: 22 mar 2016 15:26

Re: ALEJASAMOCHODOWA.PL [ALS] NewConnect

Postautor: lukas3 » 19 gru 2017 15:55

Specjalnie dla Ciebie trzeba napisać coś o stoppoint na który tak namiętnie " naganiasz "
" W inwestowaniu, to co jest wygodne rzadko jest opłacalne " R. Arnott

lukas3 :arrow: Gordon....

Klakier17
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 332
Rejestracja: 09 paź 2017 18:04
Lokalizacja: Szikago / Żyrardów

Re: ALEJASAMOCHODOWA.PL [ALS] NewConnect

Postautor: Klakier17 » 19 gru 2017 17:31

Te chłopaki, wystarczy tej Alei. Materiał na blogu dobry, robota dochodzeniowo-śledcza wykonana. Wnioski każdy sam wyciągnie.
:arrow: Inne spółeczki czekają :mrgreen:

dani123
Plutonowy
Posty: 16
Rejestracja: 20 gru 2017 07:36

Re: ALEJASAMOCHODOWA.PL [ALS] NewConnect

Postautor: dani123 » 20 gru 2017 10:54

Kruchy vel Klakier sam siebie miziasz po plecach? Poważnie satysfakcjonuje Cie to? Standardowo:

Kruchy w dalszym ciągu czekam na odpowiedź odnośnie Alei+parę innych informacji, więcej nie che mi się pisać póki co tylko tyle:) :
Zgodnie z nową restrykcją Kruszek melduje się jako obserwator i czekam na odpowiedź. Możesz zacząć od 0, postaraj się:
1) Jaki odsetek negatywnych opinii stanowią miesięczne paragony, dla uproszczenia przyjmijmy 1000. Niżej screen z dowodem, że takie ilości są realne-na forum bankiera znajdziesz tegoroczne zdjęcie. Ponadto skąd wzięły Ci się setki opinii?
https://imgur.com/7bkBCbG
2) W jaki sposób określasz super wyniki? Co składa się na te super wyniki? Część detaliczna czy część hurtowa? Na którą część są negatywne opinie? Czemu Twoim zdaniem hurtownicy zza granicy czytają polskie fora o Alei?
3) Czemu używasz terminu informacja poufna, nie znając podstawowych kryterium takich informacji?
4) Czemu skłamałeś z historią o mechaniku? Często zdarza Ci się kłamać i manipulować faktami?
5) Czemu na podstawie samego wyświetlenia, nie znając języka rosyjskiego mówisz o powiązaniach spółki i emisji z Rosją?
6) Czemu uważasz, że Aleja jest zła, bo nie zatrudnia na zasadzie umowy o pracę?
7) Czy sprawdziłeś już, że można w Polsce dobrowolnie odprowadzać składki do ZUS?
8) Czemu szkalujesz dobre imię członków RN? W tym jednego szanowanego opozycjonistę?
9 ) Czy masz skłonności rusofobiczne?
„jak dla mnie za dużo nazwisk rosyjskojęzycznych”
10) Na jakiej podstawie oceniasz kompetencje osób związanych ze spółką? I czemu nie zapoznałeś się z ogólnodostępnymi życiorysami? Czemu tak lekceważąco ich traktujesz? Jaki zawód Ty wykonujesz?
„jak dla mnie w tej spółce jest pomieszanie z poplątaniem, z jednej strony właściciel, obok aktorka, opozycjonista, „
11) Na jakiej podstawie twierdzisz, że życiorysy mają być na stronie spółki?
12) Czemu chcesz pouczać spółkę, która z detalu przeszła na międzynarodowy hurt?
13) Czemu twierdzisz, że Prezes spółki będzie sypała akcjami po zakończeniu lock upa? Skąd masz takie informacje? I czemu Twoim zdaniem nie sypie teraz akcjami nie ujętymi w lock upie?
14) Czemu zmieniłeś politykę i usunąłeś naszą konwersację unikając moich odpowiedzi? Czemu dalej usuwasz moje wiadomości? Zalogowałem się, obserwuje więc czemu? Czemu nie odpowiadasz? https://imgur.com/DxOYMTB
15) Jakie masz kompetencje, by na swoim blogu „poprawiać’ rekomendacje banków? Czemu przeczytałeś tylko sam finał rekomendacji bez zagłębiania się w szczegóły?
16) Co masz do powiedzenia ludziom, których nagoniłeś na Stoppoint pod nic nie znaczące listy intencyjne? W których nawet druga strona wstydziła się ujawnić? Czemu naganiałeś na 40+gr, 50gr. Jaki miałeś w tym interes?
17) Czemu szkalujesz dobre spółki nie znając podstaw analiz? Przeinaczając fakty, kłamiąc, manipulując informacjami? A wychwalasz spółkę zbudowaną na spekulacyjnych fundamentach, Klasztornych?
18) Czemu kłamiesz, że ktoś się kontaktował z Tobą w sprawie sponsorowanego artykułu, jeśli wiemy że Twój blog jest poniżej wszelkich poziomów? I czemu żalisz się, że ludzie mają włączonego ad blocka. Nie zarabiasz na giełdzie czy grasz wirtualnie?
19) Często zdarza Ci się rozmawiać sam ze sobą? Nie uważasz, że skoro nie odnosisz sukcesu to sztuczne tworzenie zainteresowania jest zbędne?

Plus najnowsze:
20)Nie pytałem Ciebie i nie zamierzam pytać, czemu nie kupujesz, czemu dalej powielasz schemat artykułów opartych na kłamstwie? Nie tędy droga.
21)Czemu drążysz temat nie odpowiadając na moje argumenty w kwestii komentarzy? Masz to w punkcie 1) Ignorujesz czytelnika i obserwatora? I to Twoim zdaniem "setki" komentarzy" Jaki to stosunek miesięcznie w stosunku do minimalnej wartości? Jak w punkcie 1)

Odnośnie locka masz w punkcie 13) ale standardowo, nie potrafisz szukać informacji, czytać myśleć. Kłamiesz, manipulujesz.

Dokładnie nie patrzysz na wyniki, inwestor i bloger. Spekulant wychwalający schedę po Klasztornych. Mimo, że nic nie mają. Produktu w dalszym ciągu nie było, pełnej oficjalnej prezentacji nie było. Już teraz jest pewne, że zanotują niemały poślizg, a Ty wciąż ślepo tam zmierzasz. Nie wstyd Ci, że oszukałeś ludzi, którzy nie są zdolni do samodzielnego podejmowania decyzji?

AdamKruchy
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2001
Rejestracja: 01 sie 2017 14:01

Re: ALEJASAMOCHODOWA.PL [ALS] NewConnect

Postautor: AdamKruchy » 21 gru 2017 15:52

Jak myślicie, czy Pan Szkopek sprzedaje jeszcze akcje?

Robert Szkopek
Do: Aleja Samochodowa.pl S.A. Ul. Buńczuk 7B 02-267 Warszawa Zejście z progu 5% Zejście z progu 5% w wyniku transakcji sprzedaży 9900 akcji w spółce Aleja Samochodowa.pl S.A. Na sesji zwykłej w dniu 19.09.2017 po cenie 1,26 zł za akcje. Przed tym zdarzeniem posiadałem 275521 akcji spółki Aleja Samochodowa.pl S.A. Po przeprowadzeniu powyższej transakcji posiadam 265621 akcji spółki Aleja Samochodowa.pl S.A. Podpis: Robert Szkopek



Do tego Pani Ignatova jakoś na początku stycznia 2018 r. - kończy jej się umowa lock-up na 1.000.000 akcji

Dobrze, by było jakby wpuściła nowe info, że przedłuża lock-up.
8) 8) 8)

dani123
Plutonowy
Posty: 16
Rejestracja: 20 gru 2017 07:36

Re: ALEJASAMOCHODOWA.PL [ALS] NewConnect

Postautor: dani123 » 21 gru 2017 22:05

To, że masz niski poziom IQ to już wiem. Na banku nawet prostej ironii z kghm po 2zł nie potrafiłeś wyłapać...Ale że masz problemy ze wzrokiem.. tłuszcz ci oczy zalał?
To, że schowasz głowę w piasek nie znaczy, że inne pytania i argumenty odnośnie twoich kłamstw znikną.
13) punkt, a przy okazji możesz odpowiedzieć na pozostałe.
Z jakiego powodu Pani Ignatova podpisała umowę lock-up? Na prośby akcjonariuszy. Tylko ty widzisz w tym problem i tworzysz kolejne teorie spiskowe pomieszane z następnymi kłamstwami. Nikt tego tematu z akcjonariuszy nie porusza wiesz czemu? Nie wiesz, łatwiej jest tworzyć kolejne manipulacje nie podając faktów. A może po raz kolejny twoje ignorancja wzięła w górę i nie znasz sprawy sprzedaży? Swoją droga od ostatniej kurs wzrósł o 100%, także nie narzekałbym na powtórkę. Choć będę z tobą szczery. Już tak nie będzie, nikt akcji nie będzie oddawał.

Pan Szkopek.. jego zapytaj? Od tego momentu przewinęło się prawie 2 miliony akcji. Szkopek miał do sprzedaży 260k. Jaki to jest procent? A zapomniałem, masz problem z obsługa kalkulatora... To użyj logiki.. a zapomniałem...

AdamKruchy
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2001
Rejestracja: 01 sie 2017 14:01

Re: ALEJASAMOCHODOWA.PL [ALS] NewConnect

Postautor: AdamKruchy » 25 gru 2017 17:33

Co to by oznaczało dla tej spółki, który ma wszystkich pracowników tylko na umowach zleceniach???


http://next.gazeta.pl/next/7,151003,228 ... BizLinkImg
8) 8) 8)

lukas3
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 334
Rejestracja: 22 mar 2016 15:26

Re: ALEJASAMOCHODOWA.PL [ALS] NewConnect

Postautor: lukas3 » 26 gru 2017 11:02

naganiania ciąg dalszy... ciekawe ile kosztuje każdy post :)
" W inwestowaniu, to co jest wygodne rzadko jest opłacalne " R. Arnott

lukas3 :arrow: Gordon....

AdamKruchy
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2001
Rejestracja: 01 sie 2017 14:01

Re: ALEJASAMOCHODOWA.PL [ALS] NewConnect

Postautor: AdamKruchy » 26 gru 2017 11:27

naganiania ciąg dalszy... ciekawe ile kosztuje każdy post :)

Nie mam pojęcia ile ci płacą za każdy post. Musisz sprawdzić w historii transakcji w danym koncie. Dzięki tobie pozwoliłem sobie zarejestrować się w "necie", by płynęły do mnie wszelkie komentarze handlowe o twojej spółce. :lol: :lol: :lol:

Jestem ciekaw co będzie z wynikami tej spółki jak PIS w koncu ostro weźmie się za umowy-zlecenia??? Będzie to duże buumm. :mrgreen:
8) 8) 8)

lukas3
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 334
Rejestracja: 22 mar 2016 15:26

Re: ALEJASAMOCHODOWA.PL [ALS] NewConnect

Postautor: lukas3 » 26 gru 2017 11:33

Odpowiesz na bardzo niewygodne dla ciebie pytanie o stoppoint czy będziesz uciekać jak zawsze? Co będzie oznaczać dla stoppointa strajk kurierów, wojna cenowa oraz brak urządzenia, które miało być w październiku ? PARP zażąda zwrotu dotacji wraz z odsetkami i po spółce :) Bo obecne wyniki stopa będą tragiczne, ja będę bardzo dokładnie śledzić stopai i właścicieli i też mistrzuniu asmerykański nie będę tego zostawiać dla siebie :) panie kruchy vel mr_X vel bolek czy też może pan klepkowski ?:)
" W inwestowaniu, to co jest wygodne rzadko jest opłacalne " R. Arnott

lukas3 :arrow: Gordon....

AdamKruchy
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2001
Rejestracja: 01 sie 2017 14:01

Re: ALEJASAMOCHODOWA.PL [ALS] NewConnect

Postautor: AdamKruchy » 26 gru 2017 11:35

Zastanów się tak logicznie. Skoro jest tak super, to czemu właściciel ma ledwo 21% akcji??? Przecież mają tu być miliony, czy nawet miliardy złotych zysków??? Czemu??? Pomyśl!!! Mając duży pakiet pow. 50% korzystałby z zysków w formie dywidend. A on nie dokupuje akcji "perły"???? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
8) 8) 8)

lukas3
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 334
Rejestracja: 22 mar 2016 15:26

Re: ALEJASAMOCHODOWA.PL [ALS] NewConnect

Postautor: lukas3 » 26 gru 2017 11:37

serio jesteś tak ograniczony umysłowo ?:) najpierw sprawdź ile główni mają akcji później pisz :) i kto pisał o miliardach ? czowieku masz rozdwojenie jaźni,a to można leczyć, podobno w stanach mają dobrych fachowców, prawda? :)
" W inwestowaniu, to co jest wygodne rzadko jest opłacalne " R. Arnott

lukas3 :arrow: Gordon....

AdamKruchy
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2001
Rejestracja: 01 sie 2017 14:01

Re: ALEJASAMOCHODOWA.PL [ALS] NewConnect

Postautor: AdamKruchy » 26 gru 2017 11:38

Odpowiesz na bardzo niewygodne dla ciebie pytanie o stoppoint czy będziesz uciekać jak zawsze? Co będzie oznaczać dla stoppointa strajk kurierów, wojna cenowa oraz brak urządzenia, które miało być w październiku ? PARP zażąda zwrotu dotacji wraz z odsetkami i po spółce :) Bo obecne wyniki stopa będą tragiczne, ja będę bardzo dokładnie śledzić stopai i właścicieli i też mistrzuniu asmerykański nie będę tego zostawiać dla siebie :) panie kruchy vel mr_X vel bolek czy też może pan klepkowski ?:)
Z chęcią odpowiem na to pytanie. Strajk to okazja do przyśpieszenia urządzenia. To okazja, by wyprzedzić znacząco resztę konkurencji, to okazja do zysków, które dzięki temu pojawią się w spółkę. Ajak widać właściciel wie co robi, stąd jego gigantczny pakiet akcji, a nie jak winnych spółkach, że niby dobrze a własciciel ma ledwie 21% akcji brrr :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
8) 8) 8)


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 75 gości