GRUPA AZOTY PUŁAWY [ZAP]

wszystko na temat spółek publicznych
AdamKruchy
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2001
Rejestracja: 01 sie 2017 14:01

Re: GRUPA AZOTY PUŁAWY [ZAP]

Postautor: AdamKruchy » 05 paź 2018 19:39

Ostrzegałem jakiś czas temu. Analiza techniczna ostrzegała i nadal ostrzega. Musicie zrozumieć, że PIS-owi nie zależy nic na spółkach giełdowych. W przyszłym roku jak cena prądy wzrośnie o 100% to nawrt nie chcę myśleć gdzie będzie kurs Azotów.
8) 8) 8)

REKLAMA


dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: GRUPA AZOTY PUŁAWY [ZAP]

Postautor: dusigrosz » 24 maja 2022 11:37

Kurs mizerny..., a jutro oficjalny raport, w ktorym zysk o 1500% wiekszy (tak, 15krotnie) niz rok temu...

456milionow PLN za1Q22, przy kap 1,6mld :shock:

I to przy podwyzszonej cenie gazu...

:idea:

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: GRUPA AZOTY PUŁAWY [ZAP]

Postautor: dochodzeniowy » 27 sty 2023 23:06

10 lat + 1.6 %

OSA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2457
Rejestracja: 29 lip 2021 15:02

Re: GRUPA AZOTY PUŁAWY [ZAP]

Postautor: OSA » 30 maja 2023 17:33

Ostrzegałem jakiś czas temu. Analiza techniczna ostrzegała i nadal ostrzega. Musicie zrozumieć, że PIS-owi nie zależy nic na spółkach giełdowych. W przyszłym roku jak cena prądy wzrośnie o 100% to nawrt nie chcę myśleć gdzie będzie kurs Azotów.


Jeszcze kilka takich sesji i będzie można myśleć o podkupywaniu akcji Azotow.
Brawo PIS, brawo dojna zmiana!

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8581
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: GRUPA AZOTY PUŁAWY [ZAP]

Postautor: dryniol » 31 maja 2023 10:46

To musi być zawsze na ostatniej stronie wątku PKP Cargo.....
......żeby dochodzeniowe PiSuarowe du.nie nauczyli się na pamięć, jakiego kłamliwego mają idola :!: :oops:

Warto cały czas przypominać i cytować wypowiedź jaruśia kłamczyńskiego z 2013 roku, podczas IPO PKP Cargo po 68 zł :!: :oops:
cytat;
"wycena spółki jest wyraźnie zaniżona"
https://tvn24.pl/polska/kaczynski-o-pry ... 73-3448517

....i żeby była świadomość jak PiSuarowa mafia partyjnych nieudaczników zniszczyła spółkę oraz jej prestiż na naszej giełdzie
przez 8 lat (nie)rządów PiSuarowych nieudaczników, obsadzając na stołkach spółek SP partyjnych kolesi zamiast fachowców :!:
Panie jarusiu kłamczyński, czy teraz już nie jest zaniżona wycena PKP Cargo, a za Tuska po 68 zł była WYRAŹNIE zaniżona :?: :!:
Czy dzisiaj przed wyborami panie jarusiu, też mógłby pan o tym glośno pokrzyczeć w swojej partyjnej TVP 1, i w TVP Info :?: :roll:

Panie kłamczyński czy "przypadkiem" w Azotach Tarnów nie zrobiliście takiego samego syfu w firmie przez te 8 lat waszych PiSuarowych (nie)rządów, jak w PKP Cargo :?: :!: :roll:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 104 gości