ALIOR BANK [ALR]

wszystko na temat spółek publicznych
Rega
Sierżant sztabowy
Posty: 118
Rejestracja: 27 gru 2012 13:24

Postautor: Rega » 06 sty 2013 13:38

Wynik za czwarty kwartał 2012 będzie pozytywnym zaskoczeniem. Niemniej, bardziej będę się martwił 2013 rokiem.

REKLAMA


Tony. Halik
Sierżant
Posty: 49
Rejestracja: 06 sty 2013 15:44

Postautor: Tony. Halik » 06 sty 2013 15:45

:lol:

bankruptcy_a
Starszy plutonowy
Posty: 32
Rejestracja: 08 kwie 2012 12:20
Kontakt:

Postautor: bankruptcy_a » 08 sty 2013 06:57

spoko co do aliora sync nie analizowałem. Osobiście mam dbNet i mBank, czyli jedne z najtńszych opcji.
Cashback jest spoko, ale mam obawy, że za chwile pojawią się ekstra opłaty:/
W życiu w Aliora bym się nie wpakował. Oprócz analizy liczb robiłem analizę opinni o usługach w sieci. Ciągle znajdują błędy w aplikacji AliorSync, narzeka się na pracowników, którzy wprowadzają w błąd i wmawiają Klientom, że za coś nie ma opłaty a potem przychodzi rachunek. Osobiście nie chce mieć z nimi do czynienia. mBank jest zawsze extra, choć dobre opinie o nich piszą w necie sami pracownicy (np. polecając pożyczki gotówkowe: http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php ... &id=709363 ) to ja jako użytkownik emaklera/ekonta/ebiznes konta/limitu w koncie/karty kredytowej i kredytu hipotecznego jestem zadowolony.[/i]

News-Trader
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2526
Rejestracja: 12 cze 2012 11:38

Postautor: News-Trader » 08 sty 2013 09:16

W życiu w Aliora bym się nie wpakował... Oprócz analizy liczb robiłem analizę opinni o usługach w sieci. Ciągle znajdują błędy w aplikacji AliorSync, narzeka się na pracowników, którzy wprowadzają w błąd i wmawiają Klientom, że za coś nie ma opłaty a potem przychodzi rachunek. Osobiście nie chce mieć z nimi do czynienia. mBank jest zawsze extra, choć dobre opinie o nich piszą w necie sami pracownicy (np. polecając pożyczki gotówkowe: http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php ... &id=709363 ) to ja jako użytkownik emaklera/ekonta/ebiznes konta/limitu w koncie/karty kredytowej i kredytu hipotecznego jestem zadowolony.[/i]
Ja też mam rachunek w mbanku, ale w ostatnich kilku latach (oprócz msavera - rachunku oprocentowanego przez 6 miesięcy na 7% i bezpłatnego debetu w koncie) nie zaproponowali niczego ciekawego. Sync zaproponował m.in. zwrot 5% każdego zakupu przez Internet. Mi się to opłaca, bo w sumie za nic, dostaję co miesiąc od banku kilkadziesiąt-kilkaset PLN zwrotu. Jeśli ciebie to nie interesuje, to już twoja sprawa, ale osobiście uważam, że bez sensu jest z tego nie korzystać. Dają też 10 darmowych przelewów błyskawicznych miesięcznie. Nie widzę powodu, żeby krytykować Aliora bez sensu - szczególnie nie będąc jego klientem... Ja jestem zadowolony i z Aliora i z Synca.

Wejdź na forum mbanku i poczytaj sobie opinie o nich. Większość klientów, od czasu ich przekrętów na oprocentowaniu kredytów hipotecznych, ostro po nich jedzie i sporo osób przeniosła się gdzie indziej, tym bardziej, że od dawna oprocentowanie proponują beznadziejne ...

frogulus
Podporucznik
Posty: 12890
Rejestracja: 22 paź 2006 20:10
Lokalizacja: wyrwany z biedy
Kontakt:

Postautor: frogulus » 08 sty 2013 12:00

spoko co do aliora sync nie analizowałem. Osobiście mam dbNet i mBank, czyli jedne z najtńszych opcji.
Cashback jest spoko, ale mam obawy, że za chwile pojawią się ekstra opłaty:/
Jesteś pewien?

http://oczamileminga.blogspot.com/2012/ ... iotow.html
Dwa Miliony - blog giełdowy
Oczami Leminga - blog gospodarczo-społeczno-polityczny

bankruptcy_a
Starszy plutonowy
Posty: 32
Rejestracja: 08 kwie 2012 12:20
Kontakt:

Postautor: bankruptcy_a » 08 sty 2013 12:06

spoko co do aliora sync nie analizowałem. Osobiście mam dbNet i mBank, czyli jedne z najtńszych opcji.
Cashback jest spoko, ale mam obawy, że za chwile pojawią się ekstra opłaty:/
Jesteś pewien?

http://oczamileminga.blogspot.com/2012/ ... iotow.html
Przeczytałem, zgadzam się i dodam, że jeśli nie mamy kesz beku (specjalnie tak piszę) to płacimy więcej i tak. Niemniej jednak unikam wszystkich ubezpieczeń związanych z kontem. Często czytam hakerskie magazyny i to właśnie Alior jest najczęściej krytykowany. Poza tym pracownicy niektórzy nie czytali nawet umów produktów, które oferują -znam to z autopsji.

News-Trader
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2526
Rejestracja: 12 cze 2012 11:38

Postautor: News-Trader » 08 sty 2013 13:10

Przeczytałem, zgadzam się i dodam, że jeśli nie mamy kesz beku (specjalnie tak piszę) to płacimy więcej i tak. Niemniej jednak unikam wszystkich ubezpieczeń związanych z kontem. Często czytam hakerskie magazyny i to właśnie Alior jest najczęściej krytykowany. Poza tym pracownicy niektórzy nie czytali nawet umów produktów, które oferują -znam to z autopsji.
Co do hakerów, to niby za co krytykują Synca? Mają standardowe zabezpieczenia - https + maskowanie hasła i przede wszystkim każdy przelew musi zostać potwierdzony jednorazowym hasłem sms. Chyba nie ma sposobu na obejście tego ostatniego zabezpieczenia (przynajmniej jeśli ktoś nie jest idiotą, który instaluje na swoim telefonie jakieś szpiegujące programy).

Co do pracowników banków, to wszędzie jest tak samo. To nie są doradcy, tylko akwizytorzy, których zarówno zarobki jak i to czy w ogóle będą dalej pracować, zależy od tego ile produktów wcisną klientowi. Trzeba być na to przygotowanym. Ja po placówkach się nie włóczę - wszystko załatwiam przez Internet. Nie kupuję produktów tylko dlatego, że ktoś mnie namawia. Zamawiam tylko to, co potrzebuję i nie wierzę na słowo - czytam regulaminy.
W ten sposób można uniknąć 99% problemów.

A z cashbacku jestem zadowolony. Wybieram sklepy w których cena przy płatności kartą (albo z opcją płacę z Alior Sync) jest taka sama i w ten sposób 5% zostaje w kieszeni. Przykładowo kupujesz na Allegro (ze sklepu lub od dowolnego użytkownika) notebooka za 4 tys PLN i 200 PLN do ciebie wraca. Płacę za ubezpieczenie mieszkania 1500 PLN w Hestii - 75 PLN do mnie wraca. Płacąc przez mbank - dostajesz figę z makiem. Wybór należy do ciebie ...

News-Trader
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2526
Rejestracja: 12 cze 2012 11:38

Postautor: News-Trader » 08 sty 2013 15:39

O 15:16 ktoś ładnie wyciął stopy na papierze .... Ciekawa zagrywka :wink:

mikr
Chorąży sztabowy
Posty: 6333
Rejestracja: 20 cze 2006 18:33
Lokalizacja: Gdynia

Postautor: mikr » 08 sty 2013 16:39

O 15:16 ktoś ładnie wyciął stopy na papierze .... Ciekawa zagrywka :wink:
Widziałem to. nawet przez chwilę było równoważenie notowań!
Jeśli coś można spieprzyć, to zawsze znajdzie się ktoś, kto to zrobi.

carlo
Sierżant sztabowy
Posty: 147
Rejestracja: 02 sty 2011 15:02

Postautor: carlo » 08 sty 2013 16:50

O 15:16 ktoś ładnie wyciął stopy na papierze .... Ciekawa zagrywka :wink:
posty z forum tez ktoś wyciął :lol:

HappyBull
Chorąży sztabowy
Posty: 6445
Rejestracja: 12 kwie 2006 11:03

Postautor: HappyBull » 08 sty 2013 20:08

:arrow: :lol:

wojtunio
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 287
Rejestracja: 26 mar 2007 17:36

Postautor: wojtunio » 08 sty 2013 20:15

a dzisiaj podobno Prezes w liście do pracowników napisał, że "nie wierzy we wróżki, ale przewiduje, że najbliższy rok będzie najlepszym z dotychczasowych" :-)

Aldabert
Starszy chorąży
Posty: 1560
Rejestracja: 08 maja 2011 15:50
Lokalizacja: de Lamza

Postautor: Aldabert » 08 sty 2013 23:24

Mam prośbę - zapoznajcie się z tekstem pod linkiem:
http://chorzow.naszemiasto.pl/artykul/1 ... ,id,t.html
Może ktoś z Was chciałby pomóc (liczy sie każda złotówka).
Dziękuję
"Jezus powiedział: Ja jestem drogą i prawdą, i życiem" (J.14, 6-7).
http://www.ojciecjohnbashobora.pl/?rekolekcje,5
http://jezusnastadionie.pl/

DarkoZZZ
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3314
Rejestracja: 19 wrz 2006 16:47
Lokalizacja: London

Postautor: DarkoZZZ » 16 sty 2013 11:49

No to dzisiaj udało sie dokupic Aliora... wyskoczyłem z innego walora który dał mi ostatnio zarobić 20% a teraz wygląda że zaczyna korektę więc miałem gotówkę na Aliora. Problem w tym że musze wrócić spowrotem za ok miesiąc bo wtedy właśnie korekta się powinna skończyc... dlatego Alior staraj się dojsc przynajmniej do 68 do poczatku lutego :)

A tak BTW, myśle też że powoli kończymy korektę na W20, więc warunki do wzrostu Aliora powinny być OK :)

Analkofein
Młodszy chorąży
Posty: 493
Rejestracja: 28 wrz 2012 12:51
Lokalizacja: z gontyna

Postautor: Analkofein » 16 sty 2013 11:51

No to dzisiaj udało sie dokupic Aliora... wyskoczyłem z innego walora który dał mi ostatnio zarobić 20% a teraz wygląda że zaczyna korektę więc miałem gotówkę na Aliora. Problem w tym że musze wrócić spowrotem za ok miesiąc bo wtedy właśnie korekta się powinna skończyc... dlatego Alior staraj się dojsc przynajmniej do 68 do poczatku lutego :)

A tak BTW, myśle też że powoli kończymy korektę na W20, więc warunki do wzrostu Aliora powinny być OK :)
:roll: :lol: :lol: :idea: to jest balon!na ktorym jzu klazdy zarobil chlopie w co ty sie pakujesz!!!

swja droga banrut carlo tassara(zaleski) stworzyl alior bank zdlugow dzis musi je oddac wiec go sprzedaje!!

wyceniony jest na x razy wiecej,a i kazdy juz jest zarobiony korekta to tu bedzie do 20zl!


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 92 gości