PBG SA [PBG] Ksiega VIII - kierunek 20 zeta

wszystko na temat spółek publicznych
robert503
Młodszy chorąży
Posty: 425
Rejestracja: 08 sty 2009 21:05

Postautor: robert503 » 23 mar 2013 18:39

Takie pikne kreski szla...... trafił :cry:

REKLAMA


vito
Kapitan
Posty: 43248
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Poznań

Postautor: vito » 23 mar 2013 18:52

Takie pikne kreski szla...... trafił :cry:
ano :roll:

CZARNY_274067
Starszy chorąży
Posty: 1372
Rejestracja: 03 gru 2009 18:52

Postautor: CZARNY_274067 » 23 mar 2013 19:08

fakturki w terminie płacą :wink:

PEPCIOMUNDII
Starszy chorąży
Posty: 1856
Rejestracja: 20 lis 2011 20:35

Postautor: PEPCIOMUNDII » 23 mar 2013 20:48

jedno pytanie:zbieg okolicznosci ,rafako - 20,mostostal -20,pbg-30 moze jednak pisdeczka z kontraktu na jaworzno? jesli tak to do piachu na 100%

Apacz
Podporucznik
Posty: 12175
Rejestracja: 15 maja 2010 19:52

Postautor: Apacz » 23 mar 2013 21:07

mowi sie, ze te przegrywane mecze to klątwa za niezapłacony Stadion Narodowy i problemy budowlanki , a zwlaszcza PBG i Grupy PBG :!: :!: :!:
No risk, no fun :-)

pitello
Podporucznik
Posty: 15404
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: pitello » 24 mar 2013 00:12

Trzeba przyznać uczciwie, że pojechali nam po rajtuzach w dniu wczorajszym niewąsko :D

Staram się na to patrzeć spokojnie, gdyż kiedy zaczynałem zabawę z bankrutem brałem pod uwagę, że mogę się na tym przejechać. Mam tu stosunkowo niewielki kawałek kapitału więc nawet jeżeli polegniemy na całej linii prawie tego nie odczuję. Niestety moja strategia nie przewiduje większego zaangażowania finansowego, a ja się zawsze trzymam planu. Taka zasada życiowa, która jednym może przeszkadzać, ale mi nie raz uratowała tyłek.
Dlaczego o tym piszę ?
Otóż coś mi śmierdzi w tej wczorajszej zwałce, może się mylę i to początek końca, ale nie daje mi spokoju taka panika w sytuacji kiedy wszyscy doskonale wiedzieli, że raport będzie tragiczny. Banki gawno dostaną jeżeli nie pójdą na układ, więc pytam co im to da ? Lepiej chyba mieć kawałek niż nic. Nie wiem, nie znam się zarobiony jestem, ale coś mi tu śmierci i tyle.
OTO CHODZI ,ZE NIE WSZYSCY SĄDZILI ,ZE RAPORT BEDZIE TRAGICZNY.

Skoro trzeci kwartał był na lekkim plusie ,a pod koniec roku mówili o tym ,ze do BBG wplyneła kasa z LMG ,ja spodziewałem sie ,ze nie powinno być pogorszenia.
poza tym wydawało sie ,zę wszystko co złe ujęli już w raporcie półrocznym po to by przekonać o zasadnosci ukladu.

A tutaj nagle okazuje się ,ze wk na jedną akcję spada z kilku zł do minus 78 tzn kapitałe własne są na minusie pond 1 mld zł .

Sytuacja więc zaczyna przypominać hydrobudowę albo np bomi a to oznacza ,zę szanse na przetrwanie są bardzo nikłe.
oceniam je na jakies 10-20 proc max.

A jesli nawet ktos poda im ręke to bez dużego rozwodnienia sie nie obędzie bo szantaż akcjami Rafako juz na nikim nie robi wrażenia a zachowanie kursu tej spółki swiadczy ,ze instytucjonalni raczej odpuszczą sobie ten temat.

na koniec jeszcze warto poruszyc temat polimexu.
Tutaj była wola porozumienia ,interwencja skarbu państwa etc ,a mimo to nie widac poprawy.Jesli polimex sobie nie radzi to dla PBG też nie będzie łatwiej
Obrazek

lubię uśrednianie w górę

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Postautor: dochodzeniowy » 24 mar 2013 00:29

Nie ma szansy zadna zadłużona firma budowlana na przetrwanie.
Upada wszystko po kolei.
Zostana tylko małe firmy rodzinne , które nie maja kredytów i które umieja liczyć koszty.
:idea:

vito
Kapitan
Posty: 43248
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Poznań

Postautor: vito » 24 mar 2013 00:58

Nie ma szansy zadna zadłużona firma budowlana na przetrwanie.
Upada wszystko po kolei.
Zostana tylko małe firmy rodzinne , które nie maja kredytów i które umieja liczyć koszty.
:idea:
problem w tym, ze takich już też nie ma bo na Tuskowej rozbudowie wszyscy urośli ponad stan i są na mniejszym lub większym długu
w 2014 jak bankom zaczną spadać zyski i bonusów nie będzie to zobaczycie jakie sceny zaczną tutaj odchodzić
gangsterka w biały dzień

dzielnicowy
Chorąży
Posty: 700
Rejestracja: 28 paź 2012 21:07

Postautor: dzielnicowy » 24 mar 2013 17:07

mowi sie, ze te przegrywane mecze to klątwa za niezapłacony Stadion Narodowy i problemy budowlanki , a zwlaszcza PBG i Grupy PBG :!: :!: :!:
Ciekawe kiedy Ministerstwo Sportu weżmie to pod uwagę :wink:

vito
Kapitan
Posty: 43248
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Poznań

Postautor: vito » 24 mar 2013 17:39

mowi sie, ze te przegrywane mecze to klątwa za niezapłacony Stadion Narodowy i problemy budowlanki , a zwlaszcza PBG i Grupy PBG :!: :!: :!:
Ciekawe kiedy Ministerstwo Sportu weżmie to pod uwagę :wink:
weźmie
ministra Mucha wypłaci sobie z tego tytułu 1 mln nagrody specjalnej

olimpzeusowy
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3750
Rejestracja: 05 lis 2010 05:12

Postautor: olimpzeusowy » 24 mar 2013 18:18

Nie ma szansy zadna zadłużona firma budowlana na przetrwanie.
Upada wszystko po kolei.
Zostana tylko małe firmy rodzinne , które nie maja kredytów i które umieja liczyć koszty.
:idea:
problem w tym, ze takich już też nie ma bo na Tuskowej rozbudowie wszyscy urośli ponad stan i są na mniejszym lub większym długu
w 2014 jak bankom zaczną spadać zyski i bonusów nie będzie to zobaczycie jakie sceny zaczną tutaj odchodzić
gangsterka w biały dzień
I spełniło się Twoje 4........jednak miałeś rację-szkoda.
Z ostatnim zdaniem się zgadzam, najgorsze przed nami-niestety

MarcinDK_74760
Podporucznik
Posty: 13254
Rejestracja: 18 kwie 2006 09:19

Postautor: MarcinDK_74760 » 24 mar 2013 18:54

lokurwa...3,5mld operacyjnego ***** :shock: :lol: :lol:
Sam jestem zdziwiony co oni sobie myślą, przecież to kabaret, ciekawe co na to banki?.... :lol: :lol:
Przecież to jest dawno BANKRUT bez pokrycia. Gdyby nie interwencja Panstwa, obiecanki i zapewnienia ratunku juz by nie było tych notowań a kurs w momencie wycofania z GPW byłby po 0.08 zł . Leży pod kroplówką, w śpiączce farmakologicznej i czeka na cud ... hmm ?!? :roll:

ZIELONA WYSPA jednej nieomylnej partii :(
... a dodając, jak ONI teraz chcą "uratować" tą spółkę przy 2,5 mld. stracie ? :?:

Zygmunt
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3168
Rejestracja: 02 wrz 2005 12:49
Lokalizacja: WARSZAWA

Postautor: Zygmunt » 24 mar 2013 20:08

Nie ma szansy zadna zadłużona firma budowlana na przetrwanie.
Upada wszystko po kolei.
Zostana tylko małe firmy rodzinne , które nie maja kredytów i które umieja liczyć koszty.
:idea:
problem w tym, ze takich już też nie ma bo na Tuskowej rozbudowie wszyscy urośli ponad stan i są na mniejszym lub większym długu
w 2014 jak bankom zaczną spadać zyski i bonusów nie będzie to zobaczycie jakie sceny zaczną tutaj odchodzić
gangsterka w biały dzień
I spełniło się Twoje 4........jednak miałeś rację-szkoda.
Z ostatnim zdaniem się zgadzam, najgorsze przed nami-niestety


Taki olimp mundrek na eex byłeś a tu ładnie wdupileś.
W sumie zasłużyłeś
:roll:
I nastał czas spekulacji ...

szprotek_595048
Starszy sierżant
Posty: 87
Rejestracja: 12 gru 2011 19:43

Postautor: szprotek_595048 » 24 mar 2013 20:20

niech ktoś mi powie skąd się im wzięło 3,7 mld zł straty?

ja rozumiem że kontrakty autostradowe i stadionowe były nierentowane, ale 3,7 mld zł straty :shock:

miły piesek
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 242
Rejestracja: 27 lut 2013 20:09

Postautor: miły piesek » 24 mar 2013 20:23

niech ktoś mi powie skąd się im wzięło 3,7 mld zł straty?

ja rozumiem że kontrakty autostradowe i stadionowe były nierentowane, ale 3,7 mld :shock:

oj tam oj tam :lol: :lol: :lol:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 179 gości