Precious Metals Investments SA [PMI] cz.3 ku szczytom

wszystko na temat spółek publicznych
Hydrozagadka
Chorąży
Posty: 834
Rejestracja: 04 mar 2013 17:54
Lokalizacja: staryznajomy 6666/99999999

Precious Metals Investments SA [PMI] cz.3 ku szczytom

Postautor: Hydrozagadka » 13 mar 2013 20:05

witam mam przyjemnosc otworzyc ksiege 3 przygod poszukiwaczy srebra i zlota na PMI dzis mamy NEWSA i przekroczeniu 5% przez prof A.Sokolowskiego osobiscie
dysponuje skromnym pakietem kupioonym po 1,37 dzisiaj.nie tykam licze na 10 pln



link do ksiegi2
http://www.parkiet.com/forum/viewtopic. ... start=3000

prosze o niezabieranie glosu i nie kupowanie -kolegi matiego1
Ostatnio zmieniony 13 mar 2013 20:08 przez Hydrozagadka, łącznie zmieniany 2 razy.

REKLAMA


starylis_248687
Starszy chorąży
Posty: 1124
Rejestracja: 27 lip 2009 08:00

Postautor: starylis_248687 » 13 mar 2013 20:07

hmm
PO - sojusz chytrych szubrawców z ciemniakami.

"Jeśli poz­wo­lisz, by ro­bac­two się roz­mnożyło - rodzą się pra­wa ro­bac­twa. I rodzą się piew­cy, którzy będą je wysławiać."

Consierge
Starszy chorąży
Posty: 1714
Rejestracja: 03 sty 2013 19:26
Lokalizacja: Rycerz Fortuny

Postautor: Consierge » 13 mar 2013 20:11

wisnia sprzedal?mozna jutro kupic ?
Obrazek
chcesz polecic mi jakas społeczke?PRIV;)

butterfly1
Chorąży sztabowy
Posty: 6926
Rejestracja: 30 lip 2008 16:03

Re: Precious Metals Investments SA [PMI] cz.3 ku szczytom

Postautor: butterfly1 » 13 mar 2013 20:16

witam mam przyjemnosc otworzyc ksiege 3 przygod poszukiwaczy srebra i zlota na PMI dzis mamy NEWSA i przekroczeniu 5% przez prof A.Sokolowskiego osobiscie
dysponuje skromnym pakietem kupioonym po 1,37 dzisiaj.nie tykam licze na 10 pln



link do ksiegi2
http://www.parkiet.com/forum/viewtopic. ... start=3000

prosze o niezabieranie glosu i nie kupowanie -kolegi matiego1
koles z taka sraczka nie powinien otwierac nowej ksiegi :lol:

Hydrozagadka
Chorąży
Posty: 834
Rejestracja: 04 mar 2013 17:54
Lokalizacja: staryznajomy 6666/99999999

Postautor: Hydrozagadka » 13 mar 2013 20:17

wisnia sprzedal?mozna jutro kupic ?
sprzedal ale odkupil po 1,5 ode mnie jutro odda po 1,25 i jazda.

mar78
Chorąży sztabowy
Posty: 4837
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: mar78 » 13 mar 2013 20:20

witam:))), od dzisiaj inwestuje w zloto :lol:

lapi2013.
Starszy chorąży
Posty: 1443
Rejestracja: 10 mar 2013 20:58

Postautor: lapi2013. » 13 mar 2013 20:21

witam:))), od dzisiaj inwestuje w zloto :lol:
i ty tu kolarzu matko :lol: :lol:

banbanbanbantom.
Plutonowy
Posty: 18
Rejestracja: 13 mar 2013 15:05

Postautor: banbanbanbantom. » 13 mar 2013 20:23

wisnia sprzedal?mozna jutro kupic ?
Panowie zrozumcie mnie, ja jestem po prostu chory na głowę. Tak naprawdę jestem podstarzałym mitomanem, oblechem z wielkim brzuchem. Nie mam i nie miałem nigdy żadnej kobiety. Nic w życiu nie osiągnąłem i na niczym się nie znam. Kasy brakuje, nikt *** humanisty nie chce zatrudnić. Jedynie od czasu do czasu jakichś studentów naciągne i na tym z tysiaka na miesiac uzbieram. To forum to jedyna odskocznia od zasyfionej rzeczywistości, tutaj mogę być wszechwiedzącym milionerem, który ma wille z ogrodem po całym swiecie, mogę marzyć....nie odbierajcie i tego panowie...nie chce wracać do realu...miło by było komukolwiek z was jakby go nie było stać od 3 tygodni na papier toaletowy i musiał ciągle chodzić z obsr///n/ą du//p//*ą??? Zrozumcie proszę chorego psychicznie człowieka i dajcie mi poudawać bycie kimś kim nie jestem i nie będę, nie chcę ciąglę myśleć o tej zatęchłej dziurze - moim mieszkaniu, oraz o smrodzie gó/*w*n*a, które sam utożsamiam-i wiem o tym....takie to marne życie Siodłaka....

areka.
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 399
Rejestracja: 24 kwie 2012 15:13

Postautor: areka. » 13 mar 2013 20:23

Snikers ty forumowa koorwo zawsze przynosisz pecha odkad tu sie pojawiles nie ma wzrostow ***** stad forumowa koorwo. na ivt sie pojawiles tydzien temu i po wzrostach koorwo forumowa

Hydrozagadka
Chorąży
Posty: 834
Rejestracja: 04 mar 2013 17:54
Lokalizacja: staryznajomy 6666/99999999

Postautor: Hydrozagadka » 13 mar 2013 20:24

wisnia sprzedal?mozna jutro kupic ?
Panowie zrozumcie mnie, ja jestem po prostu chory na głowę. Tak naprawdę jestem podstarzałym mitomanem, oblechem z wielkim brzuchem. Nie mam i nie miałem nigdy żadnej kobiety. Nic w życiu nie osiągnąłem i na niczym się nie znam. Kasy brakuje, nikt *** humanisty nie chce zatrudnić. Jedynie od czasu do czasu jakichś studentów naciągne i na tym z tysiaka na miesiac uzbieram. To forum to jedyna odskocznia od zasyfionej rzeczywistości, tutaj mogę być wszechwiedzącym milionerem, który ma wille z ogrodem po całym swiecie, mogę marzyć....nie odbierajcie i tego panowie...nie chce wracać do realu...miło by było komukolwiek z was jakby go nie było stać od 3 tygodni na papier toaletowy i musiał ciągle chodzić z obsr///n/ą du//p//*ą??? Zrozumcie proszę chorego psychicznie człowieka i dajcie mi poudawać bycie kimś kim nie jestem i nie będę, nie chcę ciąglę myśleć o tej zatęchłej dziurze - moim mieszkaniu, oraz o smrodzie gó/*w*n*a, które sam utożsamiam-i wiem o tym....takie to marne życie Siodłaka....
wisnia von :!: :!: :!:

lapi2013.
Starszy chorąży
Posty: 1443
Rejestracja: 10 mar 2013 20:58

Postautor: lapi2013. » 13 mar 2013 20:27

witam:))), od dzisiaj inwestuje w zloto :lol:
i ty tu kolarzu matko :lol: :lol:

a ty skoczu na czy teraz wtapiasz na gino ktory wybil a zes chcial mniwe naciagnac cyganie
przeciez ty kolarzu nie masz lancucha i tak bys nie kupil :lol: :lol: :lol:

banbanbanbantom.
Plutonowy
Posty: 18
Rejestracja: 13 mar 2013 15:05

Postautor: banbanbanbantom. » 13 mar 2013 20:28

wisnia sprzedal?mozna jutro kupic ?
Panowie zrozumcie mnie, ja jestem po prostu chory na głowę. Tak naprawdę jestem podstarzałym mitomanem, oblechem z wielkim brzuchem. Nie mam i nie miałem nigdy żadnej kobiety. Nic w życiu nie osiągnąłem i na niczym się nie znam. Kasy brakuje, nikt *** humanisty nie chce zatrudnić. Jedynie od czasu do czasu jakichś studentów naciągne i na tym z tysiaka na miesiac uzbieram. To forum to jedyna odskocznia od zasyfionej rzeczywistości, tutaj mogę być wszechwiedzącym milionerem, który ma wille z ogrodem po całym swiecie, mogę marzyć....nie odbierajcie i tego panowie...nie chce wracać do realu...miło by było komukolwiek z was jakby go nie było stać od 3 tygodni na papier toaletowy i musiał ciągle chodzić z obsr///n/ą du//p//*ą??? Zrozumcie proszę chorego psychicznie człowieka i dajcie mi poudawać bycie kimś kim nie jestem i nie będę, nie chcę ciąglę myśleć o tej zatęchłej dziurze - moim mieszkaniu, oraz o smrodzie gó/*w*n*a, które sam utożsamiam-i wiem o tym....takie to marne życie Siodłaka....
wisnia von :!: :!: :!:

wiśniewski.inwestycje a wisniewski.inwestycje to różnica kolego, przeczytaj post i zrozum, że ja to zagrzebane głeboko sumienie naszego wspólnego znajomego Mrok vel Inwestor vel Wisnia

lapi2013.
Starszy chorąży
Posty: 1443
Rejestracja: 10 mar 2013 20:58

Postautor: lapi2013. » 13 mar 2013 20:31

witam:))), od dzisiaj inwestuje w zloto :lol:
i ty tu kolarzu matko :lol: :lol:

a ty skoczu na czy teraz wtapiasz na gino ktory wybil a zes chcial mniwe naciagnac cyganie
przeciez ty kolarzu nie masz lancucha i tak bys nie kupil :lol: :lol: :lol:

a ty jaj, wtopisiu, biegnij do abrysia zeby ci typa podzucil :lol:
a na co mi abrys kolarz ale ciebie tu kto sprowadzil marny kolarzu :lol: :lol: bo z twoja glowa do inwestycji to raczej bys tu nie wpadl :lol: :lol:

mar78
Chorąży sztabowy
Posty: 4837
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: mar78 » 13 mar 2013 20:39

witam:))), od dzisiaj inwestuje w zloto :lol:
i ty tu kolarzu matko :lol: :lol:

a ty skoczu na czy teraz wtapiasz na gino ktory wybil a zes chcial mniwe naciagnac cyganie
przeciez ty kolarzu nie masz lancucha i tak bys nie kupil :lol: :lol: :lol:

a ty jaj, wtopisiu, biegnij do abrysia zeby ci typa podzucil :lol:
a na co mi abrys kolarz ale ciebie tu kto sprowadzil marny kolarzu :lol: :lol: bo z twoja glowa do inwestycji to raczej bys tu nie wpadl :lol: :lol:

marny naciagaczu , wielonikowcu niepochlwebiaj sobie bos sam marnosc nad marnosciami

Hydrozagadka
Chorąży
Posty: 834
Rejestracja: 04 mar 2013 17:54
Lokalizacja: staryznajomy 6666/99999999

Postautor: Hydrozagadka » 13 mar 2013 20:39

ten watek do wedka na psychopatow
mrok
wisnia i inne zjepy.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 166 gości