KERNEL [KER] księga I

wszystko na temat spółek publicznych
Pandziora
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7551
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Karkosikowo

Re: KERNEL [KER] księga I

Postautor: Pandziora » 07 mar 2023 11:01

Czy w Luksemburgu mają praworządność? Nie wydaje mi się :twisted: Dobrze wiedzieć, że są w Europie takie bandyckie kraje i np. allegro mogą też wycofać w każdej chwili, tylko pewnie najpierw musieliby zbić na dryniolowe 10zł :twisted:

"Decyzja w sprawie wycofania akcji spółki z obrotu na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie podejmowana jest wyłącznie przez Radę Dyrektorów Kernel Holding zgodnie z prawem luksemburskim i nie wymaga uchwały przez walnego zgromadzenia akcjonariuszy."
Czy wzrośnie czy spadnie leszcz zostanie na dnie : )
"Cymcyka nie ma" - Bandyta : )

REKLAMA


dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8603
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: KERNEL [KER] księga I

Postautor: dryniol » 07 mar 2023 12:44

O kolejną perła po xtb i mercu :mrgreen:
Tez witam na pokładzie.
Aż zal było, żeby po takich wynikach, przy -4% nie wsiąść na perełkowy pokład z Wami :shock:
Ciekawi mnie czy technicy wejdą do gry... Ale będę dobierał na niższych poziomach. Zakopać i czekać. Poziom abstrakcji na bananie robi się już porażający :-)

Czyżby nasz forumowy "mistrz" trance zmoczył pupę :?: :shock: Niemożliwe :!: :roll:
Przecież ten forumowy "mistrz" tylko zarabia na GPW, w przeciwieństwie do dryniola 8)
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

Marocco
Sierżant sztabowy
Posty: 102
Rejestracja: 23 sty 2021 02:20

Re: KERNEL [KER] księga I

Postautor: Marocco » 07 mar 2023 13:21

Ukraiński Pan i polski spekulant, piękna laurka wystawiona Polakom.

Szydercze słowa ukraińskiego oligarchy o polskich inwestorach.

"Odebraliśmy to jako sygnał, że wielu akcjonariuszy nie chce wspierać spółki poprzez dostarczenie jej gotówki i ma krótkoterminowe, spekulacyjne podejście do giełdy, a nie długoterminowe strategiczne patrzenie na spółkę"

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Glowny ... 00686.html

Marocco
Sierżant sztabowy
Posty: 102
Rejestracja: 23 sty 2021 02:20

Re: KERNEL [KER] księga I

Postautor: Marocco » 07 mar 2023 13:27

Ukraiński Pan i polski spekulant, piękna laurka wystawiona Polakom.

Nieprzyzwoite słowa ukraińskiego oligarchy o polskich inwestorach.

"Odebraliśmy to jako sygnał, że wielu akcjonariuszy nie chce wspierać spółki poprzez dostarczenie jej gotówki i ma krótkoterminowe, spekulacyjne podejście do giełdy, a nie długoterminowe strategiczne patrzenie na spółkę"

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Glowny ... 00686.html

trance
Chorąży sztabowy
Posty: 4326
Rejestracja: 14 lut 2008 19:06

Re: KERNEL [KER] księga I

Postautor: trance » 07 mar 2023 13:45



Tez witam na pokładzie.
Aż zal było, żeby po takich wynikach, przy -4% nie wsiąść na perełkowy pokład z Wami :shock:
Ciekawi mnie czy technicy wejdą do gry... Ale będę dobierał na niższych poziomach. Zakopać i czekać. Poziom abstrakcji na bananie robi się już porażający :-)

Czyżby nasz forumowy "mistrz" trance zmoczył pupę :?: :shock: Niemożliwe :!: :roll:
Przecież ten forumowy "mistrz" tylko zarabia na GPW, w przeciwieństwie do dryniola 8)
czy ty du.r.n.iu potrafisz czytać ze zrozumieniem?
Cytujesz posta sprzed wojny?
To teraz zacytuj co napisałem w Twoim pseudo konkursie.
Czekaj, ja zacytuję, i co najwyżej straciłem wtedy na inflacji, kiedy Ty widziałeś koniec korekty
a indeksy poleciały po 20-30% w dół a jak wiemy masz 100% w akcjach :lol:

A typy już podałem: Kernel, Ailleron, 11bit i może Eurocash pod grę o przejęcie, które obstawiam.
Nie widzę 9 spółek na GPW na LT, jedynie na siłę mógłbym typować, tym bardziej że rzeczywiście dziś też siedzę w większości już na gotówce i obserwuję robiąc sobie przy okazji reset.
Bo jak wjedzie Putin misiu w 2023, to ja nie będę na pozycji czekał do końca konkursu
:shock:
Dlatego uważam, że każda pozycja jak już ma prawo być raz zamknięta a zysk bądź stratą uwzględniona w kolejnych kwartałach do ogólnego rozrachunku.
Ale Twoja piaskownica i baw się jak chcesz.
I przypominam, że nawet z Kernelem w Twoim konkursie miałem lepszą stopę zwrotu po roku więc o czym my rozmawiamy? :shock:

Poziomem manipulacji, to ty bijesz PiS na głowę, mógłbyś ich kampanię prowadzić :lol:

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8603
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: KERNEL [KER] księga I

Postautor: dryniol » 07 mar 2023 14:12



Ciekawi mnie czy technicy wejdą do gry... Ale będę dobierał na niższych poziomach. Zakopać i czekać. Poziom abstrakcji na bananie robi się już porażający :-)

Czyżby nasz forumowy "mistrz" trance zmoczył pupę :?: :shock: Niemożliwe :!: :roll:
Przecież ten forumowy "mistrz" tylko zarabia na GPW, w przeciwieństwie do dryniola 8)
czy ty du.r.n.iu potrafisz czytać ze zrozumieniem?
Cytujesz posta sprzed wojny?
To teraz zacytuj co napisałem w Twoim pseudo konkursie.
Czekaj, ja zacytuję, i co najwyżej straciłem wtedy na inflacji, kiedy Ty widziałeś koniec korekty
a indeksy poleciały po 20-30% w dół a jak wiemy masz 100% w akcjach :lol:

A typy już podałem: Kernel, Ailleron, 11bit i może Eurocash pod grę o przejęcie, które obstawiam.
Nie widzę 9 spółek na GPW na LT, jedynie na siłę mógłbym typować, tym bardziej że rzeczywiście dziś też siedzę w większości już na gotówce i obserwuję robiąc sobie przy okazji reset.
Bo jak wjedzie Putin misiu w 2023, to ja nie będę na pozycji czekał do końca konkursu
:shock:
Dlatego uważam, że każda pozycja jak już ma prawo być raz zamknięta a zysk bądź stratą uwzględniona w kolejnych kwartałach do ogólnego rozrachunku.
Ale Twoja piaskownica i baw się ja
I przypominam, że nawet z Kernelem w Twoim konkursie miałem lepszą stopę zwrotu po roku więc o czym my rozmawiamy?


trance ty du.r.n.iu nie będę Ci dłużny. Hossa u nas to się dopiero zaczyna ga.moniu. Tylko trzeba obecnie odpowiednio dobrać spółki :idea: Oczywiście dopiero jak zobaczysz, to uwierzysz i będziesz ponownie udawał tutaj mądrego po fakcie du.r.n.iu :roll:
Jeśli chodzi o konkurs du.r.n.iu to już dawno Cię wyprzedziłem, a do końca jego trwania, czyli do 30 grudnia 2024 roku, zostaniesz zmasakrowany w tym konkursie, taki jesteś cienki bolek :idea:
I przestań w końcu tutaj cieniasie udawać wielkiego inwestora, a ze mnie robić fra.jera :!: :roll:
Ostatnio zmieniony 07 mar 2023 14:28 przez dryniol, łącznie zmieniany 3 razy.
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

trance
Chorąży sztabowy
Posty: 4326
Rejestracja: 14 lut 2008 19:06

Re: KERNEL [KER] księga I

Postautor: trance » 07 mar 2023 14:18

Gł.u.pku PiSowski zgasiłem Cię jak zapałkę moim postem, d.up.a Cię boli, bo kiedy ja siedziałem na gotówce czekając na okazje widząc perspektywę wojny i bessę ty notowałeś straty mając 100% w akcjach, które zresztą na szczycie ostatniej hossy polecałeś :lol:
Myślisz, że jak sobie wybierzesz losowy post, to coś udowodnisz? :lol:
Może przypomnij swoje 50 zł na 11bit, które miało być chwilę po 2017, kiedy tauron miał dać 1000% zysku
a 6 lat już mija :lol:

A jak taki kozak jesteś, to dawaj screena z rachunku i pokaż te wielkie procenty jakie masz.
A jak nie potrafisz tego zrobić, to nie masz jaj i tyle, i mocny w gębie tylko jesteś jak przegryw z osiedla :lol:

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8603
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: KERNEL [KER] księga I

Postautor: dryniol » 07 mar 2023 14:33

Gł.u.pku PiSowski zgasiłem Cię jak zapałkę moim postem, d.up.a Cię boli, bo kiedy ja siedziałem na gotówce czekając na okazje widząc perspektywę wojny i bessę ty notowałeś straty mając 100% w akcjach, które zresztą na szczycie ostatniej hossy polecałeś :lol:
Myślisz, że jak sobie wybierzesz losowy post, to coś udowodnisz? :lol:
Może przypomnij swoje 50 zł na 11bit, które miało być chwilę po 2017, kiedy tauron miał dać 1000% zysku
a 6 lat już mija :lol:

A jak taki kozak jesteś, to dawaj screena z rachunku i pokaż te wielkie procenty jakie masz.
A jak nie potrafisz tego zrobić, to nie masz jaj i tyle, i mocny w gębie tylko jesteś jak przegryw z osiedla :lol:

trance du.r.niu od 2016 roku to i ja na Mirbudzie kupowanym po 70 groszy zarobiłem, gdy Twój kolega klaxon pisał wtedy o Mirbudzie, że to Titanic i śmiał się ze mnie, że kupuję gniota :roll:
Teraz nie liczy się kto ile na czym zarobił, bo będą nowe konie w zbijających się latach, tę.paku :roll:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

trance
Chorąży sztabowy
Posty: 4326
Rejestracja: 14 lut 2008 19:06

Re: KERNEL [KER] księga I

Postautor: trance » 07 mar 2023 14:52

Czekamy na screena, jakie to procenty wyciągasz, bo widzę jest jakiś problem byś to zrobił,
za to słowotok ogromny.

To ja zacznę skoro mirbuda wspomniałeś.

https://zapodaj.net/1f91671bc3f94.jpg.html

Dajesz mistrzu.

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7427
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: KERNEL [KER] księga I

Postautor: NiKtoś » 07 mar 2023 15:10

Przeparaszam ze przerywam wasza wymiane uprzejmosci ale co z Kernelem ??? :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

Apacz
Podporucznik
Posty: 12175
Rejestracja: 15 maja 2010 19:52

Re: KERNEL [KER] księga I

Postautor: Apacz » 18 maja 2023 10:18

czy ukrainscy oligarchowie oleja Polske, polskie GPW i polskich akcjonariuszy

Nie mowiac o olaniu KNF i polskich zasad ???

:shock:
No risk, no fun :-)

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7427
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: KERNEL [KER] księga I

Postautor: NiKtoś » 19 maja 2023 11:14

Oczywście. Wszak tu od dawna nie ma zasad i inwestorzy/spekulanci zostaja zwykle spuszczani do klopa. Za kare kazda ukrainska spolka powinna dostac kare w sumie tyle ile ukradnie Oligarcha z Kernela powrownujac z cena/wartosc ksiegowa.. skupuje chyba za 1/5 wartosci ksiegowej jepany zlodziej:) Pol swiata pomaga w tym Polska zeby moglo sobie zboze z Kernela jechac leciusko na export.. Po swiata daje uzbrojenie zeby Kernel spokojnie sobie biznes prowadzil mimo wojny.. A taka Qurfa Ruska wykorzytuje to zeby jeszce wydoic po komicznie niskiej cenie akcyjki od swojego sojusznika glownie. Wiadomo ze po tej cenie nikt by mu zlamanej akcji nei sprzedal.. Ale straszak ze wyciagnie spolke z notowan wystarczy zeby kazdy mu oddal bo co zrobi potem z tymi papierami ?? Nawet nei bedzie wiedzial ile sa warte... :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

Apacz
Podporucznik
Posty: 12175
Rejestracja: 15 maja 2010 19:52

Re: KERNEL [KER] księga I

Postautor: Apacz » 19 maja 2023 17:51

Oczywście. Wszak tu od dawna nie ma zasad i inwestorzy/spekulanci zostaja zwykle spuszczani do klopa. Za kare kazda ukrainska spolka powinna dostac kare w sumie tyle ile ukradnie Oligarcha z Kernela powrownujac z cena/wartosc ksiegowa.. skupuje chyba za 1/5 wartosci ksiegowej jepany zlodziej:) Pol swiata pomaga w tym Polska zeby moglo sobie zboze z Kernela jechac leciusko na export.. Po swiata daje uzbrojenie zeby Kernel spokojnie sobie biznes prowadzil mimo wojny.. A taka Qurfa Ruska wykorzytuje to zeby jeszce wydoic po komicznie niskiej cenie akcyjki od swojego sojusznika glownie. Wiadomo ze po tej cenie nikt by mu zlamanej akcji nei sprzedal.. Ale straszak ze wyciagnie spolke z notowan wystarczy zeby kazdy mu oddal bo co zrobi potem z tymi papierami ?? Nawet nei bedzie wiedzial ile sa warte... :mrgreen:

takie same q.rwy jak te (chyba nawet ruskie) do CEDC co to niby pod Delaware podlegaly

rusek obiecal skupic, a potem wszystko olal

a KNF nawet palcem w dziurawym bucie nie kiwnela !

:shock:
No risk, no fun :-)

Apacz
Podporucznik
Posty: 12175
Rejestracja: 15 maja 2010 19:52

Re: KERNEL [KER] księga I

Postautor: Apacz » 20 lip 2023 00:12

i co tam KNF ???

:shock:
No risk, no fun :-)

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8603
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: KERNEL [KER] księga I

Postautor: dryniol » 04 wrz 2023 15:31

No niestety, tak się kończy zabawa na GPW, jak pieniądze wsadza się w zagraniczne gnioty :roll: :oops:
Ja mam żelazną zasadę i dobrze mi z nią. Nie kupuję zagranicznych spółek, notowanych na naszej giełdzie :idea: 8)
Prosiłbym może o jakiś komentarz w temacie Kernela, jednego z kilku "najwybitniejszych" inwestorów w historii tego forum trance, który polecał tego gniota na początku mojego konkursu (jeszcze jak "latał" w okoliach 50 zł), i drwił ze mnie, że biorę między innymi Taurona poniżej 2 zl :P Przy okazji może być również jakiś kdrobny komentarz w temacie Grodna "mistrzu" :P :lol:
Ostatnio zmieniony 04 wrz 2023 17:16 przez dryniol, łącznie zmieniany 1 raz.
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 173 gości