01CYBATON [01C] księga I NewConnect

wszystko na temat spółek publicznych
_MATEJ_
Starszy chorąży
Posty: 1388
Rejestracja: 10 paź 2014 16:22

Postautor: _MATEJ_ » 18 mar 2015 11:34

I pomyśleć że na papierze sami profesjonaliści...tzn.prawie sami profesjonaliści. :wink:
a *** forumowy Kreslarz vel danka pisał przy 3-4 zł o przewalaniu i ubieraniu nastepna spółka gdzie *** zrobił z siebie *** :D
liste na nastepny kurs juz masz ? przygotowales materialy szkoleniowe dlugopis :)
Tsunami dla ciebie za darmo bo takiego drugiego *** poza kreslarzem to nie ma na forum :D
Kreslarz vel danka pod nowym nickiem _AT_ wyzerowany palant na rynku i forexie mistrz spamu na parkiecie i bankierze i jego lizus Tsunami vel gałka mitoman grajacy na onecie

REKLAMA


areka2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2172
Rejestracja: 22 gru 2011 15:26

Postautor: areka2 » 18 mar 2015 12:22

kurs 7,15

przed nami ważny opór w granicach 8,12, a dalej droga wolna na nowe szczyty

Beatrix
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 345
Rejestracja: 01 mar 2014 14:28

Postautor: Beatrix » 18 mar 2015 12:39

kurs 7,15

przed nami ważny opór w granicach 8,12, a dalej droga wolna na nowe szczyty
Ale pięknie papier rośnie. Zaczynam trochę żałować, że tak szybko zrealizowałam zyski. :?

Giermek.do.wynajecia
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 310
Rejestracja: 06 mar 2015 07:10

Postautor: Giermek.do.wynajecia » 18 mar 2015 12:41

kurs 7,15

przed nami ważny opór w granicach 8,12, a dalej droga wolna na nowe szczyty
Ale pięknie papier rośnie. Zaczynam trochę żałować, że tak szybko zrealizowałam zyski. :?
i zostalas na mega gniocie 11b tam juz nie zarobisz a tu kasa rosnie :)

pepciozmundi
Starszy chorąży
Posty: 1298
Rejestracja: 18 mar 2014 12:37

Postautor: pepciozmundi » 18 mar 2015 12:53

frajerze kible czekaja do sprzątania ,wynajme cie zebys miał na piwo,*** gratis :!:
ale jakby coś to to jest posag Lusi

-Kre?larz-
Starszy sierżant
Posty: 86
Rejestracja: 10 mar 2015 13:07

Postautor: -Kre?larz- » 18 mar 2015 12:55

frajerze kible czekaja do sprzątania ,wynajme cie zebys miał na piwo,*** gratis :!:
pempowina gadaj mi tu trzymasz dalej perle czy delikatnie pchasz do zyda miedzy 7 - 8 zl
:)
Chcesz sie szybko wyzerować stosuj styl - MATEJA szkolenia prowadzi Sensei MATEJA 10 Dan - wyzerowany na IFSA nauczyl sie tam swego stylu - styl usredniania az do wyzerowania.

Giermek.do.wynajecia
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 310
Rejestracja: 06 mar 2015 07:10

Postautor: Giermek.do.wynajecia » 18 mar 2015 12:56

frajerze kible czekaja do sprzątania ,wynajme cie zebys miał na piwo,*** gratis :!:
przeciez ty golas jestes byku pod kosciolem zbierasz opanuj emocje :)

-Kre?larz-
Starszy sierżant
Posty: 86
Rejestracja: 10 mar 2015 13:07

Postautor: -Kre?larz- » 18 mar 2015 12:59

pierwsze czesci towru rozpakowkywne nad 7 zl

zgodnie z planem miedzy 7 a 8 zl
*** wyzerowany twoj plan był na 3-4 zł a tu 100% wyzej *** jaka z ciebie tepa pała pisz dalej i rob z siebie wiekszego *** niz jestes :D
dlugopis jaka byla frekwencja na szkoleniu co za *** szkoliles buhahaha
szkolenie prowadzone jest nadal na UNITED wlasnie zapakowal MATEJA po 2 ,00 2,05 papier na ONET i uczniow szkoli

a tutaj sie pisalo ze jak przejda opory to ...drugie kolko i z zrzutem dopiero miedzy 7-8 zl ale on za glupi jest by to zrozumiec
Chcesz sie szybko wyzerować stosuj styl - MATEJA szkolenia prowadzi Sensei MATEJA 10 Dan - wyzerowany na IFSA nauczyl sie tam swego stylu - styl usredniania az do wyzerowania.

pepciozmundi
Starszy chorąży
Posty: 1298
Rejestracja: 18 mar 2014 12:37

Postautor: pepciozmundi » 18 mar 2015 13:05

Danka ,powolutku upłynniam coby za pare dni nie było :shock: bo ile to moze rosnąc bez przerwy.jak dla mnie to dojdzie do 8 moze 8 z groszkiem i bedzie otrzezwienie .ale jak pojdzie wyzej to daj wam Bozia zdrowie.tera ładuje duona.narka
ale jakby coś to to jest posag Lusi

-Kre?larz-
Starszy sierżant
Posty: 86
Rejestracja: 10 mar 2015 13:07

Postautor: -Kre?larz- » 18 mar 2015 13:11

Danka ,powolutku upłynniam coby za pare dni nie było :shock: bo ile to moze rosnąc bez przerwy.jak dla mnie to dojdzie do 8 moze 8 z groszkiem i bedzie otrzezwienie .ale jak pojdzie wyzej to daj wam Bozia zdrowie.tera ładuje duona.narka
sie ozumie

tylko nie wiem po cos tego FLUIDA lapal jak zrzuty byly i sie kisisz z bajarzami :)

jak podbijali go na 2 t owtedy trzeb bylo sie podlaczac a nie jak zrzut robili sam wiesz co i jak FRI ;)
Chcesz sie szybko wyzerować stosuj styl - MATEJA szkolenia prowadzi Sensei MATEJA 10 Dan - wyzerowany na IFSA nauczyl sie tam swego stylu - styl usredniania az do wyzerowania.

pepciozmundi
Starszy chorąży
Posty: 1298
Rejestracja: 18 mar 2014 12:37

Postautor: pepciozmundi » 18 mar 2015 13:20

Danka ,powolutku upłynniam coby za pare dni nie było :shock: bo ile to moze rosnąc bez przerwy.jak dla mnie to dojdzie do 8 moze 8 z groszkiem i bedzie otrzezwienie .ale jak pojdzie wyzej to daj wam Bozia zdrowie.tera ładuje duona.narka
sie ozumie

tylko nie wiem po cos tego FLUIDA lapal jak zrzuty byly i sie kisisz z bajarzami :)

jak podbijali go na 2 t owtedy trzeb bylo sie podlaczac a nie jak zrzut robili sam wiesz co i jak FRI ;)
pakiet żelazny to ja mam i go nie ruszam ,tak dla zasady.a drugim sobie krece w te i we wte.zawsze pare groszy wpadnie .bierz duona poki tanio bedom pchali w gore pod wyniki za 1 qw!!!pamietaj pozniej kto ci pomysła podsunol.narka
ale jakby coś to to jest posag Lusi

_MATEJ_
Starszy chorąży
Posty: 1388
Rejestracja: 10 paź 2014 16:22

Postautor: _MATEJ_ » 18 mar 2015 13:37

i jak zwykle szmta Kreslarz sie pyta co dalej buhah *** z IQAMEBY na Centralnym razem z Tsunami prace macie w sam raz dla was :D
Kreslarz vel danka pod nowym nickiem _AT_ wyzerowany palant na rynku i forexie mistrz spamu na parkiecie i bankierze i jego lizus Tsunami vel gałka mitoman grajacy na onecie

areka2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2172
Rejestracja: 22 gru 2011 15:26

Postautor: areka2 » 18 mar 2015 14:06

kurs 7,15

przed nami ważny opór w granicach 8,12, a dalej droga wolna na nowe szczyty
Ale pięknie papier rośnie. Zaczynam trochę żałować, że tak szybko zrealizowałam zyski. :?
jest tak wiele interesujących spółek które są na etapie przedwzrostowym....

areka2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2172
Rejestracja: 22 gru 2011 15:26

Postautor: areka2 » 18 mar 2015 17:03

close 7,20 PLN

zmiana + 10,60 %

:arrow: 11 PLN

komentarz jest krótki: dobrze jest :-)

skromny1
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 258
Rejestracja: 06 mar 2015 19:16

Postautor: skromny1 » 18 mar 2015 18:35

Mocy nie ubywa.

Drogi Arku,

jutro jakiś oddech by się przydał,a w piątek pod koniec info kto kupił wczorajszy pakiet, bo jakby nie było, było to 5,5 % - wiadomo że wiesz kto, ale my jeszcze nie. W przyszłym tygodniu jakaś stabilizacja i przygotowanie pod dwie cyfry. Jakoś trzeba dozować napięcie do wyników za IQ. Przy wynikach pokombinowałbym Arku, te operacyjne co wyjdą to ok, ale kusi przeszacowanie posiadanych akcji bo będzie podstawa na koniec Q - na chwile obecną to ok 4 mln, aktywa dygną wyżej. Nic to nie kosztuje bo jest tarcza podatkowa, a C/Z jakie ładne wyjdzie, przy księgowej w którą już większość wierzy pompować będzie można do 25 conajmniej i dalej będzie tanio....

Tak to widzę ja, skromny :wink:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 191 gości