POLNORD [PND] część VIII

wszystko na temat spółek publicznych
Julian11
Młodszy chorąży sztabowy

Re: POLNORD [PND] część VIII

Postautor: Julian11 » 09 sie 2019 11:12

zobaczymy czy bedzie jakaś bardziej zdecydowana obrona przy w okolicach 4,2 PLN . to sa hisoryczne wsparcia na tym kwicie.

Jesli pojawi się jakas walka i wolumeny bedzie mozna spekulacyjnie troche wziać papaiera Poki co jest Totalna Padaka na mikrych obrotach.

|Czarne.Koszula|
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: |Czarne.Koszula| » 09 sie 2019 11:18

zobaczymy czy bedzie jakaś bardziej zdecydowana obrona przy w okolicach 4,2 PLN . to sa hisoryczne wsparcia na tym kwicie.

Jesli pojawi się jakas walka i wolumeny bedzie mozna spekulacyjnie troche wziać papaiera Poki co jest Totalna Padaka na mikrych obrotach.

Nie ma handlu, są sztuczne zlecenia i "blokady" podażowe. Pewnie jest kupiec a SMA200 ma pokazać Londynowi że więcej nie dostaną a sam Londyn gdyby miał ogłosić wezwanie do 33% też ma interes by średnia była nisko.

Totalny idiotyzm dwóch obozów w Polnord.

Kasę na wykup obligacji mają, grunty na spłatę kredytów pozyskają to nie są gigantyczne kwoty a liczę że sprzedadzą roszczenia komuś kto ma czas i tu wpływy też winny być.

Julian11
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: Julian11 » 09 sie 2019 11:30

Nie ma handlu, są sztuczne zlecenia i "blokady" podażowe. Pewnie jest kupiec a SMA200 ma pokazać Londynowi że więcej nie dostaną a sam Londyn gdyby miał ogłosić wezwanie do 33% też ma interes by średnia była nisko.

Totalny idiotyzm dwóch obozów w Polnord.

Kasę na wykup obligacji mają, grunty na spłatę kredytów pozyskają to nie są gigantyczne kwoty a liczę że sprzedadzą roszczenia komuś kto ma czas i tu wpływy też winny być.
to nie idiotyzm tylko RYNKOWY BRAK KASY.

wiele spółek na to cierpi.

Zobaczymy jak bedzie dalej ale jesli srutnie mocniej na innych gieldach u nas bedzie jeszce wieksza sraczka.

qgen
Porucznik

Postautor: qgen » 09 sie 2019 11:46

tak, PKO, BGK i PZU nie mają kasy :)))) a zarząd na urlopie. Chłopie to jest spółdzielnia i awantura w akcjonariacie.
Rola zarządu w tym wszystkim jest oczywista.

Julian11
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: Julian11 » 19 sie 2019 14:00

tak, PKO, BGK i PZU nie mają kasy :)))) a zarząd na urlopie. Chłopie to jest spółdzielnia i awantura w akcjonariacie.
tłumacz to jak chcesz ale Fakt jest Faktem ze kurs idzie na DNO... DNA a niedługo bedzie kopanie w Mule i co najsmnieszniejsze po Wolumenach widac ze Te ceny wcale nie Uaktywniaja Popytu. Co to może oznaczac? ze nie ma chętnych za zakup papaierów brakuje Kasy....na rynku i na kupowanie akcji PND.

Obrazek

|Czarne.Koszula|
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: |Czarne.Koszula| » 19 sie 2019 14:08

tłumacz to jak chcesz ale Fakt jest Faktem ze kurs idzie na DNO... DNA a niedługo bedzie kopanie w Mule i co najsmnieszniejsze po Wolumenach widac ze Te ceny wcale nie Uaktywniaja Popytu. Co to może oznaczac? ze nie ma chętnych za zakup papaierów brakuje Kasy....na rynku i na kupowanie akcji PND.

Obrazek

co chwila ktoś dostawia po 2 tysiące akcji i zbija kurs. to migające cyferki kolego i ciągłe walenie w zarząd bo oddłuża Polnord i nie robi tylko na obligacje. Nie musisz kupować.

Julian11
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: Julian11 » 19 sie 2019 15:18

jasne ze nie muszę i nie bede raczej kupował dopóki cos nie bedzie się zmnieniało na wykresie.... wolę sameu sepuku nie popełniac patrzac na ten syf kursowo wolumenowy jaki jest na PND 8)

skoro to awantura mniedzy finasowymi a hanapetą , to tym bardziej patrzac na strukturę akcjonariatu i to ze finasowi maja 50 proc a hanapeta 20 proc to lepiej poki co sie tylko temu zjazdowi przygladac.

galileogalileo
Starszy chorąży

Postautor: galileogalileo » 19 sie 2019 15:28

Obrazek
zeby firma sobie nie radzila w warunkach najlepszej od wielu lat koniunktury w mieszkaniowce to trzeba miec jednak talentt ...

|Czarne.Koszula|
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: |Czarne.Koszula| » 19 sie 2019 15:29

jasne ze nie muszę i nie bede raczej kupował dopóki cos nie bedzie się zmnieniało na wykresie.... wolę sameu sepuku nie popełniac patrzac na ten syf kursowo wolumenowy jaki jest na PND 8)

jest sypacz i zwala kurs, ma tego sporo a wiem bo sporo akcji już skupiłem. Generalnie awantura nikomu nie służy, pokazuje mentalność tych ludzi niczym wojna plemienna PIS vs PO, co sam praktykujesz na forum :)).

6 lat mnie na PND nie było i wróciłem bo Polnord bez Krauzego to już nie ten sam a on sprzedawał grilla przed 1 września 2013.

Julian11
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: Julian11 » 19 sie 2019 15:42

jest sypacz i zwala kurs, ma tego sporo a wiem bo sporo akcji już skupiłem. Generalnie awantura nikomu nie służy, pokazuje mentalność tych ludzi niczym wojna plemienna PIS vs PO, co sam praktykujesz na forum :)).

6 lat mnie na PND nie było i wróciłem bo Polnord bez Krauzego to już nie ten sam a on sprzedawał grilla przed 1 września 2013.
no ja tez mam senstyment do PND bo swego czasu pieknie na nim wyjąłem kasy za czasów ryska w poprzedniej hossie.

natomiast to co sie dzieje teraz nie mozna wytłumaczyc TYLKo sypaczem , jeśli spółka byłaby zdorwa i perspektywiczna znależliby sie tacy co by od sypacza odebrali te kwity. Przeciez kapitalziacja tego NIE małego by sie wydawało dewelopera jest mniejsza od jakiegos BLOOBERA spółki ktora dzieki PRowi Prezia od czasu do czasu robi medialny szum ale nic z tego nie wychodzi na dłuzej jesli chodzi o wyniki , poza systamatycznym Pzrepalaniem kasy lokowaniem ich w Zapasach, ktore kiedys beda musiały być rozliczone wraz z wejsciem np Medium. :lol: 8) :lol:

P.S jesli chodzi o polityke nie postrzegam tego jako zapisanie się do jednego z Plemion tylko, patrze co wladza robi i jakie sa tego konsekwencje...Chec totalnej centralizacji wladzy kończy się zawsze tym samym Patologią władzy, bezkarnoscia władzy i brakiem demokracji.

galileogalileo
Starszy chorąży

Postautor: galileogalileo » 19 sie 2019 15:51

no ja tez mam senstyment do PND bo swego czasu pieknie na nim wyjąłem kasy za czasów ryska w poprzedniej hossie.

natomiast to co sie dzieje teraz nie mozna wytłumaczyc TYLKo sypaczem , jeśli spółka byłaby zdorwa i perspektywiczna znależliby sie tacy co by od sypacza odebrali te kwity. Przeciez kapitalziacja tego NIE małego by sie wydawało dewelopera jest mniejsza od jakiegos BLOOBERA spółki ktora dzieki PRowi Prezia od czasu do czasu robi medialny szum ale nic z tego nie wychodzi na dłuzej jesli chodzi o wyniki , poza systamatycznym Pzrepalaniem kasy lokowaniem ich w Zapasach, ktore kiedys beda musiały być rozliczone wraz z wejsciem np Medium. :lol: 8) :lol:

P.S jesli chodzi o polityke nie postrzegam tego jako zapisanie się do jednego z Plemion tylko, patrze co wladza robi i jakie sa tego konsekwencje...Chec totalnej centralizacji wladzy kończy się zawsze tym samym Patologią władzy, bezkarnoscia władzy i brakiem demokracji.
wiesz patrzzac na to jak lokalne samorzadowe ksiazeta walcza z rzadem to mysle sobie ze decentralizacja oraz reforma samorzadowa buzka poszla jednak zbyt daleko
a takich ksiastewek to jest w polsce w ***** .....
w kraju takim jak polska wladza musi byc silna bo inaczej rozne osrodki beda dazyly ku silniejszym sasiadom a na to polska nie moze sobiep pozwolic

|Czarne.Koszula|
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: |Czarne.Koszula| » 19 sie 2019 15:52

...

P.S jesli chodzi o polityke nie postrzegam tego jako zapisanie się do jednego z Plemion tylko, patrze co wladza robi i jakie sa tego konsekwencje...

obie opcje są do d....jak obiad a akademiku :), ale wolę PIS niż PO, może dlatego że trochę znam Trójmiasto i historie.

|Czarne.Koszula|
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: |Czarne.Koszula| » 19 sie 2019 15:55

w kraju takim jak polska wladza musi byc silna bo inaczej rozne osrodki beda dazyly ku silniejszym sasiadom a na to polska nie moze sobiep pozwolic

GG mimo że piszesz z telefonu, może ale tyle czasu musi być by Polska pisać z dużej litery.
Dla mnie polityka w akt. wydaniu to trwała choroba, a co dzieje się na ulicach i te prowokacje to obłęd.

Chorzy chcą do władzy...w imię czego? nikt nie mówi że PIS jest idealny, bez jakości w II kadencji zakończą swoją przygodę.

|Czarne.Koszula|
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: |Czarne.Koszula| » 19 sie 2019 15:57

Obrazek

a Polnord potrzebuje ludzi z odp. formatem jak RK tu obok WF na pogrzebie Kulczyka.

Julian11
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: Julian11 » 19 sie 2019 16:07

wiesz patrzzac na to jak lokalne samorzadowe ksiazeta walcza z rzadem to mysle sobie ze decentralizacja oraz reforma samorzadowa buzka poszla jednak zbyt daleko
a takich ksiastewek to jest w polsce w ***** .....
Najlepiej zeby o wszytkim decydowali na NOWOGRODZKIEJ bo pzreciez rzad i Prezydent tak na prawde to wiele do powiedzenia nie mają , Yaro wszytkim steruje.

Wygrali wybory krajowe to powinni mieć w du.pie te lokalne , bo pzreciez to NIE NASI a musza byc wszedzie NASI wtedy nie bedzie walki. Najlepiej zabrac kase lokalnym społecznosciom i wrzucic je do Koltła wielkiego kotła gdzie pzrepalanych miliardów plnow nawet nikt sie nie doliczy. A lokani nich Toną w długach jak ci z Radomia i siedlec ( chociaz to PISOwcy tam rzadzili), wlasnie dlatego Synalek Tchorzewskiego nie wygrał w siedlcach bo miasto zostało zadłuzone po byku. :lol: 8) :lol:

Galileo wbij sobie do tej swojej durnej Pały ...ze Polska to nie KAcapy. Oni musza miec silna reke nawet taka ktora ich morduje jak stalin a ktory nadal jest pzrez nich wychwalany ....Ale ONi to nie MY, MENTALNY KACAPIE, nie masz Pojecia Jacy sa Polacy nie masz pojecia o Naszej mentalnosci i naszej Historii ciagle buntowniczej wobec' Silnej reki".....Kacapie

poparcie Pisu wynika z Rozdawnictwa , ale to ma swoja druga strone i swoje KONSEKWENCJE o czym pzrekonaja się Polacy , populizm jest dobry do czasu ...

Wróć do „Akcje”