NOVAVIS [NVV] NewConnect

wszystko na temat spółek publicznych
Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: NOVAVIS [NVV] NewConnect

Postautor: Julian11 » 13 sty 2020 12:36

Pierwszy raz zgodze sie z przedmowca. Krzykacze zawsze zostaja w tyle, a kupuja, kiedy jest b wysoko.
Ja wiem czy jest tak B. WYSOKO..dla pietrka po 5 PLN było B .wysoko bo pare miesiecy wczesnej było duzo nizej.

Ale nie o to chodzi na Gieldzie --to ze cos rosnie nie znaczy ze nie urosnie i wyzej a to ze cos spada nie znaczy ze spadac dalej nie bedzie...To nie tak działa.

REKLAMA


ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3756
Rejestracja: 30 cze 2018 11:46

Re: NOVAVIS [NVV] NewConnect

Postautor: ANTYCHRYST » 13 sty 2020 12:38

"to ze cos rosnie nie znaczy ze nie urosnie i wyzej a to ze cos spada nie znaczy ze spadac dalej nie bedzie...To nie tak działa."

Z cyklu "Aforyzmy Julity" :lol: :lol: :lol: :lol:

Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2666
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: NOVAVIS [NVV] NewConnect

Postautor: Erudyta » 13 sty 2020 14:54

Pierwszy raz zgodze sie z przedmowca. Krzykacze zawsze zostaja w tyle, a kupuja, kiedy jest b wysoko.
Ja wiem czy jest tak B. WYSOKO..dla pietrka po 5 PLN było B .wysoko bo pare miesiecy wczesnej było duzo nizej.

Ale nie o to chodzi na Gieldzie --to ze cos rosnie nie znaczy ze nie urosnie i wyzej a to ze cos spada nie znaczy ze spadac dalej nie bedzie...To nie tak działa.
Staram sie nie oceniac decyzji inwestycyjnych innych ludzi, bo kazdy ma swoje racje.
Fotowoltaika to jedna z b niewielu branz, ktore beda bardzo dynamicznie rosly. Kurs bedzie rosl nieublaganie, z wszystkimi tego konsekwencjami. Beda rajdy, beda korekty. Cel jednak jest jeden i zostal wytyczony.
Obecny ruch, choc robi wrazenie, to chyba tylko jeden z co najmniej kilku, jakich oczekuje w najblizszych latach.

PytonTrader
Chorąży
Posty: 841
Rejestracja: 12 lut 2019 11:22

Re: NOVAVIS [NVV] NewConnect

Postautor: PytonTrader » 22 sty 2020 10:28

Przelot na 8.4 wskazany

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: NOVAVIS [NVV] NewConnect

Postautor: Julian11 » 22 sty 2020 10:44

a mi sie wydaję ze niedlugo raczej bedzie odreagowanie tej korekty...

PytonTrader
Chorąży
Posty: 841
Rejestracja: 12 lut 2019 11:22

Re: NOVAVIS [NVV] NewConnect

Postautor: PytonTrader » 22 sty 2020 10:46

a mi sie wydaję ze niedlugo raczej bedzie odreagowanie tej korekty...
Oczywiście. Planuję strzał 8.7-11.2 a potem the end

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: NOVAVIS [NVV] NewConnect

Postautor: Julian11 » 22 sty 2020 10:57

a mi sie wydaję ze niedlugo raczej bedzie odreagowanie tej korekty...
Oczywiście. Planuję strzał 8.7-11.2 a potem the end
planowac zawsze mozna ale moim zdaniem jak rozbiora tego batona na 11 to pojadą w górę...

PytonTrader
Chorąży
Posty: 841
Rejestracja: 12 lut 2019 11:22

Re: NOVAVIS [NVV] NewConnect

Postautor: PytonTrader » 22 sty 2020 12:37

a mi sie wydaję ze niedlugo raczej bedzie odreagowanie tej korekty...
Oczywiście. Planuję strzał 8.7-11.2 a potem the end
planowac zawsze mozna ale moim zdaniem jak rozbiora tego batona na 11 to pojadą w górę...
Ale nie rozmawiajmy na poziomie piaskownicy. Podstawy at wymagały podejścia od dołu 11.5 i można teraz do piątku jechać poniżej 9

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: NOVAVIS [NVV] NewConnect

Postautor: Julian11 » 22 sty 2020 12:59



Oczywiście. Planuję strzał 8.7-11.2 a potem the end
planowac zawsze mozna ale moim zdaniem jak rozbiora tego batona na 11 to pojadą w górę...
Ale nie rozmawiajmy na poziomie piaskownicy. Podstawy at wymagały podejścia od dołu 11.5 i można teraz do piątku jechać poniżej 9
pyton wklej z łaski swojej Ten swój profesjonalizm ---zapodaj jakies ruchy na jakims kwicie dzieki twemu porfesjonalnemu podejsciu do AT i pokaz ze wyciagasz z tego konkretny hajs a nie Nawijasz tylko bzdety jak paru innych kolesi kolarzy ktorzy własnie bawia sie w piaskownicę. 8)

wtedy uwierzę że twoja nawijka to nawijka profesjonalisty a nie ksiega życzeń i marzeń ---lub nawijka Chciejstwa sadząc ze jesli to napiszesz na forum to wlansie tak sie stanie...

Badźmy poważni . 8)

moga byc zleconka K i S TSgas czy PND ktorymi ostatnio sie tak rajcowałeś

PytonTrader
Chorąży
Posty: 841
Rejestracja: 12 lut 2019 11:22

Re: NOVAVIS [NVV] NewConnect

Postautor: PytonTrader » 22 sty 2020 13:25



planowac zawsze mozna ale moim zdaniem jak rozbiora tego batona na 11 to pojadą w górę...
Ale nie rozmawiajmy na poziomie piaskownicy. Podstawy at wymagały podejścia od dołu 11.5 i można teraz do piątku jechać poniżej 9
pyton wklej z łaski swojej Ten swój profesjonalizm ---zapodaj jakies ruchy na jakims kwicie dzieki twemu porfesjonalnemu podejsciu do AT i pokaz ze wyciagasz z tego konkretny hajs a nie Nawijasz tylko bzdety jak paru innych kolesi kolarzy ktorzy własnie bawia sie w piaskownicę. 8)

wtedy uwierzę że twoja nawijka to nawijka profesjonalisty a nie ksiega życzeń i marzeń ---lub nawijka Chciejstwa sadząc ze jesli to napiszesz na forum to wlansie tak sie stanie...

Badźmy poważni . 8)

moga byc zleconka K i S TSgas czy PND ktorymi ostatnio sie tak rajcowałeś
Nic nie rozumie z tego bełkot. Skup się i jeszcze raz napisz

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: NOVAVIS [NVV] NewConnect

Postautor: Julian11 » 22 sty 2020 13:27

tak teraz to już i ja wiem że ---- NIC nie rozumiesz ....

i niech tak zostanie. 8)

Poważny człowieku ubrany w krótkie spodenki przebywajacy z zabawkami na podwórku w piaskownicy.

w necie i pyskówce kazdy kolarz jest mocny jak ktos prosi o Skany transakcji K i S ---zeby pokazali jakie profity maja z tego kolarzowania ---To nagle każdy *** nie rozumie o co chodzi.... :lol: 8) :lol:

PytonTrader
Chorąży
Posty: 841
Rejestracja: 12 lut 2019 11:22

Re: NOVAVIS [NVV] NewConnect

Postautor: PytonTrader » 22 sty 2020 14:27

tak teraz to już i ja wiem że ---- NIC nie rozumiesz ....

i niech tak zostanie. 8)

Poważny człowieku ubrany w krótkie spodenki przebywajacy z zabawkami na podwórku w piaskownicy.

w necie i pyskówce kazdy kolarz jest mocny jak ktos prosi o Skany transakcji K i S ---zeby pokazali jakie profity maja z tego kolarzowania ---To nagle każdy *** nie rozumie o co chodzi.... :lol: 8) :lol:
Dobrze zyje z tego kolarzowanie. PND i TSG dały dobrze zarobić plus trochę szybkiego detalu. Ale skanów nie mam powodów ci pokazywać. Pilnuj lepiej żeby utrzymali ci tu 11.5

ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3756
Rejestracja: 30 cze 2018 11:46

Re: NOVAVIS [NVV] NewConnect

Postautor: ANTYCHRYST » 22 sty 2020 14:29

tak teraz to już i ja wiem że ---- NIC nie rozumiesz ....

i niech tak zostanie. 8)

Poważny człowieku ubrany w krótkie spodenki przebywajacy z zabawkami na podwórku w piaskownicy.

w necie i pyskówce kazdy kolarz jest mocny jak ktos prosi o Skany transakcji K i S ---zeby pokazali jakie profity maja z tego kolarzowania ---To nagle każdy *** nie rozumie o co chodzi.... :lol: 8) :lol:
Dobrze zyje z tego kolarzowanie. PND i TSG dały dobrze zarobić plus trochę szybkiego detalu. Ale skanów nie mam powodów ci pokazywać. Pilnuj lepiej żeby utrzymali ci tu 11.5
ty masz w ogóle dostęp do notowań online :?: :roll: :shock: :lol:

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: NOVAVIS [NVV] NewConnect

Postautor: Julian11 » 22 sty 2020 14:37

tak teraz to już i ja wiem że ---- NIC nie rozumiesz ....

i niech tak zostanie. 8)

Poważny człowieku ubrany w krótkie spodenki przebywajacy z zabawkami na podwórku w piaskownicy.

w necie i pyskówce kazdy kolarz jest mocny jak ktos prosi o Skany transakcji K i S ---zeby pokazali jakie profity maja z tego kolarzowania ---To nagle każdy *** nie rozumie o co chodzi.... :lol: 8) :lol:
Dobrze zyje z tego kolarzowanie. PND i TSG dały dobrze zarobić plus trochę szybkiego detalu. Ale skanów nie mam powodów ci pokazywać. Pilnuj lepiej żeby utrzymali ci tu 11.5
jak na razie zrobiło sie 0% z sporego minusa i jest 12.2 PLN na kursie ---tak jak mowiełem jak rozdziobnią 11 pójda w górę .

czy to juz koniec korekty ---byc moze nie, ale całkiem mozliwe ze apogeum owej korekty mamy juz za sobą i teraz bedą juz tylko jakies oscylacje kursowe miedzy 15 pln a 11 pln.

A jesli chodzi o AT to jesliby zeszli na twoje 8.4 to zanegowaliby całkowicie wybicie które kurs zrobił w ostatnim czasie --- dlatego wydaje mi sie ze tak nisko nie zejdą , a oscylatory wskazywac moga ze opogeum tej korekty jesli chodzi o wartosc kursu mozemy miec juz za sobą.

dodatkowo wyrysowała sie formacja Mlota na sporasnym wolumenie co ozncza ze jednak popyt był mocnawy to tez sugeruje ze to mogła byc sesja odwrotu , ze teraz czeka nas pewnie jakaś stabnilizacja i boczniak i bedzie pewnie oczekiwanie na kolejne wybicie i rysowanie nowych historycznych kursów za jakiś czas.

Prawdopodobnie za jakiś czas bedzie czekała tu kolejna Dynnamiczna 3 cia fala wzrostowa ---

Obrazek

Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2666
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: NOVAVIS [NVV] NewConnect

Postautor: Erudyta » 25 lut 2020 18:28

Na razie skuteczna obrona. Ja troche dobralem, zobaczymy, czy wsparcie wytrzyma.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 92 gości