NOVAVIS [NVV] NewConnect

wszystko na temat spółek publicznych
PytonTrader
Chorąży
Posty: 841
Rejestracja: 12 lut 2019 11:22

Re: NOVAVIS [NVV] NewConnect

Postautor: PytonTrader » 25 lut 2020 21:09

tak teraz to już i ja wiem że ---- NIC nie rozumiesz ....

i niech tak zostanie. 8)

Poważny człowieku ubrany w krótkie spodenki przebywajacy z zabawkami na podwórku w piaskownicy.

w necie i pyskówce kazdy kolarz jest mocny jak ktos prosi o Skany transakcji K i S ---zeby pokazali jakie profity maja z tego kolarzowania ---To nagle każdy *** nie rozumie o co chodzi.... :lol: 8) :lol:
Dobrze zyje z tego kolarzowanie. PND i TSG dały dobrze zarobić plus trochę szybkiego detalu. Ale skanów nie mam powodów ci pokazywać. Pilnuj lepiej żeby utrzymali ci tu 11.5
jak na razie zrobiło sie 0% z sporego minusa i jest 12.2 PLN na kursie ---tak jak mowiełem jak rozdziobnią 11 pójda w górę .

czy to juz koniec korekty ---byc moze nie, ale całkiem mozliwe ze apogeum owej korekty mamy juz za sobą i teraz bedą juz tylko jakies oscylacje kursowe miedzy 15 pln a 11 pln.

A jesli chodzi o AT to jesliby zeszli na twoje 8.4 to zanegowaliby całkowicie wybicie które kurs zrobił w ostatnim czasie --- dlatego wydaje mi sie ze tak nisko nie zejdą , a oscylatory wskazywac moga ze opogeum tej korekty jesli chodzi o wartosc kursu mozemy miec juz za sobą.

dodatkowo wyrysowała sie formacja Mlota na sporasnym wolumenie co ozncza ze jednak popyt był mocnawy to tez sugeruje ze to mogła byc sesja odwrotu , ze teraz czeka nas pewnie jakaś stabnilizacja i boczniak i bedzie pewnie oczekiwanie na kolejne wybicie i rysowanie nowych historycznych kursów za jakiś czas.

Prawdopodobnie za jakiś czas bedzie czekała tu kolejna Dynnamiczna 3 cia fala wzrostowa ---

Obrazek
Przelot w okolice 7.6 byc moze juz jutro

REKLAMA


Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2662
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: NOVAVIS [NVV] NewConnect

Postautor: Erudyta » 27 lut 2020 11:45



Dobrze zyje z tego kolarzowanie. PND i TSG dały dobrze zarobić plus trochę szybkiego detalu. Ale skanów nie mam powodów ci pokazywać. Pilnuj lepiej żeby utrzymali ci tu 11.5
jak na razie zrobiło sie 0% z sporego minusa i jest 12.2 PLN na kursie ---tak jak mowiełem jak rozdziobnią 11 pójda w górę .

czy to juz koniec korekty ---byc moze nie, ale całkiem mozliwe ze apogeum owej korekty mamy juz za sobą i teraz bedą juz tylko jakies oscylacje kursowe miedzy 15 pln a 11 pln.

A jesli chodzi o AT to jesliby zeszli na twoje 8.4 to zanegowaliby całkowicie wybicie które kurs zrobił w ostatnim czasie --- dlatego wydaje mi sie ze tak nisko nie zejdą , a oscylatory wskazywac moga ze opogeum tej korekty jesli chodzi o wartosc kursu mozemy miec juz za sobą.

dodatkowo wyrysowała sie formacja Mlota na sporasnym wolumenie co ozncza ze jednak popyt był mocnawy to tez sugeruje ze to mogła byc sesja odwrotu , ze teraz czeka nas pewnie jakaś stabnilizacja i boczniak i bedzie pewnie oczekiwanie na kolejne wybicie i rysowanie nowych historycznych kursów za jakiś czas.

Prawdopodobnie za jakiś czas bedzie czekała tu kolejna Dynnamiczna 3 cia fala wzrostowa ---

Obrazek
Przelot w okolice 7.6 byc moze juz jutro
Poki co nie ma dramatu, ale sentyment na szerokim jest fatalny.

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: NOVAVIS [NVV] NewConnect

Postautor: Julian11 » 27 lut 2020 16:38


Poki co nie ma dramatu, ale sentyment na szerokim jest fatalny.
OOO...nasz forumowy Pisowski agitator Utknął w Solarach... 8) :lol: :lol: :lol:

ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3756
Rejestracja: 30 cze 2018 11:46

Re: NOVAVIS [NVV] NewConnect

Postautor: ANTYCHRYST » 27 lut 2020 16:54


Poki co nie ma dramatu, ale sentyment na szerokim jest fatalny.
OOO...nasz forumowy Pisowski agitator Utknął w Solarach... 8) :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:

Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2662
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: NOVAVIS [NVV] NewConnect

Postautor: Erudyta » 27 lut 2020 17:40


Poki co nie ma dramatu, ale sentyment na szerokim jest fatalny.
OOO...nasz forumowy Pisowski agitator Utknął w Solarach... 8) :lol: :lol: :lol:
Jak tam ,zas rancu? Zapewne sprzedales xD

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: NOVAVIS [NVV] NewConnect

Postautor: Julian11 » 27 lut 2020 18:15


Poki co nie ma dramatu, ale sentyment na szerokim jest fatalny.
OOO...nasz forumowy Pisowski agitator Utknął w Solarach... 8) :lol: :lol: :lol:
Jak tam ,zas rancu? Zapewne sprzedales xD
juz jakis czas temu..zacząłęm oddawać.....ostatnie paczki NVV moje na s szły niedawno po 10 PLN... :lol: 8) :lol:

Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2662
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: NOVAVIS [NVV] NewConnect

Postautor: Erudyta » 28 lut 2020 15:54



OOO...nasz forumowy Pisowski agitator Utknął w Solarach... 8) :lol: :lol: :lol:
Jak tam ,zas rancu? Zapewne sprzedales xD
juz jakis czas temu..zacząłęm oddawać.....ostatnie paczki NVV moje na s szły niedawno po 10 PLN... :lol: 8) :lol:
Nvv na dluzszy termin. Kolejne zakupy w okolicach 2-3.7pln.

W sumie drugi raz w historii sie z toba zgodze." Utknalem" :lol: ale W ENERGETYCE. To najlepsza inwestycja oprocz gosp odpadami w Polsce. A novavis sie wybroni. Skoncza sie bajki o koronawirusie i wszystko ruszy. Co oni z tymi papierowymi pieniedzmi zrobia? Nadrukowali, to beda pompowac dalej.

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7921
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: NOVAVIS [NVV] NewConnec

Postautor: zenek69 » 28 lut 2020 17:46

No ale jak juz tak leci to dobrze zeby mocno docisneli na 2 zl...1.5...zeby mozna bylo fajnie usrednic

Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2662
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: NOVAVIS [NVV] NewConnec

Postautor: Erudyta » 02 mar 2020 09:17

No ale jak juz tak leci to dobrze zeby mocno docisneli na 2 zl...1.5...zeby mozna bylo fajnie usrednic
:lol: :lol: a rynek wie lepiej

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7921
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: NOVAVIS [NVV] NewConnect

Postautor: zenek69 » 02 mar 2020 09:22

Spokojnie poczekaj do 15 albo choc do koncza tygodnia. Wolalbym zeby roslo no ale to moze byc tylko 1 dniowa podbita i powrot do spadkow wiec sie tak nie podniecaj

Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2662
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: NOVAVIS [NVV] NewConnect

Postautor: Erudyta » 02 mar 2020 10:14

Spokojnie poczekaj do 15 albo choc do koncza tygodnia. Wolalbym zeby roslo no ale to moze byc tylko 1 dniowa podbita i powrot do spadkow wiec sie tak nie podniecaj
:lol:

PytonTrader
Chorąży
Posty: 841
Rejestracja: 12 lut 2019 11:22

Re: NOVAVIS [NVV] NewConnect

Postautor: PytonTrader » 07 mar 2020 09:00

Spokojnie poczekaj do 15 albo choc do koncza tygodnia. Wolalbym zeby roslo no ale to moze byc tylko 1 dniowa podbita i powrot do spadkow wiec sie tak nie podniecaj
Brawo Zenonie

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7921
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: NOVAVIS [NVV] NewConnect

Postautor: zenek69 » 09 mar 2020 11:08

Czy to jeszcze kiedys wroci na dawne rekordwe poziomy i zacznie rosnac?

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: NOVAVIS [NVV] NewConnect

Postautor: Julian11 » 09 mar 2020 15:34



Jak tam ,zas rancu? Zapewne sprzedales xD
juz jakis czas temu..zacząłęm oddawać.....ostatnie paczki NVV moje na s szły niedawno po 10 PLN... :lol: 8) :lol:
Nvv na dluzszy termin. Kolejne zakupy w okolicach 2-3.7pln.

W sumie drugi raz w historii sie z toba zgodze." Utknalem" :lol: ale W ENERGETYCE. To najlepsza inwestycja oprocz gosp odpadami w Polsce. A novavis sie wybroni. Skoncza sie bajki o koronawirusie i wszystko ruszy. Co oni z tymi papierowymi pieniedzmi zrobia? Nadrukowali, to beda pompowac dalej.
widzisz erudyto cieniasie....jak jest z BMX czy HRP....

P.S ty czekasz na 2.7 a ja sobie juz troszkę skubnąlem w okolicach 4.5 co z tego wyjdzie zobaczymy...ryzyko zawsze istnieje.

Trolejbus
Porucznik
Posty: 29994
Rejestracja: 07 sie 2005 14:10

Re: NOVAVIS [NVV] NewConnect

Postautor: Trolejbus » 09 mar 2020 21:09

RGRa to już każdy tu dojrzy, ale niektórzy, ci co maja wyobraźnię, już widzieli ponad tydzień temu.
"Chcesz mieć hossę? Bądź jak James Bond: kup trochę akcji i uratuj  świat." - Trolejbus.
Wróżbici z Parkietu: viewtopic.php?f=1&t=229359


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 99 gości