MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

wszystko na temat spółek publicznych
Zbyszek2
Chorąży
Posty: 732
Rejestracja: 27 kwie 2020 19:19

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: Zbyszek2 » 10 sie 2020 14:29

yanek z hor - zapytam Cię o 3. rzeczy:
a) miałeś akcje Mercatora?
a) masz obecnie te akcje?
b) planujesz jej mieć?
Czemu o to pytam?
Gdy mi odpowiesz (ale prawdę pisz, a nie kłamstwa - jak odnośnie dywidendy!), to Ci wyjaśnię...

REKLAMA


yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: yanek z hor » 10 sie 2020 14:38

O tym wszystkim juz pisałem...

To teraz ja mam 3 pytania

1. Czy za rok Mercator bedzie miał 200mln zysku na kwartał
2 Czy za rok ma szanse miec wyższy kurs niz obecnie
3 Czy naprawde Żyznowski jest dobrym prezesem czy tylko miał szczęście
Ostatnio zmieniony 10 sie 2020 14:40 przez yanek z hor, łącznie zmieniany 1 raz.
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

Pandziora
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7546
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Karkosikowo

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: Pandziora » 10 sie 2020 14:39


... Ja już jestem ponad 20lat na GPW. Spotkałem się z wieloma osobami którzy kupili i "wiedzieli" że musi urosnąc - wszyscy znikneli. mam nadzieje ze ciebie to nie spotka - bo ta firma zacznie się staczac w dół bo zyje tylko z tego ze jest covid... . Gdybys była normalnym inwestorem to byś nie kupowała spółki która wszystko co najlepsze ma za soba

trolem ? - tygodnie mijaja i nic.... Kurs nie potrafi rosnąc
Mam takie pytanie co się stanie jak Trump powie ze już jest szczepionka ?
To samo można powiedzieć o wyznawcach XTB :P Oni też wierzą/wiedzą że musi być wyżej...

Czy najlepsze za sobą to się dopiero okaże- firma w tym roku pozyskała środki na inwestycje. Info co i jak dostaniesz któregoś dnia w espi jak już będą mieli wszystko ustalone.

Nieprzebadaną szczepionkę mogą dopuścić do obrotu w drodze wyjątku. 100% pewności działania mieć nie będziesz. Najlepiej jakby podawali jedną dawkę, po miesiącu drugą, a po 6m ostatnią dawkę przypominającą. Teraz weż podawaj to pół roku ochotnikom, a potem jeszcze minimum pół roku ich obserwuj czy jest wszystko ok...
Czy wzrośnie czy spadnie leszcz zostanie na dnie : )
"Cymcyka nie ma" - Bandyta : )

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: yanek z hor » 10 sie 2020 14:43


... Ja już jestem ponad 20lat na GPW. Spotkałem się z wieloma osobami którzy kupili i "wiedzieli" że musi urosnąc - wszyscy znikneli. mam nadzieje ze ciebie to nie spotka - bo ta firma zacznie się staczac w dół bo zyje tylko z tego ze jest covid... . Gdybys była normalnym inwestorem to byś nie kupowała spółki która wszystko co najlepsze ma za soba

trolem ? - tygodnie mijaja i nic.... Kurs nie potrafi rosnąc
Mam takie pytanie co się stanie jak Trump powie ze już jest szczepionka ?
To samo można powiedzieć o wyznawcach XTB :P Oni też wierzą/wiedzą że musi być wyżej...

Czy najlepsze za sobą to się dopiero okaże- firma w tym roku pozyskała środki na inwestycje. Info co i jak dostaniesz któregoś dnia w espi jak już będą mieli wszystko ustalone.

Nieprzebadaną szczepionkę mogą dopuścić do obrotu w drodze wyjątku. 100% pewności działania mieć nie będziesz. Najlepiej jakby podawali jedną dawkę, po miesiącu drugą, a po 6m ostatnią dawkę przypominającą. Teraz weż podawaj to pół roku ochotnikom, a potem jeszcze minimum pół roku ich obserwuj czy jest wszystko ok...

Jest jedna zasadnicza róznica XTB zwieksza ilość klientów bo wchodzi w inne kraje i bedzie generowac coraz wieksze zyski, natomiast Mercator ma wszystko co najlepsze za soba. Ja twierdze ze za III kw bedzie zysk ponizej 200mln
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

trance
Chorąży sztabowy
Posty: 4326
Rejestracja: 14 lut 2008 19:06

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: trance » 10 sie 2020 14:48

Xtb jak będzie w takim tempie wchodzić jak do RPA, to sukcesu ogromnego wróżyć im nie można.
MRC zaś jak można przeczytać ma w chwili obecnej spadek obrotów z usa na rzecz właśnie innych krajów,
rynki też im łatwiej będzie podbijać niż xtb z masą ograniczeń prawnych.

fluidek
Chorąży sztabowy
Posty: 4525
Rejestracja: 20 wrz 2017 21:25

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: fluidek » 10 sie 2020 14:49


... Ja już jestem ponad 20lat na GPW. Spotkałem się z wieloma osobami którzy kupili i "wiedzieli" że musi urosnąc - wszyscy znikneli. mam nadzieje ze ciebie to nie spotka - bo ta firma zacznie się staczac w dół bo zyje tylko z tego ze jest covid... . Gdybys była normalnym inwestorem to byś nie kupowała spółki która wszystko co najlepsze ma za soba

trolem ? - tygodnie mijaja i nic.... Kurs nie potrafi rosnąc
Mam takie pytanie co się stanie jak Trump powie ze już jest szczepionka ?
To samo można powiedzieć o wyznawcach XTB :P Oni też wierzą/wiedzą że musi być wyżej...

Czy najlepsze za sobą to się dopiero okaże- firma w tym roku pozyskała środki na inwestycje. Info co i jak dostaniesz któregoś dnia w espi jak już będą mieli wszystko ustalone.

Nieprzebadaną szczepionkę mogą dopuścić do obrotu w drodze wyjątku. 100% pewności działania mieć nie będziesz. Najlepiej jakby podawali jedną dawkę, po miesiącu drugą, a po 6m ostatnią dawkę przypominającą. Teraz weż podawaj to pół roku ochotnikom, a potem jeszcze minimum pół roku ich obserwuj czy jest wszystko ok...

Jest jedna zasadnicza róznica XTB zwieksza ilość klientów bo wchodzi w inne kraje i bedzie generowac coraz wieksze zyski, natomiast Mercator ma wszystko co najlepsze za soba. Ja twierdze ze za III kw bedzie zysk ponizej 200mln
Jest zasadnicza różnica. Xtb spada, Merc rośnie :lol:

Zbyszek2
Chorąży
Posty: 732
Rejestracja: 27 kwie 2020 19:19

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: Zbyszek2 » 10 sie 2020 14:50

O tym wszystkim juz pisałem...

To teraz ja mam 3 pytania

1. Czy za rok Mercator bedzie miał 200mln zysku na kwartał
2 Czy za rok ma szanse miec wyższy kurs niz obecnie
3 Czy naprawde Żyznowski jest dobrym prezesem czy tylko miał szczęście
Sorki... ale ja nie śledzę Twych komentarzy i nie znam odp. na moje pytania.
A co do Twoich pytań 1) i 2), to... czy ja jestem wróżem, aby z rocznym wyprzedzeniem Ci odpowiadać?! Bądź poważny!

Na pyt 3) odpowiem, że jedno z drugim się nie kłóci (być dobrym Prezesem z łutem szczęścia; masz coś przeciwko łączeniu tego?).
Jest na pewno zaangażowany w Firmę! Nie jest hedosnistą, który gdy tylko poczuł zapach pieniędzy, to w rejs dookoła świata się udał na najnowocześniejszym jachcie o złotym sedesie...
Jest człowiekiem z wizją dla swej Firmy - dlatego budował fabrykę, gdy o pandemii nikt nie mówił, bo widział perspektywy dla branży... a, że się niedługo po wybudowaniu stało to, co jest, to czy masz mu za złe, że używa fabryk do tego, do czego są postawione?!
---
Nie znam Twych odp. na moje 3 pytania; więc jeśli chcesz to się wypowiedz, a jak nie, to nie pisz do mnie, bo nie mam ochoty prowadzić dyskusji.

fluidek
Chorąży sztabowy
Posty: 4525
Rejestracja: 20 wrz 2017 21:25

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: fluidek » 10 sie 2020 14:56

Pytanie jest inne - czy w grudniu większy wzrost będzie na XTB czy na Mercu. Głodne kawałki o tym że kurs nie ważny bo ważna dywidenda sobie jancio daruj bo te bzdury zarezerwowane są dla tego idioty julka :P

fluidek
Chorąży sztabowy
Posty: 4525
Rejestracja: 20 wrz 2017 21:25

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: fluidek » 10 sie 2020 15:35

Ceny w detalu znowu w górę 8)

Monkana
Sierżant sztabowy
Posty: 109
Rejestracja: 01 sie 2020 12:07

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: Monkana » 10 sie 2020 15:42

Chłopcy, szkoda się w to zagłębiać i z nim walczyć. Do niego nie dociera, ze merc będzie robił kosmiczne pieniądze do połowy przyszłego roku. Żeby utrzymać przychody zainwestują w cos, co utrzyma przychody. Ale nie każdy musi zarabiać. Pozdrawiam

hantar
Chorąży sztabowy
Posty: 4766
Rejestracja: 23 sie 2008 19:22

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: hantar » 10 sie 2020 15:44

Muszę przyznać, że papier jest bardzo bardzo elegancko i spokojnie zbierany 8)

W swoich prognozach zakładam, że 500plus może pojawić się na koncie maklerskim do końca sierpnia :lol:

fluidek
Chorąży sztabowy
Posty: 4525
Rejestracja: 20 wrz 2017 21:25

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: fluidek » 10 sie 2020 15:48

Supermax podał dobre wyniki po sesji, zobaczymy jaka reakcja rynku. Firma wiele razy większa a zysk tylko 2x co Merc.

hantar
Chorąży sztabowy
Posty: 4766
Rejestracja: 23 sie 2008 19:22

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: hantar » 10 sie 2020 15:49

Jeśli MRC utrzymałby linię trendu, to na początku września kurs chodziłby po 750 zł. Ale aż takim optymistą nie jestem 8) a może powinienem być? :shock:

pazdzioch
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9615
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: pazdzioch » 10 sie 2020 15:53

Jeśli MRC utrzymałby linię trendu, to na początku września kurs chodziłby po 750 zł. Ale aż takim optymistą nie jestem 8)
a dlaczego nie ----wystarczy jedno dobre info i mamy 500 :P

pazdzioch
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9615
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: pazdzioch » 10 sie 2020 15:55

datawał nie ma wcale zyskow i przychodu milion i ile kosztuje ------------


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości