MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

wszystko na temat spółek publicznych
Slawek
Starszy chorąży sztabowy

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: Slawek » 17 maja 2021 21:25

Parę warrantów jeszcze poszlo.

No to elon powinien chcieć wzrostu kursu by coś te 6 k akcji było warte.

Elon =>. 1000 zł. :mrgreen: :mrgreen:

twojbyly
Młodszy chorąży

Postautor: twojbyly » 17 maja 2021 21:41

Wałek roku, chciałem dzisiaj sprzedać

Big_Bee
Plutonowy

Postautor: Big_Bee » 17 maja 2021 21:46

Widzę, że bankierowe spiski i tu się udzielają.

Otóż korekta dotyczy tylko jednostkowego sprawozdania. Czytajcie trochę. W firmie nie przybyło ani złotówki i nie przybędzie od tej korekty. ZERO! Prezentacyjnie w jednostkowym sprawdzaniu, JEDNOSTKOWYM, zrobiono ten błąd. W SKONSOLIDOWANYM wszystko BEZ ZMIAN, bo na jednostkowe mało kto patrzy gdy jest grupa kapitałowa. Dlatego tyle minęło czasu, że ktoś się zorientował, bo pies z kulawą nogą na jednostkowe nie patrzy.

Slawek
Starszy chorąży sztabowy

Postautor: Slawek » 17 maja 2021 21:58

Możesz pisać prawdę big Bee?

To dotyczy skonsolidowanego.
http://infostrefa.com/infostrefa/pl/wia ... kwartalnym

Big_Bee
Plutonowy

Postautor: Big_Bee » 17 maja 2021 22:03

Sławek, ja doskonale wiem co piszę, bo lata spędziłem na profesjonalnych wycenach.

Cytuję:
Zarząd spółki Mercator Medical S.A. ("Emitent") informuje, że w wyniku omyłki pisarskiej na etapie przygotowania do publikacji, na stronie 2. jednostkowej skróconej informacji finansowej zawartej w skonsolidowanym raporcie kwartalnym Emitenta za pierwszy kwartał 2021 r.

Widzisz słowo jednostkowe? Sprawozdania jednostkowe jest częścią sprawdzania skonsolidowanego. Wystarczy też wejść na bankier i w wynikach finansowych zobaczyć, które części raportu zmieniono. Tylko jednostkowe. Wejdź i sprawdź. Porównaj.

Slawek
Starszy chorąży sztabowy

Postautor: Slawek » 17 maja 2021 22:07

Ok. Teraz zobaczyłem. Zasugerowałem się tytułem.

Mimo wszystko pozytywna wiadomość dla jednostkowego. Bardzo źle byłoby w drugą stronę.

Big_Bee
Plutonowy

Postautor: Big_Bee » 17 maja 2021 22:11

Informacja bez znaczenia, w grupach kapitałowych liczy się tylko skonsolidowane, sam na jednostkowe mało kiedy patrzyłem.

Slawek
Starszy chorąży sztabowy

Postautor: Slawek » 17 maja 2021 22:13

Ale zysk netto w jednostkowym akurat ma znaczenie.
Patrz skup vel dywidenda

Gibajacy_gibon
Starszy chorąży

Postautor: Gibajacy_gibon » 17 maja 2021 23:21

Dyszel ostro zaczał być grzany pod tego game changera , ogłoszonego wałkiem stulecia .

Jacy akcjonariusze i inwestorzy na papierze taki game changer parafrazujac jedna ciapę która nawet została wybrana na prezydenta.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Postanowienia na nowy rok 2021 : Unikać na forum polemiki z upośledzonymi ułomami jak koordynator1 i innymi forumowymi durniolami

darianowski16
Sierżant sztabowy

Postautor: darianowski16 » 18 maja 2021 07:27

Sławek, ja doskonale wiem co piszę, bo lata spędziłem na profesjonalnych wycenach.

Cytuję:
Zarząd spółki Mercator Medical S.A. ("Emitent") informuje, że w wyniku omyłki pisarskiej na etapie przygotowania do publikacji, na stronie 2. jednostkowej skróconej informacji finansowej zawartej w skonsolidowanym raporcie kwartalnym Emitenta za pierwszy kwartał 2021 r.

Widzisz słowo jednostkowe? Sprawozdania jednostkowe jest częścią sprawdzania skonsolidowanego. Wystarczy też wejść na bankier i w wynikach finansowych zobaczyć, które części raportu zmieniono. Tylko jednostkowe. Wejdź i sprawdź. Porównaj.
A widzisz słowo w skonsolidowanym raporcie kwartalnym Emitenta. !!!!!!!!! Oj znawca bilansów od siedmiu boleści.

Big_Bee
Plutonowy

Postautor: Big_Bee » 18 maja 2021 07:53

Widzisz, a mogłeś się nie odzywać, a tak każdy teraz widzi, że nie masz zielonego pojęcia o finansach i sprawozdawczości finansowej.

Lekcja 1. "Jednostkowa skrócona informacja finansowa" jest częścią skonsolidowanego sprawozdania grupy Mercator, taki jest formalny wording, dla wielu jak widać mylny, ale dotyczy JEDNOSTKOWEGO sprawozdania Mercator. W GRUPIE MERCATOR, i wszelkich danych finansowych jej dotyczących, które dla inwestorów są ważne, NIC się nie zmieniło. Nie będzie to miało wpływu na żądny przypływ gotówki, nie znaleziono żadnych nowych należności, itd.

Lekcja 2. Czytaj cały komunikat odnośnie korekty, a co tam jest na końcu napisane? Ano to:

"Pozostałe informacje i dane finansowe zawarte w Raporcie, w szczególności dane skonsolidowane zawarte w skróconym skonsolidowanym sprawozdaniu finansowym za okres trzech miesięcy zakończony 31 marca 2021 r. zostały przedstawione prawidłowo i nie uległy zmianie."

Gibajacy_gibon
Starszy chorąży

Postautor: Gibajacy_gibon » 18 maja 2021 09:01

Jak widać nie ważna jest logika zdań i wypowiedzi ważne że w komunikacie występuje słowo SKONSOLIDOWANY i juz jest game changer dla mistrzów giełdowego rzemiosła z forum bankiera i parkietu.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Postanowienia na nowy rok 2021 : Unikać na forum polemiki z upośledzonymi ułomami jak koordynator1 i innymi forumowymi durniolami

fluidek
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: fluidek » 18 maja 2021 10:14

A nasz miszczu od ABB podał już nową super strategię bo nie śledzę ostatnio :P

awaria_pociągu
Młodszy chorąży

Postautor: awaria_pociągu » 18 maja 2021 11:04

Można fantazjować. Doszukując się sensu, to skoro twierdzili, że w szczycie nikt tanio się sprzedać nie chce, to jak zaczęło spadać, to czekają żeby przejąć nie jedną, a pięć fabryk :roll:
"Wirus atakuje ,NIESTETY"

Gibajacy_gibon
Starszy chorąży

Postautor: Gibajacy_gibon » 18 maja 2021 12:04

Ze startegią idzie im pod górę i z wezwaniem dywidendowym także ale warranty na akcje poszło im jak gó.w.no kopniete po lodzie szybko i sprawnie.
Opi.erdolili akcje w rynek a teraz bedą sobie warranty przyznawać.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ostatnio zmieniony 18 maja 2021 12:23 przez Gibajacy_gibon, łącznie zmieniany 2 razy.

Wróć do „Akcje”

REKLAMA