MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

wszystko na temat spółek publicznych
Gibajacy_gibon
Starszy chorąży
Posty: 1951
Rejestracja: 15 mar 2020 14:05

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: Gibajacy_gibon » 21 sty 2022 15:18

Nie wiedziałeś kto to wiesiek jak po klocku papier chciał skupować? Nieźle :shock: :lol: li jak familia sypała bo co bo chcieli na zakupy w lpp mieć? :lol:
Co ja się bede z toba przerzucał na argumenty na 11BIT też papier oddawany był przez insajderów i na wielu innych i szedł w góre po tym ale ześ regułe GPW odkrył weż ja opantentuj w urzędzie żeby ci jej nikt ie ukradł, jesteś mistrz dawaj oczywiscie zawsze po fakcie wiesz wszystko nawet po publikacji żeś sie nie pojawił ale ty wszytsko wiedząłeś ale wylazłeś jak pykło denko znowu.

Teraz się pospuszczasz z radości i znowu znikniesz. Napisz do ilu Wiesiu spuści rozliczymy cię z twojej bajerki bo że spółka spada od roku to nawet durniol jest w stanie ogarnąc na wykresie jak widać po jego wpisach.
forumowy plugawy rynsztok KałOrdynator1

REKLAMA


GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: GH05T » 21 sty 2022 15:24

Nie wiedziałeś kto to wiesiek jak po klocku papier chciał skupować? Nieźle :shock: :lol: li jak familia sypała bo co bo chcieli na zakupy w lpp mieć? :lol:
Co ja się bede z toba przerzucał na argumenty na 11BIT też papier oddawany był przez insajderów i na wielu innych i szedł w góre po tym ale ześ regułe GPW odkrył weż ja opantentuj w urzędzie żeby ci jej nikt ie ukradł, jesteś mistrz dawaj oczywiscie zawsze po fakcie wiesz wszystko nawet po publikacji żeś sie nie pojawił ale ty wszytsko wiedząłeś ale wylazłeś jak pykło denko znowu.

Teraz się pospuszczasz z radości i znowu znikniesz. Napisz do ilu Wiesiu spuści rozliczymy cię z twojej bajerki bo że spółka spada od roku to nawet durniol jest w stanie ogarnąc na wykresie jak widać po jego wpisach.
A skąd mam wiedzieć do ilu ja lapalrm kilka razy też w międzyczasie i miałem przewozke a miałem też krótkich sporo na samym szczycie i zamknąłem prawie od razu jak dziecko ale nie sądziłem takich farmazonow że atom czy coś zbudują
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

Gibajacy_gibon
Starszy chorąży
Posty: 1951
Rejestracja: 15 mar 2020 14:05

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: Gibajacy_gibon » 21 sty 2022 15:42

Nie wiedziałeś kto to wiesiek jak po klocku papier chciał skupować? Nieźle :shock: :lol: li jak familia sypała bo co bo chcieli na zakupy w lpp mieć? :lol:
Co ja się bede z toba przerzucał na argumenty na 11BIT też papier oddawany był przez insajderów i na wielu innych i szedł w góre po tym ale ześ regułe GPW odkrył weż ja opantentuj w urzędzie żeby ci jej nikt ie ukradł, jesteś mistrz dawaj oczywiscie zawsze po fakcie wiesz wszystko nawet po publikacji żeś sie nie pojawił ale ty wszytsko wiedząłeś ale wylazłeś jak pykło denko znowu.

Teraz się pospuszczasz z radości i znowu znikniesz. Napisz do ilu Wiesiu spuści rozliczymy cię z twojej bajerki bo że spółka spada od roku to nawet durniol jest w stanie ogarnąc na wykresie jak widać po jego wpisach.
A skąd mam wiedzieć do ilu ja lapalrm kilka razy też w międzyczasie i miałem przewozke a miałem też krótkich sporo na samym szczycie i zamknąłem prawie od razu jak dziecko ale nie sądziłem takich farmazonow że atom czy coś zbudują
A gdzie ja pisałem że jakiś atom budują , miałem taką passe przed ze troche mnie poniosło i dostałęm lekcje pokory od Wieśka . Za co jestem mu wdzieczny bo odpłynałem a teraz znowu twardo stąpam po ziemii. MOże trochę była to lekcja zbyt kosztowna ale może akuratna .

Dużo czytam mistrzów takich jak ty tylko w zasadzie po fakcie to wiem to samo co piszecie .

To że dostałem wpier.dol w pierwszej walce o pas nie oznacza ze moze nie dostane szansy rewanżu od rynku i nie zawlacze o ten pas tutaj ale już napewno nie publicznie na forum żeby dawać pożywkę takim spuszczaczom żerujących i budujacych swoje ego na pomyłakach innych.
forumowy plugawy rynsztok KałOrdynator1

GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: GH05T » 21 sty 2022 16:34



Co ja się bede z toba przerzucał na argumenty na 11BIT też papier oddawany był przez insajderów i na wielu innych i szedł w góre po tym ale ześ regułe GPW odkrył weż ja opantentuj w urzędzie żeby ci jej nikt ie ukradł, jesteś mistrz dawaj oczywiscie zawsze po fakcie wiesz wszystko nawet po publikacji żeś sie nie pojawił ale ty wszytsko wiedząłeś ale wylazłeś jak pykło denko znowu.

Teraz się pospuszczasz z radości i znowu znikniesz. Napisz do ilu Wiesiu spuści rozliczymy cię z twojej bajerki bo że spółka spada od roku to nawet durniol jest w stanie ogarnąc na wykresie jak widać po jego wpisach.
A skąd mam wiedzieć do ilu ja lapalrm kilka razy też w międzyczasie i miałem przewozke a miałem też krótkich sporo na samym szczycie i zamknąłem prawie od razu jak dziecko ale nie sądziłem takich farmazonow że atom czy coś zbudują
A gdzie ja pisałem że jakiś atom budują , miałem taką passe przed ze troche mnie poniosło i dostałęm lekcje pokory od Wieśka . Za co jestem mu wdzieczny bo odpłynałem a teraz znowu twardo stąpam po ziemii. MOże trochę była to lekcja zbyt kosztowna ale może akuratna .

Dużo czytam mistrzów takich jak ty tylko w zasadzie po fakcie to wiem to samo co piszecie .

To że dostałem wpier.dol w pierwszej walce o pas nie oznacza ze moze nie dostane szansy rewanżu od rynku i nie zawlacze o ten pas tutaj ale już napewno nie publicznie na forum żeby dawać pożywkę takim spuszczaczom żerujących i budujacych swoje ego na pomyłakach innych.
Masz rację ja też miałem takie lekcje z takimi stratami że byś się powiesił chłopie, zaufaj.
Ale nie mow ze po fakcie bo od samego szczytu pisze ze kaplica :lol:

Edit moje ruchy możesz prześledzić w historii ja nic nie ukrywam ani jak tracę ani jak zarabiam a forum jest fajna odskocznia, fakt jak tracę to nie mam nawet ochoty tu zaglądać

WIEC ZOSTANMY RAZEM MORDO
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: GH05T » 21 sty 2022 16:39

Trzeba być twardym skuгwуsynem a nie miękka pala
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: GH05T » 21 sty 2022 16:55

Czytajcie co stary grubas mumin mowi
Stary wyga kumaty chlopak z dużym dystansem
Lepiej z mądrym zbłądzić niż z głupim się znalezc
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

Gibajacy_gibon
Starszy chorąży
Posty: 1951
Rejestracja: 15 mar 2020 14:05

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: Gibajacy_gibon » 21 sty 2022 17:03

Trzeba być twardym skuгwуsynem a nie miękka pala
To co tu się dzieje zaczyna przypominac jeśli pamiętasz historię pewnej rekomendacji Lotosu to był w zasadzie zakończenie tej całej historii tutaj patrze i czekam na zakończenie podobne tej sagi.
forumowy plugawy rynsztok KałOrdynator1

nhyt
Starszy sierżant
Posty: 73
Rejestracja: 01 paź 2013 14:02

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: nhyt » 21 sty 2022 20:31

satysfakcja z dobrze określonego końca pieśni w VII i X/XI 2020
pozdrowienia dla forumowiczów pewnego forum
dbajcie o siebie
udanych zagrań

olimp.zeusowy
Starszy chorąży
Posty: 1199
Rejestracja: 28 mar 2020 10:12

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: olimp.zeusowy » 22 sty 2022 14:59

To tak za 5 dych wchodzimy ?

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8581
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: dryniol » 23 sty 2022 22:41

bo że spółka spada od roku to nawet durniol jest w stanie ogarnąc na wykresie jak widać po jego wpisach.


Gibajacy_głu.polu tylko drobna poprawka....to że Mercator będzie spadał, to dryniol ogarnął już na szczytach hossy jak wszyscy się zachwycali wykresem Mercatora i samą spółką, a nie dopiero teraz po fakcie, tak jak Ty Gibajacy_głup.olu :P :lol:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: dochodzeniowy » 23 sty 2022 23:34

Durniol c/z 1,00 . :idea: Jaki kurs w maju ?

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8581
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: dryniol » 24 sty 2022 00:05

Durniol c/z 1,00 . :idea: Jaki kurs w maju ?
dochodzeniowy ma.tole a Ty się we mnie zakochałeś, że za mną tak wszędzie latasz :?: :lol:
Niski wskaźnik c/z, czy sam zysk netto to dla mnie nie wszystko :roll: Kania tuż przed bankructwem też miała niski c/z, też pokazywała zysk netto, a mimo to ostrzegałem na forum wszystkich przed nią, bo przepływy pieniężne
z działalności operacyjnej miała cały czas ujemne :roll: Wystarczy ma.tole znać się trochę na księgowości :roll:
Co do Mercatora to już 2 lata temu wiedziałem i o tym pisałem, że spółka nie utrzyma tak wysokich zysków
w kolejnych latach :roll: Ja patrzę się cały czas do przodu kupując jakąś spółkę, na to jakie zyski ma szansę osiągnąć
w następnych latach, a nie na to jakie zyski osiągnęła w poprzednich latach lub obecnie, forumowy ma.tołku :roll:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

P&L
Młodszy chorąży
Posty: 431
Rejestracja: 29 gru 2020 12:04

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: P&L » 24 sty 2022 13:38

Mercator Medical widzi możliwości stabilizacji otoczenia rynkowego - Omówienie wstępnych, szacunkowych wyników finansowych Q4 2021

Producent i dystrybutor jednorazowych rękawic opublikował wstępne, szacunkowe dane finansowe za okres ostatnich trzech miesięcy zeszłego roku. Wynika z nich, że marże istotnie się skurczyły, sprowadzając kwartalny zysk netto nieco poniżej zera.
– Szacunkowe wyniki IV kw. 2021 roku są pokłosiem trendu spadkowego rynkowych cen rękawic. Kolejne fale i mutacje koronawirusa nie mają korzystnego wpływu na branżę, widać dużo nowej podaży. Jesteśmy już jednak być może blisko punktu przegięcia, szczególnie gdy spojrzymy na nominalne ceny rękawic versus koszty produkcji i frachtu z Azji. Wierzymy, że w spokojniejszym otoczeniu będziemy zyskowną firmą – wskazał Michał Romański, CFO Grupy Mercator Medical.
https://pandl.pl/mercator-medical-widzi ... rynkowego/

fluidek
Chorąży sztabowy
Posty: 4525
Rejestracja: 20 wrz 2017 21:25

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: fluidek » 24 sty 2022 15:25

Skąd taka zwała akurat dzisiaj, przecież Chiny poprosiły ładnie Putina by napadł na banderowców dopiero po olimipiadzie :lol:

Boleńgpw
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 210
Rejestracja: 07 maja 2021 08:01

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: Boleńgpw » 24 sty 2022 15:50

Skąd taka zwała akurat dzisiaj, przecież Chiny poprosiły ładnie Putina by napadł na banderowców dopiero po olimipiadzie :lol:
po olimpiadzie beda roztopy wiec za pozno
wlacz sobie tv ruskie tam juz wojna


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 204 gości