MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

wszystko na temat spółek publicznych
Zbyszek2
Chorąży
Posty: 732
Rejestracja: 27 kwie 2020 19:19

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: Zbyszek2 » 14 kwie 2021 08:53

Kłamliwy elon otworzył pysk, to prędko 500 nie będzie :lol:
A Ty ZAWSZE jedynie prawdę mówiłeś w życiu? [nie twierdzę, że pan Witold kłamie, ale pytam, czy masz tylko "białą kartę" u siebie?]

REKLAMA


fluidek
Chorąży sztabowy
Posty: 4525
Rejestracja: 20 wrz 2017 21:25

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: fluidek » 14 kwie 2021 08:57

Kłamliwy elon otworzył pysk, to prędko 500 nie będzie :lol:
A Ty ZAWSZE jedynie prawdę mówiłeś w życiu? [nie twierdzę, że pan Witold kłamie, ale pytam, czy masz tylko "białą kartę" u siebie?]
A co ma piernik do wiatraka?

twojbyly
Chorąży
Posty: 740
Rejestracja: 19 sty 2021 17:55

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: twojbyly » 14 kwie 2021 09:02

wig +1%, Merc -1% :lol: :lol: :lol:

Zbyszek2
Chorąży
Posty: 732
Rejestracja: 27 kwie 2020 19:19

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: Zbyszek2 » 14 kwie 2021 09:04

Kłamliwy elon otworzył pysk, to prędko 500 nie będzie :lol:
A Ty ZAWSZE jedynie prawdę mówiłeś w życiu? [nie twierdzę, że pan Witold kłamie, ale pytam, czy masz tylko "białą kartę" u siebie?]
A co ma piernik do wiatraka?
A to, kolego, że nawet jako zapiekły ateista chyba słyszałeś (choćby jednym uchem) coś o "belce i źdźble w oku", prawda?... No, to dlatego tak pisałem, a Ty to sobie rozważ.

fluidek
Chorąży sztabowy
Posty: 4525
Rejestracja: 20 wrz 2017 21:25

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: fluidek » 14 kwie 2021 09:06

A Ty ZAWSZE jedynie prawdę mówiłeś w życiu? [nie twierdzę, że pan Witold kłamie, ale pytam, czy masz tylko "białą kartę" u siebie?]
A co ma piernik do wiatraka?
A to, kolego, że nawet jako zapiekły ateista chyba słyszałeś (choćby jednym uchem) coś o "belce i źdźble w oku", prawda?... No, to dlatego tak pisałem, a Ty to sobie rozważ.
Ja nie jestem w zarządzie publicznej spółki i nikt nie traci na moich publicznych wypowiedziach. Widzisz różnicę wierzący w starożytne bujdy?

trance
Chorąży sztabowy
Posty: 4326
Rejestracja: 14 lut 2008 19:06

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: trance » 14 kwie 2021 09:28

O, jestem w szoku, myślałem że będzie większa lawina po słowach Witolda :lol:

Zbyszek2
Chorąży
Posty: 732
Rejestracja: 27 kwie 2020 19:19

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: Zbyszek2 » 14 kwie 2021 09:29



A co ma piernik do wiatraka?
A to, kolego, że nawet jako zapiekły ateista chyba słyszałeś (choćby jednym uchem) coś o "belce i źdźble w oku", prawda?... No, to dlatego tak pisałem, a Ty to sobie rozważ.
Ja nie jestem w zarządzie publicznej spółki i nikt nie traci na moich publicznych wypowiedziach. Widzisz różnicę wierzący w starożytne bujdy?
Po 1) to nie bujdy, w co ja wierzę; po 2) kłamstwo jest kłamstwem i nie zasłaniaj się publicznym stanowiskiem, gdy źdźbło u innych widzisz...

fluidek
Chorąży sztabowy
Posty: 4525
Rejestracja: 20 wrz 2017 21:25

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: fluidek » 14 kwie 2021 09:34

A to, kolego, że nawet jako zapiekły ateista chyba słyszałeś (choćby jednym uchem) coś o "belce i źdźble w oku", prawda?... No, to dlatego tak pisałem, a Ty to sobie rozważ.
Ja nie jestem w zarządzie publicznej spółki i nikt nie traci na moich publicznych wypowiedziach. Widzisz różnicę wierzący w starożytne bujdy?
Po 1) to nie bujdy, w co ja wierzę; po 2) kłamstwo jest kłamstwem i nie zasłaniaj się publicznym stanowiskiem, gdy źdźbło u innych widzisz...
To że wierzysz w bujdy to nie jest powód żeby to dalej nie były bujdy. Ja nie jestem w zarządzie żadnej spółki i publicznie nie kłamię więc nie porównuj mnie religijny oszołomie do tej kanalii.

Slawek
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8075
Rejestracja: 20 sty 2010 23:35
Lokalizacja: Polska

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: Slawek » 14 kwie 2021 09:41

O, jestem w szoku, myślałem że będzie większa lawina po słowach Witolda :lol:
Wygląda powoli na to, że kto miał oddać to oddał, no powiedzmy coraz mniej niecierpliwych ma akcje. Przyszły tydzień może być bardzo ciekawy. Powinny być szacunki wyników, WZA i może odkrycie kart co firma zrobi z setkami mln zł

Pandziora
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7546
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Karkosikowo

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: Pandziora » 14 kwie 2021 09:41

Jesteście po tylu przejściach, że boicie się własnego cienia :twisted:
Nic nowego in minus nie powiedział. To że ceny producentów trochę wzrosły było wiadomo. Na dystrybucji w przyszłości będzie się liczył volumen, czyli ile towaru sa w stanie wypchnąć do konsumenta. Odmrożenie gospodarki to dodatkowy popyt. A co do ruchów kursu- tak właśnie się zachowują spółki z w20.
Czy wzrośnie czy spadnie leszcz zostanie na dnie : )
"Cymcyka nie ma" - Bandyta : )

fluidek
Chorąży sztabowy
Posty: 4525
Rejestracja: 20 wrz 2017 21:25

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: fluidek » 14 kwie 2021 09:46

Jesteście po tylu przejściach, że boicie się własnego cienia :twisted:
Nic nowego in minus nie powiedział. To że ceny producentów trochę wzrosły było wiadomo. Na dystrybucji w przyszłości będzie się liczył volumen, czyli ile towaru sa w stanie wypchnąć do konsumenta. Odmrożenie gospodarki to dodatkowy popyt. A co do ruchów kursu- tak właśnie się zachowują spółki z w20.
Ale jak to, miesiące się kłóciliście jakim to dobrodziejstwem będzie po wejściu perełki do wig20 a c. ***.jnia jest taka sama a nawet większa :lol:

trance
Chorąży sztabowy
Posty: 4326
Rejestracja: 14 lut 2008 19:06

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: trance » 14 kwie 2021 09:50

A tak w ogóle, to jakoś w latach poprzednich im święta w Tajlandii nie przeszkadzały by szacunki dawać w okolicy 14.04
A teraz proszę, kłopocik i będą na chwilę przed WZA.
Już człowiek podejrzliwy, szuka drugiego dna :lol:

twojbyly
Chorąży
Posty: 740
Rejestracja: 19 sty 2021 17:55

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: twojbyly » 14 kwie 2021 11:37

wyczuwam 33x pln do końća tygodnia, potem podbitka 20-30 pln pod WZA, tak żeby Ci co mają zrobić zrobili kółko

darianowski16
Sierżant sztabowy
Posty: 111
Rejestracja: 15 lut 2021 13:18

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: darianowski16 » 14 kwie 2021 11:47

Dramat, śmieć nad śmiecie!!!!!!!!!! Dzień w którym kupiłem te akcje jest najgorszym dniem mojego życia.

Gibajacy_gibon
Starszy chorąży
Posty: 1951
Rejestracja: 15 mar 2020 14:05

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: Gibajacy_gibon » 14 kwie 2021 11:48

NO nie wiem Witek troche asekurancko podchodzi do tematu wyników w tym artykule. Troche defensywnie zaczyna gadać.

Z jednej strony sie nie dziwie powie coś ponad i znowu cała dzicz z bankiera pod przywództwem wielebnego zacznie latać po socjal mediach i forumach i pluć na nich że coś powiedzieli i nie ma .

Z drugiej jednak jakby wskazuje że eldorado się kończy mówi o wzroście mocy produkcyjnych itd co przekłada się na ceny i podaż.

Sławek mówi że wyniki za 1Q beda lepsze mi się wydaje że te wyniki q1 mogą troche być niższe i takie dobre jak ostatnie dwa kwartały , zastanawiam sie czy to nie bedzie casusu XTB za 2Q wyniki zajebiste ale poniżej oczekiwań spowodowały lukę w dół i wysypanie . Tam co prawda jechaliśmy z tym od szczytu a tu jesteśmy 50% od szczytu obecnie ale 300 może pęknąć przy niższym wyniku niż za ostatnie dwa Q. To by tłumaczyło dlaczego tak trzymają kurs i nie popuszczają lejcy.

Cóż niestety chciałbym być tak bardzo jak wy i mylić się ale znowu miałem racje. To moje przekleństwo. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
W zasadzie Witek w artykule z Parkietu wszystko powiedział ale zawsze człowiek się łudził że może coś mu się pomyliło. Jutro ciekawa sesja casus XTB za 2Q czy jednak nie? Najważniejsze to wiedzieć gdzie i w którym punkcie się znajdujemy i pod to otwierać/zamykać pozycje . Na szczeście widze po wpisach po publikacji wyników że tu sami mistrzowie wiec nie bede już podpowiadał, tylko bede czerpał z tej nie tuzinkowej wiedzy forumowych hien.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2021 00:41 przez Gibajacy_gibon, łącznie zmieniany 1 raz.
forumowy plugawy rynsztok KałOrdynator1


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 186 gości