MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

wszystko na temat spółek publicznych
GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: GH05T » 30 wrz 2021 06:49

Dryniu ty już tyle wkrecasz te swoje bajki że sam chyba uwierzyłeś w to co piszesz
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

REKLAMA


fluidek
Chorąży sztabowy
Posty: 4525
Rejestracja: 20 wrz 2017 21:25

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: fluidek » 30 wrz 2021 07:41

Durniol odkrył giełdowe perpetum mobile :shock: Drżyj buffecie :mrgreen:

Gibajacy_gibon
Starszy chorąży
Posty: 1951
Rejestracja: 15 mar 2020 14:05

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: Gibajacy_gibon » 30 wrz 2021 10:24




trance de.bilku od cięcia strat to jesteś Ty :P :lol: Ja strat nie tnę, bo mam zupełnie inną strategię inwestycyjną, ale Twój ograniczony rozumek i tak tego nie ogarnie :roll: To mniej więcej tak, jakby w kantorze wymiany walut właściciel musiał ciąć straty, sprzedając wszystkie euro jakie ma, bo euro dzisiaj spadło, a dolar poszedł do góry :P :lol: :lol: Ja też mam przeliczniki wymian i zarabiam bez względu na to czy spada, czy rośnie, ale jak rośnie to oczywiście zarabiam dużo więcej, bo dochodzi mi dodatkowo zysk ze wzrostu kursu, jak w kantorze z walutami. Nie interesuje mnie też zupełnie średnia kupna i sprzedaży. W kantorze mają zawsze 100%
w różnych walutach, a ja mam zawsze 100% w różnych akcjach (oczywiście wyselekcjonowanych). W kantorze mają więcej jednej waluty, mniej innej, a za kilka dni odwrotnie, a u mnie jest to samo z akcjami. Ale tak jak wspomniałem, i tak nie ogarniesz tego
w jaki sposób lokuję pieniądze na giełdzie :roll: Jeszcze tak przy okazji, to właśnie Ty coś ostatnio brzęczałeś na forum, jak wymieniałem ENEA po 9, na PKP Cargo po 18 zł, jaki to jestem głupi, a już teraz mogę wymieniać w drugą stronę, jak w kantorze
z walutami, i przybywa "waluty" Panie "mądry", czyż nie :?: :P :lol:, ale z ENEA nie wymieniam tylko z inną "walutą" z mojego "kantora", bo ma lepszy przelicznik wymiany, ale pewnie to jest już za dużo jak na Twój ograniczony rozumek :roll: Ty sobie dalej tnij straty, bo dobrze Ci to wychodzi :P :lol: :lol:
zarabiam bez względu na to czy spada, czy rośnie, ale jak rośnie to oczywiście zarabiam dużo więcej

nie to jest hit q.u.rwa sezonu jak nie dekady morda mi się śmieje i nie chce zejść z pyska banan nawet lekko mi oczy załzawiły od tego śmiechu.
Z takimi traderami nie ma szans człowiek jest skazany na porażkę .
Dobrze że nie odwrotnie że na spadkach nie zarabia wiecej niż na wzrostach bo to by trochę tłuamczyło dlaczego siedzi od trzech lat na Tauronie taki zadowolony. :lol: :lol: :lol: :lol:

Fluidek też zawsze zarabia albo wychodzi na zero ale żeby zarabiąc na spadkach :roll: :roll:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Gibajacy_głu.polu za cienki jesteś w uszach i w rozumku, żeby zrozumieć, że zarabiam nawet jak spadło, nie ruszając kontraktów. Taki prosty przykład. Zobacz na wykresach de.bilku, ile razy mijały się ze sobą np. Energa i Enea, Wystarczyło np. przez 5 lat wymieniać je jeden do jednego (czyli sprzedawać tą droższą, kupować tą tańszą) i wcale nie musiało rosnąć. Wystarczyło tylko
te mijanki między tymi spółkami wykorzystywać żebyś zarabiał akcje i miał 200%-500% więcej akcji (w zależności od timingu) jednej lub drugiej spółki, a skoro miałbyś o 200% akcji więcej, to chyba logiczne jest, że mogą one być nawet o 20% tańsze, a i tak jesteś
na dużym plusie :roll: To tylko taki prosty przykład z wymianą 1 do 1, i tylko między dwoma spółkami, a o bardziej skomplikowanych wymianach np. 2 do 3,5, czy 1,5 do 2 i między więcej niż dwoma spółkami, to nawet Ci nie będę pisał, bo za tę.py jesteś żebyś
to ogarnął de.bilku :roll: Najpierw się naucz, co to jest parytet wymiany, czemu służy i jak z niego korzystać na giełdzie,
a potem się z kogoś wyśmiewaj de.bilku :roll: W moim portfelu parytet wymiany jest ważniejszy niż krótkoterminowy wzrost
czy spadek kursów, a jak coś z mojego portfela na krótko mocniej spadnie, to jest mi to nawet na rękę. Same spółki dobieram starannie i z dużą ostrożnością. Na pierwszym miejscu stawiam na zdrowe fundamenty spółek które mam w portfelu, a na drugim to, że są przesadnie tanie i że w długim terminie dadzą dużo zarobić, a wymiany to dodatkowy bonus dla mnie, ale takie forumowe de.bilki jak Ty, trance, pandorinium, czy fluidek i tak tego nie ogarniecie, więc bez odbioru kółko wzajemnej adoracji de.bilków :P
NIe chce mi się durniolu tego czytać nawet pewnie kolejne brednie o kantorze i cinkciarzach zresztą pewnie można to sprowadzić do jednego twojego zdania którym nas tu uraczyłeś . To zdanie mówi wszystko o autorze i z jaką bezdenną głupota się tu nam idzie mierzyć. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Wydziargaj sobie to na bicku barni łbie

zarabiam bez względu na to czy spada, czy rośnie, ale jak rośnie to oczywiście zarabiam dużo więceja pod tym mniejszymi literami 9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.


I wklej nam fotke na forum tego.
forumowy plugawy rynsztok KałOrdynator1

fluidek
Chorąży sztabowy
Posty: 4525
Rejestracja: 20 wrz 2017 21:25

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: fluidek » 05 paź 2021 11:37

To kiedy te 500 zeta Sławek przy którym miałem coś odszczekiwać? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: GH05T » 05 paź 2021 12:36

To kiedy te 500 zeta Sławek przy którym miałem coś odszczekiwać? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Gdzie indziej zarabia
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

Slawek
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8075
Rejestracja: 20 sty 2010 23:35
Lokalizacja: Polska

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: Slawek » 05 paź 2021 12:44

To kiedy te 500 zeta Sławek przy którym miałem coś odszczekiwać? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Już ci w maju pisałem, że jestem na innych spółkach. Merc oddany w maju z dużą jak dla mnie stratą po ok. 250 zł.

Średnią miałem ok. 360 zł. Strata ok. 35%. Bywa. Raz na jakiś czas może się trafić.

Od maja na Pozbudzie : viewtopic.php?f=1&t=249082&start=45

Straty odrobione. Największą pozycję obecnie mam na Pozbudzie. Poza tym Bowim od niedawna, ATC Cargo, Mirbud i trochę Blumerang.

Straty odrobione, a teraz idę dalej do przodu. Merca obserwuję z ciekawości, ale już jakiś czas temu tu pisałem, że wydeje mi się iż Żyznowski będzie chciał spółkę ściągnąć z gpw. Wszystkie ruchy na to wskazują.

fluidek
Chorąży sztabowy
Posty: 4525
Rejestracja: 20 wrz 2017 21:25

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: fluidek » 05 paź 2021 12:58

A to Szacun za uciecie w porę, szkoda że gibającego wtopiarza nie namówiłeś to by tak teraz nie łaził za mną i nie ujadał jak stary kundel :lol:

Gibajacy_gibon
Starszy chorąży
Posty: 1951
Rejestracja: 15 mar 2020 14:05

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: Gibajacy_gibon » 05 paź 2021 13:36

Sławek to jeszcze przeproś flu-dzidka i możezsz zostać jego forumowym kolegą a jak kupisz Mabiona i bedziesz na niego naganiał to nawet najlepszym.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
forumowy plugawy rynsztok KałOrdynator1

olimp.zeusowy
Starszy chorąży
Posty: 1199
Rejestracja: 28 mar 2020 10:12

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: olimp.zeusowy » 05 paź 2021 14:41

To kiedy te 500 zeta Sławek przy którym miałem coś odszczekiwać? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Już ci w maju pisałem, że jestem na innych spółkach. Merc oddany w maju z dużą jak dla mnie stratą po ok. 250 zł.

Średnią miałem ok. 360 zł. Strata ok. 35%. Bywa. Raz na jakiś czas może się trafić.

Od maja na Pozbudzie : viewtopic.php?f=1&t=249082&start=45

Straty odrobione. Największą pozycję obecnie mam na Pozbudzie. Poza tym Bowim od niedawna, ATC Cargo, Mirbud i trochę Blumerang.

Straty odrobione, a teraz idę dalej do przodu. Merca obserwuję z ciekawości, ale już jakiś czas temu tu pisałem, że wydeje mi się iż Żyznowski będzie chciał spółkę ściągnąć z gpw. Wszystkie ruchy na to wskazują.
👍
👏

olimp.zeusowy
Starszy chorąży
Posty: 1199
Rejestracja: 28 mar 2020 10:12

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: olimp.zeusowy » 05 paź 2021 14:44

I to do wszystkich
Zalecam dużą ostrożność
Większość tej jesieni straci

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7414
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: NiKtoś » 06 paź 2021 12:14

Sorry ale tu nie ma podłogi ???? :shock: :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

trance
Chorąży sztabowy
Posty: 4326
Rejestracja: 14 lut 2008 19:06

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: trance » 06 paź 2021 12:50

Już nawet nie pompują pod szacunki.
Ale c/z niskie, Sławek pewnie ładuje :lol:

Boleńgpw
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 210
Rejestracja: 07 maja 2021 08:01

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: Boleńgpw » 06 paź 2021 15:55

ciekawe czy zatrzyma sie na 10zl czy spadnie na 6zl :roll: :lol:

awaria_pociągu
Chorąży
Posty: 703
Rejestracja: 03 sie 2020 13:38

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: awaria_pociągu » 06 paź 2021 16:06

To i tak dziwne, ze sie na widłach dolnych codziennie nie otwiera. Rekawiczki niby powoli wracaja do bazy, ale mrc sobie dodatkowo strzelilo w kolano dystrybucja. Zarzad kretacze. Kruszewski tylko zadowolony, bo zkeszowany i juz byle dalej od tego. Trzymaja to chyba tylko usredniajacy. Dzisiaj, na ten moment, to i po 50zl strach by to bylo brac.
Rosja atakuje ,NIESTETY

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7414
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: NiKtoś » 06 paź 2021 16:18

A to nie jest tak ze pare miesiecy temu fundy braly po 400 ? :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 103 gości