MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

wszystko na temat spółek publicznych
dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8609
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: dryniol » 28 wrz 2021 01:07

A przepraszam, zapomniałem napisać, że Twój post jest z wątku PEKAO, które poszło do góry o hmm ponad 100%? Ty tu jesteś specjalistą od procentów a ja jak widać mistrzem giełdy. Ty się śmiałeś a ja akumulowalem na niższych poziomach.

Wtedy zrobiłeś z siebie dur.nia, i nadal po staremu.
Ok, skończ się ośmieszać, bo już klasyka zdartej płyty i 11bit wjeżdża widzę, podkład profesjonalny.


trance ale to Ty się ośmieszasz de.bilku. Wyrwałeś z kontekstu mój jeden post i na tym żerujesz, do tego bezczelnie kłamiąc :roll:
Skakałeś wtedy jak pchła, ze spółki na spółkę, a pekao miałeś tylko na chwilę i straciłeś na transakcji 5%. Sam to wtedy pisałeś :oops:
Szkoda słów i czasu na takiego de.bilka jak Ty. Bez odbioru :roll:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

REKLAMA


trance
Chorąży sztabowy
Posty: 4326
Rejestracja: 14 lut 2008 19:06

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: trance » 28 wrz 2021 01:19

Wysłać Cię na kurs czytania ze zrozumieniem?

"Pozycji jeszcze nie zamknąłem, bronią wsparcia. Jak poleci, to zamknę pozycję na delikatnym minusie, bo w tych okolicach brałem i odkupię taniej, bez żalu."

A potem wjeżdża durniol ze swoimi 5% skacząc po wątkach nie mając nic mądrego do napisania :lol: :lol:
Warren Cię nie nauczył cięcia strat?
I tak, bez odbioru, bo nie dość że z procentami masz problem to i z czytaniem ze zrozumieniem.
Zbyt niski poziom prezentujesz.
A jak widać wyszło na moje. W mniej niż dwa lata.

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8609
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: dryniol » 28 wrz 2021 01:32



Warren Cię nie nauczył cięcia strat?

trance de.bilku od cięcia strat to jesteś Ty :P :lol: Ja strat nie tnę, bo mam zupełnie inną strategię inwestycyjną, ale Twój ograniczony rozumek i tak tego nie ogarnie :roll: To mniej więcej tak, jakby w kantorze wymiany walut właściciel musiał ciąć straty, sprzedając wszystkie euro jakie ma, bo euro dzisiaj spadło, a dolar poszedł do góry :P :lol: :lol: Ja też mam przeliczniki wymian i zarabiam bez względu na to czy spada, czy rośnie, ale jak rośnie to oczywiście zarabiam dużo więcej, bo dochodzi mi dodatkowo zysk ze wzrostu kursu, jak w kantorze z walutami. Nie interesuje mnie też zupełnie średnia kupna i sprzedaży. W kantorze mają zawsze 100%
w różnych walutach, a ja mam zawsze 100% w różnych akcjach (oczywiście wyselekcjonowanych). W kantorze mają więcej jednej waluty, mniej innej, a za kilka dni odwrotnie, a u mnie jest to samo z akcjami. Ale tak jak wspomniałem, i tak nie ogarniesz tego
w jaki sposób lokuję pieniądze na giełdzie :roll: Jeszcze tak przy okazji, to właśnie Ty coś ostatnio brzęczałeś na forum, jak wymieniałem ENEA po 9, na PKP Cargo po 18 zł, jaki to jestem głupi, a już teraz mogę wymieniać w drugą stronę, jak w kantorze
z walutami, i przybywa "waluty" Panie "mądry", czyż nie :?: :P :lol:, ale z ENEA nie wymieniam tylko z inną "walutą" z mojego "kantora", bo ma lepszy przelicznik wymiany, ale pewnie to jest już za dużo jak na Twój ograniczony rozumek :roll: Ty sobie dalej tnij straty, bo dobrze Ci to wychodzi :P :lol: :lol:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

fluidek
Chorąży sztabowy
Posty: 4525
Rejestracja: 20 wrz 2017 21:25

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: fluidek » 28 wrz 2021 08:42

O ja *****... ale ci durniol *****...liło :shock: Kantor ma :lol: :lol: :lol: :lol:

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: pandorinium » 28 wrz 2021 08:55

od tego węgla go przegrzało. :lol:

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8609
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: dryniol » 28 wrz 2021 10:36

O ja *****... ale ci durniol *****...liło :shock: Kantor ma :lol: :lol: :lol: :lol:
...ano ma de.bilku fluidku kantor wymiany z 9 spółkami :P Ale pisałem wyżej, że tacy jednodniowi milionerzy jak Ty, trance, i wam podobni i tak się nie połapią o co chodzi w tej strategi, bo macie strasznie ograniczone rozumki :P :lol:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

trance
Chorąży sztabowy
Posty: 4326
Rejestracja: 14 lut 2008 19:06

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: trance » 28 wrz 2021 10:55

O ja *****... ale ci durniol *****...liło :shock: Kantor ma :lol: :lol: :lol: :lol:
Ale jaki dobry kantor, durniol wywalił bogdankę po 32 i dziś odkupuje "taniej" po 40 zł.
Zepak wywalił po 13 i dziś bierze po 20 zł
PKP wziął po 18,5 oddał po 18 by wziąć Eneę.
Tauron po 5 zł do dziś czeka na lepszą okazję do wywalenia.

Jestem ciekaw czy jego żona też tak z niego ciśnie bekę jak to forum :lol:
Zwykły kółkowicz dumnie się nazywający inwestorem z autorską "strategią" kantoru i interwałem durniola :lol:

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8609
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: dryniol » 28 wrz 2021 11:07

O ja *****... ale ci durniol *****...liło :shock: Kantor ma :lol: :lol: :lol: :lol:
Ale jaki dobry kantor, durniol wywalił bogdankę po 32 i dziś odkupuje "taniej" po 40 zł.
Zepak wywalił po 13 i dziś bierze po 20 zł
PKP wziął po 18,5 oddał po 18 by wziąć Eneę.
Jestem ciekaw czy jego żona też tak z niego ciśnie bekę jak to forum :lol:

trance wejdź sobie de.bilku na wątek PKP Cargo, tam są dokładnie opisane moje transakcje tylko na dwóch spółkach, a mam ich dziewięć, co na co i w jakich momentach wymieniałem. Jeśli chodzi o to forum z takimi 8-10-cioma de.bilkami jak wy, to raczej nie jest "całe" forum glu.pku :roll:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

Gibajacy_gibon
Starszy chorąży
Posty: 1951
Rejestracja: 15 mar 2020 14:05

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: Gibajacy_gibon » 28 wrz 2021 11:18



Warren Cię nie nauczył cięcia strat?

trance de.bilku od cięcia strat to jesteś Ty :P :lol: Ja strat nie tnę, bo mam zupełnie inną strategię inwestycyjną, ale Twój ograniczony rozumek i tak tego nie ogarnie :roll: To mniej więcej tak, jakby w kantorze wymiany walut właściciel musiał ciąć straty, sprzedając wszystkie euro jakie ma, bo euro dzisiaj spadło, a dolar poszedł do góry :P :lol: :lol: Ja też mam przeliczniki wymian i zarabiam bez względu na to czy spada, czy rośnie, ale jak rośnie to oczywiście zarabiam dużo więcej, bo dochodzi mi dodatkowo zysk ze wzrostu kursu, jak w kantorze z walutami. Nie interesuje mnie też zupełnie średnia kupna i sprzedaży. W kantorze mają zawsze 100%
w różnych walutach, a ja mam zawsze 100% w różnych akcjach (oczywiście wyselekcjonowanych). W kantorze mają więcej jednej waluty, mniej innej, a za kilka dni odwrotnie, a u mnie jest to samo z akcjami. Ale tak jak wspomniałem, i tak nie ogarniesz tego
w jaki sposób lokuję pieniądze na giełdzie :roll: Jeszcze tak przy okazji, to właśnie Ty coś ostatnio brzęczałeś na forum, jak wymieniałem ENEA po 9, na PKP Cargo po 18 zł, jaki to jestem głupi, a już teraz mogę wymieniać w drugą stronę, jak w kantorze
z walutami, i przybywa "waluty" Panie "mądry", czyż nie :?: :P :lol:, ale z ENEA nie wymieniam tylko z inną "walutą" z mojego "kantora", bo ma lepszy przelicznik wymiany, ale pewnie to jest już za dużo jak na Twój ograniczony rozumek :roll: Ty sobie dalej tnij straty, bo dobrze Ci to wychodzi :P :lol: :lol:
zarabiam bez względu na to czy spada, czy rośnie, ale jak rośnie to oczywiście zarabiam dużo więcej

nie to jest hit q.u.rwa sezonu jak nie dekady morda mi się śmieje i nie chce zejść z pyska banan nawet lekko mi oczy załzawiły od tego śmiechu.
Z takimi traderami nie ma szans człowiek jest skazany na porażkę .
Dobrze że nie odwrotnie że na spadkach nie zarabia wiecej niż na wzrostach bo to by trochę tłuamczyło dlaczego siedzi od trzech lat na Tauronie taki zadowolony. :lol: :lol: :lol: :lol:

Fluidek też zawsze zarabia albo wychodzi na zero ale żeby zarabiąc na spadkach :roll: :roll:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
forumowy plugawy rynsztok KałOrdynator1

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: pandorinium » 28 wrz 2021 11:45

Bo jak kurs poleciał z 2 zeta na 70 groszy to dryniol uknuł plan. Wciągnął w spekulację córkę i sprzedał jej akcje po 2,5 na umowę. W ten sposób pomimo spadków dryniol zarabia. Jak kurs urósł to odkupił od córki po 2,5zł a sprzedał po 4 i zanotował kolejny zysk. W ten sposób nasz guru inwestycji robi kółka.

fluidek
Chorąży sztabowy
Posty: 4525
Rejestracja: 20 wrz 2017 21:25

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: fluidek » 28 wrz 2021 11:53

Fluidek przecież został wyzerowany kapitałowo na Fluid SA wydymany bez znieczulenia przez dziada i rumcajsa to sobie wypraszam :mrgreen:

Pewien_nieznany_ktos
Sierżant
Posty: 52
Rejestracja: 27 mar 2021 21:00

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: Pewien_nieznany_ktos » 28 wrz 2021 19:05

Gdzie dwóch się kłóci tam ktoś inny korzysta ;)

olimp.zeusowy
Starszy chorąży
Posty: 1199
Rejestracja: 28 mar 2020 10:12

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: olimp.zeusowy » 28 wrz 2021 20:00

Jutro Pany nowe minima

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7436
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: NiKtoś » 28 wrz 2021 20:11

Czyli dzien jak codzien :mrgreen: natomoiast spdki nie sa takie pewne jak fjuczersy beda zielone...
Jutro Pany nowe minima
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8609
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: dryniol » 29 wrz 2021 23:58



Warren Cię nie nauczył cięcia strat?

trance de.bilku od cięcia strat to jesteś Ty :P :lol: Ja strat nie tnę, bo mam zupełnie inną strategię inwestycyjną, ale Twój ograniczony rozumek i tak tego nie ogarnie :roll: To mniej więcej tak, jakby w kantorze wymiany walut właściciel musiał ciąć straty, sprzedając wszystkie euro jakie ma, bo euro dzisiaj spadło, a dolar poszedł do góry :P :lol: :lol: Ja też mam przeliczniki wymian i zarabiam bez względu na to czy spada, czy rośnie, ale jak rośnie to oczywiście zarabiam dużo więcej, bo dochodzi mi dodatkowo zysk ze wzrostu kursu, jak w kantorze z walutami. Nie interesuje mnie też zupełnie średnia kupna i sprzedaży. W kantorze mają zawsze 100%
w różnych walutach, a ja mam zawsze 100% w różnych akcjach (oczywiście wyselekcjonowanych). W kantorze mają więcej jednej waluty, mniej innej, a za kilka dni odwrotnie, a u mnie jest to samo z akcjami. Ale tak jak wspomniałem, i tak nie ogarniesz tego
w jaki sposób lokuję pieniądze na giełdzie :roll: Jeszcze tak przy okazji, to właśnie Ty coś ostatnio brzęczałeś na forum, jak wymieniałem ENEA po 9, na PKP Cargo po 18 zł, jaki to jestem głupi, a już teraz mogę wymieniać w drugą stronę, jak w kantorze
z walutami, i przybywa "waluty" Panie "mądry", czyż nie :?: :P :lol:, ale z ENEA nie wymieniam tylko z inną "walutą" z mojego "kantora", bo ma lepszy przelicznik wymiany, ale pewnie to jest już za dużo jak na Twój ograniczony rozumek :roll: Ty sobie dalej tnij straty, bo dobrze Ci to wychodzi :P :lol: :lol:
zarabiam bez względu na to czy spada, czy rośnie, ale jak rośnie to oczywiście zarabiam dużo więcej

nie to jest hit q.u.rwa sezonu jak nie dekady morda mi się śmieje i nie chce zejść z pyska banan nawet lekko mi oczy załzawiły od tego śmiechu.
Z takimi traderami nie ma szans człowiek jest skazany na porażkę .
Dobrze że nie odwrotnie że na spadkach nie zarabia wiecej niż na wzrostach bo to by trochę tłuamczyło dlaczego siedzi od trzech lat na Tauronie taki zadowolony. :lol: :lol: :lol: :lol:

Fluidek też zawsze zarabia albo wychodzi na zero ale żeby zarabiąc na spadkach :roll: :roll:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Gibajacy_głu.polu za cienki jesteś w uszach i w rozumku, żeby zrozumieć, że zarabiam nawet jak spadło, nie ruszając kontraktów. Taki prosty przykład. Zobacz na wykresach de.bilku, ile razy mijały się ze sobą np. Energa i Enea, Wystarczyło np. przez 5 lat wymieniać je jeden do jednego (czyli sprzedawać tą droższą, kupować tą tańszą) i wcale nie musiało rosnąć. Wystarczyło tylko
te mijanki między tymi spółkami wykorzystywać żebyś zarabiał akcje i miał 200%-500% więcej akcji (w zależności od timingu) jednej lub drugiej spółki, a skoro miałbyś o 200% akcji więcej, to chyba logiczne jest, że mogą one być nawet o 20% tańsze, a i tak jesteś
na dużym plusie :roll: To tylko taki prosty przykład z wymianą 1 do 1, i tylko między dwoma spółkami, a o bardziej skomplikowanych wymianach np. 2 do 3,5, czy 1,5 do 2 i między więcej niż dwoma spółkami, to nawet Ci nie będę pisał, bo za tę.py jesteś żebyś
to ogarnął de.bilku :roll: Najpierw się naucz, co to jest parytet wymiany, czemu służy i jak z niego korzystać na giełdzie,
a potem się z kogoś wyśmiewaj de.bilku :roll: W moim portfelu parytet wymiany jest ważniejszy niż krótkoterminowy wzrost
czy spadek kursów, a jak coś z mojego portfela na krótko mocniej spadnie, to jest mi to nawet na rękę. Same spółki dobieram starannie i z dużą ostrożnością. Na pierwszym miejscu stawiam na zdrowe fundamenty spółek które mam w portfelu, a na drugim to, że są przesadnie tanie i że w długim terminie dadzą dużo zarobić, a wymiany to dodatkowy bonus dla mnie, ale takie forumowe de.bilki jak Ty, trance, pandorinium, czy fluidek i tak tego nie ogarniecie, więc bez odbioru kółko wzajemnej adoracji de.bilków :P
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 124 gości