MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

wszystko na temat spółek publicznych
NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7386
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: NiKtoś » 18 paź 2021 16:15

Pieniazek nie smierdzi.. Sa rozne strategie inwestycyjne. Jesli sie jakas sprawdza i przynosi zysk to jest dobra. Obojetnie czy to strategia Dryniola czy Trance'a :mrgreen:
Reakwic za duzo , kondomow za malo.. Musza przestawic produkcje... :mrgreen:
Panowie co się wydarzyło ?
Tsunami w Malezji ?

Może i kondomów za mało Niktosiu i może właśnie dlatego taki trance czy pandorinium zbierają zużyte już, jakimi są miedzy innymi Mercator czy Projekt :lol: :lol:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

REKLAMA


trance
Chorąży sztabowy
Posty: 4325
Rejestracja: 14 lut 2008 19:06

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: trance » 18 paź 2021 16:20

co Ty, jedyną słuszną jest strategia KANTORU,
bierzesz po 4 zł w 2017 Tauron i wymieniasz po 3 w 2021.
Zawsze zarabiasz, nigdy nie tracisz.
Za to jak bierzesz cdr w 2017 po 60 na longa,
to w 2021 tracisz wywalając po 200 zł, bo spółka nie jest w KANTORZE :mrgreen:

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8581
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: dryniol » 18 paź 2021 16:21

tylko tam wzrost zysków takie jak na mrc nie będą.
dlatego na kapitalizicję 7 miliardów zł jak było na mrc nie ma co liczyć ale jest pod co grać... :roll:

ANTYCHRYST to prawda, że tu tylko granie zostało, tyle że przy takim graniu można albo kasować straty, albo zostać pod lodem
na wiele lat, albo się uda wygrać w totka i akurat trafisz z korektą wzrostową :roll: Nie lepiej grać spółkami które rosną i są jeszcze
w miarę tanie :?: Tutaj zyski będą topniały z roku na rok, więc jeszcze będzie spadać przez kilka ładnych latek, może już
z mniejszym impetem, ale będzie coraz niżej z roku na rok.
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3756
Rejestracja: 30 cze 2018 11:46

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: ANTYCHRYST » 18 paź 2021 16:25

tylko tam wzrost zysków takie jak na mrc nie będą.
dlatego na kapitalizicję 7 miliardów zł jak było na mrc nie ma co liczyć ale jest pod co grać... :roll:

ANTYCHRYST to prawda, że tu tylko granie zostało, tyle że przy takim graniu można albo kasować straty, albo zostać pod lodem
na wiele lat, albo się uda wygrać w totka i akurat trafisz z korektą wzrostową :roll: Nie lepiej grać spółkami które rosną i są jeszcze
w miarę tanie :?: Tutaj zyski będą topniały z roku na rok, więc jeszcze będzie spadać przez kilka ładnych latek, może już
z mniejszym impetem, ale będzie coraz niżej z roku na rok.
ale ja pisze o Bumechu, tutaj to wiadomo, wydmucha... ciekawe czy 100 wytrzyma dzisiaj w ogóle :roll: :shock: :lol:

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8581
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: dryniol » 18 paź 2021 16:35

co Ty, jedyną słuszną jest strategia KANTORU,
bierzesz po 4 zł w 2017 Tauron i wymieniasz po 3 w 2021.
Zawsze zarabiasz, nigdy nie tracisz.
Za to jak bierzesz cdr w 2017 po 60 na longa,
to w 2021 tracisz wywalając po 200 zł, bo spółka nie jest w KANTORZE :mrgreen:


trance de.bilku tacy jak Ty nie mają pojęcia o mojej strategii mimo że pisałem i wyjaśniałem ją już z 20 razy :roll:
Czyli co de.bilku lepiej złapać spadający nóż po 400 zł tak jak Ty to zrobiłeś rok temu na Mercatorze i liczyć na szczęście, że będzie korekta, niż kupić Cargo po 12 zł, sprzedać po 18,50 zł, kupić za to ENEA po 6 zł, sprzedać ENEA po 9 zł i odkupić Cargo po 18 zł :?: Mój "kantor" z dziewięcioma spółkami, które między sobą wymieniam jest gorszy niż Twoja ruletka de.bilku, tak sądzisz :?: :roll:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

awaria_pociągu
Chorąży
Posty: 703
Rejestracja: 03 sie 2020 13:38

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: awaria_pociągu » 18 paź 2021 16:40

co Ty, jedyną słuszną jest strategia KANTORU,
bierzesz po 4 zł w 2017 Tauron i wymieniasz po 3 w 2021.
Zawsze zarabiasz, nigdy nie tracisz.
Za to jak bierzesz cdr w 2017 po 60 na longa,
to w 2021 tracisz wywalając po 200 zł, bo spółka nie jest w KANTORZE :mrgreen:


trance de.bilku tacy jak Ty nie mają pojęcia o mojej strategii mimo że pisałem i wyjaśniałem ją już z 20 razy :roll:
Czyli co de.bilku lepiej złapać spadający nóż po 400 zł tak jak Ty to zrobiłeś rok temu na Mercatorze i liczyć na szczęście, że będzie korekta, niż kupić Cargo po 12 zł, sprzedać po 18,50 zł, kupić za to ENEA po 6 zł, sprzedać ENEA po 9 zł i odkupić Cargo po 18 zł :?: Mój kantor z dziewięcioma spółkami jest gorszy, niż twoja ruletka de.bilku, tak sądzisz :?: :roll:

Dryniol, nic do Ciebie nie mam, ale czy musisz się w każdym wątku, przy każdej okazji ***** ze swoimi wynurzeniami o swoim kantorze? Wszędzie to samo, nie ważne jaka dyskusja, jaka spółka. A potem leci ta sama nudna przepychanka. Wszędzie *****. Nawet nie można pocisnąć z sytuacji na MRC, bo musisz przyjść i psuć zabawę :roll:
Rosja atakuje ,NIESTETY

m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 18 paź 2021 16:43

tak z ciekawosci zapytam
nie tesknicie do rekomendacji tego buca z bossa on to chyba napisal ze 200 z hakiem
a jest chyba ciut nizej

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka

trance
Chorąży sztabowy
Posty: 4325
Rejestracja: 14 lut 2008 19:06

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: trance » 18 paź 2021 16:43

Ale ja nie muszę liczyć na szczęście, bo poleciał kurs na 500 wtedy, co się niczym nie różni od twojego kółka na pkp :lol:

Ty tak liczysz na szczęście, że jak w końcu dostałeś jazdę na północ po latach strat na spółkach,
to się jak dzieciak wyleszczyłeś na pierwszej podbitce, taki z ciebie longterm :shock: .
Bogdankę już odkupiłeś taniej po wiedźmach? :lol:
Cargo sprzedałeś po 18 jak poszło na 23. Też wyleszczony na początku drogi :shock:

I poważnie, jak bez odbioru, to bez odbioru, milcz.
Bądź słowny i skup się na swoim kantorze.
Męczący jesteś.

m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 18 paź 2021 16:53

pytanie bylo

:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka

olimp.zeusowy
Starszy chorąży
Posty: 1199
Rejestracja: 28 mar 2020 10:12

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: olimp.zeusowy » 18 paź 2021 16:59

A po co ci reko ?
Jak będzie po 50 to można brać

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8581
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: dryniol » 18 paź 2021 17:10

co Ty, jedyną słuszną jest strategia KANTORU,
bierzesz po 4 zł w 2017 Tauron i wymieniasz po 3 w 2021.
Zawsze zarabiasz, nigdy nie tracisz.
Za to jak bierzesz cdr w 2017 po 60 na longa,
to w 2021 tracisz wywalając po 200 zł, bo spółka nie jest w KANTORZE :mrgreen:


trance de.bilku tacy jak Ty nie mają pojęcia o mojej strategii mimo że pisałem i wyjaśniałem ją już z 20 razy :roll:
Czyli co de.bilku lepiej złapać spadający nóż po 400 zł tak jak Ty to zrobiłeś rok temu na Mercatorze i liczyć na szczęście, że będzie korekta, niż kupić Cargo po 12 zł, sprzedać po 18,50 zł, kupić za to ENEA po 6 zł, sprzedać ENEA po 9 zł i odkupić Cargo po 18 zł :?: Mój kantor z dziewięcioma spółkami jest gorszy, niż twoja ruletka de.bilku, tak sądzisz :?: :roll:

Dryniol, nic do Ciebie nie mam, ale czy musisz się w każdym wątku, przy każdej okazji ***** ze swoimi wynurzeniami o swoim kantorze? Wszędzie to samo, nie ważne jaka dyskusja, jaka spółka. A potem leci ta sama nudna przepychanka. Wszędzie *****. Nawet nie można pocisnąć z sytuacji na MRC, bo musisz przyjść i psuć zabawę :roll:

Nie wiem, czy zwróciłeś uwagę, że to nie ja zacząłem dzisiaj o kantorze :?: Napisałem raz kiedyś i szajka forumowych idio.tów
to podłapała. Po prostu odpowiadam jedynie de.bilkowi trance w sposób na jaki zasługuje, i tyle :roll:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

trance
Chorąży sztabowy
Posty: 4325
Rejestracja: 14 lut 2008 19:06

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: trance » 18 paź 2021 17:15

Tak Durniol to my wyciągamy posty na forum mrc z 2020 roku i latamy po każdym wątku :lol: :lol:

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7386
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: NiKtoś » 18 paź 2021 17:23

Czary mary i najzniszy kurs dnia ,, rowne 119 , wszystko pozostale sluzylo tylko zanecie leszcza... cuda :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

Niedźwiedź
Sierżant
Posty: 51
Rejestracja: 08 lut 2021 16:12

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: Niedźwiedź » 18 paź 2021 17:48

Żal patrzeć. 30 - 40 zł do końca 2023.

twojbyly
Chorąży
Posty: 740
Rejestracja: 19 sty 2021 17:55

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: twojbyly » 18 paź 2021 18:27

Do tego czasu dawno nie będzie ich na giełdzie


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 207 gości