Ukraina - polska histeria vs faktyczna reakcja swiata

wszystko na temat spółek publicznych
not
Sierżant sztabowy
Posty: 184
Rejestracja: 24 lut 2014 21:50

Postautor: not » 10 mar 2014 22:04

nie moja wina , że architekt tak stworzył kobietę , że plac zabaw ma obok szamba :lol: :lol: :lol:
No ba! A mężczyźni to wyższa forma architektury i noszą fiuty na czole :shock: wow
i pomyśleć , że to obrzydlistwo pakujecie sobie do ust , nie skrywając przy tym podniecenia

REKLAMA


Lady Ana
Młodszy chorąży
Posty: 435
Rejestracja: 02 wrz 2012 22:19

Postautor: Lady Ana » 10 mar 2014 22:07

ten cały Lady *** od początku bytu na forum wydaje sie bardzo meski
taki forumowy Marian Biergen :lol:
Nic nie poradze na to, ze tak czesto kobiety cie bija.
Mnie nie musisz sie bac, bo nie stosuje przemocy. A osobniki ktorymi sie brzydze omijam z daleka.
Pozdrowienia dla pieskow.
Obrazek

not
Sierżant sztabowy
Posty: 184
Rejestracja: 24 lut 2014 21:50

Postautor: not » 10 mar 2014 22:13

ten cały Lady *** od początku bytu na forum wydaje sie bardzo meski
taki forumowy Marian Biergen :lol:
Nic nie poradze na to, ze tak czesto kobiety cie bija.
Mnie nie musisz sie bac, bo nie stosuje przemocy. A osobniki ktorymi sie brzydze omijam z daleka.
Pozdrowienia dla pieskow.
nawet nie wiesz odmieńcu jak mi teraz przykro ,
twój przerost formy nad treścią , wylewany bełkot i słowotok powoduje niekontrolowane torsje a dalsza konwersacja staje się nudna , jałowa i nie ma najmniejszego sensu
ale czego wymagać od porzuconej , podstarzałej rozwódki , której jednym zajęciem jest całodzienne przesiadywanie na forum
gdybyś więcej czasu spędzała przy garach , to może byś przedłużyła o kilka wiosen tą swoją farsę :P
a teraz najarana arystokratko przekazuję ci ciepłe dobranoc

Antonijo
Starszy chorąży
Posty: 1214
Rejestracja: 30 sty 2014 21:42

Postautor: Antonijo » 10 mar 2014 22:17

Dziekuje, to bardzo mile z twojej strony, ale raczej mi sie do niczego nie przydadza, bo przetworow zadnych nie robie. Szkoda mi czasu i fatygi. Jesli mozna cos zasugerowac to wolalabym szampana.
Szampon i kawiora nie miałem wątpliwości że mam do czynienia z arystokratka tak myślałem a alikota to jakiś książe połaniecki podobno jest. Może powinniście sie spiknąć i jak ci zapyli to jakąś po latach linie dynsatyczno-monarchistyczną nam pastuchom otworzycie żebyś mogli czcić wasze dziecko pomazańca bożego.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
zadanie raczej niewykonalne
Lady tylko *** :lol:
te wysublimowane zabawy seksualne arystokracji.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ale alik taki bystry że napewno dziury pomyli.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
nie moja wina , że architekt tak stworzył kobietę , że plac zabaw ma obok szamba :lol: :lol: :lol:
ty pastuchu troche hamuj mówisz o książęcej arystokratycznej ci.p.ce Lady Any a nie pi.ź.dzie jakiejś Boryny.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ten cały Lady *** od początku bytu na forum wydaje sie bardzo meski
taki forumowy Marian Biergen :lol:
dobre to *** taka norweska Grodzka :lol:
Teraz zajmuję się różnymi rzeczami. Przede wszystkim chcę się dostać do Parlamentu Europejskiego. Startuję w wyborach z ramienia PO. Chcę zrobić cokolwiek dla Polski w Europie H.Krzywonos

MarceLuewiczPtakov_625567
Chorąży
Posty: 910
Rejestracja: 25 sty 2012 17:17

Postautor: MarceLuewiczPtakov_625567 » 10 mar 2014 22:18

ten cały Lady *** od początku bytu na forum wydaje sie bardzo meski
taki forumowy Marian Biergen :lol:
Nic nie poradze na to, ze tak czesto kobiety cie bija.
Mnie nie musisz sie bac, bo nie stosuje przemocy. A osobniki ktorymi sie brzydze omijam z daleka.
Pozdrowienia dla pieskow.
nawet nie wiesz odmieńcu jak mi teraz przykro ,
twój przerost formy nad treścią , wylewany bełkot i słowotok powoduje niekontrolowane torsje a dalsza konwersacja staje się nudna , jałowa i nie ma najmniejszego sensu
ale czego wymagać od porzuconej , podstarzałej rozwódki , której jednym zajęciem jest całodzienne przesiadywanie na forum
gdybyś więcej czasu spędzała przy garach , to może byś przedłużyła o kilka wiosen tą swoją farsę :P
a teraz najarana arystokratko przekazuję ci ciepłe dobranoc
Czekaj not gdzie idziesz siedź zaraz wpadnie na czarnym karym ogierze "BrudASSie" błękitno-kwrwisty książe alikota ratować swoją białogłowę. Nie psuj zabawy.
:lol:
Pożyteczni i*** określenie przypisywane Leninowi, obecnie bezkrytyczni wyborcy PO i Tuska pomimo że ten zasadza im co chwila po same pomidory.

Antonijo
Starszy chorąży
Posty: 1214
Rejestracja: 30 sty 2014 21:42

Postautor: Antonijo » 10 mar 2014 22:20

ten cały Lady *** od początku bytu na forum wydaje sie bardzo meski
taki forumowy Marian Biergen :lol:
Nic nie poradze na to, ze tak czesto kobiety cie bija.
Mnie nie musisz sie bac, bo nie stosuje przemocy. A osobniki ktorymi sie brzydze omijam z daleka.
Pozdrowienia dla pieskow.
nawet nie wiesz odmieńcu jak mi teraz przykro ,
twój przerost formy nad treścią , wylewany bełkot i słowotok powoduje niekontrolowane torsje a dalsza konwersacja staje się nudna , jałowa i nie ma najmniejszego sensu
ale czego wymagać od porzuconej , podstarzałej rozwódki , której jednym zajęciem jest całodzienne przesiadywanie na forum
gdybyś więcej czasu spędzała przy garach , to może byś przedłużyła o kilka wiosen tą swoją farsę :P
a teraz najarana arystokratko przekazuję ci ciepłe dobranoc
Czekaj not gdzie idziesz siedź zaraz wpadnie na czarnym karym ogierze "BrudASSie" błękitno-kwrwisty książe alikota ratować swoją białogłowę. Nie psuj zabawy.
:lol:
Alina jak exportowa baiłogłowa na majdanie walczy :lol:
Teraz zajmuję się różnymi rzeczami. Przede wszystkim chcę się dostać do Parlamentu Europejskiego. Startuję w wyborach z ramienia PO. Chcę zrobić cokolwiek dla Polski w Europie H.Krzywonos

nefrees
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2505
Rejestracja: 11 cze 2006 13:52
Lokalizacja: z piekła rodem
Kontakt:

Postautor: nefrees » 10 mar 2014 22:22

nie moja wina , że architekt tak stworzył kobietę , że plac zabaw ma obok szamba :lol: :lol: :lol:
No ba! A mężczyźni to wyższa forma architektury i noszą fiuty na czole :shock: wow
i pomyśleć , że to obrzydlistwo pakujecie sobie do ust , nie skrywając przy tym podniecenia
Na dobre aktorki musisz trafiać. Orgazmy też udają? ... A przepraszam ... pewnie nie interesuje Cię to tak właściwie.
Pieniądze nie zmieniają ludzi, pozwalają im stać się kim są naprawdę.
http://youtu.be/cZGghmwUcbQ

Hatatitla
Podporucznik
Posty: 13078
Rejestracja: 22 sty 2012 00:23

Postautor: Hatatitla » 10 mar 2014 22:24

mocne http://wiadomosci.onet.pl/swiat/byly-do ... towa/th58v
paradoksalnie, ktoś zatytuował wątek "Polska histeria".

MarceLuewiczPtakov_625567
Chorąży
Posty: 910
Rejestracja: 25 sty 2012 17:17

Postautor: MarceLuewiczPtakov_625567 » 10 mar 2014 22:37

mocne http://wiadomosci.onet.pl/swiat/byly-do ... towa/th58v
paradoksalnie, ktoś zatytuował wątek "Polska histeria".
Hajhitla pamiętam jak prezydent Lech Kaczyński mówił dzisaj Gruzja jutro, Ukraina a pojutrze republiki nadbałtyckie i mój kraj.

To tacy jak ty i alkoidiota robili sobie żarty o snajperach razem z tą mameją któa teraz pełni funkcje prezydenta. I budowaliście dobre stosunki z Rosją piejąć jak to mały rycerz lata po Tbilisi i psuje powietrze na linii Warszawa wielka nadzieja światłych Polaków Donald Tusk a Moskwa i Putin.

A teraz płaczesz razem z tym alkoidiotą tamten jeszcze wkleja obrazki propagaandowe i straszycie wujkiem Putinem.

Nie czujesz że my tu sobie fajnie spędzamy czas a ty jak mały rycerz psujesz atmo i powietrze swoim pi.e.rdzeniem. Czego oczekujesz że bede wypisywał protest posty , popierająće mojego przydenta i prmiera światłych Polaków którzy nagle zrozumieli że jak Putin to im może strzelić blache a nie traktować jak partnerów w jakiś negocjacjach.

Po tym jak TUsk za.p.ierdolił 150 mld z prywatynych kont poparcie PO w sondażąch wzrosło do 30%. W kraju niereformowalnych de.b.ili można sobie tylko jajczyć z takich jak alkoidiota czekając co przyniesie jutro a nie przeżywać wszystko jak ty jak prawiczek widok na pierwszy raz arystokratycznej ci.pu.lki Lady Any.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pożyteczni i*** określenie przypisywane Leninowi, obecnie bezkrytyczni wyborcy PO i Tuska pomimo że ten zasadza im co chwila po same pomidory.

nefrees
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2505
Rejestracja: 11 cze 2006 13:52
Lokalizacja: z piekła rodem
Kontakt:

Postautor: nefrees » 10 mar 2014 22:40

mocne http://wiadomosci.onet.pl/swiat/byly-do ... towa/th58v
paradoksalnie, ktoś zatytuował wątek "Polska histeria".
mocne jest również "nie, sorry Polsko": http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-oneci ... lsko/tprve
Pieniądze nie zmieniają ludzi, pozwalają im stać się kim są naprawdę.
http://youtu.be/cZGghmwUcbQ

nefrees
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2505
Rejestracja: 11 cze 2006 13:52
Lokalizacja: z piekła rodem
Kontakt:

Postautor: nefrees » 10 mar 2014 22:46

Czego oczekujesz że bede wypisywał protest posty , popierająće mojego przydenta i prmiera światłych Polaków którzy nagle zrozumieli że jak Putin to im może strzelić blache a nie traktować jak partnerów w jakiś negocjacjach.
W słowniku Putina nie występuje słowo negocjacje. Do niego trafia język trochę inny. Język pieniądza. A każdy kto wierzy, że jednak jest on partnerem do rozmów, udaje sam przed sobą, że rewolwer, którym się bawi nie jest nabity.
Pieniądze nie zmieniają ludzi, pozwalają im stać się kim są naprawdę.
http://youtu.be/cZGghmwUcbQ

Jot23
Kapitan
Posty: 55891
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Postautor: Jot23 » 10 mar 2014 22:48

Czego oczekujesz że bede wypisywał protest posty , popierająće mojego przydenta i prmiera światłych Polaków którzy nagle zrozumieli że jak Putin to im może strzelić blache a nie traktować jak partnerów w jakiś negocjacjach.
W słowniku Putina nie występuje słowo negocjacje. Do niego trafia język trochę inny. Język pieniądza. A każdy kto wierzy, że jednak jest on partnerem do rozmów, udaje sam przed sobą, że rewolwer, którym się bawi nie jest nabity.
OKRESLENIE ROSYJSKA RULETKA NIE POJAWILO SIE WCZORAJ :twisted: :lol:
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

nzt
Młodszy chorąży
Posty: 637
Rejestracja: 14 lut 2014 10:56

Postautor: nzt » 10 mar 2014 22:50

mocne http://wiadomosci.onet.pl/swiat/byly-do ... towa/th58v
paradoksalnie, ktoś zatytuował wątek "Polska histeria".
mocne jest również "nie, sorry Polsko": http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-oneci ... lsko/tprve
Brak patriotyzmu w kraju ogarniętym kolesiostwem i niesprawiedliwym traktowaniem nikogo nie dziwi. Idąc do lekarza jest się traktowanym jak wróg i ***. Łata się budżet prywatnymi pieniędzmi, o jakich mówiło się latami, że są dziedziczone przez najbliższych pracującym. Okazuje się, że po drodze transferu z OFE znika ok. 16 mld pieniędzy z powodów z góry niedookreślonego wyjętego spod nadzoru Funduszu Drogowego. Donald Tusk za ochronę własnej godności przez poniżanego przez Niemca europosła, każe go jak niewiernego Schetynę za faul na boisku. Podsumowując, zabrano obywatelom prawo do bycia zdrowym, ich spokojną starość i godność narodową. Mnie nie dziwi, że mało kto chce ginąć za Polskę, chociaż bardzo mnie to smuci.
NZT

nzt
Młodszy chorąży
Posty: 637
Rejestracja: 14 lut 2014 10:56

Postautor: nzt » 10 mar 2014 22:53

Czego oczekujesz że bede wypisywał protest posty , popierająće mojego przydenta i prmiera światłych Polaków którzy nagle zrozumieli że jak Putin to im może strzelić blache a nie traktować jak partnerów w jakiś negocjacjach.
W słowniku Putina nie występuje słowo negocjacje. Do niego trafia język trochę inny. Język pieniądza. A każdy kto wierzy, że jednak jest on partnerem do rozmów, udaje sam przed sobą, że rewolwer, którym się bawi nie jest nabity.
Jedna z form negocjacji to straszenie i groźby. O czym ty mówisz.
NZT

nefrees
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2505
Rejestracja: 11 cze 2006 13:52
Lokalizacja: z piekła rodem
Kontakt:

Postautor: nefrees » 10 mar 2014 22:56

Brak patriotyzmu w kraju ogarniętym kolesiostwem i niesprawiedliwym traktowaniem nikogo nie dziwi. Idąc do lekarza jest się traktowanym jak wróg i ***. Łata się budżet prywatnymi pieniędzmi, o jakich mówiło się latami, że są dziedziczone przez najbliższych pracującym. Okazuje się, że po drodze transferu z OFE znika ok. 16 mld pieniędzy z powodów z góry niedookreślonego wyjętego spod nadzoru Funduszu Drogowego. Donald Tusk za ochronę własnej godności przez poniżanego przez Niemca europosła, każe go jak niewiernego Schetynę za faul na boisku. Podsumowując, zabrano obywatelom prawo do bycia zdrowym, ich spokojną starość i godność narodową. Mnie nie dziwi, że mało kto chce ginąć za Polskę, chociaż bardzo mnie to smuci.
NZT
Myślę, że te kilka milionów Polaków za granicą z wyjątkowym zapałem chwyciłoby za broń. Dobry komentarz:
"Oddać życie za ojczyznę? Za jaką ojczyznę się pytam? Za Polskę, którą rządzą dziwni ludzie – nigdy. Wolę iść pod rozbiór, co mi ta Polska dała? Nic, wszystko zabrała i tyle"
Na wszystko w życiu trzeba sobie zarobić. A na "nie, sorry Polsko" nasza ojczyzna "uczciwie" sobie pracowała przez lata. Przykre i nieprzykre jednocześnie.
Pieniądze nie zmieniają ludzi, pozwalają im stać się kim są naprawdę.
http://youtu.be/cZGghmwUcbQ


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 221 gości