URSUS [URS] księga IV Nowe życie, nowa jakość

wszystko na temat spółek publicznych
rkaem6
Starszy chorąży
Posty: 1510
Rejestracja: 17 paź 2015 11:43

Re: URSUS [URS] księga IV Nowe życie, nowa jakość

Postautor: rkaem6 » 20 wrz 2019 10:09

zaprzyjaźniony "inwestor" zbiera wszystko wczesniej i tuż po infie ładuje na widły i zawiesza. info oczywiście tuż przed końcem sesji tak żeby już nie było szansy "puścić", ale na tyle wcześnie, żeby zrobić widowisko i ładne tko. dziwi godzina podania, bo przeciez wszystko podpisane zostało dzien wczesniej ... ale przecie to nieistotne...

REKLAMA


ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3756
Rejestracja: 30 cze 2018 11:46

Re: URSUS [URS] księga IV Nowe życie, nowa jakość

Postautor: ANTYCHRYST » 20 wrz 2019 11:38

zaprzyjaźniony "inwestor" zbiera wszystko wczesniej i tuż po infie ładuje na widły i zawiesza. info oczywiście tuż przed końcem sesji tak żeby już nie było szansy "puścić", ale na tyle wcześnie, żeby zrobić widowisko i ładne tko. dziwi godzina podania, bo przeciez wszystko podpisane zostało dzien wczesniej ... ale przecie to nieistotne...
w rzeczy samej

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7386
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: URSUS [URS] księga IV Nowe życie, nowa jakość

Postautor: NiKtoś » 20 wrz 2019 12:21

Nie wiem kogo jeszce dziwia takie "przypadki" Przeciez dlatego banana to *** bo te przypadki to norma..
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

hektor
Podporucznik
Posty: 12719
Rejestracja: 23 lut 2008 19:34

Re: URSUS [URS] księga IV Nowe życie, nowa jakość

Postautor: hektor » 30 wrz 2019 08:14

Wcale mnie to nie dziwi ...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

bullstock
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2264
Rejestracja: 05 lis 2006 11:53

Re: URSUS [URS] księga IV Nowe życie, nowa jakość

Postautor: bullstock » 30 wrz 2019 08:19

URSUS S.A. w restrukturyzacji informuje, iż w dniu 29 września 2019 r. Emitent (...) powzięli informację, że Enerkon Solar International Inc. jednostronnie, bez podania konkretnej i jednoznacznej przyczyny, zerwał negocjacje dotyczące udzielenia finansowania spółce URSUS BUS SA.


:lol: :lol: :lol: :lol:
Życie 😂

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7386
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: URSUS [URS] księga IV Nowe życie, nowa jakość

Postautor: NiKtoś » 30 wrz 2019 08:30

A skad to info.. Ja go nie widze...No teraz juz widze.. ale po kursie TKO.. :shock: Ludzie tu wiedzieli od razu ze to wal... Na dwa kolka nawet starczylo numerantom...
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3756
Rejestracja: 30 cze 2018 11:46

Re: URSUS [URS] księga IV Nowe życie, nowa jakość

Postautor: ANTYCHRYST » 30 wrz 2019 08:53

Wcale mnie to nie dziwi ...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ale ekipa zarobila a tak na marginesie ta spola powinna byc zawieszona i sprwdzone rachunki :lol: :lol: :lol:
najlepsze, że to PAP informował że Amerykanie są wiarygodni, nawet skontaktowali się z Benjaminem :lol: :lol: :lol: Puls biznesu potwierdzał że mają kasą :lol: :lol: :lol: dobra zmiana, Ursus perła Dudy i Morawieckiego :lol: :lol: :lol:

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7386
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: URSUS [URS] księga IV Nowe życie, nowa jakość

Postautor: NiKtoś » 30 wrz 2019 09:00

W niedziele w nocy poinformowali o zerwaniu..:) nawet sprzataczka nie pracuje w niedziele w zadnej firmie:)
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

galileogalileo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2255
Rejestracja: 09 gru 2018 11:41

Re: URSUS [URS] księga IV Nowe życie, nowa jakość

Postautor: galileogalileo » 30 wrz 2019 09:05

ordynarny wal za walem na tej spolce

rkaem6
Starszy chorąży
Posty: 1510
Rejestracja: 17 paź 2015 11:43

Re: URSUS [URS] księga IV Nowe życie, nowa jakość

Postautor: rkaem6 » 30 wrz 2019 09:12

jak z chinczykami na bumesiu, nawet nie wiedzieli ze beda gdzies "inwestować" :lol: cus mi sie zdaje ze upchneli co mogli i sa juz w drodze do kabanosa z kani :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

rkaem6
Starszy chorąży
Posty: 1510
Rejestracja: 17 paź 2015 11:43

Re: URSUS [URS] księga IV Nowe życie, nowa jakość

Postautor: rkaem6 » 30 wrz 2019 09:20

aż nie do wiary ze tak szybko zakonczyli zabawe, pociągneliby jeszcze ze dwa listy intencyjno-przedwstęno-inwestycyjne. btw. na co licza ci co sie ustawiaja na K?

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7386
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: URSUS [URS] księga IV Nowe życie, nowa jakość

Postautor: NiKtoś » 30 wrz 2019 09:37

Skonczyli bo pewnie ktos zaczal weszyc.. I zwineli interes.. Ale tym razem zakladam sie beda reperkusje i agenci troche podraza ten watek...
aż nie do wiary ze tak szybko zakonczyli zabawe, pociągneliby jeszcze ze dwa listy intencyjno-przedwstęno-inwestycyjne. btw. na co licza ci co sie ustawiaja na K?
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3756
Rejestracja: 30 cze 2018 11:46

Re: URSUS [URS] księga IV Nowe życie, nowa jakość

Postautor: ANTYCHRYST » 30 wrz 2019 10:42

czemu nie dadzo kupić, przecież tu za chwilę kolejny list intencyjny będzie i Matousz z *** cykną fotę :lol: :lol: :lol:

rkaem6
Starszy chorąży
Posty: 1510
Rejestracja: 17 paź 2015 11:43

Re: URSUS [URS] księga IV Nowe życie, nowa jakość

Postautor: rkaem6 » 30 wrz 2019 11:16

o ile na forach mozna sobie naganiec w jedna i druga stronę to zaden tepny pismak nawet sie nie zajaknąl o realności "inwestora", tylko jak puste dzbany bredziły o uratowaniu spolki

ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3756
Rejestracja: 30 cze 2018 11:46

Re: URSUS [URS] księga IV Nowe życie, nowa jakość

Postautor: ANTYCHRYST » 30 wrz 2019 11:19

o ile na forach mozna sobie naganiec w jedna i druga stronę to zaden tepny pismak nawet sie nie zajaknąl o realności "inwestora", tylko jak puste dzbany bredziły o uratowaniu spolki
przecież puls biznesu pisał, że mają pieniądze a PAP nawet rozmawiał z Benjaminem...


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 111 gości