PEKAO [PEO] księga II

wszystko na temat spółek publicznych
trance
Chorąży sztabowy
Posty: 4325
Rejestracja: 14 lut 2008 19:06

Re: PEKAO [PEO] księga II

Postautor: trance » 14 kwie 2020 15:03

Obroty konkretne ostatnio na spółce a kurs trzymany za mordę.
Ciekawe jak to rozegrają, pole do odbicia jest zacne.

REKLAMA


NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7386
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: PEKAO [PEO] księga II

Postautor: NiKtoś » 14 kwie 2020 17:39

Wziałem dzis pakiet po 57 , bidulek prawie zupelnie nie odbil od dna// Wiec male ryzyko..A papier dosc szanowany...
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

trance
Chorąży sztabowy
Posty: 4325
Rejestracja: 14 lut 2008 19:06

Re: PEKAO [PEO] księga II

Postautor: trance » 14 kwie 2020 18:46

Luki można by domknąć, zobaczymy jak to rozegrają.

rkaem6
Starszy chorąży
Posty: 1510
Rejestracja: 17 paź 2015 11:43

Re: PEKAO [PEO] księga II

Postautor: rkaem6 » 23 kwie 2020 09:50

obżarłem sie jak dziki knur, ciekawe czy pójdzie w mięśnie czy będzie ostre ży ganie?
obstawiam kontre sasinka/wojta z pcimia, aż dżordżowi sie słabo zrobi :lol:

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8581
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: PEKAO [PEO] księga II

Postautor: dryniol » 23 kwie 2020 21:42

Luki można by domknąć, zobaczymy jak to rozegrają.

trance niedomknęli Ci luki :?: :roll:
Taki "mistrz" giełdowy i w tydzień ponad 10% w plecy, bo luki nie chcieli domknąć :shock: :shock: :shock:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8581
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: PEKAO [PEO] księga II

Postautor: dryniol » 23 kwie 2020 22:00

Wziałem dzis pakiet po 57 , bidulek prawie zupelnie nie odbil od dna// Wiec male ryzyko..A papier dosc szanowany...

NiKtoś nie pękaj, jak poczekasz to zarobisz, i nie śmiej się następnym razem z dryniola,
że ma solidne spółki na longa, bo i dryniol z Ciebie może się pośmiać, pamiętaj kolego :roll:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

trance
Chorąży sztabowy
Posty: 4325
Rejestracja: 14 lut 2008 19:06

Re: PEKAO [PEO] księga II

Postautor: trance » 23 kwie 2020 22:03

Hahaha, frajer giełdowy się odezwał;-D
Pozycji jeszcze nie zamknąłem, bronią wsparcia. Jak poleci, to zamknę pozycję na delikatnym minusie, bo w tych okolicach brałem i odkupię taniej, bez żalu.
Jak wybicie będzie dołem fałszywe, to co najwyżej nie zarobię. Proste.
Nie jestem takim tępym masochistą by trzymać akcje ze stratą latami jak co niektórzy.
Porzadny plus na mrc, tsg, mls, harperze, nawet na Tauronie itd. i te ~5% na Pekao mnie zabije, co za ***;-D

A nawet jakbym nie sprzedał, to i tak za dwa lata pekao mi wypłaci dywidendę, stratę odrobię, Ty niekoniecznie.
Dalej walcz z rynkiem i trzymaj perłę :lol:

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8581
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: PEKAO [PEO] księga II

Postautor: dryniol » 23 kwie 2020 22:25

Hahaha, frajer giełdowy się odezwał;-D
Pozycji jeszcze nie zamknąłem, bronią wsparcia. Jak poleci, to zamknę pozycję na delikatnym minusie, bo w tych okolicach brałem i odkupię taniej, bez żalu.
Jak wybicie będzie dołem fałszywe, to co najwyżej nie zarobię. Proste.
Nie jestem takim tępym masochistą by trzymać akcje ze stratą latami jak co niektórzy.
Porzadny plus na mrc, tsg, mls, harperze, nawet na Tauronie itd. i te ~5% na Pekao mnie zabije, co za ***;-D

A nawet jakbym nie sprzedał, to i tak za dwa lata pekao mi wypłaci dywidendę, stratę odrobię, Ty niekoniecznie.
Dalej walcz z rynkiem i trzymaj perłę :lol:

trance jaki nasz forumowy "mistrz giełdy" czujny :lol: :lol: :lol:
jaki nasz forumowy "mistrz giełdy" nerwowy :lol: :lol: :lol:
ale co tam dla takiego forumowego "mistrza giełdy" - 5 % w tydzień :lol: :lol: :lol:
No ale w końcu nasz foumowy "mistrz giełdy" zostanie golasem, jak będzie skakał ze spółki na spółkę
i tracił po 5% w tydzień :lol: :lol: :lol:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

trance
Chorąży sztabowy
Posty: 4325
Rejestracja: 14 lut 2008 19:06

Re: PEKAO [PEO] księga II

Postautor: trance » 23 kwie 2020 22:33

Widzisz głupcze, minimalizuję stratę jak jest taka konieczność a nie jak *** patrzę jak z minus 5% robi się minus 50% jak u ciebie. Tego się nie nauczyłeś i umoczyłeś na Tauronie na lata a córka już nawet nie chce na Ciebie patrzeć bo na tipsy nie da biedny tatuś :lol:
I na LT grać potrafię, w końcu wiele lat trzymałem twojego ulubionego bita chociażby :lol:

I jak od połowy marca do dziś minął tydzień, to Boże jedyny, jak Ty pit że stratami wypełniasz, pewnie z masą błędów :lol:
A, i póki nie sprzedałem to straty nie ma, tego też się nie nauczyłeś? :lol:

I dla mnie EOT, z *** nie ma co dyskutować.
My zarabiamy a innym zostaje mędrkowanie na forum :lol:

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8581
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: PEKAO [PEO] księga II

Postautor: dryniol » 23 kwie 2020 22:54

trance nasz Ty forumowy "mistrzunciu giełdowy" zapamiętaj, że ja nie walczę z trendem, po prostu
kupuję od was tanio i drogo wam sprzedaję. Więc wszystko się zgadza, kupuję w mocnym trendzie spadkowym,
by sprzedać w mocnym trendzie wzrostowym. Tak jest od lat 90-tych i nic się w tej materii na giełdzie nie zmienia. Trochę lepiej na tym wychodzę niż Ty -5% w tydzień, skacząc z kwiatka na kwiatek "mistrzuniu giełdowy" :P :lol:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2322
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Re: PEKAO [PEO] księga II

Postautor: Rif1977 » 23 kwie 2020 23:36

trance nasz Ty forumowy "mistrzunciu giełdowy" zapamiętaj, że ja nie walczę z trendem, po prostu
kupuję od was tanio i drogo wam sprzedaję. Więc wszystko się zgadza, kupuję w mocnym trendzie spadkowym,
by sprzedać w mocnym trendzie wzrostowym. Tak jest od lat 90-tych i nic się w tej materii na giełdzie nie zmienia. Trochę lepiej na tym wychodzę niż Ty -5% w tydzień, skacząc z kwiatka na kwiatek "mistrzuniu giełdowy" :P :lol:
Pacanie, gdybyś nie był utopiony w prądzie, to byś kupował po przecenach w marcu CDR, TSG, a nawet 11bit i zarobiłbyś dużo więcej w parę tygodni, niż jeśli w ciągu paru lat ten Tauron odbije (o ile w ogóle). Jesteś największym pośmiewiskiem tego forum :roll:

jarek111
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7508
Rejestracja: 21 sty 2006 21:21

Re: PEKAO [PEO] księga II

Postautor: jarek111 » 23 kwie 2020 23:40

banki sa w nielasce na obecna chwile co zreszta bedzie widac po wynikach za kolejne kwartaly .zadne czary mary tego nie zmienia .
dla tych co nie pamietaja to przypominam ze wystepowalem kiedys na forum pod pseudonimem :" twardy" ktory niestety zmienilem zmuszony awaria i utrata danych do logownia sie pod starym nickiem .

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8581
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: PEKAO [PEO] księga II

Postautor: dryniol » 23 kwie 2020 23:55

trance nasz Ty forumowy "mistrzunciu giełdowy" zapamiętaj, że ja nie walczę z trendem, po prostu
kupuję od was tanio i drogo wam sprzedaję. Więc wszystko się zgadza, kupuję w mocnym trendzie spadkowym,
by sprzedać w mocnym trendzie wzrostowym. Tak jest od lat 90-tych i nic się w tej materii na giełdzie nie zmienia. Trochę lepiej na tym wychodzę niż Ty -5% w tydzień, skacząc z kwiatka na kwiatek "mistrzuniu giełdowy" :P :lol:
Pacanie, gdybyś nie był utopiony w prądzie, to byś kupował po przecenach w marcu CDR, TSG, a nawet 11bit i zarobiłbyś dużo więcej w parę tygodni, niż jeśli w ciągu paru lat ten Tauron odbije (o ile w ogóle). Jesteś największym pośmiewiskiem tego forum :roll:

Rif1977 następny "mistrz giełdy" się odezwał, który nawet nie "zaskoczył" o czym piszę :P
Rekomendacja pacana Rafi1977; "kupujcie drogo na górkach i trzymajcie, by sprzedać tanio w dołkach :P :lol: :lol:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

trance
Chorąży sztabowy
Posty: 4325
Rejestracja: 14 lut 2008 19:06

Re: PEKAO [PEO] księga II

Postautor: trance » 24 kwie 2020 00:10

Panowie, w połowie marca 2020 wg dryniola mieliśmy najdroższe akcje w historii gpw, NA GÓRCE!
Czy znacie większego ***? ;D

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8581
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: PEKAO [PEO] księga II

Postautor: dryniol » 24 kwie 2020 00:45

Panowie, w połowie marca 2020 wg dryniola mieliśmy najdroższe akcje w historii gpw, NA GÓRCE!
Czy znacie większego ***? ;D


Według "mistrza giełdy" trance, spółki z branży gamedev w marcu 2020 roku były najtańsze w histori giełdy, W DOŁKU
dlatego warto je teraz kupić :!:
Czy znacie większego *** :?: :lol:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 94 gości