EKO EXPORT [EEX] - księga XLV

wszystko na temat spółek publicznych
kornik
Sierżant sztabowy
Posty: 129
Rejestracja: 25 kwie 2014 20:04

Postautor: kornik » 10 maja 2014 22:09

Wklejasz stare infa. Taki masz styl. Nowych to nie łaska, tylko sprzed kilku miesięcy albo z z 2013 r. Wychodzisz z założenia, że skoro już były na forum to po co do nich wracać. Może nikt o nich nie pamięta i można wciskać swoje teorie.
http://ekoexport.eu/Default.aspx?id=294

Pierwsze otrzymane zamówienia na nowy wyrób, potwierdziły dobrą jakość naszych produktów, jak też doprowadziły do akceptacji cen. Należy jednak zastrzec, że znaczna część naszych potencjalnych odbiorców po zatwierdzeniu próbek przebadanych laboratoryjnie, które uzyskały pozytywny wynik, poprosiła o przesłanie próbnych partii do badań przemysłowych.

Dostawy wyrobu na potrzeby badań przemysłowych rozpoczęły się na początku stycznia 2014 roku. Ze względu na odległą lokalizacje tych zakładów m. in. w USA, Brazylii, Australii, Tajwanie, czas dostawy drogą morską wynosi od 5 do 8 tygodni. Od nabywcy z USA mamy już wstępne potwierdzenie przydatności naszego produktu oraz tego, że w najbliższym czasie złożą zamówienie.

Jak już wskazano powyżej realizacja dostaw produktu drogą morską jest czasochłonna. Przykładowo, zakupione przez naszego nowego Partnera z USA pod koniec grudnia dwie duże partie mikrosfery, w tym białej do przeprowadzenia próbnej akwizycji na rynku Ameryki Północnej, dotarły do Teksasu dopiero w połowie lutego tego roku i dopiero od tego momentu produkt mógł być oferowany.

W kontekście dostaw mikrosfery białej Omówienia wymaga również kwestia kontraktu z Koncernem Halliburton. Kontakt został podpisany w I kwartale 2014 roku, a dostawy rozpoczną się od drugiego kwartału bieżącego roku. Kontrakt był negocjowany we wrześniu 2013 roku, kiedy to nasza Spółka nie znała dokładnych ilości surowca, który uda nam się zakupić i zmagazynować, dlatego tez kontrakt dotyczy bardzo małych ilości produktu. Zawarty kontrakt przewiduje możliwość zwiększenia dostaw, z czego Eko Export planuje skorzystać..

Z przedstawionych wyjaśnień wynika, że sprzedaż białej mikrosfery na większą skalę rozpocznie się na od II kwartału bieżącego roku , tak by w III i IV kwartale, ilości wzrastały skokowo, aż do 6- 7,5 tyś ton w skali roku.

Opisany powyżej i prognozowany tryb sprzedaży mikrosfery białej w roku 2014 wiąże się z tym, że:

-część dostaw rozpocznie się dopiero od II kwartału

-końcowy odbiorca posiada często zapasy surowca od poprzedniego dostawcy i dlatego zamawia nieco mniej mikrosfery

- odbiorca często zostawia sobie w rezerwie jeszcze jednego dostawcę ze względów bezpieczeństwa i po „próbnym” okresie lokuje 100% swojego zapotrzebowania u nowego dostawcy (w tym przypadku EKO Export SA)

Osobnym zagadnieniem jest uruchomienie naszego pierwszego stacjonarnego zakładu do pozyskiwania mikrosfery w Astanie.

Jak już informowaliśmy naszych Akcjonariuszy, przeprowadziliśmy na miejscu badania prowadzące do określenia ilości mikrosfery, które możemy tam pozyskać.

Badania na lagunie polegające na pobieraniu określonej ilości próbek zrzucanego popiołu w określonym czasie potwierdziły, że minimalna ilość to 20 000 ton rocznie, maksymalna 36 000 ton rocznie. Z posiadanych przez Spółkę dokumentów z 2012 roku, określających ilość mikrosfery na podstawie składu chemicznego używanego węgla w elektrowni TEC-2 w Astanie, wynika, że rocznie powstaje 15000-20000 t mikrosfery. Metoda pomiarowa jaką EKO stosowała przy pomocy Instytutu Badawczego w Kazachstanie jest, w opinii Zarządu Spółki, dokładniejsza. My do swoich wewnętrznych założeń przyjęliśmy ostrożną ilość 10 000- 12 000 ton rocznie, liczmy jednak, że możemy tutaj się mile rozczarować

Niezależnie od ilości pozyskiwanej mikrosfery , samo uruchomienie zakładu w Astanie przyczyni się też do skokowych wzrostów produkcji i sprzedaży mikrosfery w III i IV kwartale 2014 roku.

Podsumowując rok 2014, biorąc pod uwagę przychody i zyski, będzie przebiegał nieco inaczej niż np. 2013 rok, ponieważ zyski i przychody będą rosły skokowo z kwartału na kwartał

http://www.parkiet.com/artykul/7,136841 ... logie.html
Fabryka jeszcze nie ruszyła, a już teraz zgłaszają się do nas konkurenci, którzy chcą kupić od nas technologię. Nasza odpowiedź jest jednak jednoznaczna: nie sprzedaje się kury, która znosi złote jajka – mówi „Parkietowi" Zbigniew Bokun, dyrektor ds. rozwoju biznesu i współzałożyciel Eko Exportu.
Zdaniem analityków pozyskanie patentu dla nowego zakładu to rzecz nie do przecenienia. – Będzie to jedyna taka fabryka na świecie, nieporównywalnie bardziej efektywna niż dotychczasowe połowy mikrosfery, w których stosuje się sita albo pompy. Dla porównania, te tradycyjne metody pozwalają na wydobycie 10–15 proc. surowca z laguny, natomiast instalacja Eko Exportu pozyska z tego samego zbiornika ponad 90 proc. mikrosfery – wyjaśnia Kamil Szlaga, analityk DM Trigon. Jego zdaniem inwestycja w Kazachstanie stawia polską spółkę wysoko ponad konkurencją. – Otrzymanie patentu pozwoli chronić tę technologię przed bezprawnym powielaniem przez inne firmy. Oczywiście istnieje obawa, czy fabryka będzie działać tak, jak sobie spółka zaplanowała. Ale jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to jestem spokojny o wykonanie prognozy finansowej spółki na 2014 r., a w przyszłym roku możemy spodziewać się kolejnego wzrostu zysków – twierdzi Szlaga.

Eko Export szacuje, że w 2014 r. wypracuje 30,1 mln zł zysku netto, przy obrotach 65 mln zł. Oznacza to niemal podwojenie wyniku finansowego wypracowanego w 2013 r. Podnieść rentowność pomoże nie tylko nowa fabryka, ale też wprowadzenie do oferty tzw. mikrosfery białej stosowanej np. w branży odlewniczej, przy produkcji farb czy lakierów.

Na inwestycję w Kazachstanie popłynie w sumie około 4 mln euro. Zarząd spółki zapowiada, że w przyszłości będzie stawiać kolejne instalacje. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że nie wyklucza realizacji projektów z partnerem, by rozłożyć koszty i ryzyko związane z inwestycjami. Jak się dowiedzieliśmy, spółka rozmawia już w tej sprawie z przedstawicielami branży wydobywczej. – Nie komentujemy tego typu doniesień – ucina Bokun.
Także nie musisz tak się martwic o pieniądze dla spółki. Nie musisz się dokładać.

http://www.parkiet.com/artykul/7,136488 ... jnego.html
"Zarząd (...) w związku z przyjętą strategią działania na lata 2014-2016 powziął decyzję o budowie zakładu produkcyjnego w Bielsku-Białej, na które będą się składać: linia produkcyjna o wysokiej wydajności oraz duże magazyny, o całkowitej powierzchni 3.000 m kw" - napisano w raporcie.

Nowy zakład powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie już istniejącej fabryki.

"Planowane uruchomienie zakładu przypada na początek 2016 roku" - podano w komunikacie.

Inwestycja będzie w 80 proc. finansowana kredytem bankowym w euro.
I co? O takim kredycie to możesz sobie pomarzyć a EEX nie musi marzyć. Bank wie co robi.
Każdy może sobie przeczytać całość - macie linki. Uwaga. Wszystko z tego roku.
Wkrótce będziecie mieli relację z walnego spółki wraz z fotkami od analityka 2006, który odgrażał się, że tam będzie. Nie będzie mógł kręcić ponieważ będzie wszystko miał podane bezpośrednio ze spółki.

REKLAMA


analityk2006
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2138
Rejestracja: 11 lut 2006 19:06

Postautor: analityk2006 » 10 maja 2014 22:11

Przytocz kolejnych moich 11 postów z tamtego okresu i zobaczysz jak kłamiesz. Przy kursie 7 zł pisałem, aby sprzedawać i poczekać na 3-4 zł. Kto posłuchał ten zarobił ponownie 100% podczas gdy ci co zostali wtedy na papierze jedynie odrobili straty. :lol: :lol: :lol: :lol:

tutenhamon.
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2444
Rejestracja: 03 lut 2014 08:28

Postautor: tutenhamon. » 10 maja 2014 22:12

Przytocz kolejnych moich 11 postów z tamtego okresu i zobaczysz jak kłamiesz. Przy kursie 7 zł pisałem, aby sprzedawać i poczekać na 3-4 zł. Kto posłuchał ten zarobił ponownie 100% podczas gdy ci co zostali wtedy na papierze jedynie odrobili straty. :lol: :lol: :lol: :lol:
*** ty od 3 zlotych caly czas pisales zeby sprzedawac ***

jestes zakompleksionym zerem ktory nie moze przezyc ze inni zarobili a ty 4 lata zostales na peronie i przygladales sie tylko jak pociag jedzie bez ciebie

tiktak
Starszy plutonowy
Posty: 21
Rejestracja: 07 maja 2014 14:26

Postautor: tiktak » 10 maja 2014 22:16

analityk2006 i pozostałe pieski konkretne pytanie-
dla czego tak bardzo przejmujecie się naszą kasą i tak bardzo próbujecie wmówić nam swoje dyrdymały ? Przecież to chore, dajecie rady próbujecie uświadomić , następnie ktoś was opluwa a wy dalej do przodu w koło macieju. Tutaj trzeba się zastanowić, nad waszym brakiem honoru i postawą, Każda normalna osoba już dawno tak opluwana uniosła by się honorem i pożegnała się.
Odnośnie wytykania i kolejnych wyssanych podejrzeń w stosunku do mojej osoby i określaniu mnie jako Adama itd ..... to jesteś w poważnym błędzie , jest to mój pierwszy i jedyny nick , a dla czego zacząłem pisać dopiero nie dawno? Bardzo prosta odpowiedź zaciekawiło mnie dla czego tak bardzo nachalnie przejmujesz się naszymi Finansami.
pozdrawiam.
P.S. dużo osób nie odpowiada na twoje posty, na twoje twoje dyrdymały bo po prostu ma cię w ignorach.

analityk2006
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2138
Rejestracja: 11 lut 2006 19:06

Postautor: analityk2006 » 10 maja 2014 22:29

Cieszę sie korniku vel skinhead vel analltyk vel intestoreq, że sie postarałeś i wkleiłeś więcej informacji. I co z nich wynika, poza fajną gadką Bokuna?

- jak na razie to towar płynie tylko do badań!!!!

Należy jednak zastrzec, że znaczna część naszych potencjalnych odbiorców po zatwierdzeniu próbek przebadanych laboratoryjnie, które uzyskały pozytywny wynik, poprosiła o przesłanie próbnych partii do badań przemysłowych.

Wiesz ile potrwają te badania? Rok, dwa, czy więcej? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:


Kolejne, fajne sformułowanie od lat używane chętnie przez zarządzających spółką:

że w najbliższym czasie złożą zamówienie.


W najbliższym czasie to kiedy? Na jaką ilość? Czemu już nie złożyli?
:shock: :shock: :shock: :shock:


Niestety transport droga morską jest dłogtrwały, ryzykowny i podnosi cenę

Jak już wskazano powyżej realizacja dostaw produktu drogą morską jest czasochłonna. Przykładowo, zakupione przez naszego nowego Partnera z USA pod koniec grudnia dwie duże partie mikrosfery, w tym białej do przeprowadzenia próbnej akwizycji na rynku Ameryki Północnej, dotarły do Teksasu dopiero w połowie lutego tego roku i dopiero od tego momentu produkt mógł być oferowany.


Zamawiający i tak korzysta z innego dostawcy i nawet tego nie ukrywa

Opisany powyżej i prognozowany tryb sprzedaży mikrosfery białej w roku 2014 wiąże się z tym, że:

-część dostaw rozpocznie się dopiero od II kwartału

-końcowy odbiorca posiada często zapasy surowca od poprzedniego dostawcy i dlatego zamawia nieco mniej mikrosfery



Analitycy nie kryją też swoich obaw i to całkiem słusznych

Oczywiście istnieje obawa, czy fabryka będzie działać tak, jak sobie spółka zaplanowała.






Nie zapominajmy, że EEX już miał spore kłopoty ze swoimi firmami w Kazachstanie. Czy ktoś wie z was jak zakończyła sie sprawa okradzenia EEX przez współdziałające z nimi osoby, obywateli Kazachstanu?

:lol: :lol: :lol:


Spółka jest bardzo kapitałochłonna i tak będzie przez kilka lat jak wynika z założeń Zarządu.

Na inwestycję w Kazachstanie popłynie w sumie około 4 mln euro. Zarząd spółki zapowiada, że w przyszłości będzie stawiać kolejne instalacje.


A tymczasem co robią? Wywalają kasę na dywidendę. 8,8 mln zł musza wywalić z czego od razu urząd Skarbowy wexmie dla siebie 19%. A kurs da nura po odcięciu kwoty 80 gr od notowań. SUPER.

W kasie spółki na koniec 2013 r było tylko 4,1 mln zł gotówki.

Stąd niestety kolejna już emisja akcji bez prawa poboru, która rozwodni kapitał, rozwodni przyszłe zyski.

Ale potrzeby spólki są o wiele większe. Wszakże 8,8 mln zł od razu odejdzie na dywidendę a potrzeba wielu milionów euro w najbliższych latach.

:lol: :lol: :lol: :lol: Oczywiście w pełni "obiektywnie" zapomniałeś o tym wspomnieć.

Nie należy zapominać, że EEX poprzednio nie wywiązał sie w pełni z prognoz które ambitnie wyśrubował na potrzeby PR. NIE WYKONALI w pełni. Czy to takie trudne dobrze policzyć? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Założe się, że i w tym roku nie uda im się w pełni zrealizowac zakładanych prognoz. Analitycy określili je jako bardzo optymistyczne ale czy realne. Moim zdaniem nie. Co widać po kursie. :lol: :lol: :lol:


Twoje brednie o kredycie:

nwestycja będzie w 80 proc. finansowana kredytem bankowym w euro.
I co? O takim kredycie to możesz sobie pomarzyć a EEX nie musi marzyć. Bank wie co robi.
Każdy może sobie przeczytać całość - macie linki. Uwaga. Wszystko z tego roku.



Z czego tu się cieszyć? Że znacząco wzrosną koszty spółki? Odsetki, prowizje. A wystarczyło odpuścić sobie dywidendę i byłoby OK.

Co do banków to w ostanich latach pokazały co robią gdy spółka ma problemy. Kończa z taka spółką. jeśli EEX poślizgnie się noga to uwierz mi będzie juz po tej spółce i nikt nie będzie się tu szczypał. :wink: :wink: :wink: :wink:

I najważniejsze, gdy spółka planowała to nie było mowy o konflikcie rosyjsko-ukraińskim. A teraz znacząco zmienia to sytuację. Znacząco. :wink: :wink: :wink: :wink:

analityk2006
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2138
Rejestracja: 11 lut 2006 19:06

Postautor: analityk2006 » 10 maja 2014 22:30

analityk2006 i pozostałe pieski konkretne pytanie-
dla czego tak bardzo przejmujecie się naszą kasą i tak bardzo próbujecie wmówić nam swoje dyrdymały ? Przecież to chore, dajecie rady próbujecie uświadomić , następnie ktoś was opluwa a wy dalej do przodu w koło macieju. Tutaj trzeba się zastanowić, nad waszym brakiem honoru i postawą, Każda normalna osoba już dawno tak opluwana uniosła by się honorem i pożegnała się.
Odnośnie wytykania i kolejnych wyssanych podejrzeń w stosunku do mojej osoby i określaniu mnie jako Adama itd ..... to jesteś w poważnym błędzie , jest to mój pierwszy i jedyny nick , a dla czego zacząłem pisać dopiero nie dawno? Bardzo prosta odpowiedź zaciekawiło mnie dla czego tak bardzo nachalnie przejmujesz się naszymi Finansami.
pozdrawiam.
P.S. dużo osób nie odpowiada na twoje posty, na twoje twoje dyrdymały bo po prostu ma cię w ignorach.
jestem akcjonariuszem i bardzo się martwię. W czym problem. Tak tak to jest twój pierwszy nick. Chyba w tym półroczu. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

tutenhamon.
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2444
Rejestracja: 03 lut 2014 08:28

Postautor: tutenhamon. » 10 maja 2014 22:33

analityk2006 i pozostałe pieski konkretne pytanie-
dla czego tak bardzo przejmujecie się naszą kasą i tak bardzo próbujecie wmówić nam swoje dyrdymały ? Przecież to chore, dajecie rady próbujecie uświadomić , następnie ktoś was opluwa a wy dalej do przodu w koło macieju. Tutaj trzeba się zastanowić, nad waszym brakiem honoru i postawą, Każda normalna osoba już dawno tak opluwana uniosła by się honorem i pożegnała się.
Odnośnie wytykania i kolejnych wyssanych podejrzeń w stosunku do mojej osoby i określaniu mnie jako Adama itd ..... to jesteś w poważnym błędzie , jest to mój pierwszy i jedyny nick , a dla czego zacząłem pisać dopiero nie dawno? Bardzo prosta odpowiedź zaciekawiło mnie dla czego tak bardzo nachalnie przejmujesz się naszymi Finansami.
pozdrawiam.
P.S. dużo osób nie odpowiada na twoje posty, na twoje twoje dyrdymały bo po prostu ma cię w ignorach.
jestem akcjonariuszem i bardzo się martwię. W czym problem. Tak tak to jest twój pierwszy nick. Chyba w tym półroczu. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
jestes akcjonariuszem biotonu od 19 groszy to pisz na biotonie *** :lol:

analityk2006
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2138
Rejestracja: 11 lut 2006 19:06

Postautor: analityk2006 » 10 maja 2014 22:35

analityk2006 i pozostałe pieski konkretne pytanie-
dla czego tak bardzo przejmujecie się naszą kasą i tak bardzo próbujecie wmówić nam swoje dyrdymały ? Przecież to chore, dajecie rady próbujecie uświadomić , następnie ktoś was opluwa a wy dalej do przodu w koło macieju. Tutaj trzeba się zastanowić, nad waszym brakiem honoru i postawą, Każda normalna osoba już dawno tak opluwana uniosła by się honorem i pożegnała się.
Odnośnie wytykania i kolejnych wyssanych podejrzeń w stosunku do mojej osoby i określaniu mnie jako Adama itd ..... to jesteś w poważnym błędzie , jest to mój pierwszy i jedyny nick , a dla czego zacząłem pisać dopiero nie dawno? Bardzo prosta odpowiedź zaciekawiło mnie dla czego tak bardzo nachalnie przejmujesz się naszymi Finansami.
pozdrawiam.
P.S. dużo osób nie odpowiada na twoje posty, na twoje twoje dyrdymały bo po prostu ma cię w ignorach.
jestem akcjonariuszem i bardzo się martwię. W czym problem. Tak tak to jest twój pierwszy nick. Chyba w tym półroczu. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
jestes akcjonariuszem biotonu od 19 groszy to pisz na biotonie *** :lol:

Skoro masz akcje Biotonu to wyłącznie twój problem. Ja spółek rysia nie ruszam. :lol:

tutenhamon.
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2444
Rejestracja: 03 lut 2014 08:28

Postautor: tutenhamon. » 10 maja 2014 22:37

analityk2006 i pozostałe pieski konkretne pytanie-
dla czego tak bardzo przejmujecie się naszą kasą i tak bardzo próbujecie wmówić nam swoje dyrdymały ? Przecież to chore, dajecie rady próbujecie uświadomić , następnie ktoś was opluwa a wy dalej do przodu w koło macieju. Tutaj trzeba się zastanowić, nad waszym brakiem honoru i postawą, Każda normalna osoba już dawno tak opluwana uniosła by się honorem i pożegnała się.
Odnośnie wytykania i kolejnych wyssanych podejrzeń w stosunku do mojej osoby i określaniu mnie jako Adama itd ..... to jesteś w poważnym błędzie , jest to mój pierwszy i jedyny nick , a dla czego zacząłem pisać dopiero nie dawno? Bardzo prosta odpowiedź zaciekawiło mnie dla czego tak bardzo nachalnie przejmujesz się naszymi Finansami.
pozdrawiam.
P.S. dużo osób nie odpowiada na twoje posty, na twoje twoje dyrdymały bo po prostu ma cię w ignorach.
jestem akcjonariuszem i bardzo się martwię. W czym problem. Tak tak to jest twój pierwszy nick. Chyba w tym półroczu. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
jestes akcjonariuszem biotonu od 19 groszy to pisz na biotonie *** :lol:

Skoro masz akcje Biotonu to wyłącznie twój problem. Ja spółek rysia nie ruszam. :lol:
mowisz ze bioton brany po 19 groni lezy na rachunku nie ruszany i dojrzewa sobie u ciebie :lol: :lol: :lol:

kornik
Sierżant sztabowy
Posty: 129
Rejestracja: 25 kwie 2014 20:04

Postautor: kornik » 10 maja 2014 22:38

Zgaduj zgadula, w której ręce złota kula. Przypuszczasz, ze stanie się najgorsze, wszystkim każesz się na to przygotować. Ile trwają badania, nie wiesz - nie bądź śmieszny. Czytaj całość a nie wybieraj fragmenty i dajesz ich beznadziejną swoją interpretację. Dla mnie ważne są fakty i komunikaty ze spółki,
Piszesz co wiesz a nie wiesz co piszesz. Każdy sukces spółki uwielbiasz przedstawić jako jej porażkę, fakty masz gdzieś. a dlaczego czytasz to co piszę? Przecież niedawno pisałeś, ze masz mnie w ignorach. Ty chyba wszystkich masz w ignorach, bo piszesz tak jakbyś dyskutował sam ze sobą.

Napiszesz prawdę co było na walnym? Czy się wyłgasz, że nie o wszystko się zapytałeś?

tutenhamon.
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2444
Rejestracja: 03 lut 2014 08:28

Postautor: tutenhamon. » 10 maja 2014 22:39

Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 2075
Skąd: zza twoich pleców
Ostrzeżenia: 5/5
Powrót do góryPost
Wysłany: Nie, 14 Lut 2010, 21:37
Deryk napisał:
analityk2006 napisał:
Nie czytanie raportów (i nie tylko) stało się już standrtem. Emisja akcji musi być aby cokolwiek mogli zrobić. A emisja to rozodnienie kapitału, wyników i odłożenie wzrostów na przyszłość.


masz racje, jutro beda 2x dolne widly ale Ty i tak nie kupisz akcji tej kijowej spolki bo spada, a noza lapac nie bedziesz, prawda, a jak tak sapda, to moze widmo bankructwa bedzie i bedzie dalej spadac???????i dalej nie kupisz wiec daj sobie spokoj i mysl o swojej kasie w dwa balony ktore na razie biotoni cognor wala na ryja wigi rozly po 100% a dziadostwo twoje co sesja nizej


Nie wiem skąd ta agresja. Bioton kupowałem w tym dołku i jestem na plusie. Cognor równiez. W przypadku Ekoexportu wycena kosmos, wyniki słabe i emisja zbliża się duzymi krokami to z czego tu się cieszyć. Nigdzie nie wspomniałam o bankructwie

analityk2006
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2138
Rejestracja: 11 lut 2006 19:06

Postautor: analityk2006 » 10 maja 2014 22:42

Skoro jest tak dobrze to czemu jest tak źle? na giełdzie nie ma przypadków w tym zakresie. Jeśli coś spada od 9 miesięcy to z jakiegoś konkretnego powodu. A tutaj spadki przyśpieszają i co najgorsze przybierają na sile. :? :? :? :? Stąd apel o wzmożoną uwagę. Bo w ostatnich dniach i tygodniach polegli na spółce Sławek, Hraabia i kilku innych. Poziom 44-47 zł wcale nie był denkiem jak zakładali. Podobnie jak hraabia widział dno przy 37 zł.

tutenhamon.
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2444
Rejestracja: 03 lut 2014 08:28

Postautor: tutenhamon. » 10 maja 2014 22:43

analityk i jego inwestycje :

zakup biotona po 19 groszy ---dzisiaj 6 groszy

eex odradzanie zakupu i pisanie ze balon przy 3 zl ------dzisiaj 30 a bylo ponad 50 zl :lol: :lol: :lol: :lol:

analityk2006
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2138
Rejestracja: 11 lut 2006 19:06

Postautor: analityk2006 » 10 maja 2014 22:45

Post z 14 lutego 2010 super. Pisałem na szczycie, że to szczyt i lepiej wyjść. Kto posłuchał ten po kilku miesiącach mógł ponownie odkupić po 3-4 zł. Dzięki za reklamę. :lol: :lol: :lol: Jak zwykle trafna i celna analiza była.

analityk2006
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2138
Rejestracja: 11 lut 2006 19:06

Postautor: analityk2006 » 10 maja 2014 22:47

analityk i jego inwestycje :

zakup biotona po 19 groszy ---dzisiaj 6 groszy

eex odradzanie zakupu i pisanie ze balon przy 3 zl ------dzisiaj 30 a bylo ponad 50 zl :lol: :lol: :lol: :lol:

Dobrze, że wkleiłeś z datami moich postów:

- kto posłuchał ten oszczędził straty na EEX i po kilku miesiącach mógł ponownie kupić EEX po 3-4 zł tylko za o wiele więcej pieniędzy, a nie odrabiać straty

http://stooq.pl/q/?s=eex&c=5y&t=c&a=lg&b=0


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 198 gości