CI GAMES [CIG] księga II

wszystko na temat spółek publicznych
Pandziora
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7524
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Karkosikowo

Re: CI GAMES [CIG] księga II

Postautor: Pandziora » 24 sie 2020 16:53

Przyspieszają publikację raportu, to chyba dobrze?
Teoretycznie neutralne, bo wyniki znane, ale prezio lubi jakiś bajer dodatkowo w PAP zapodać np. coś o LoF2.
Czy wzrośnie czy spadnie leszcz zostanie na dnie : )
"Cymcyka nie ma" - Bandyta : )

REKLAMA


UltraRunner
Plutonowy
Posty: 14
Rejestracja: 09 lip 2020 10:47

Re: CI GAMES [CIG] księga II

Postautor: UltraRunner » 24 sie 2020 21:40

No to zapodał :roll:
"Znałem ludzi, co zjadłszy, nie odczuwali - ale nie znałem takich, co by nie zjadłszy odczuwali"

pStrong_Man
Plutonowy
Posty: 18
Rejestracja: 16 lis 2018 14:03

Re: CI GAMES [CIG] księga II

Postautor: pStrong_Man » 24 sie 2020 22:52

No to zjazd na groszówki ... spółka udupiona na najbliższe kilka lat.

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7386
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: CI GAMES [CIG] księga II

Postautor: NiKtoś » 24 sie 2020 23:01

Zyski hossa , niezagrozone finanoswanie a na koncu i tak emisja rozwadniajca bez PP :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

Trolejbus
Porucznik
Posty: 29994
Rejestracja: 07 sie 2005 14:10

Re: CI GAMES [CIG] księga II

Postautor: Trolejbus » 25 sie 2020 07:37

No to zjazd na groszówki ... spółka udupiona na najbliższe kilka lat.
Z tego powodu?
http://biznes.pap.pl/espi/pl/reports/view/2,450700
"Chcesz mieć hossę? Bądź jak James Bond: kup trochę akcji i uratuj  świat." - Trolejbus.
Wróżbici z Parkietu: viewtopic.php?f=1&t=229359

pStrong_Man
Plutonowy
Posty: 18
Rejestracja: 16 lis 2018 14:03

Re: CI GAMES [CIG] księga II

Postautor: pStrong_Man » 25 sie 2020 08:23

Emisja nowych akcji powoduje praktycznie zawsze uwalenie kursu, bo:

- wzrasta liczba akcji w obiegu
- Ci co obejmują po niskiej cenie, zaraz jak akcje wchodzą do obiegu to często wywalają je w rynek obniżając kurs

Jak ktoś napisał wcześniej dochodzi do "rozwodnienia" kursu.

Ja z emisjami zawsze miałem negatywne doświadczenia. Także ten - powodzenia. Nikt normalny tego nie tknie teraz przy cenie powyżej 1 zł.

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7386
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: CI GAMES [CIG] księga II

Postautor: NiKtoś » 25 sie 2020 09:32

To moze bylaby prawda pol roku temu ale nie w Pandemii. Beda sie zabijac zeby wziasc 1,30 PLN
Emisja nowych akcji powoduje praktycznie zawsze uwalenie kursu, bo:

- wzrasta liczba akcji w obiegu
- Ci co obejmują po niskiej cenie, zaraz jak akcje wchodzą do obiegu to często wywalają je w rynek obniżając kurs

Jak ktoś napisał wcześniej dochodzi do "rozwodnienia" kursu.

Ja z emisjami zawsze miałem negatywne doświadczenia. Także ten - powodzenia. Nikt normalny tego nie tknie teraz przy cenie powyżej 1 zł.
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

pStrong_Man
Plutonowy
Posty: 18
Rejestracja: 16 lis 2018 14:03

Re: CI GAMES [CIG] księga II

Postautor: pStrong_Man » 25 sie 2020 12:08

Tak to sobie tłumacz, ale zobaczysz jakie będą efekty dosypania 21 milionów akcji do rynku... będą opłakane.

Numer z emisją już widziałem nie raz, i nigdy nie widziałem, żeby potem kurs na tym dobrze wyszedł.

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7386
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: CI GAMES [CIG] księga II

Postautor: NiKtoś » 25 sie 2020 12:18

Bez znaczenia teraz. Nawet jeszce emisji nie bylo , inwestorzy tez to obejma nie zeby sypac w rynek czy tez zeby zarobic z 10% tylko beda czekac na porzadna przebitke. Ja tu widzialem wszystkie numery z emisjami od poczatki i sa bez znaczenia o ile jest hossa na maluchach.. jak bedzie bessa znow to i bez emisji papier utonie na 50 groszakow..Zreszta kuknij na kursa..-2,5 % ?? To spolki sie wala po -10% bez zanych emisyjnych inf. Gruby na razie trzyma w garsci papiera.
Tak to sobie tłumacz, ale zobaczysz jakie będą efekty dosypania 21 milionów akcji do rynku... będą opłakane.

Numer z emisją już widziałem nie raz, i nigdy nie widziałem, żeby potem kurs na tym dobrze wyszedł.
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

Trolejbus
Porucznik
Posty: 29994
Rejestracja: 07 sie 2005 14:10

Re: CI GAMES [CIG] księga II

Postautor: Trolejbus » 25 sie 2020 16:49

Musieliby mieć mega wyniki na przyszość, by poprawiły się znacząco wskaźniki, by takie rozwodnienie nie było tak bardzo widoczne.
"Chcesz mieć hossę? Bądź jak James Bond: kup trochę akcji i uratuj  świat." - Trolejbus.
Wróżbici z Parkietu: viewtopic.php?f=1&t=229359

Trolejbus
Porucznik
Posty: 29994
Rejestracja: 07 sie 2005 14:10

Re: CI GAMES [CIG] księga II

Postautor: Trolejbus » 26 sie 2020 20:46

"Chcesz mieć hossę? Bądź jak James Bond: kup trochę akcji i uratuj  świat." - Trolejbus.
Wróżbici z Parkietu: viewtopic.php?f=1&t=229359

Pandziora
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7524
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Karkosikowo

Re: CI GAMES [CIG] księga II

Postautor: Pandziora » 28 sie 2020 10:35

Poprzednia oferta skierowana do wszystkich w przeciale 0,9-1,00 rozeszła się ale po cenie minimalnej. Tu 2x wiecej towaru i taki rozsądny przedział to 1,20-1,40. Sprzeda się całość? Ja zakładam że tak, ale po min cenie.
Czy wzrośnie czy spadnie leszcz zostanie na dnie : )
"Cymcyka nie ma" - Bandyta : )

Pandziora
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7524
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Karkosikowo

Re: CI GAMES [CIG] księga II

Postautor: Pandziora » 28 sie 2020 16:39

Poprzednia oferta skierowana do wszystkich w przeciale 0,9-1,00 rozeszła się ale po cenie minimalnej. Tu 2x wiecej towaru i taki rozsądny przedział to 1,20-1,40. Sprzeda się całość? Ja zakładam że tak, ale po min cenie.
I poszło po minimum. Tylko jak dla mnie z komunikatu nie wynika czy sprzedali całość. Oferować to sobie mogą, a sprzedać niekoniecznie.... Druga sprawa czy zyski z tych dwóch gier przewyższą wpływy z emisji? :P
Czy wzrośnie czy spadnie leszcz zostanie na dnie : )
"Cymcyka nie ma" - Bandyta : )

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7386
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: CI GAMES [CIG] księga II

Postautor: NiKtoś » 28 sie 2020 17:30

I jak tam ?? kto mial racje ?? :mrgreen:
Tak to sobie tłumacz, ale zobaczysz jakie będą efekty dosypania 21 milionów akcji do rynku... będą opłakane.

Numer z emisją już widziałem nie raz, i nigdy nie widziałem, żeby potem kurs na tym dobrze wyszedł.
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

Trolejbus
Porucznik
Posty: 29994
Rejestracja: 07 sie 2005 14:10

Re: CI GAMES [CIG] księga II

Postautor: Trolejbus » 28 paź 2020 16:37

Komuś chyba puściły zwieracze i mamy spore obroty, chyba ktoś się wypróżnia. Miejmy nadzieję, że to jednorazowa akcja.
"Chcesz mieć hossę? Bądź jak James Bond: kup trochę akcji i uratuj  świat." - Trolejbus.
Wróżbici z Parkietu: viewtopic.php?f=1&t=229359


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 213 gości