WEST REAL ESTATE [WRE] księga II

wszystko na temat spółek publicznych
sinon
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2537
Rejestracja: 19 lut 2011 14:47

WEST REAL ESTATE [WRE] księga II

Postautor: sinon » 01 wrz 2014 09:27

Spółka West Real Estate SA ( WRE SA ) notowana na rynku NewConnect, zajmuje się nabywaniem i zarządzaniem nieruchomościami. Jej model biznesowy zakłada dywersyfikację prowadzonej działalności w branżach innowacyjnej gospodarki odpadami oraz hotelarskiej.

Działalność WRE SA obejmuje planowanie, wdrażanie, organizację i kontrolę procesów zgodnie z wymogami i wytycznymi narzuconymi przez franczyzodawców lub przyjętymi standardami jakości. Spółka zarządza nieruchomościami na własne ryzyko i we własnym interesie, zmierzając do osiągania jak największej efektywności i rentowności zarządzanych placówek.

Obecnie spółka rozpoczyna budowę hotelu Hampton by Hilton we Wrocławiu (czekamy na wejście robotników na plac budowy), oraz planuje budowę spalarni dla dolnośląskiego.

Poprzednia część viewtopic.php?t=163153&postdays=0&postorder=asc&start=0
Ostatnio zmieniony 26 lis 2015 23:50 przez sinon, łącznie zmieniany 7 razy.

REKLAMA


sinon
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2537
Rejestracja: 19 lut 2011 14:47

Postautor: sinon » 01 wrz 2014 09:29

niestety zaszła konieczność utworzenia nowego wątku po raz drugi
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2014 20:34 przez sinon, łącznie zmieniany 1 raz.

PIS_515982
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 215
Rejestracja: 06 sie 2011 04:56

Postautor: PIS_515982 » 01 wrz 2014 15:26

NIE PISAĆ NA TYM WĄTKU CZEKAMY NA ODBLOKOWANIE PRZEZ SAM PARKIET,PISAŁEM SKARGE NA ADMINA WYŻEJ .

W UZASADNIENIU PODAŁEM ŻE ADMINISTRATOR JEST SKRAJNIE NIETOLERANCYJNY ,BLOKUJE USUWA POSTY DAJE OSTRZEŻENIA OSOBOM O INNYCH POGLĄDACH KTÓRYCH NIE PODZIELA.

MAM NADZIEJE ZE ZOSTANIE USUNIĘTY Z FORUM

NAWET TEN POST MI USUNĄŁ I MUSIALEM PISAĆ DRUGI
Obrazek

sinon
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2537
Rejestracja: 19 lut 2011 14:47

Postautor: sinon » 01 wrz 2014 20:31

To jest wątek spółki WRE i żaden inny nie będzie funkcjonował! To nie jest prywatny folwark żeby ktoś manipulował nazwą wątku! Skargi sobie możesz pisać, trzeba było nie rozrabiać :D

PIS_515982
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 215
Rejestracja: 06 sie 2011 04:56

Postautor: PIS_515982 » 02 wrz 2014 12:38

To jest wątek spółki WRE i żaden inny nie będzie funkcjonował! To nie jest prywatny folwark żeby ktoś manipulował nazwą wątku! Skargi sobie możesz pisać, trzeba było nie rozrabiać :D

A to o to poszło .Było nie podpi.erdalać to wątek byłby nadal a zawsze mozna było poprosić o skasowanie dopiski

A tak wysadziłeś w powietrze nas wszystkich

:D

Jak ktos nie ma poczucia humoru to niech ma tego nświadomośc i chociaż czasami zmilczy
Obrazek

sinon
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2537
Rejestracja: 19 lut 2011 14:47

Postautor: sinon » 02 wrz 2014 13:45

Ja nikogo w powietrze nie wysadzałem :lol: było nie robić sobie niesmacznych żartów :roll:

PIS_515982
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 215
Rejestracja: 06 sie 2011 04:56

Postautor: PIS_515982 » 02 wrz 2014 18:37

DOBRA JA PASUJE, ZALOŻYŁES SOBIE WĄTEK TO PISZ SOBIE NA NIM SAM :)
Obrazek

Tygrysex
Starszy chorąży
Posty: 1417
Rejestracja: 18 maja 2007 22:48

Postautor: Tygrysex » 02 wrz 2014 19:47

Przecież i tak pisał sam, na spółkę z Wilkiem :lol:
A tymczasem 1 zł coraz bliżej...

sinon
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2537
Rejestracja: 19 lut 2011 14:47

Postautor: sinon » 02 wrz 2014 20:39

Przecież i tak pisał sam, na spółkę z Wilkiem :lol:
A tymczasem 1 zł coraz bliżej...
1zł? przecież miało być 60 groszy... :lol:

Tygrysex
Starszy chorąży
Posty: 1417
Rejestracja: 18 maja 2007 22:48

Postautor: Tygrysex » 02 wrz 2014 21:13

Przecież i tak pisał sam, na spółkę z Wilkiem :lol:
A tymczasem 1 zł coraz bliżej...
1zł? przecież miało być 60 groszy... :lol:
Ja nigdy o 60 gr nie pisałem.

A wilk niedawno przy 1,4 pisał ze 2 zł tuż tuż. A arkusz tak zawalony, że mówiłem, że dużo bliżej do 1 zł. :wink:

sinon
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2537
Rejestracja: 19 lut 2011 14:47

Postautor: sinon » 02 wrz 2014 21:38

Przecież i tak pisał sam, na spółkę z Wilkiem :lol:
A tymczasem 1 zł coraz bliżej...
1zł? przecież miało być 60 groszy... :lol:
Ja nigdy o 60 gr nie pisałem.

A wilk niedawno przy 1,4 pisał ze 2 zł tuż tuż. A arkusz tak zawalony, że mówiłem, że dużo bliżej do 1 zł. :wink:
Ty w takim razie nie :) ale byli tacy co pisali... a co do arkusza nie jestem taki przekonany o tym zawaleniu. Z tego co pamiętam w maju, czerwcu wisiało po kilkadziesiąt (50-60) tysięcy na sprzedaży. Teraz nie przekracza to 30k, dziś 25k np.

http://gragieldowa.pl/spolka_arkusz_zl/spolka/wre

Wydaje mi się że te akcje naprawdę powoli znikają z rynku. Ja tego nie zrobiłem, bo dokupiłem dość mało w tym czasie, może więc Wilk, może ktoś inny... :roll: a przecież jeszcze nam paru z forum sypało w międzyczasie...

Jedno czego tu brakuje to właśnie takiego typowego inwestora newconnectowego, znaczy może i byli, ale wyszli dość szybko. Niestety spółka (póki co mam nadzieję) nie umie do nich trafić.

Wilkzgieldy
Starszy chorąży
Posty: 1144
Rejestracja: 24 kwie 2014 16:54

Postautor: Wilkzgieldy » 03 wrz 2014 08:25

w maju było średnio na arkuszu 60-80k akcji. Pod koniec sierpnia, kiedy ludzie brali, zeszło do 16k (z 26k), więc ci, co pobrali po 1,OO-1,2O sprzedali z małym zyskiem, z braku popytu zrobiła się korekta, arkusz wygląda tak samo. Reasumując: więcej niż to, co wisi, nie ma.

Nie pisałem, że "tuż tuż" jest 2zł, ale tylko i wyłącznie w przypadku jakiegoś info zaistniałaby taka możliwość. Tygrysex, jeśli chcesz pisać, pisz o faktach :)

Mnie nie przeszkodzi, jeśli będzie się bujać pomiędzy 1,OO a 1,5O - ruch na papierze jest dobry dla spółki.
Inwestuję, więc jestem.

Tygrysex
Starszy chorąży
Posty: 1417
Rejestracja: 18 maja 2007 22:48

Postautor: Tygrysex » 03 wrz 2014 09:10

w maju było średnio na arkuszu 60-80k akcji. Pod koniec sierpnia, kiedy ludzie brali, zeszło do 16k (z 26k), więc ci, co pobrali po 1,OO-1,2O sprzedali z małym zyskiem, z braku popytu zrobiła się korekta, arkusz wygląda tak samo. Reasumując: więcej niż to, co wisi, nie ma.

Nie pisałem, że "tuż tuż" jest 2zł, ale tylko i wyłącznie w przypadku jakiegoś info zaistniałaby taka możliwość. Tygrysex, jeśli chcesz pisać, pisz o faktach :)

Mnie nie przeszkodzi, jeśli będzie się bujać pomiędzy 1,OO a 1,5O - ruch na papierze jest dobry dla spółki.
Aha, fakty..
No to fakty są takie, że nic nie robią i nie ma żadnego powodu do wzrostów.
Fakty są również takie, że tu jest samo gdybanie :D

sinon
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2537
Rejestracja: 19 lut 2011 14:47

Postautor: sinon » 03 wrz 2014 09:37

Tygrysex, to nie jest tak że nic nie robią... przygotowanie inwestycji trwa, kosztuje i jest niesamowicie pracochłonne, więc nie wydaje mi się żeby ktoś, kto ma 92% akcji i jest żywo zainteresowany swoją kasą zasypiał gruszki w popiele ;)

Natomiast bezapelacyjny jest fakt, że wejście robotników i firmy zewnętrznej na plac budowy opóźnione już jest jakieś dwa miesiące. Nie dziwi mnie że zniechęciło to szereg inwestorów. Gdyby prace już trwały przypuszczam że dawno byłoby powyżej wilkowych 2zł. Mam nadzieję że niedługo wejdą :)

sinon
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2537
Rejestracja: 19 lut 2011 14:47

Postautor: sinon » 08 wrz 2014 22:27

http://centrumpr.pl/artykul/west-real-e ... 61501.html

"West Real Estate SA wyłącznym Partnerem IX Międzynarodowej Konferencji „Paliwa z Odpadów 2014”

Jednym z filarów działalności spółki West Real Estate SA jest efektywna gospodarka odpadami.
Firma od lat propaguje także ideę termicznej utylizacji, a zespół pod kierownictwem dr. inż. Henryka Karcza, Prezesa WRE SA, opracował innowacyjną technologię spalania surowców w odpowiednio zaprojektowanej instalacji. Firma West Real Estate SA została również wyłącznym Partnerem IX Międzynarodowej Konferencji „Paliwa z Odpadów 2014", która dotyczyć będzie procesów zagospodarowania odpadów.

IX Międzynarodowa Konferencja „Paliwa z Odpadów 2014" organizowana jest przez Katedrę Technologii i Urządzeń Zagospodarowania Odpadów Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Spotkanie zaplanowane zostało na 19-21 listopada 2014 roku w Szklarskiej Porębie. Uczestnikami konferencji będą specjaliści z dziedziny ochrony środowiska i gospodarki odpadami, reprezentujący krajowe oraz zagraniczne podmioty gospodarcze, administrację państwową i samorządową, a także wiodące ośrodki naukowo-badawcze. Tematyka konferencji obejmie aspekty teoretyczne, jak i analizę konkretnych rozwiązań technologicznych w zakresie energetycznego wykorzystania odpadów, wytwarzania i właściwości paliw formowanych, skojarzonej gospodarki odpadowo-energetycznej, badań właściwości odpadów i produktów powstałych na ich bazie, ekologicznych skutków zagospodarowania odpadów, wykorzystania odpadów w procesach produkcyjnych, a także monitoringu środowiska w aspekcie gospodarki odpadami i prawnych aspektów gospodarki odpadami. „Firma West Real Estate SA już od kilku lat współpracuje z Politechniką Śląską w Gliwicach. Wspólnie działamy na rzecz edukowania społeczeństwa i informowania, jak ważna jest efektywna gospodarka odpadami komunalnymi i jak bardzo potrzebne są metody utylizacji śmieci zalegających na wysypiskach. Konferencja „Paliwa z Odpadów 2014" jest idealną okazją do dyskusji na temat nowoczesnych i - co ważne - przyjaznych środowisku metod spalania śmieci. Posiadamy merytoryczną wiedzę popartą praktyką, którą podczas konferencji podzielimy się z uczestnikami, którzy w większości dysponują wyłącznie wiedzą teoretyczną dotyczącą tego zagadnienia." - mówi Piotr Pędzik z West Real Estate SA.

Uczestnictwo w konferencji można zgłaszać w terminie do 5 listopada 2014 roku. Więcej informacji na temat konferencji, poruszanej tematyki i warunków uczestnictwa można znaleźć na stronie http://www.waste.polsl.pl.

Problematyka utylizacji odpadów komunalnych jest zagadnieniem, które dotyczy wszystkich. Z każdym rokiem przybywają bowiem nowe wysypiska i składowiska śmieci, a brakuje technologii, która pozwoli je likwidować. IX Międzynarodowa Konferencja „Paliwa z Odpadów 2014" jest inicjatywą, podczas której uczestnicy dyskutować będą o skutecznym procesie utylizacji odpadów oraz wykorzystania konglomeratu do produkcji odnawialnej energii. Wyłącznym Patronem tego wydarzenia została spółka West Real Estate SA, która od wielu lat zajmuje się innowacyjną gospodarką odpadami.


West Real Estate S.A.
ul. Przedświt 11/1
54-618 Wrocław
tel.: +48 71 374 23 11
fax: +48 71 349 55 36
e-mail: sekretariat@westrealestate.pl
www.westrealestate.pl "


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 117 gości