EKO EXPORT [EEX] - księga XLVIII

wszystko na temat spółek publicznych
maniakgieldowy
Chorąży
Posty: 868
Rejestracja: 12 maja 2014 11:36

Postautor: maniakgieldowy » 25 wrz 2014 23:00

"... spoko Wink ja dziś trochę dokupiłem za resztę kasy i mam pewność że nie stracę" - wypowiedź hr-aabia z 24. kwietnia 2014r. (kurs 38,50 - 39,95Pln)
całe szczęście, że o kursie decydują ci co mają pieniądze i rozum a nie stado pokrzywdzonych przez życie klonów wiśni, wacka i innych *** piszących non stop swoje brednie z nadzieją, że kurs poleci w dół
wypowiedź z 7. sierpnia 2014r.

"Bractwu Eko chochlików" dedykuję: http://darek1515.wrzuta.pl/audio/4q8Juc ... a_jelitowa (w podtekście ratowania kapitału), ze szczególnym naciskiem dla maniekgieldowy i pisarzy z forum http://www.kulki.pun.pl/ :lol: :lol: :lol:

Hraabia bravo, bravo. Jak widać nie straciłeś tylko przerżnąłeś. Ktoś z was poruszył bardzo ważny temat, czyli loewarowanie. Swego czasu Dziedzić miał problem i bank mu sypnął akcjami. Jak tutaj spółdzielni zaczną lewary pękac to dopiero będzie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
... życzę ci kolego podobnych przerżnięć :lol:

Pisałem, że tak skończycie. Było czytać, słuchac i podejmować decyzje o cięciu strat na wyższych poziomach cenowych. Ale ty kupowałeś. A tutaj będzie moim zdaniem o wiele niżej. Spółka nadal jest mega przewartościowana wskaźnikowo. WYniki finansowe uległy pogorszeniu. Z zamóieniami sam widzisz jak jest. Cienizna. Rynek to widzi, rynek to wycenia i będzie dużo niżej. :lol: :lol: :lol: :lol:
.... ale o jakich stratach ty piszesz,- swoich czy moich, drogi kolego :lol: :lol: :lol:

No tak. Ten kaktus w twoim tyłku wiele mówi. Ale twoje niewykasowane posty o zakuoach na kosmicznych pozioach to debeściarstwo. Taka nauczka dla dzieci jak nie inwestować. Jak przespać wzrost na 51,90 zł a potem stracić wszystko. Kupuj dalej to średnia może spadnie ci poniżej 40 zł. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

REKLAMA


maniakgieldowy
Chorąży
Posty: 868
Rejestracja: 12 maja 2014 11:36

Postautor: maniakgieldowy » 25 wrz 2014 23:02

Nasza kartoflana (bo banany u nas nie rosną) reaguje zwykle z poślizgiem. Ciekawy piąteczek się zapowiada, a "ujkend" mocno energetyczny. :wink:
Z tej perspektywy to mnie nie dziwi ta próba 10k PKC dziś przed otwarciem EEX.

sprawdzał ktoś jaki ma wentyl bezpieczeństwa przy puszczaniu pakietów w rynek. A widać gołym okiem, że komuś co raz bardziej się spieszy. Pewnie patrzy na to co dzieje się za oceanem. Myślałem, że poziom 12 zł za akcje będzie żelaznym wsparciem, ale teraz przesuwam je na 10,60 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ale EEX będzie musiał wykazac stratę na akcjach własnych. Ale to fatalnie wpłynie na wyniki. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Przed otwarciem pojawiły się dwa zleconka - 1k i 10k PKC i to zmiotło kurs na 0,01PLN, tak więc ten kto to sprawdzał ciut musiał się przestraszyć.

Ło matko to tego nie widziałem. To strasznie to na psyche musiało wpłynąć, że nie ma żadnej poduszki na której można by w miarę bezpiecznie wylądować. To tu skoki do wody dopiero przed nami. Ale będzie widowisko. Zaczną puszczać lewary, zaczną uaktywniać się stop loss. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

maniakgieldowy
Chorąży
Posty: 868
Rejestracja: 12 maja 2014 11:36

Postautor: maniakgieldowy » 25 wrz 2014 23:04

A tak z innej mańki. Nie wiecie co stało się z ta ciężarówką, która miała jechac w stronę Polski? Czy spółka nie powinna informować czasem o tym, że kierowca już 5krotnie zatrzymywał się na sikanie? Mam nadzieję, że kierowca jest niepalący. Nie chciałbym, aby zanieczyścił surowiec. Mogliby w kolejnych komunikatach pokazywać jego aktualną lokalizację na google maps. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

www
Starszy chorąży
Posty: 1733
Rejestracja: 20 sie 2011 22:37

Postautor: www » 25 wrz 2014 23:11

szm ata wisnia znowu na cognor nagania, zaraz bedzie pmi, potem kov, rubicon, a na koniec wiśnia i system wymiata
Cena EEX na koniec.
2009 - 1,62 zł
2010 - 7,92 zł
2011 - 8,09 zł
2012 - 14,85 zł
2013 - 43,80 zł
2014 - 25,48 zł
2015 - .........

maniakgieldowy
Chorąży
Posty: 868
Rejestracja: 12 maja 2014 11:36

Postautor: maniakgieldowy » 25 wrz 2014 23:17

szm ata wisnia znowu na cognor nagania, zaraz bedzie pmi, potem kov, rubicon, a na koniec wiśnia i system wymiata

Naganiam? Poczytaj analfabeto zanim kolejną bzdurę walniesz. I pamiętaj, że ten wyraz, który tam wrzuciłeś to przez ch a nie samo h. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

www
Starszy chorąży
Posty: 1733
Rejestracja: 20 sie 2011 22:37

Postautor: www » 25 wrz 2014 23:19

ty jestes malutkim h przez małe i samo h :lol: :lol: :lol: mati sam waliłeś mi na gg, że masz kontakty i wiedze , bo ty z ubecji jesteś, zapomniałeś ?
Cena EEX na koniec.
2009 - 1,62 zł
2010 - 7,92 zł
2011 - 8,09 zł
2012 - 14,85 zł
2013 - 43,80 zł
2014 - 25,48 zł
2015 - .........

maniakgieldowy
Chorąży
Posty: 868
Rejestracja: 12 maja 2014 11:36

Postautor: maniakgieldowy » 25 wrz 2014 23:25

ty jestes malutkim h przez małe i samo h :lol: :lol: :lol: mati sam waliłeś mi na gg, że masz kontakty i wiedze , bo ty z ubecji jesteś, zapomniałeś ?
Powiadasz, że Szmati był z ubecji? Hi hi hi to jego kłopot. A wklej może jakies moje PW. Jestem ciekaw. :lol: :lol: :lol: :lol: Wszędzie widzicie matiego, wiśnię, etc. Od tych spadków już wam sie totalnie w głowach pomieszało. A ostatnie hasło, że jestem nawet ambą to już tragedia. Każdy kto nie pisze tak jak wy o EEX to mati buhahaha. :lol:

maniekgieldowy
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2106
Rejestracja: 26 maja 2014 21:28

Postautor: maniekgieldowy » 26 wrz 2014 06:28

A tak z innej mańki. Nie wiecie co stało się z ta ciężarówką, która miała jechac w stronę Polski? Czy spółka nie powinna informować czasem o tym, że kierowca już 5krotnie zatrzymywał się na sikanie? Mam nadzieję, że kierowca jest niepalący. Nie chciałbym, aby zanieczyścił surowiec. Mogliby w kolejnych komunikatach pokazywać jego aktualną lokalizację na google maps. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A ty informujesz o wszystkim? Albo nie wiesz albo nie zgadniesz a już się podniecasz
https://www.youtube.com/watch?v=Joi-GWJWoT0

maniekgieldowy
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2106
Rejestracja: 26 maja 2014 21:28

Postautor: maniekgieldowy » 26 wrz 2014 06:34

A tak z innej mańki. Nie wiecie co stało się z ta ciężarówką, która miała jechac w stronę Polski? Czy spółka nie powinna informować czasem o tym, że kierowca już 5krotnie zatrzymywał się na sikanie? Mam nadzieję, że kierowca jest niepalący. Nie chciałbym, aby zanieczyścił surowiec. Mogliby w kolejnych komunikatach pokazywać jego aktualną lokalizację na google maps. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A ty pokazujesz jak handlujesz jako przedstawiciel. Może tak czy inaczej. W każdym razie same sukcesy
http://forum.parkiet.com/posting.php?mo ... &p=8335423

Późno kończysz swoją pracę. Jednak ten zmywak ci się spodobał.
I nie obrażaj amby bo on zaraz ci wyciągnie na wierzch co pisałeś wcześniej, haha.
Listy wysłałeś do bielska, aeognu, stanów i knf?

maniekgieldowy
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2106
Rejestracja: 26 maja 2014 21:28

Postautor: maniekgieldowy » 26 wrz 2014 06:41

Maniak. Tutaj nikt przecież nie ma akcji tylko ubrani mają według ciebie. Jakiś czas temu pisałeś, że wyjdziesz z akcji po 40zł a teraz się wściekasz. Nie jesteś stworzony do zarabiania. Im szybciej to zrozumiesz tym lepiej dla ciebie i twojej rodziny. Pamiętaj o ofercie z bankiera o pmi za 1gr. Na pewno całego mieszkania nie wytapetowałeś i sporo ci jeszcze zostało.
Listy wysłałeś czy tylko zawodzisz na forum?
:D

maniekgieldowy
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2106
Rejestracja: 26 maja 2014 21:28

Postautor: maniekgieldowy » 26 wrz 2014 06:51

Radpopl :D Maniak nie może tego pojąć, że
Wszystkie posty pod podrobionymi nickami to niejaki wisniewski.inwestycje aka analityk2006 aka maniakgieldowy aka Hohner z parkietu.

"Trochę się" wyzerował na PMI (mimo że doradzano mu zakup EEX), no i nic mu nie pozostało już jak ujadanie :).

Plany EEX:
1. start Astany i regularne dostawy
2. rozbudowa zakładu / magazynu w Bielsku - umowa z dB Bankiem
3. umowy na 2015 z największymi odbiorcami
4. pozyskanie w 2015 strategicznego partnera w USA w zamian za swoje akcje
5. dostosowanie księgowości do standardów międzynarodowych - konsolidacja z zakładami w Kazachstanie oraz pkt. 4
6. GRES-1 - budowa następnego zakładu do pozyskiwanie mikrosfery (inwestycja gorąco popierana przez władze Kazachstanu ze względów ekologicznych)

http://ekoexport.eu/Default.aspx?id=311
Linia suszenia mikrosfery w naszym zakładzie w Astanie została uruchomiona. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć fabryki. To nie makieta maniaczku ani klocki, którymi też nie potrafisz się bawić

Przekazaliśmy też stronie kazachskiej informacje dotyczące inwestycji Eko Exportu w Polce.
Aby wspólny Projekt budowy stacjonarnego zakładu pozyskiwania mikrosfery w Ekibastusie mógł wystartować w IV kwartale 2015 roku, prócz zapewnienia zbytu mikrosfery tam pozyskanej na rynku USA, konieczna jest budowa w Polsce bazy magazynowej wraz z nową linią produkcyjną o wydajności ca 50-60 tys. ton rocznie, tak by ta nowa fabryka była gotowa również w IV kwartale 2015r.
http://ekoexport.eu/default.aspx?id=142
Prezes Jacek Dziedzic poinformował Ich, że nieruchomość pod budowę zakładu w Bielsku-Białej została już zakupiona, trwają prace koncepcyjne i przygotowania do rozpoczęcia budowy. Na ten cel Spółka posiada już zapewnione finansowanie ze strony Deutsche Banku Polska S.A. z siedzibą w Warszawie.

amba.
Chorąży
Posty: 778
Rejestracja: 07 lut 2014 10:05
Lokalizacja: Prypeć
Kontakt:

Postautor: amba. » 26 wrz 2014 07:59

Dawno wideł tu nie było. Eko chochliki dacie radę dziś?
"Dopóki nie skorzys­tałem z In­terne­tu, nie wie­działem, że na świecie jest ty­lu idiotów." Stanisław Lem
Obrazek

radpopl
Chorąży
Posty: 839
Rejestracja: 07 maja 2010 15:17
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: radpopl » 26 wrz 2014 08:24

Pisałem, że tak skończycie.
Tak samo pisałeś przy 4zł :lol:. A ja myślę, że "my" to jeszcze w zasadzie nie zaczęliśmy.
Natomiast ty na PMI już jak najbardziej skończyłeś, myślę że pora zaksięgować stratę i zrobić sobie gigantyczną tarczę podatkową :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .
maniakgieldowy aka wisniewski.inwestycje, 14.05.2013:
"Po co kupować EEX ze słabymi wynikami, z coraz większymi zobowiązaniami ze spadającymi przychodami skoro można mieć to (i zrzut PMI po 1,53)!"

reds powraca
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2458
Rejestracja: 05 lut 2011 07:47

Re: EKO-EXPORT na 4. miejscu w rankingu 100 najlepszych spół

Postautor: reds powraca » 26 wrz 2014 08:52

EKO-EXPORT na 4. miejscu w rankingu 100 najlepszych spółek

III Edycja Rankingu TSR - Złota Akcja Biznes.pl

http://biznes.pl/wiadomosci/raporty/100 ... detal.html
Radpol gratuluje po twojej infie ponad 3 % w dól ,do tego zamkniecie na minimum dziennym , a co najwazniejsze nowe minima juz 26
Gratuluje :lol:
Juz ciezko naciagnac leszcza na zakup co :lol:

Jak atmosfera na waszym prywatnym forum :lol:

Dalej poklepujecie sie po plecach jak to jest dobrze

:lol:

Gerda88
Chorąży sztabowy
Posty: 4142
Rejestracja: 23 lip 2010 11:10

Postautor: Gerda88 » 26 wrz 2014 09:14

Radpopl :D Maniak nie może tego pojąć, że
Wszystkie posty pod podrobionymi nickami to niejaki wisniewski.inwestycje aka analityk2006 aka maniakgieldowy aka Hohner z parkietu.

"Trochę się" wyzerował na PMI (mimo że doradzano mu zakup EEX), no i nic mu nie pozostało już jak ujadanie :).

Plany EEX:
1. start Astany i regularne dostawy
2. rozbudowa zakładu / magazynu w Bielsku - umowa z dB Bankiem
3. umowy na 2015 z największymi odbiorcami
4. pozyskanie w 2015 strategicznego partnera w USA w zamian za swoje akcje
5. dostosowanie księgowości do standardów międzynarodowych - konsolidacja z zakładami w Kazachstanie oraz pkt. 4
6. GRES-1 - budowa następnego zakładu do pozyskiwanie mikrosfery (inwestycja gorąco popierana przez władze Kazachstanu ze względów ekologicznych)

http://ekoexport.eu/Default.aspx?id=311
Linia suszenia mikrosfery w naszym zakładzie w Astanie została uruchomiona. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć fabryki. To nie makieta maniaczku ani klocki, którymi też nie potrafisz się bawić

Przekazaliśmy też stronie kazachskiej informacje dotyczące inwestycji Eko Exportu w Polce.
Aby wspólny Projekt budowy stacjonarnego zakładu pozyskiwania mikrosfery w Ekibastusie mógł wystartować w IV kwartale 2015 roku, prócz zapewnienia zbytu mikrosfery tam pozyskanej na rynku USA, konieczna jest budowa w Polsce bazy magazynowej wraz z nową linią produkcyjną o wydajności ca 50-60 tys. ton rocznie, tak by ta nowa fabryka była gotowa również w IV kwartale 2015r.
http://ekoexport.eu/default.aspx?id=142
Prezes Jacek Dziedzic poinformował Ich, że nieruchomość pod budowę zakładu w Bielsku-Białej została już zakupiona, trwają prace koncepcyjne i przygotowania do rozpoczęcia budowy. Na ten cel Spółka posiada już zapewnione finansowanie ze strony Deutsche Banku Polska S.A. z siedzibą w Warszawie.
Skoro jest tak dobrze to czemu jest tak źle? :lol: :lol: :lol:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości