11bit studios [11b] NC cz.VII-Pincet odwołane sadzą drzewa

wszystko na temat spółek publicznych
MarcinDK_545269
Młodszy chorąży
Posty: 543
Rejestracja: 06 paź 2011 10:20
Lokalizacja: z giełdy bananowej Pochwały : 5/5

Postautor: MarcinDK_545269 » 23 gru 2014 18:19

Przewartościowanie akcji w 2007 roku sięgnęła zenitu i szaleństwa! Największy gangster w RP Donald Tusk obiecał obniżkę POdatków a je POdniósł. 500 000 urzędników i Tusk + 250tys.

REKLAMA


fenix14
Młodszy chorąży
Posty: 401
Rejestracja: 07 sty 2009 20:32
Kontakt:

Postautor: fenix14 » 23 gru 2014 18:38

tymczasem na gog jesteśmy na 25 i ... 45 pozycji jednocześnie :lol:

gotvinsanity
Sierżant sztabowy
Posty: 124
Rejestracja: 20 sie 2014 18:45

Postautor: gotvinsanity » 23 gru 2014 23:33

Co jest, nikt nie grzeje dyszla ? :D Twom cos jakby wyzej.. 41 miejsce na Steam.

SAAB-M6
Starszy chorąży
Posty: 1134
Rejestracja: 13 lut 2014 01:51
Lokalizacja: K-Pax

Postautor: SAAB-M6 » 23 gru 2014 23:43

powiem krotko ...
DO D.PY TEN MIKOLAJ
miało być
----------------------------------------> 150
a ch.j jaki jest każdy widzi



ale ponieważ w Mikolaja już nie wierze to powiem jak jest

MEGA CH.J Z.EBAL NAM PAPIER W 3 DNI
i nie mowcie mi o zadnych leszczach bo tu widać prace jednej reki (lub kilku razem działających)

jakby nie było
ZYCZE CI PARSZYWY PSI CH.JU ABY KTOS CIE ZJEB.L TAK JAK TY NAS PRZEZ OSTATNIE 2-3 DNI



i tak ch.ju jedziemy na
----------------------------------------------> 500

choc majac na uwadze kompromitująca polityke informacyjna i totalne olewanie inwestorów prezez zarząd weryfikuje swój cel na 300



jestem MEGA WQRWIONY
dziś mogliśmy być na 100-150
ale te pajace ukrywają informacje o skali sprzedaży, co uspokoiłoby leszcza, a tak jakiś parszywy psi ch.j wykorzystal to i przeciagnal nas jajami po asfalcie


a wystraczylo kilka razy dac mily dla oka kominukat
- sprzedaliśmy 100 tys
- sprzedaliśmy 200 tys
- sprzedaliśmy 300 tys

"jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej bo mamy swietne plany"

wszyscy by to kupili i dziś byśmy nie tylko mieli 100-150 ale zastanawialibyśmy się kiedy będzie 200, 300, 500, etc.

a tak to mega ch.j
bo chłopcy kompletnie nie rozumieją na czym polega rynek i jak ludzie lubia jak się ich dopieszcza

Na ludzi zawsze mozna liczyc ... zawsze podstawia noge, opluja i oszukaja ...

warren_b
Chorąży
Posty: 889
Rejestracja: 10 maja 2011 00:04

Postautor: warren_b » 23 gru 2014 23:53

powiem krotko ...
DO D.PY TEN MIKOLAJ
miało być
----------------------------------------> 150
a ch.j jaki jest każdy widzi



ale ponieważ w Mikolaja już nie wierze to powiem jak jest

MEGA CH.J Z.EBAL NAM PAPIER W 3 DNI
i nie mowcie mi o zadnych leszczach bo tu widać prace jednej reki (lub kilku razem działających)

jakby nie było
ZYCZE CI PARSZYWY PSI CH.JU ABY KTOS CIE ZJEB.L TAK JAK TY NAS PRZEZ OSTATNIE 2-3 DNI



i tak ch.ju jedziemy na
----------------------------------------------> 500

choc majac na uwadze kompromitująca polityke informacyjna i totalne olewanie inwestorów prezez zarząd weryfikuje swój cel na 300



jestem MEGA WQRWIONY
dziś mogliśmy być na 100-150
ale te pajace ukrywają informacje o skali sprzedaży, co uspokoiłoby leszcza, a tak jakiś parszywy psi ch.j wykorzystal to i przeciagnal nas jajami po asfalcie

Cienki, cienki ten Mikołaj. Pisałem juz wczoraj, co to jest 800% w miesiąc, miało być 2000% bez korekty albo nawet i milion.

Czasem mam wrażenie, ze czytam konkurencyjny portal, ten na którym sprzedaż juz przekroczyła 5 mln sztuk :shock:

kupowac
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 353
Rejestracja: 02 paź 2013 20:55

Postautor: kupowac » 23 gru 2014 23:57

SAAB-M6 spokojnie urosło 600% ma prawo korekcie się. Każdy kto miał akcje kupione przed 21 listopada zarobił, wiec mogą walić dość głęboko zanim popyt wszystko wchłonie. Trzeba zaczekać na info ze spółki i wtedy dowiemy się ile akcje są warte. Teraz to wróżenie z fusów możne być rożnie.

IMO rynek bezpiecznie wycenił akcje na 78zl zostawiając drugie tyle(150zl) jak będzie 1mil sprzedażny

SAAB-M6
Starszy chorąży
Posty: 1134
Rejestracja: 13 lut 2014 01:51
Lokalizacja: K-Pax

Postautor: SAAB-M6 » 24 gru 2014 00:03


Cienki, cienki ten Mikołaj. Pisałem juz wczoraj, co to jest 800% w miesiąc, miało być 2000% bez korekty albo nawet i milion.

Czasem mam wrażenie, ze czytam konkurencyjny portal, ten na którym sprzedaż juz przekroczyła 5 mln sztuk :shock:
1/
a co mi tam 500% dla mnie może być i moglo być nawet 2000% bez zadnej korekty - mi to nie przeszkadza ... siedze tu dluzej niż większość tu piszących z alikotem wlacznie i jestem mentalnie przygotowany nawet na 1000% w jedne dzień ... mi to nie przeszkadza, a przy tak malej ilości papiera wszystko możliwe

2/
ch.j mnie obchodzą głupoty wypisywane odnośnie sprzedaży tu, na stok łocz, bankierze, czy ich portalu inwestycyjnym

w moim odczuciu oni sprzedali do tej pory około 300 tys kopii, a jak ktoś bredzi na temat miliona sprzedanych kopii to niech bredzi


3/
natomiast nie mam wątpliwości ze:

- ostateczna sprzedaż tej gry znacznie przekroczy 1 milion egzemplarzy, bo to ewidentnie jest mega hit i po prostu spodobalo się ludziom

- koniec koncow będzie tu 100, 200, 300 ... niewielu z was pamięta ze capital rosnąć z 5 na 110 miał tez bardzo głębokie korekty oraz prawie miesiąc zastoju kursu ... a mimo to w 2 miesiące dal zarobić 2000% i to przy czystej spekulacji, a tu jest calkowita zmiana fundamentow
Na ludzi zawsze mozna liczyc ... zawsze podstawia noge, opluja i oszukaja ...

warren_b
Chorąży
Posty: 889
Rejestracja: 10 maja 2011 00:04

Postautor: warren_b » 24 gru 2014 00:04

SAAB-M6 spokojnie urosło 600% ma prawo korekcie się. Każdy kto miał akcje kupione przed 21 listopada zarobił, wiec mogą walić dość głęboko zanim popyt wszystko wchłonie. Trzeba zaczekać na info ze spółki i wtedy dowiemy się ile akcje są warte. Teraz to wróżenie z fusów możne być rożnie.

IMO rynek bezpiecznie wycenił akcje na 78zl zostawiając drugie tyle(150zl) jak będzie 1mil sprzedażny
W końcu jakiś głos rozsądku, pozdrawiam i życzę wszystkim Wesołych Świat.

warren_b
Chorąży
Posty: 889
Rejestracja: 10 maja 2011 00:04

Postautor: warren_b » 24 gru 2014 00:09

Saab, w ostatnim poście piszesz tez wreszcie do rzeczy, docelowo tez widzę sprzedaż co najmniej miliona sztuk i kurs na poziomie trzycyfrowym. Tyle, ze w miesiąc sie nie da a korekty po drodze są rzeczą normalna. Pozdrawiam.

szeptucha
Chorąży sztabowy
Posty: 6160
Rejestracja: 27 wrz 2014 21:03
Kontakt:

Postautor: szeptucha » 24 gru 2014 00:32

Odliczając mega promocje to jesteśmy w top 5. Do tego Anomaly się ładnie sprzedaje a osłabiająca się złotówka zwiększa nasze zyski.
PZU PZU PZU PZU

Admiral kierunek 2 zł SFK 15 zł

klaxon
Chorąży sztabowy
Posty: 5456
Rejestracja: 01 kwie 2006 08:09

Postautor: klaxon » 24 gru 2014 07:18

Nawet jakby zliczyć promocje do -25% i dodać jeszcze Counter-Strike'a to wychodzi 8 pozycja (a 38-ma ogółem w tej chwili) :D

Z tego co obserwowałem przez kilka dni: promo -15% niespecjalnie rusza kupujących przy obniżkach innych tytułów przekraczających 50%, natomiast - 25% potrafi już podnieść sprzedaż ponad dwukrotnie. Zobaczcie np. to:
http://tools.garry.tv/steamchart/?show= ... 00&range=7

alkoita1
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7771
Rejestracja: 09 maja 2013 13:47

Postautor: alkoita1 » 24 gru 2014 08:54

Widocznie im sie nie spieszy.....moze to wynikac z tego ze wprowadzili TWOM...na macaapps...z cena 17$...tam jest wysoko na 6 miejscu wsrod platnych...gier...

Poza tym...cos kiedys admin wspominal...ze spore promocje wplywaja mocno na przychody...ale nie koniecznie na zyski....

Pamietacie...jak szeptycha wkleil...ten przyklad gierki...gdzie obnizili mocno cene i sprzedaz piekielnie ruszyla???..problem w tym...ze przychody zaliczyli 2.5 mln$....a zyski 250 k $..... :shock: :shock: :shock: .....z czego to wynika nie mam pojecia.....dlaczego tak maly ptocent wplynal im na poczet zysku....

klonas
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3499
Rejestracja: 18 gru 2013 19:22

Postautor: klonas » 24 gru 2014 11:42

NA maca, wypadliśmy z top 200. Promocje nas wywaliły.

To normalne, że nie dali promocji. Bardzo dobrze! Rynek jest ograniczony i nie można go nasycać skoro gra jest Hitem w swojej kategorii. Gry niezależne, proszę porównywać w kategoriach.

http://store.steampowered.com/search/?f ... ers&page=1


Nie przesadzajmy z tym, że mamy pragnienie na TOP 5 we wszystkich kategoriach.
Tak jakby popularność Wiadomości o 19 tej porównać do teleranka.

Przypominam, że konkurancja pracuje na to aby zwróciły się koszty gry a mu już dawno na zysk netto.

Plusów naszych pozycji jest więcej, zagrożeniem dla 11bits a raczej naszych portfeli moim zdaniem jest tylko jakaś katastrofa dużej skalii wpływajaca na rynki i ogólną niechęć do akcji.

Kto sprzedawał przez te pare dni na korekcie?
Np: Ja, mój kolega również. Dlaczego? ustawiałem się 63 kupowałem 62.50.
Raz ustawiłem się na 63 kupiłem po 63,20.

przewaliłem spory obrót około 10 procent przedwczorajszego dnia.

Po promocjach wrócimy na miejsce Top 20. Kto zna jaki jest udział w rynku Humble?

alkoita1
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7771
Rejestracja: 09 maja 2013 13:47

Postautor: alkoita1 » 24 gru 2014 11:47

NA maca, wypadliśmy z top 200. Promocje nas wywaliły.

To normalne, że nie dali promocji. Bardzo dobrze! Rynek jest ograniczony i nie można go nasycać skoro gra jest Hitem w swojej kategorii. Gry niezależne, proszę porównywać w kategoriach.

http://store.steampowered.com/search/?f ... ers&page=1


Nie przesadzajmy z tym, że mamy pragnienie na TOP 5 we wszystkich kategoriach.
Tak jakby popularność Wiadomości o 19 tej porównać do teleranka.

Przypominam, że konkurancja pracuje na to aby zwróciły się koszty gry a mu już dawno na zysk netto.

Plusów naszych pozycji jest więcej, zagrożeniem dla 11bits a raczej naszych portfeli moim zdaniem jest tylko jakaś katastrofa dużej skalii wpływajaca na rynki i ogólną niechęć do akcji.

Kto sprzedawał przez te pare dni na korekcie?
Np: Ja, mój kolega również. Dlaczego? ustawiałem się 63 kupowałem 62.50.
Raz ustawiłem się na 63 kupiłem po 63,20.

przewaliłem spory obrót około 10 procent przedwczorajszego dnia.

Po promocjach wrócimy na miejsce Top 20. Kto zna jaki jest udział w rynku Humble?
o czym ty wogole czlowieku mowisz.....ze wypadlismy poza 200 na MACu??...

Obrazek

Obrazek

klonas
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3499
Rejestracja: 18 gru 2013 19:22

Postautor: klonas » 24 gru 2014 13:28

O jasny gwint, masz rację! to Iphone był...

Dzięki za sprostowanie :)

Wesołych!


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 218 gości