Mabion [MAB] cz. 7

wszystko na temat spółek publicznych
grubaspekula
Starszy chorąży

Postautor: grubaspekula » 15 mar 2015 22:37

mabion zakaldal
Dobrze ci radzę skasować ten post. Za kłamstwa i publiczne wprowadzanie w błąd inwestorów możesz mieć mieć spore kłopoty. Tym razem to już są konkretne liczby. Możesz mieć poważne kłopoty, jak ktos zrobi screen ekranu, a już na pewno jak zrobi to kilka niezależnych osób.
Ja już to zrobiłem... i czekam...
screena?
a po co?

Afera się szykuje. Dobra ja spadam. Jakoś muszę dojść do siebie bo inaczej do auta to z dwa dni jeszcze nie wsiądę. W sumie to Mabion mógłby mi wypuścić coś na kaca. 8)

3mldEUR
Starszy chorąży sztabowy

Postautor: 3mldEUR » 15 mar 2015 22:45

mabion zakaldal
Dobrze ci radzę skasować ten post. Za kłamstwa i publiczne wprowadzanie w błąd inwestorów możesz mieć mieć spore kłopoty. Tym razem to już są konkretne liczby. Możesz mieć poważne kłopoty, jak ktos zrobi screen ekranu, a już na pewno jak zrobi to kilka niezależnych osób.
screena?
a po co?
Jakbyś miał akcje i poniósł stratę na sprzedaży możesz wytoczyć proces cywilny o odszkodowanie od osoby, która wprowadziła Cię w błąd podając publicznie nieprawdziwe dane, Oczywiście w sytuacji kiedy sprzedałeś akcje kierując się tymi danymi. Powyższy tekst nie jest poradą prawną.
Mój portfel giełdowy:
100% F51

Każdy może sprawdzić, czy uda mi się osiągnąć mój cel inwestycyjny do końca 2019, później portfel zostanie utajniony

Powyższy tekst nie stanowi rekomendacji

alkoita1
Starszy chorąży sztabowy

Postautor: alkoita1 » 15 mar 2015 23:08

mabion zakaldal
screena?
a po co?
Jakbyś miał akcje i poniósł stratę na sprzedaży możesz wytoczyć proces cywilny o odszkodowanie od osoby, która wprowadziła Cię w błąd podając publicznie nieprawdziwe dane. Powyższy tekst nie jest poradą prawną.
Przestan sie BŁAŹNIĆ.....co cyferki coraz mniej ci sie podobaja...Mabion sam pisal pewne cyferki i daty w DI....i co...??..chyba to ze myskneli sie o pare lat tez ma wplynw na cene akcji.....TAK czy nie.... :lol: 8) :lol:

A poza tym to...ok moze nie mabion to napisal ale mercurius podawal....rentownosci ...innych duzych graczy....wiec srenia wynisi ok 3x %....

wieczorek szacowal obnizki na ok ...30% - 40%....wiec 30% z obnizonej ceny o 30 czy 40%...to tez jest DUZO wieksza rentownosc niz duzych koncernow farmaceutycznych...

Co nie zmienia faktu ze przy takich obnikach cen..to zyski juz raczej nie beda liczone w MLD$....jak to np Orginaly kasowaly....jelsi takie beda obnizki cen...ogolnie rynek glownych odbiorcow...mocno keszowo sie skorekci....wiec co za tym idzie i ....zyski sie mocno skorekcą.....i juz takie wyliczenia ktore ty pokazywales....tez sie skorekcą.....

Teraz juz....nie zaczynamy spekulowac..raportami i przewidywaniami....ale konkretami.....a konkrety wygladaja naprawde dosysc drastycznie....jelsi chodzi o to ze JUZ NA STARCIE...takie OBNIZKI..napiera 1 biopodobny....Jak bedzie dalej okaze sie...to jest nowy rozdzial i wszyscy sie dowiemy jak on bedzie pisany....jelsi chodzi o ceny rynek....a moze i o zyski....

co innego miec zarobek..np 30% z ceny 2.5 k PLN..za 100 mg( cena leku remicade w polsce)....a co innego np 30%.( albo i mniej)..z 70% tej ceny........

juz nie wspomne o tym ze na bogatszych waznych graczach rynkowych wogole.....rynek moze sie skurczyc..jak to raczej bedzie w norwegii..gdzie szacuje sie ze zaoszczedza 240 mln KORON.....a paru chetnych do wprowadzenia swoich biopodobnych jest....

TO jest CHYBA JASNE??....

Mozesz sie przypinac do roznych rzeczy...ja sie przypinam do paru z DI....co do ich ....kosztow i..np..terminow....ty tez mozesz....do moich wyliczen.... :lol: 8) :lol:

A tak sie smiales z generykow...a moze sie okazac..ze za jakis czas bipopodobne beda kosztowaly pare STOW....
Ostatnio zmieniony 15 mar 2015 23:37 przez alkoita1, łącznie zmieniany 1 raz.

epiko
Starszy sierżant sztabowy

Postautor: epiko » 15 mar 2015 23:31

Nie wiem czy zauważyliście ale z tego filmu wynika, że jednak zdecydowali się na zakup 4 bioreaktorów a nie 2. To by oznaczało, że na chwilę obecną moce produkcyjne to 10 tys. litrów (4x2,5 tys. litrów), a nie 5 tys. jak pisał Mercurius. Brawo Mabion, kolejna pozytywna informacja.

Outlander

Postautor: Outlander » 15 mar 2015 23:36

ja widze dwa tylko pokazane chyba z dwoch stron

alkoita1
Starszy chorąży sztabowy

Postautor: alkoita1 » 15 mar 2015 23:37

ale mowi o 4....

STARDUST
Chorąży

Postautor: STARDUST » 15 mar 2015 23:39

Nie wiem czy zauważyliście ale z tego filmu wynika, że jednak zdecydowali się na zakup 4 bioreaktorów a nie 2. To by oznaczało, że na chwilę obecną moce produkcyjne to 10 tys. litrów (4x2,5 tys. litrów), a nie 5 tys. jak pisał Mercurius. Brawo Mabion, kolejna pozytywna informacja.
8) szkoda, że nas Wieczorek drobnych nie zaprosił na zwiedzanie, tylko instytucjonalnych. Ale bardzo miła niespodzianka.

Outlander

Postautor: Outlander » 15 mar 2015 23:42

ale mowi o 4....
fakt

alkoita1
Starszy chorąży sztabowy

Postautor: alkoita1 » 15 mar 2015 23:44

ale mowi o 4....
fakt
widac ze 3 mld€ zaczyna szalec...to wiesz...uwazaj co mowisz... :lol: 8) :lol:

jedno slowo...i cie zaczyna pozywac... :lol: 8) :lol:

alkoita1
Starszy chorąży sztabowy

Postautor: alkoita1 » 15 mar 2015 23:50

mabion zakaldal
ja tez zrobilem..ale inny...z BARDZIEJ KONKRETNYMI CYFERKAMI....

:lol: 8) :lol:
Obrazek

I co PASZTECIE..sam liczysz marze na ok 25%....w tych swoich CYFERKACH....KONKRETNYCH CYFERKACh...

2014 - 100 mln € zysku.... 400 mln€ przychodu.....mamy 2015 rok...i nie ma 1200 PLN..za AKCJE...chyba jednak cie pozwe....
Ostatnio zmieniony 15 mar 2015 23:56 przez alkoita1, łącznie zmieniany 2 razy.

Outlander

Postautor: Outlander » 15 mar 2015 23:54

mabion zakaldal
ja tez zrobilem..ale inny...z BARDZIEJ KONKRETNYMI CYFERKAMI....

:lol: 8) :lol:
Obrazek

:lol: 8) :roll:

3mldEUR
Starszy chorąży sztabowy

Postautor: 3mldEUR » 16 mar 2015 00:17

I co PASZTECIE..
widzę, że nerwy zaczynają brać górę... :roll:

Pozwać to możesz kogoś jak udowodnisz swoją stratę, a do tego trzeba najpierw mieć jakieś akcje. To po pierwsze. Po drugie wyrażanie swojej opini nie jest przestępstwem, ale już przy podawaniu nieprawdziwych danych i powoływanie się przy tym na spółkę to już możesz sobie problemów narobić...
Mój portfel giełdowy:
100% F51

Każdy może sprawdzić, czy uda mi się osiągnąć mój cel inwestycyjny do końca 2019, później portfel zostanie utajniony

3mldEUR
Starszy chorąży sztabowy

Postautor: 3mldEUR » 16 mar 2015 00:26

Omaha, gratuluję wstrzelania się z liczbą akcji. Mamy rok 2015 i faktycznie 10 800 000 akcji 8)

Na zyski firmy trochę jeszcze poczekamy, niemniej jednak gratuluję wytrwałości i tego ile już Ci akcje wzrosły do dzisiaj :)

Trzymanie akcji tyle czasu to też ciężka praca i ja to wiem najlepiej :cool:

Ile w tym czasie mieliśmy już błaznów na forum: wystarczy wspomnieć chociażby Andy'ego czy Implanta. Oni to dopiero potrafili kłamać, nawet im brewka nie mrugła :lol: Alkoita, jeszcze się wiele musi nauczyć jak lepiej manipulować i kłamać. Jeszcze kilka mu nicków zbanują i w końcu dojdzie do mistrzostwa :lol:

Nick "Alkoita" z żyrafą w stopce był najlepszy, szkoda, że go zbanowali :cry:
Ostatnio zmieniony 16 mar 2015 00:36 przez 3mldEUR, łącznie zmieniany 1 raz.
Mój portfel giełdowy:
100% F51

alkoita1
Starszy chorąży sztabowy

Postautor: alkoita1 » 16 mar 2015 00:35

I co PASZTECIE..
widzę, że nerwy zaczynają brać górę... :roll:

Pozwać to możesz kogoś jak udowodnisz swoją stratę, a do tego trzeba najpierw mieć jakieś akcje. To po pierwsze. Po drugie wyrażanie swojej opini nie jest przestępstwem, ale już przy podawaniu nieprawdziwych danych i powoływanie się przy tym na spółkę to już możesz sobie problemów narobić...

ale jak chca ludzie placic....za koszty sadowe....niech placą.....:lol: 8) :lol:

szukasz na sile argumentu zeby ....sie doczepic...juz te polstronnicowe twoje posty nie wystarczaja do zagluszenia..to ...pzrypisznasz sie do wyliczen...i ze powiedzialem ze to mabiuon szcuje 30% marze....a faktycznie to chyba nie podwal...jaka bedzie....wiec faktycznie.to przyjalem srednia..branzowa....

nadal o wsyztkim spekulujemy..i dopoki leki nie wejda na rynek dopoki nie pokaza..wynikow..zyskow..to nie bedziemy wiedzieli ...jak jest..a to jeszce troche potrwa...

To jak tam....z tymi biopodobnymi ile mabion ma budzetu na HER2...bo ty przekonujesz ze to wydatki rzedu 100-150 mln $....i dlatego biopodobne sa cacy a generyki takie se...ale tych" malych" kosztow badan do FDA ..nie chcialo sie celonowi ponosic.....:lol: 8) :lol:

P.S mnie sie zdaje ze nerwy to tobie omaha..i innym sfokusowanym..tymi MLD$...rynkowymi..sie udzielaja...

JAk sprawa wyglada widac...w ...tvn masz relacje...OMAHA...z wystapienia prezesa.....

w DI 3 lata pozniej masz...terminy....i wyliczenia.....

a rzeczywistosc jest jaka jest.....wynikow nie ma nadal......rejestracji nie ma...kiedy bedzie...2016...ale czy napewno??... :lol: 8) :lol:

Ann1
Młodszy chorąży

Postautor: Ann1 » 16 mar 2015 00:57

ale mowi o 4....
fakt
Halo ? To nikt nie słuchał co prezes mówił w tym wywiadzie ? Tylko obrazki oglądaliście ?

Prezes mówi, że " w zakładzie są cztery niezależne linie wytwórcze, rozumiane jako bioreaktory „

Wróć do „Akcje”