FLY.PL- EMISJI NIE BEDZIE?PATRO MA MAŁO AKCJI-MUSI DOKUPIĆ!

wszystko na temat spółek publicznych
smerfetka_w_ubranku
Młodszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 28 paź 2015 19:18

Postautor: smerfetka_w_ubranku » 06 lis 2015 20:42

Laptop ty podobno najlepiej czujesz Dona :lol:

co nas czeka od poniedziałku :roll:

REKLAMA


GrubyLeszczyk
Starszy chorąży
Posty: 1106
Rejestracja: 30 sie 2014 13:52

Postautor: GrubyLeszczyk » 06 lis 2015 23:33

Ale jazda po wejściu Patrowicza :shock: :lol:

szeptucha
Chorąży sztabowy
Posty: 6160
Rejestracja: 27 wrz 2014 21:03
Kontakt:

Postautor: szeptucha » 06 lis 2015 23:36

Przechwycono 3 (tszy) sławetne pisma-donosy lapiego. Publikujemy to jako pierwsi:

Pismo 1 (oryginalna pisownia)

To znofu ja Pietrek zpod Płodzka. Panie presezie KNF PKS Płodzk proszem o anulowanie mi kary za jazdem bez biletu razem z kozom Amalteom i Zeusem aótobósem linia Prychniew-Kobzowice-Płodzk. Miałem bilet, ale do lunaprku w Pięrchosławicach na autka-zdeżqaki. Mysłał ja, że na PKS on tysz są. Proszem o anólowane kary i zamianę kolejny raz na race społeczne.

Pismo 2 (oryginalna pisownia)

No ja pier... wkfo siem i newry i co? Miałem dostac hudiekw i sipe i pier...k. Oni wszyscy nie mają PIW. PIWA skończyły siem w sklepie i ponoć teraz KNF coś gżebie przy naszych PIWach. Fakt czenść była pretrminown ale w gratisie obsługa dawała nam po paruffce z Płodzka ze sklepu miensnego.

Pismo 3 (oryginalna pisownia)

Nie no tak nie moszebyc. Jadom po mnie na forómie i siem śmiejom nawet moi kómple. Proszem drogi KNFie zostaw moje PIWa i weź siem za tyh chejteruff co siem nabijajom.
PZU PZU PZU PZU

Admiral kierunek 2 zł SFK 15 zł

Mrs.Darkness
Sierżant sztabowy
Posty: 180
Rejestracja: 09 lip 2015 08:41

Postautor: Mrs.Darkness » 07 lis 2015 11:57

Zobacz wątki dotyczące Fly.pl
Zobacz profil Fly.pl
Autor: ~leszczyk [81.190.56.*] 2015-11-06 17:32 Ostatni dostępny kurs: 0,33 zł
Do pana Mariusza Patrowicza - podziękowaniaZgłoś do moderatora
Witam,

Moją przygodę z giełdą zacząłem 5 lat temu. Kupiłem na debiucie PZU, zarobiłem pierwsze pieniądze. Wydawało mi się wtedy że robienie kasy na giełdzie jest całkiem proste. Potem trafiłem jeszcze z dwa razy mniejsze kwoty (ale jak sobie policzyłem ile godzin bym musiał siedzieć w pracy, by zarobić taką kasę, byłem pod wrażeniem). Wszystko zaczęło się psuć w 2011. Kupiłem akcje GTC i trzymałem je przez 2 lata, licząc że odbiją. To była jakaś masakra. Stres, traciłem ciągle pieniądze, no ale byłem zielony i nie potrafiłem ciąć strat. Kiedy w końcu sprzedałem, mój portfel zmniejszył się o 50%. Byłem na mocnym minusie. Postanowiłem się odkuć. Dokapitalizowałem portfel i "inwestowałem: dalej: w Hawe, KOV/Serinus, PKO i wiecie co? Ciągle traciłem. ;-) To była jakaś masakra. Potem zacząłem spekulować. Czasem byłem na lekkim plusie, czasem ze stratą, chyba bym musiał spekulować przez 10 lat by odrobić pieniądze. Po kolejnej wtopie powiedziałem sobie DOŚĆ. Wycofuję się z giełdy. Mam tego DOŚĆ. Wycofuje się z tej pier%^&& giełdy z mega (jak dla mnie) stratą - 8 miesięcy w pracy musiałbym tą stratę odrabiać.

W tym samym dniu, kiedy postanowiłem się wycofać, zobaczyłem komunikat Fly.pl o tym, że w spółce jest wszystko OK i nie rozumieją dlaczego kura spada. Coś mnie tknęło. Postanowiłem raz jeszcze postawić wszystko na jedną kartę. Zacząłem skupywać z poziomu 0,22 gr do poziomu 10 gr. Wsadziłem we fly.pl całą kasę jaką mogłem wsadzić, wyczyściłem moje konto do zera (no nie wszystkie pieniądze z mojego portfela, ale wszystko to co mi zostało z giełdy plus dokapitalizowałem portfel giełdowy raz jeszcze). A potem sami wiecie co się stało. Po miesiącu trzymania akcji i kilku fajnych kółkach zarobiłem bardzo, bardzo dużo.

Dziś sprzedałem wszystko co miałem. I wyszedłem raz na zawsze. Po 5 latach siedzenia na giełdzie wyszedłem mniej więcej na ZERO. I wiecie co? Jestem cholernie szczęśliwy. Wychodzę z tego kasyna, które kosztowało mnie tyle nerwów, stresów i zdrowia. Dzięki panu, panie Mariuszu i pana spółce. Pewnie ta inwestycja to była ruletka, ale jak widać kiedy inwestowałem w spółki GPW byłem CIĄGLE w plecy. A tutaj szczęście w końcu mi dopisało.

Na giełdzie takie leszcze jak ja prawie zawsze tracą kasę. Ja potrzebowałem 5 lat by to zrozumieć. A dzięki panu Mariuszowi, od strony finansowej ta lekcja okazała się dla mnie bezpłatna.

Niech żyje Mariusz Patrowicz! Niech żyje 100 lat! ;-)



:) :) :)

Notosru
Starszy chorąży
Posty: 1939
Rejestracja: 29 lip 2014 22:05

Postautor: Notosru » 07 lis 2015 15:33

heheh jaki zje/b i wazelina
nie dośc , że robił sobie krzywdę przez 5 lat to jeszcze włazi mariuszowi w zad bez mydła :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
przypuszczam , że gdyby nie był na zero a wyszedł ponad kreskę to byłby zdolny zrobił pałę swojemu dobrodziejowi :lol: :lol:

DON_MARIO_PATROWICZ
Młodszy chorąży
Posty: 522
Rejestracja: 06 sie 2015 08:54

Postautor: DON_MARIO_PATROWICZ » 07 lis 2015 17:45

http://tvn24bis.pl/wideo/goscmi-tvn24-b ... 79035.html


maciej nikiel prezes fly.pl wczoraj w tvn z dziewulskim

szeptucha
Chorąży sztabowy
Posty: 6160
Rejestracja: 27 wrz 2014 21:03
Kontakt:

Postautor: szeptucha » 07 lis 2015 17:52

http://tvn24bis.pl/wideo/goscmi-tvn24-b ... 79035.html


maciej nikiel prezes fly.pl wczoraj w tvn z dziewulskim

A ten Dziewulski to ten komunista co pacyfikował WSPoż????
PZU PZU PZU PZU

Admiral kierunek 2 zł SFK 15 zł

olimpzeusowy
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3750
Rejestracja: 05 lis 2010 05:12

Postautor: olimpzeusowy » 07 lis 2015 19:29

heheh jaki zje/b i wazelina
nie dośc , że robił sobie krzywdę przez 5 lat to jeszcze włazi mariuszowi w zad bez mydła :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
przypuszczam , że gdyby nie był na zero a wyszedł ponad kreskę to byłby zdolny zrobił pałę swojemu dobrodziejowi :lol: :lol:
jak zawsze trzeźwe określenie rzeczywistości
gratki

DON_MARIO_PATROWICZ
Młodszy chorąży
Posty: 522
Rejestracja: 06 sie 2015 08:54

Postautor: DON_MARIO_PATROWICZ » 07 lis 2015 22:43

ciekawe jakie otwarcie w poniedziałek :arrow: :wink: 40 :?: :arrow: :lol:

GrubyLeszczyk
Starszy chorąży
Posty: 1106
Rejestracja: 30 sie 2014 13:52

Postautor: GrubyLeszczyk » 08 lis 2015 21:14

ciekawe jakie otwarcie w poniedziałek :arrow: :wink: 40 :?: :arrow: :lol:

Zobaczymy jak będzie :roll: :lol:

GrubyLeszczyk
Starszy chorąży
Posty: 1106
Rejestracja: 30 sie 2014 13:52

Postautor: GrubyLeszczyk » 09 lis 2015 07:50

Wstajemy i trejdujemy :roll:

DON_MARIO_PATROWICZ
Młodszy chorąży
Posty: 522
Rejestracja: 06 sie 2015 08:54

Postautor: DON_MARIO_PATROWICZ » 09 lis 2015 12:46

kupujemy :lol:

Baryła
Starszy chorąży
Posty: 1996
Rejestracja: 21 lis 2010 10:29

Postautor: Baryła » 09 lis 2015 12:47

ta spółka już chyba nigdy nie zejdzie z tak wysokich obrotów 8) 8)

Laptop`.
Starszy chorąży
Posty: 1912
Rejestracja: 22 paź 2015 09:24

Postautor: Laptop`. » 09 lis 2015 12:48

znowu cena robi sie atrakcyujna na kolko :)

s3kawka_224727
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3083
Rejestracja: 07 maja 2009 19:31
Lokalizacja: Moderator

Postautor: s3kawka_224727 » 09 lis 2015 14:00

Zobaczymy jakie będzie dziś zamknięcie

ech, chłopaki, taki potencjał marnujecie.... ;-)


edycja
no to mamy zamknięcie na malutkim plusie
bałem się, że będzie czerwień, co wróżyłoby kiszonkę przez najbliższe tygodnie.

zielone zamknięcie pozwala przypuszczać że trend będzie wzrostowy, choć przeciągniety w czasie

z drugiej strony z patrowiczem (oficjalnie) na pokładzie wszystko może się zdarzyć
Panika nie jest strategią inwestowania!
________________________ P.Coelho


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 194 gości