11 Bit Studios [11bit] - Ksiega XVII KSIĘGA ZMIAN.

wszystko na temat spółek publicznych
alkoita2
Chorąży sztabowy
Posty: 5645
Rejestracja: 21 paź 2015 17:50

Postautor: alkoita2 » 26 lis 2015 17:39

sciema jakich malo..najpierw zablokowali dostep z POLSKi..do glosowania..a potem pewnie wykasowali....te glosy ktore h\juz byly oddane.....

WAL>>WAL>>WALLcie....sie...
Dużo lepiej jest kupić wspaniałą firmę za przeciętną cenę, niż przeciętną firmę za wspaniałą cenę - Warren Buffett

REKLAMA


fenix14
Młodszy chorąży
Posty: 401
Rejestracja: 07 sty 2009 20:32
Kontakt:

Postautor: fenix14 » 26 lis 2015 17:46

sciema jakich malo..najpierw zablokowali dostep z POLSKi..do glosowania..a potem pewnie wykasowali....te glosy ktore h\juz byly oddane.....

WAL>>WAL>>WALLcie....sie...
ale wieśkowi nie skasowali ...

DarekD
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3985
Rejestracja: 31 sie 2012 19:02

Postautor: DarekD » 26 lis 2015 18:20

Doprawdy ?
W3 miał ogromną przewagę w:
Best Visuals - nie wygrali
Best Publisher - nie wygrali
Best Innovators - nie wygrali
Best Expansion - nie wygrali
Best RPG - nie wygrali
Skasowali skasowali, sporo też zrobiła blokada IP z Polski na koniec.

Haty
Starszy chorąży
Posty: 1062
Rejestracja: 11 sty 2007 02:23

Postautor: Haty » 26 lis 2015 18:32

czas pompowania producentuf gier dobiega konca, kazdy sobie dzisiaj robic gry i jes ich od metra a o zyski coras trudniej czeba sie dzielic ze wszystkimi w hita trafic trudno bo gier powstaje multum ostatni gasi swiatlo hehe

punto2
Chorąży sztabowy
Posty: 4435
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: punto2 » 26 lis 2015 19:00

Już ostatnia promocja pokazywała osłabienie potencjału na PC.Dzisiejsza tylko to potwierdza.Z Pc już drobne.Konsole za 2 miesiące-czyli dalej boczniak niezmiennie.
Myślę że dopiero konkrety z Industriala mogą dać impuls.

alkoita2
Chorąży sztabowy
Posty: 5645
Rejestracja: 21 paź 2015 17:50

Postautor: alkoita2 » 26 lis 2015 20:47

Doprawdy ?
W3 miał ogromną przewagę w:
Best Visuals - nie wygrali
Best Publisher - nie wygrali
Best Innovators - nie wygrali
Best Expansion - nie wygrali
Best RPG - nie wygrali
Skasowali skasowali, sporo też zrobiła blokada IP z Polski na koniec.
tak wiesiek tez mial ogromna pzrewage...we wszytkich konkurencjach....

W siura przywalili i tyle...to ze zablokowali to na bank....bo nie mozna bylo pzrez 2 dni glosowania wchodzic...to ze pokazowali.to tez pewne..bo wiesiek by wygral...w tych konkurencjach....
Dużo lepiej jest kupić wspaniałą firmę za przeciętną cenę, niż przeciętną firmę za wspaniałą cenę - Warren Buffett

pele
Sierżant sztabowy
Posty: 117
Rejestracja: 15 wrz 2015 16:22

Postautor: pele » 26 lis 2015 21:12

Ta blokada na głosy z PL to chyba przeze mnie, w krótkim czasie oddałem kilkanaście głosów z tego samego IP.

Bladdy
Sierżant sztabowy
Posty: 128
Rejestracja: 12 cze 2011 21:37

Postautor: Bladdy » 26 lis 2015 22:00

Btw. miałem dzisiaj sen o zapowiedzi TWOM2.
"Śniło mi się, żem wóz, a to mara broi,
Budzę się, wozu nie ma, tylko dyszel stoi."

real
Chorąży sztabowy
Posty: 4618
Rejestracja: 05 maja 2013 13:26

Postautor: real » 27 lis 2015 09:26

Codziennie niżej - co za słabość kursu...

Laptop`.
Starszy chorąży
Posty: 1912
Rejestracja: 22 paź 2015 09:24

Postautor: Laptop`. » 27 lis 2015 09:27

Codziennie niżej - co za słabość kursu...
poprostu zrobil sie jeden z najwiekszych gniotow na nc i tu nic nie pomoze wasze rankingi itp gniot i juz zero zainteresowania bo cena kosmiczna :lol:

alkoita2
Chorąży sztabowy
Posty: 5645
Rejestracja: 21 paź 2015 17:50

Postautor: alkoita2 » 27 lis 2015 09:30

Codziennie niżej - co za słabość kursu...
tak to jest jest jak sie...troszke ...pozno decyduje..na wejscie...

A pzreciez...obserwowales temat nawet w poniedzialek po debiucie TWOM...jasne bylioze im kapuchy wleci do spolki duzo....ale NAJWIEKSZA WALKA INWESTOROW...ZAWSZE ODBYWA SIE W ICH GLOWACH.... :lol: 8) :lol:
Dużo lepiej jest kupić wspaniałą firmę za przeciętną cenę, niż przeciętną firmę za wspaniałą cenę - Warren Buffett

alkoita2
Chorąży sztabowy
Posty: 5645
Rejestracja: 21 paź 2015 17:50

Postautor: alkoita2 » 27 lis 2015 09:31

Codziennie niżej - co za słabość kursu...
poprostu zrobil sie jeden z najwiekszych gniotow na nc i tu nic nie pomoze wasze rankingi itp gniot i juz zero zainteresowania bo cena kosmiczna :lol:
nie *****...Plockie ***....to jest dopiero KIBEL...kursowy......teraz tez wizerunkowy..i MAM NADZIEJE ZE PRAWNY.... tez bedzie dla plockich walkarzy.....:lol: 8) :lol:
Dużo lepiej jest kupić wspaniałą firmę za przeciętną cenę, niż przeciętną firmę za wspaniałą cenę - Warren Buffett

Laptop`.
Starszy chorąży
Posty: 1912
Rejestracja: 22 paź 2015 09:24

Postautor: Laptop`. » 27 lis 2015 09:32

Codziennie niżej - co za słabość kursu...
poprostu zrobil sie jeden z najwiekszych gniotow na nc i tu nic nie pomoze wasze rankingi itp gniot i juz zero zainteresowania bo cena kosmiczna :lol:
nie *****...Plockie ***....to jest dopiero KIBEL...kursowy......teraz tez wizerunkowy..i MAM NADZIEJE ZE PRAWNY.... tez bedzie dla plockich walkarzy.....:lol: 8) :lol:
ale czego sie buldoczysz jaki kon kazdy widzi od roku :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Laptop`.
Starszy chorąży
Posty: 1912
Rejestracja: 22 paź 2015 09:24

Postautor: Laptop`. » 27 lis 2015 09:34

Alina tu mozna tylko zakladac ile spadnie tu dzien jak codzien :lol: :lol: :lol:

alkoita2
Chorąży sztabowy
Posty: 5645
Rejestracja: 21 paź 2015 17:50

Postautor: alkoita2 » 27 lis 2015 09:37

Codziennie niżej - co za słabość kursu...
poprostu zrobil sie jeden z najwiekszych gniotow na nc i tu nic nie pomoze wasze rankingi itp gniot i juz zero zainteresowania bo cena kosmiczna :lol:
nie *****...Plockie ***....to jest dopiero KIBEL...kursowy......teraz tez wizerunkowy..i MAM NADZIEJE ZE PRAWNY.... tez bedzie dla plockich walkarzy.....:lol: 8) :lol:
ale czego sie buldoczysz jaki kon kazdy widzi od roku :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ja nie narzekam....rynek jest ciezki...a kwit bezpieczny....mi to pasi....po takiej pompce..widocznie pootzrebuje odpoczynku jeszce dluzszego..chociaz fundamentalknie powinien byc duzo wyzej niz taki np VVD...wiec powinno byc grubo powyzej 100 PLN...ale nie jest....co ma ta swoje dobra strone ze ne mam zadnej watpliwosci co do jednego...JEST TANI..i dlatego na pewno go nie bede sprzedawal.....po obecnych cenach .....poczekam na znacznie wyzsze......a w miedzy czasie...kasa z lewarow bedzie czekala na okazje..rynkowe..na roznych spolkach....dla mnie najwazniejsze jest zeby wesli na glowny....w chwili obecnej....czas nie jest dla mnie priorytetem.... :lol: 8) :lol:
Dużo lepiej jest kupić wspaniałą firmę za przeciętną cenę, niż przeciętną firmę za wspaniałą cenę - Warren Buffett


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 150 gości