11 Bit Studios [11bit] - Ksiega XVII KSIĘGA ZMIAN.

wszystko na temat spółek publicznych
Laptop`.
Starszy chorąży
Posty: 1912
Rejestracja: 22 paź 2015 09:24

Postautor: Laptop`. » 27 lis 2015 09:41

Codziennie niżej - co za słabość kursu...
poprostu zrobil sie jeden z najwiekszych gniotow na nc i tu nic nie pomoze wasze rankingi itp gniot i juz zero zainteresowania bo cena kosmiczna :lol:
nie *****...Plockie ***....to jest dopiero KIBEL...kursowy......teraz tez wizerunkowy..i MAM NADZIEJE ZE PRAWNY.... tez bedzie dla plockich walkarzy.....:lol: 8) :lol:
ale czego sie buldoczysz jaki kon kazdy widzi od roku :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ja nie narzekam....rynek jest ciezki...a kwit bezpieczny....mi to pasi....po takiej pompce..widocznie pootzrebuje odpoczynku jeszce dluzszego..chociaz fundamentalknie powinien byc duzo wyzej niz taki np VVD...wiec powinno byc grubo powyzej 100 PLN...ale nie jest....co ma ta swoje dobra strone ze ne mam zadnej watpliwosci co do jednego...JEST TANI..i dlatego na pewno go nie bede sprzedawal.....po obecnych cenach .....poczekam na znacznie wyzsze......a w miedzy czasie...kasa z lewarow bedzie czekala na okazje..rynkowe..na roznych spolkach....dla mnie najwazniejsze jest zeby wesli na glowny....w chwili obecnej....czas nie jest dla mnie priorytetem.... :lol: 8) :lol:
Alina masz tanio reszta baralo drogo i juz jest pod kreska i wyja jecza az *** nie wytrzymaja i beda skakac he

REKLAMA


Ziolo
Porucznik
Posty: 28360
Rejestracja: 09 lis 2010 12:26
Lokalizacja: Abudabia

Postautor: Ziolo » 27 lis 2015 09:48

ale ch..jnia, znowu qtas od 50 akcji po prawej
ze jemu sie ku..rwa jeszcze chce
One Ziolo to rule them all.

Laptop`.
Starszy chorąży
Posty: 1912
Rejestracja: 22 paź 2015 09:24

Postautor: Laptop`. » 27 lis 2015 09:49

powinni zmienic nazwe na Gniociarenko :lol: :lol: :lol:

alkoita2
Chorąży sztabowy
Posty: 5645
Rejestracja: 21 paź 2015 17:50

Postautor: alkoita2 » 27 lis 2015 09:51

Codziennie niżej - co za słabość kursu...
poprostu zrobil sie jeden z najwiekszych gniotow na nc i tu nic nie pomoze wasze rankingi itp gniot i juz zero zainteresowania bo cena kosmiczna :lol:
nie *****...Plockie ***....to jest dopiero KIBEL...kursowy......teraz tez wizerunkowy..i MAM NADZIEJE ZE PRAWNY.... tez bedzie dla plockich walkarzy.....:lol: 8) :lol:
ale czego sie buldoczysz jaki kon kazdy widzi od roku :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ja nie narzekam....rynek jest ciezki...a kwit bezpieczny....mi to pasi....po takiej pompce..widocznie pootzrebuje odpoczynku jeszce dluzszego..chociaz fundamentalknie powinien byc duzo wyzej niz taki np VVD...wiec powinno byc grubo powyzej 100 PLN...ale nie jest....co ma ta swoje dobra strone ze ne mam zadnej watpliwosci co do jednego...JEST TANI..i dlatego na pewno go nie bede sprzedawal.....po obecnych cenach .....poczekam na znacznie wyzsze......a w miedzy czasie...kasa z lewarow bedzie czekala na okazje..rynkowe..na roznych spolkach....dla mnie najwazniejsze jest zeby wesli na glowny....w chwili obecnej....czas nie jest dla mnie priorytetem.... :lol: 8) :lol:
Alina masz tanio reszta baralo drogo i juz jest pod kreska i wyja jecza az *** nie wytrzymaja i beda skakac he
ZGADZA..sie...i dlatego nie sprzedaje..wielu ludzi tez mialo tanio..i spzredalo..a teraz ma zagwostke....bo papaier kusi...Fundamentami i planami nawet na 2016...ale iwdza ze ...tu ryek daje w kosc...w ten sposob ze od roku...rzadko widac POPOPYT..za to ciagle widac...PODAZ.....to bardzo inwestorow niepokoic moze...tylko...pytanie SKAD BIERZE SIE TA PODAZ?/..skoro tyl;e papaieru sie pzrewalilo....i dlaczego papaier sie ne zalamal...przy tak mikrym popycie..jakby sie wydawalo...ale gdzie na konsolidacji juz ponad 2 mln papaierow pzrezlo...

Jak mowie rynek to czesto ILUZJA....plock ma swoja ILUZJe..a 11 bit sSWOJA...probke tej 11 bitowej iluzji....juz pokazal kurs tuz przed TWOM....pzred zdebiutem zachowuywala sie zupelnie inaczej niz inne growe spolki... :lol: 8) :lol:


NIe mam watpliwosci w rozwoj firmy..i jego wieksza wycene...pytanie jest nie czy....ale kiedy to bedzie uwzglednione w ....kursie....ale jak mowie dla mnie....czas nie odgrywa wiekszego znczenia....dla mnie WARTOSC..spolki i jej rozwoj jest najwazniejszy.....a nie cena obecna rynkowa....


Laptop...ja zawsze pisze opinie ze swojej i tylko swojej perspektywy.....spojrzenia na dany temat...

wiem jak dizal gioelda..nigdy nie ma sie dosc zarobku...ci co spzredali...szukali inhychy okazji...bo ciagle im malo zyskow szybkoterminowych....potem placa podatki od zysku..moga gdzies uwalic..itp..i szuka sie znowu...inwestycji....i spoglada sie na 11 bit..ale ....che sie wejsc ale sie boi czlowiek....i zawsze sa rozterki...

Dlatego ja zyskom pozwalam rosnac..jelsi w moim pzreczuciu..sa perspektywy..to...wlasnie w takie spolki sie inwestuje...wiec po co je sprzedawac.....Jelsi natomisat cos mi sie bardzo zaczyna niepodobac...to potrafie tez szybko reagowac....jak to bylo na VVD...i ne mailem z tym problemu ..szukalem czegos innego i ..wszedlem po vvd..w 11 bit....
Dużo lepiej jest kupić wspaniałą firmę za przeciętną cenę, niż przeciętną firmę za wspaniałą cenę - Warren Buffett

shimatsu
Chorąży sztabowy
Posty: 6102
Rejestracja: 15 kwie 2010 11:41

Postautor: shimatsu » 27 lis 2015 09:58

:arrow: 54,67 :lol:

Black_Horse
Podporucznik
Posty: 10366
Rejestracja: 04 lut 2015 22:03

Postautor: Black_Horse » 27 lis 2015 10:04

Dlaczego spada bo ktoś kostki od "planszufki" zapierpaier

real
Chorąży sztabowy
Posty: 4618
Rejestracja: 05 maja 2013 13:26

Postautor: real » 27 lis 2015 10:08

W 2015 roku wszystki pozostale spolki produkujace gry zanotowaly dynamiczne wzrosty - jesli chodzi o kurs 11bit na tym tle wypada bardzo bardzo słabo.

Najgorsze jest to, ze trudno znaleźć odpowiedz dlaczego obecnie jest zerowy popyt na akcje 11bit...

longinus13
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9419
Rejestracja: 26 lis 2006 19:06

Postautor: longinus13 » 27 lis 2015 10:09

Osuwanie pod własnym ciężarem jest destrukcyjne.
Dzisiaj pod wpływem wywodów Al'a jeszcze trzymają.
Za kilka dni jak zobacza co powoduje powolna obsuwa - jak po tygodniu/dwóch zobaczą sumaryczne -8/-10 na liczniku to beda wkurzeni, że nie wywalili na czas. I wyrzucą w dołku.

GPW pełna jest takich, co trzymali dla fundamentów, patrzyli sie na kurs i wyrzucali z potężną stratą w dołku. Wystarczy popatrzeć na tych z Tauronu.

longinus13
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9419
Rejestracja: 26 lis 2006 19:06

Postautor: longinus13 » 27 lis 2015 10:12

W 2015 roku wszystki pozostale spolki produkujace gry zanotowaly dynamiczne wzrosty - jesli chodzi o kurs 11bit na tym tle wypada bardzo bardzo słabo.

Najgorsze jest to, ze trudno znaleźć odpowiedz dlaczego obecnie jest zerowy popyt na akcje 11bit...
Dlatego, że jestesmy w bessie. Nawet taki rodzynek jak 11 BIT nic nie zrobi kiedy wokoło krew sie leje.
Prawdziwy kapitał czeka na saaaamym dole na najbardziej płynne spółki. Potem może ruszą nastepne ale to dopiero jak zobaczymy krew.

Black_Horse
Podporucznik
Posty: 10366
Rejestracja: 04 lut 2015 22:03

Postautor: Black_Horse » 27 lis 2015 10:17

W 2015 roku wszystki pozostale spolki produkujace gry zanotowaly dynamiczne wzrosty - jesli chodzi o kurs 11bit na tym tle wypada bardzo bardzo słabo.

Najgorsze jest to, ze trudno znaleźć odpowiedz dlaczego obecnie jest zerowy popyt na akcje 11bit...
już wam dawno pisałem był wystrzał sukces mega zysk a potem z kwartału na kwartał zyski coraz nizej teraz przecena na PC nie pomaga to z czego ma być przełom no przełom no wzrost śpiewał bob Marley

real
Chorąży sztabowy
Posty: 4618
Rejestracja: 05 maja 2013 13:26

Postautor: real » 27 lis 2015 10:18

Decyzje każdy musi podejmować samodzielnie - teraz króluje pesymizm część tu piszących z nieukrywana przyjemnością "jedzie" po 11bit po całości (taki maly odwet na Kol. Alinie).

Oczywiście, ze przy takich nastrojach kurs moze dalej spadac i trzeba byc na to mentalnie przygotowanym.

pele
Sierżant sztabowy
Posty: 117
Rejestracja: 15 wrz 2015 16:22

Postautor: pele » 27 lis 2015 10:23

O widać, że naganiacze na spadki znowu powyłazili z nor aby taniej odkupić.

longinus13
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9419
Rejestracja: 26 lis 2006 19:06

Postautor: longinus13 » 27 lis 2015 10:26

O widać, że naganiacze na spadki znowu powyłazili z nor aby taniej odkupić.
pele, tak sobie myśl.
Niestety popyt pojawi sie dopiero na określonych poziomach technicznych. Na razie powolna obsuwa całego rynku...

real
Chorąży sztabowy
Posty: 4618
Rejestracja: 05 maja 2013 13:26

Postautor: real » 27 lis 2015 10:28

Pewnie macie racje, ze obecnie najlepiej czekać z gotówka na okazje inwestycyjne - powodzenia w zakupach na dolku :wink:

Z mojej perspektywy (inwestycji na kilka kwartałów) ważniejszy jest rozwój spółki niz polowanie na minima.

Laptop`.
Starszy chorąży
Posty: 1912
Rejestracja: 22 paź 2015 09:24

Postautor: Laptop`. » 27 lis 2015 10:29

jak myslicie wydadza werse mobilna bierek na tablety :roll: :oops: :lol:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 238 gości