CD PROJEKT [CDR] księga XXXII sukces W3, czekamy na CP2077

wszystko na temat spółek publicznych
Huckleberry
Młodszy chorąży
Posty: 469
Rejestracja: 22 sty 2015 19:53

Postautor: Huckleberry » 15 lip 2016 13:35

Ta w lewo to wszyscy umieją czytać wykresy. Napiszcie lepiej cenę na wakacje 2017 i 2018. Pogadamy wtedy, ale piszcie dziś.
Trolejbus napisał:
Spokojnie dziewczyny, nie ciągnijcie się za warkocze. Jest okazja do zarobku, wszak giełda to miejsce, gdzie kasa przepływa od nerwowych do cierpliwych.

REKLAMA


Piotr1991
Sierżant sztabowy
Posty: 170
Rejestracja: 28 cze 2016 12:54

Postautor: Piotr1991 » 15 lip 2016 13:44

Właśnie dlatego piszę, że to pierwszy docelowy target i rzeczywiście jest to jedynie target psychologiczny :)
Technicznie to chyba 32-32,5, ale jak dla mnie to niech leci lekko na zamknięcie luki sprzed lat..... :D :lol:
Rzeczywiście po tym co dzisiaj dzieje się z CD Projekt (ale nie tylko Ci Games również leci w górę) to 32.00 zł w zasięgu :)

alkoita2
Chorąży sztabowy
Posty: 5645
Rejestracja: 21 paź 2015 17:50

Postautor: alkoita2 » 15 lip 2016 13:51

Właśnie dlatego piszę, że to pierwszy docelowy target i rzeczywiście jest to jedynie target psychologiczny :)
Technicznie to chyba 32-32,5, ale jak dla mnie to niech leci lekko na zamknięcie luki sprzed lat..... :D :lol:
Rzeczywiście po tym co dzisiaj dzieje się z CD Projekt (ale nie tylko Ci Games również leci w górę) to 32.00 zł w zasięgu :)
Please....nie porownuj CDR...do CIG....to zupelnie inna kwestia...jelsi chodzi o MOTYWY....i FUNDAMENTALNOSC..wzrostow.....

tam jest cos takiego jak na CDR...bylo w 2011..roku....podbita pod nadzieje..a cos mi sie zdaje ze wyjzie jak z LOTF....S2..EF...i AR....na wykresie po debiutach.... :lol: 8)

CIG..sie nie rozwija..a wrecz mozna powiedziec ze sie zwijal....jelsi S3 bedzie lipą...to juz na dobre sie zwinie....CDR...i np..11bit..to zupelnie inne bajki...i zupelnie inne pzreslanki PRO.wzrostowe....niez obecnie jest na cigu..od roku....
Dużo lepiej jest kupić wspaniałą firmę za przeciętną cenę, niż przeciętną firmę za wspaniałą cenę - Warren Buffett

Piotr1991
Sierżant sztabowy
Posty: 170
Rejestracja: 28 cze 2016 12:54

Postautor: Piotr1991 » 15 lip 2016 13:59

Broń boże nie porównuje CD Projekt z Ci Games. Zwracam uwagę jedynie na dzisiejszy wzrost i to, że jest on spowodowany wzrostem kursu całej branzy a nie pojedynczej spółki :D

oszo
Chorąży sztabowy
Posty: 4456
Rejestracja: 25 mar 2006 18:07
Lokalizacja: Z tąd

Postautor: oszo » 15 lip 2016 14:05

Broń boże nie porównuje CD Projekt z Ci Games. Zwracam uwagę jedynie na dzisiejszy wzrost i to, że jest on spowodowany wzrostem kursu całej branzy a nie pojedynczej spółki :D
...jakby jeden gral na branży...porobił wybicia i czeka... 8)

Martins_57614
Podporucznik
Posty: 18987
Rejestracja: 14 gru 2005 16:19
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Martins_57614 » 15 lip 2016 14:44

Jakaś mini wakacyjna Hossa ;)
SUKCES JEST WYNIKIEM WŁAŚCIWEJ DECYZJI

baska
Starszy chorąży
Posty: 1304
Rejestracja: 22 wrz 2006 01:01
Lokalizacja: Łodź
Kontakt:

CDProjekt

Postautor: baska » 15 lip 2016 15:26

pozdr.
A mi tam mało :-).
Czekam szósty rok na Wielkie_Coś, poczekam jeszcze ze dwa :-D. Wręcz zły jestem na siebie, że nie miałem odwagi trzymać tylko CDR - jak to było jeszcze w jedenastym - przez te ostatnie pięć lat ...
A ja od osmiu lat lub trochę więcej 90 % portfela ....... czasem wyjście na chwile, ale nie zaluje :roll: bez stresu na luzie :arrow: i % w gore

Pozdrawiam a szczegolnie Tych co wytrwali tyle lub więcej lat

Drobny gracz
Chorąży
Posty: 785
Rejestracja: 02 lis 2010 14:52

Postautor: Drobny gracz » 15 lip 2016 15:58

ależ branie, aż miło patrzeć...., Panowie róbcie w przyszłym tygodniu korektę i wskakuje :D

oszo
Chorąży sztabowy
Posty: 4456
Rejestracja: 25 mar 2006 18:07
Lokalizacja: Z tąd

Postautor: oszo » 15 lip 2016 16:10

ależ branie, aż miło patrzeć...., Panowie róbcie w przyszłym tygodniu korektę i wskakuje :D
...robcie dzis fitcha...w przyszlym tygodniu korekte...i ja tez wskakuje :lol:

RoccoMan
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3496
Rejestracja: 09 maja 2014 18:24
Lokalizacja: Kaszuby

Postautor: RoccoMan » 15 lip 2016 17:33

ulala zamkniecie na maksach ....
w przyszlym tygodniu :arrow: :arrow: 33
====U know I keep it real====

jarek111
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7510
Rejestracja: 21 sty 2006 21:21

Postautor: jarek111 » 15 lip 2016 17:40

ulala zamkniecie na maksach ....
w przyszlym tygodniu :arrow: :arrow: 33

na obecna chwile wyglada na to ze masz racje 8)


czy jednak warto na obecna chwile pozbywac sie calosci pakietu cdr ( jak czynia co niektorzy) liczac na korekte i odkupienie biorac pod uwage jaka to spolka i to co obecnie dzieje sie na rynkach to juz kazdy sam musi sobie odpowiedziec .pozostawac na dzis bez papiera (przynajmniej czesciowo) to juz troche strach
. 8) a propo opinia Jacka Rzeźniczka :

Kusząca perspektywa na wykresie CD Projekt

Przeglądając walory najsilniej rosnące warto także rzucić okiem na CD Projekt jako na książkowy przykład waloru pozostającego w długoterminowym trendzie wzrostowym. Układ z jakim mamy do czynienia na wykresie dziennym od kilku sesji, czyli od przełamanie w górę istotnego oporu na poziomie maksimum sprzed wielu miesięcy, jest bardzo podobny do tego, co widzieliśmy pod koniec pierwszego kwartału ubiegłego roku. Wtedy od przełamania oporu do wyznaczenia kolejnego maksimum rynek potrzebował ok. 5 miesięcy. Gdyby obecnie próbować tworzyć analogię do tamtej sytuacji, należałoby mierzyć w poziom ok. 40 zł pod koniec roku.

http://stooq.com/mol/?id=5177

tak wiec : coraz wiecej spekulantow zaczyna stawac z boku liczac na korekte i odkupienie a jak bedzie w najblizszym tygodniu to zobaczymy : spadnie a jesli tak to do ilu (pasazerow stojacych na peronie coraz wiecej i oby dla wszystkich biletow starczylo po konkurencyjnych cenach) a moze nie spadnie i pociag poleci jeszcze dalej .tak czy siak tydzien zapowiada sie ciekawie

8) :wink: pozdrawiam wszystkich i zycze milego weekendu ( ja niestety jeszcze jutro musze leciec do pracy)


.
dla tych co nie pamietaja to przypominam ze wystepowalem kiedys na forum pod pseudonimem :" twardy" ktory niestety zmienilem zmuszony awaria i utrata danych do logownia sie pod starym nickiem .

jarek111
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7510
Rejestracja: 21 sty 2006 21:21

Postautor: jarek111 » 15 lip 2016 21:51

i taka ciekawostka bo nie wiem czy wklejaliscie :

Nagrody Develop Awards przyznane - CD Projekt RED z czterema wyróżnieniami

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=99259

.
dla tych co nie pamietaja to przypominam ze wystepowalem kiedys na forum pod pseudonimem :" twardy" ktory niestety zmienilem zmuszony awaria i utrata danych do logownia sie pod starym nickiem .

jarek111
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7510
Rejestracja: 21 sty 2006 21:21

Postautor: jarek111 » 15 lip 2016 23:10

ależ branie, aż miło patrzeć...., Panowie róbcie w przyszłym tygodniu korektę i wskakuje :D
...robcie dzis fitcha...w przyszlym tygodniu korekte...i ja tez wskakuje :lol:

no i mamy :

http://tvn24bis.pl/pieniadze,79/fitch-u ... 61340.html

a wielu stawialo ze dadza w dol . tak czy inaczej ciekawie dzis dzieje sie w turcji wiec zobaczymy jak to sie tam rozwinie przez weekend ale ja ogolnie bardziej popieram turecka armie w tym sporze ( jak zwa tak zwa )co nie znaczy ze obala obecnego prezydenta . pozdr


.
dla tych co nie pamietaja to przypominam ze wystepowalem kiedys na forum pod pseudonimem :" twardy" ktory niestety zmienilem zmuszony awaria i utrata danych do logownia sie pod starym nickiem .

glowacki4
Starszy chorąży
Posty: 1804
Rejestracja: 05 cze 2015 20:36

Postautor: glowacki4 » 16 lip 2016 14:08

Bez obrazy, ale nikt tu dla was specjalnie nie będzie robił korekty, jeśli ktoś nie umie spokojnie "usiedzieć na D***". Oczywiście może ona mieć miejsce, ale to czyste spekulowanie.
Na podstawie wskaźników konkurencji, spółka jest ciągle taniutka, także podtrzymuje, że w 2017/18 oczekuję 60 zł za akcję, szczególnie jeśli Gwint narobi takiego hałasu jak oczekuję. Ewentualny boczniak na 40 zł też nie będzie rozczarowaniem.
Pozdrawiam grubego grubasa, jeśli żyje jeszcze.

Drobny gracz
Chorąży
Posty: 785
Rejestracja: 02 lis 2010 14:52

Postautor: Drobny gracz » 16 lip 2016 15:21

Bez obrazy, ale nikt tu dla was specjalnie nie będzie robił korekty, jeśli ktoś nie umie spokojnie "usiedzieć na D***". Oczywiście może ona mieć miejsce, ale to czyste spekulowanie.
Na podstawie wskaźników konkurencji, spółka jest ciągle taniutka, także podtrzymuje, że w 2017/18 oczekuję 60 zł za akcję, szczególnie jeśli Gwint narobi takiego hałasu jak oczekuję. Ewentualny boczniak na 40 zł też nie będzie rozczarowaniem.
Pozdrawiam grubego grubasa, jeśli żyje jeszcze.
Spokojnie, bez nerwów... :lol: , nikt tu nie chce spekulować, tym bardziej ze jestem tu juz od 5 lat, ale gielda to tez zarabianie, jezeli uda sie dobrac za te same pieniazki pare wiecej akcji to sie dobierze, a jak nie to trudno, odkupie drozej :).
Pozdrawiam wiernych Inwestorów :D .


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: incoqnito i 222 gości