PZU [PZU] księga IV

wszystko na temat spółek publicznych
miki331
Podporucznik
Posty: 19837
Rejestracja: 02 maja 2006 13:08
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: miki331 » 23 mar 2017 20:33

Czy może mi ktoś podać
adres do moderatora lub administratora bo dodano mi jeszcze jedno ostrzeżenie !? / nie wiem za co./
Dzisiaj to zauważyłem :shock:[/quote]
Miałem ten sam przypadek, pusciłem maila z zapytaniem , a w odpowiedzi dowiedziałem sie że nie mogą zidentyfikowac mojego nicka (sic!) , potem że mój nick nie istnieje i nie ma podstaw do rozwiązania sprawy.
W rewanżu postanowiłem nie odnawiać e-prenumeraty P.
Ponadto aktywnie i szczerze odradzam wszystkim kogo znam. Takli mały rewanż !!

REKLAMA


rjg66
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3970
Rejestracja: 02 cze 2007 13:07
Lokalizacja: Jarosławowo Kaczyńskie

Postautor: rjg66 » 23 mar 2017 22:32

Metody sowieckie, jak w najlepszym okresie Związku Radzieckiego.

http://wyborcza.pl/7,155287,21536053,mo ... BoxBizLink
Setna Rocznica Objawień Maryjnych w Fatimie.

Jot23
Kapitan
Posty: 55914
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Postautor: Jot23 » 24 mar 2017 09:26

Marcin Chludziński, pełniący obowiązki prezesa Grupy PZU zamierza przyspieszyć działania związane z realizacją Strategii do 2020 r.

Deklaruje też, że ubezpieczyciel nadal będzie dzielił się zyskiem z akcjonariuszami.

CIEKAWE KIEDY JEGO NASTEPCA (I NA JAK DLUGO?) TEZ BEDZIE GLOSIL PODOBNE WIESCI ? :twisted: :lol:
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

rjg66
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3970
Rejestracja: 02 cze 2007 13:07
Lokalizacja: Jarosławowo Kaczyńskie

Postautor: rjg66 » 24 mar 2017 09:58

Marcin Chludziński, pełniący obowiązki prezesa Grupy PZU zamierza przyspieszyć działania związane z realizacją Strategii do 2020 r.

Deklaruje też, że ubezpieczyciel nadal będzie dzielił się zyskiem z akcjonariuszami.

CIEKAWE KIEDY JEGO NASTEPCA (I NA JAK DLUGO?) TEZ BEDZIE GLOSIL PODOBNE WIESCI ? :twisted: :lol:
Misiewicz jaki jest, taki jest, ale na sknerusa nie wyglada. Bedzie dywidenda.
Setna Rocznica Objawień Maryjnych w Fatimie.

Marek__B
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2544
Rejestracja: 18 maja 2016 14:00

Postautor: Marek__B » 24 mar 2017 11:23

Walą *** bez litości, studnia bez dna,
ja tu widzę czydzieści w perspektywie czech miesięcy. :roll:

dobryanalizator
Młodszy chorąży
Posty: 694
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: dobryanalizator » 24 mar 2017 12:00

Walą *** bez litości, studnia bez dna,
ja tu widzę czydzieści w perspektywie czech miesięcy. :roll:
Poziom wypowiedzi na tym forum niestety spada na łeb na szyję , żadnej merytoryki a błędów tyle że włos się na głowie jeży .

Marek__B
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2544
Rejestracja: 18 maja 2016 14:00

Postautor: Marek__B » 24 mar 2017 13:21

Walą *** bez litości, studnia bez dna,
ja tu widzę czydzieści w perspektywie czech miesięcy. :roll:
Poziom wypowiedzi na tym forum niestety spada na łeb na szyję , żadnej merytoryki a błędów tyle że włos się na głowie jeży .
Zgadzam siem, też to zauwarzyłem. :roll:

Jot23
Kapitan
Posty: 55914
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Postautor: Jot23 » 12 kwie 2017 12:31

Środowe Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie PZU podjęło decyzję w sprawie emisji obligacji podporządkowanych na rynku krajowym lub międzynarodowym o łącznej wartości do 3 mld zł.

PZU podało wcześniej, że podpisało z bankami Pekao, BZ WBK, ING BSK, mBankiem oraz PKO BP umowę celem przeprowadzenia przez te banki badania rynku i popytu na obligacje w zakresie emisji na rynku krajowym.

Tomasz Kulik, członek zarządu PZU, informował w połowie marca, że emisja ta ma na celu złagodzenie spadku wskaźnika wypłacalności PZU po transakcji zakupu Pekao SA i może nastąpić na przełomie II i III kwartału, kiedy jest planowane jest zamknięcie transakcji przejęcia banku.
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

frantotti
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3144
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: z domu;)

Postautor: frantotti » 12 kwie 2017 20:11

Jerzy Paluchniak odwołany ze składu RN PZU


https://stooq.pl/n/?f=1172635

Jot23
Kapitan
Posty: 55914
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Postautor: Jot23 » 12 kwie 2017 20:16

CZYLI W SUMIE DWOCH ODESZLO

JESLI TO W JAKIS SPOSOB POWIAZANI Z MISIEWICZEM (LUDZIE ANTKA M.) TO MOZE OZNACZAC ZE POZYCJA TEGO OSTATNIEGO CALKIEM SLABNIE

JESLI TO LUDKI ZZ TO "DOZYNANIE WATAHY"

NO CHYBA ZE SA MERYTORYCZNE LUB FAKTYCZNIE OSOBISTE POWODY :twisted: :lol:
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

Jot23
Kapitan
Posty: 55914
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Postautor: Jot23 » 13 kwie 2017 07:57

Rada Nadzorcza Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń powołała w czwartek Pawła Surówkę w skład zarządu PZU SA i powierzyła mu pełnienie funkcji prezesa spółki -
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

Kalarepa_Hefofefa
Starszy chorąży
Posty: 1828
Rejestracja: 04 paź 2013 21:33

Postautor: Kalarepa_Hefofefa » 13 kwie 2017 10:19

Na PZU potrójny szczyt ?

Jot23
Kapitan
Posty: 55914
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Postautor: Jot23 » 13 kwie 2017 10:23

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie (NWZ) PZU obradowało w środę 12 godzin. Swoje posiedzenie rozpoczęło o godz. 11., potem w jego trakcie ogłaszało serię przerw, by późnym wieczorem odwołać z rady nadzorczej spółki Pawła Kaczmarka oraz powołać do niej dwóch członków: Roberta Śnitko oraz Katarzynę Lewandowską.

Wszystkie trzy zmiany personalne zgłosił przedstawiciel Skarbu Państwa. Jak dodał, kandydatury do rady nadzorczej uzyskały pozytywną opinię Rady do spraw spółek z udziałem Skarbu Państwa i państwowych osób prawnych.

Jak przekazał przedstawiciel Skarbu Państwa, Robert Śnitko jest doktorem nauk ekonomicznych, wykładowcą naukowym. To absolwent m.in. London School of Economics and Political Science. Zdobył doświadczenie w organizacjach pozarządowych w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.

Katarzyna Lewandowska, ekonomistka, obecnie pracownik Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w nadzorze właścicielskim, które zdobyła głównie w Ministerstwie Skarbu Państwa.

NWZ PZU w swoim środowym porządku obrad miało punkt dotyczący zmian w RN PZU. Po dokonaniu zmian personalnych w radzie nadzorczej, ale obradując wciąż w punkcie dotyczącym zmian w składzie rady nadzorczej spółki, przedstawiciel Skarbu Państwa zgłosił wniosek o przerwę w obradach do godziny 14. w czwartek. Wniosek uzyskał akceptację.

W trakcie obrad NWZ PZU, zarząd spółki w komunikatach poinformował, że minister rozwoju i finansów odwołał Jerzego Paluchniaka z rady nadzorczej PZU, powołał do rady Anetę Fałek, a Łukasz Świerżewski złożył rezygnację z funkcji członka rady nadzorczej PZU.

Po środowych zmianach, w skład RN PZU wchodzą: przewodniczący Paweł Górecki, sekretarz Alojzy Nowak, a także Bogusław Banaszak, Marcin Chludziński – oddelegowany do czasowego wykonywania funkcji prezesa PZU, Agata Górnicka, Maciej Zaborowski oraz powołani w środę: Aneta Fałek, Robert Śnitko oraz Katarzyna Lewandowska.

Oprócz zmian personalnych w RN PZU, w trakcie obrad Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie PZU podjęło decyzję w sprawie emisji obligacji podporządkowanych na rynku krajowym lub międzynarodowym o łącznej wartości do 3 mld zł.
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

frantotti
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3144
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: z domu;)

Postautor: frantotti » 14 kwie 2017 11:45


frantotti
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3144
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: z domu;)

Postautor: frantotti » 19 kwie 2017 18:20

PZU nie będzie zmieniał polityki dywidendowej

http://www.bankier.pl/wiadomosc/PZU-nie ... 11312.html


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 204 gości