ELEKTRIM [ELE] księga LXIX

wszystko na temat spółek publicznych
golgol61
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2349
Rejestracja: 02 cze 2006 22:31

Postautor: golgol61 » 27 mar 2017 15:35

ktos dobrze napisał tylko solidarnosc może pomuc moze ojciec rydzyk sie właczy

REKLAMA


zielone pomidory
Starszy chorąży
Posty: 1526
Rejestracja: 14 mar 2006 21:50

Postautor: zielone pomidory » 28 mar 2017 19:27


Jot23
Kapitan
Posty: 55914
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Postautor: Jot23 » 29 mar 2017 18:24

PGE podpisała umowę sprzedaży 100 proc. akcji Exatela na rzecz Skarbu Państwa Rzeczpospolitej Polskiej. Cena sprzedaży wynosi 368,5 mln zł - podała PGE w komunikacie.

Exatel jest operatorem telekomunikacyjnym, dostarczającym rozwiązania dla biznesu i administracji publicznej
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

Jot23
Kapitan
Posty: 55914
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Postautor: Jot23 » 30 mar 2017 10:54

WATEK PODUMIERA ??

+

TAKA CIEKAWOSTKA :

NA STRONIE ELEKTRIMU JEST PARE LINKOW, W TYM NA ZEPAK

NO TO ZAJRZALEM

I ZNALAZLEM COS CO NIE DO KONCA MI GRA

A MOZE TROCHE GRA, BO TO TAKA GRA ?

:twisted: :lol:
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

Jot23
Kapitan
Posty: 55914
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Postautor: Jot23 » 30 mar 2017 11:09

1/ 08.02.2017

Do Akcjonariuszy spółki PAK KWB KONIN S.A.

Szanowni Państwo,


Uprzejmie informujemy o przystąpieniu przez spółkę ZE PAK S.A. z siedzibą w Koninie do odkupu akcji pracowniczych PAK KWB KONIN S.A. Odkup będzie realizowany za pośrednictwem Trigon Domu Maklerskiego S.A. z siedzibą w Krakowie (dalej „Trigon”)

W związku z tym pragniemy Państwu przekazać poniższe informacje:

Korzystając z możliwości przewidzianych przepisami prawa, w oparciu o zlecenie złożone przez ZE PAK S.A. z siedzibą w Koninie, zamierzamy odkupić akcje spółki PAK KWB KONIN S.A. od zainteresowanych zbyciem akcjonariuszy o ile akcje są wolne od jakichkolwiek wad, praw i obciążeń na rzecz osób trzecich;

ZE PAK S.A. oferuje Państwu cenę w wysokości 5,20 zł (słownie: pięć złotych 20/100) za jedną akcję spełniającą warunki wskazane powyżej;

Odkup akcji będzie prowadzony w terminie od 13 lutego 2017 r. do 14 lutego 2017 r. w godzinach 9:00 – 15:00 w siedzibie spółki: Sala Konferencyjna OZR (dawna stołówka) w Kleczewie przy ul. 600-lecia 9.
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

Jot23
Kapitan
Posty: 55914
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Postautor: Jot23 » 30 mar 2017 11:13

A JAKO ZE PODANA BYLA DATA AKTUALIZACJI : 2017-03-16

TO SPRAWDZILEM JESZCZE DRUGI LINK

Uprzejmie informujemy o przystąpieniu przez spółkę ZE PAK S.A. z siedzibą w Koninie do odkupu akcji pracowniczych PAK KWB ADAMÓW S.A. Odkup będzie realizowany za pośrednictwem Trigon Domu Maklerskiego S.A. z siedzibą w Krakowie (dalej „Trigon”)

W związku z tym pragniemy Państwu przekazać poniższe informacje:

Korzystając z możliwości przewidzianych przepisami prawa, w oparciu o zlecenie złożone przez ZE PAK S.A. z siedzibą w Koninie, zamierzamy odkupić akcje spółki PAK KWB ADAMÓW S.A. od zainteresowanych zbyciem akcjonariuszy o ile akcje są wolne od jakichkolwiek wad, praw i obciążeń na rzecz osób trzecich;

ZE PAK S.A. oferuje Państwu cenę w wysokości 6,60 zł (słownie: sześć złotych 60/100) za jedną akcję spełniającą warunki wskazane powyżej;

W przypadku zainteresowania z Państwa strony powyższą ofertą zapraszamy Państwa do złożenia zlecenia sprzedaży akcji w terminie 13- 14 lutego 2017 r. w godz. 9:00-15:00 w siedzibie spółki PAK KWB KONIN S.A.: Sala Konferencyjna OZR(dawna stołówka) w Kleczewnie przy ul. 600- lecia 9.

JAK MOZE KTOS ZAUWAZY

CENE ZMIENILI

ALE DATY NIE, A PEWNIE TO BYLO UMIESZCZONE POZNIEJ

+

ZOBACZYMY ILE CZASU IM ZAJMIE NA REAKCJE



:twisted: :lol:
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

Jot23
Kapitan
Posty: 55914
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Postautor: Jot23 » 30 mar 2017 11:27

A TAKA KOLEJNA CIEKAWOSTKA (??)

NIE WIEM CZY WALNEGO GDZIES NIE PRZENIOSA

189 ZAREJESTROWANYCH NA WALNE

NAWET JAK CZESC DA PELNOMOCNICTWA

CZYLI TEZ I POWYZEJ 149 MAXA !

PS POZDRAWIAM DANA


:twisted: :lol:
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

Jot23
Kapitan
Posty: 55914
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Postautor: Jot23 » 30 mar 2017 13:20

NIEKTORZY MAJA WATPY CO DO ILOSCI ZAREJESTROWANYCH ?

PS DO D - CZY ADRES Z % JEST AKTYWNY? :twisted: :lol:
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

Jot23
Kapitan
Posty: 55914
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Postautor: Jot23 » 30 mar 2017 14:54

PONAD 50 Z ILOSCIA 10 K LUB WIECEJ

ALE KOGOS BRAKUJE !
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

have_a_nice_trip
Chorąży
Posty: 962
Rejestracja: 03 lis 2010 16:32

Postautor: have_a_nice_trip » 30 mar 2017 15:10

PONAD 50 Z ILOSCIA 10 K LUB WIECEJ

ALE KOGOS BRAKUJE !
No brakuje. Coś czuję że projekt uchwały co do emisji akcji zostanie zaskarzony. Spółka ponumerowała sobie akcjonariuszy wg własnego uznania i planuje dla nich emisję? Co to za kryterium obecność albo nieobecność na NWA? Więc albo cena akcji będzie zaporowa i nie będzie chętnych na objęcie akcji, albo wszystko skończy się jednym wielkim skandalem.

Jot23
Kapitan
Posty: 55914
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Postautor: Jot23 » 30 mar 2017 16:56

CO TO ZNACZY- ZAPOROWA ???

ps mam swoje podejrzenia

:twisted: :lol: :lol: :lol:
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

HujWDupeSolowi
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 284
Rejestracja: 29 sie 2006 12:29

Postautor: HujWDupeSolowi » 30 mar 2017 22:20

PONAD 50 Z ILOSCIA 10 K LUB WIECEJ

ALE KOGOS BRAKUJE !
melduję sie, nie można o Mnie zapominać :evil:

Jot23
Kapitan
Posty: 55914
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Postautor: Jot23 » 31 mar 2017 08:22

MOZE BYC NAJWIEKSZE WALNE ZE SPOLEK

POZA EWENT TZW AKCJONARIATEM OBYWATELSKIM POLACZONYM Z PRACOWNICZYM TYPU PZU NA PIERWSZYM WALNYM (O ILE)

:twisted: :lol:
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

have_a_nice_trip
Chorąży
Posty: 962
Rejestracja: 03 lis 2010 16:32

Postautor: have_a_nice_trip » 31 mar 2017 11:07

Do objęcia jest 100 mln akcji. jeśli podzieli się to proporcjonalnie przez 149 to wychodzi po pond 600 tyś akcji na jedneg akcjonariusza. To nawet gdyby emisja była po 1 zł to i tak niewielu bedzie stać. Inna sprawa że nigdzie nie napisano ze trzeba obejmować całość ale koszt obejmowania akcji będzei wzrastał wraz z ceną akcji. Bez tego do spółki wpłyną jakieś groszę w sam raz na pensje dla zarządu

Zeby to wszystko miało sens akcje muszą zostać zaoferowane funduszom i to one będą budować księgę popytu, ale fundusze są dopiero na trzecim miejscu.
Solorzowe znów się biorą za jakies kombinacje które sie skończa katastrofa, tak jak sprawa podatku na które trzeba robic emicje. Zamiast zatrudnic sobie kogoś kto chodiz po ziemi to Solorz zatrudnia fantastów którzy mu opowiadają bajki a on w to wierzy.

zielone pomidory
Starszy chorąży
Posty: 1526
Rejestracja: 14 mar 2006 21:50

Postautor: zielone pomidory » 31 mar 2017 12:13

NAJWIĘKSZE NWZA W HISTORII POLSKICH SPÓŁEK AKCYJNYCH .



Zarejestrowało się prawie 200 akcjonariuszy do tego trzeba dodać kilka- kilkanaście osób ze storny elektrimu . Kilka osób organizujących walne , Panią Zielińską i inne media to wyjdzie nam prawie ćwierć tysiaka .
Taka frekwencja bywa na meczach trzeciej ligi piłki kopanej . Wyobraźnia pracuje jak przypominają mi się obrazki co taka grupa ludzi może zrobić na trybunach piłkarskich .
We współczesnym świecie ,przy zaangażowaniu tak wielu ludzi w problem wędrującego majątku Elektrimu i ewentualnego przekrętu z podejrzaną emisją po totalnie zaniżonej cenie w celu wezwania i wyciśnięcia a akcji drobnych wydaje się niemożliwe.
Niemożliwe wydaje się również to że Krzysztof Pawelec , Józef Birka , Andrzej Papis , Norbert Walkiewicz , Piskorz Wojciech i Iwona Tabakiernik Wysłocka podpiszą cokolwiek co będzie nieprzejrzyste , podejrzane , niezgodne z KSH i będzie podchodziło pod KK . Wierzę że władze spółki nie zrobią czegoś , czego później będzie trzeba żałować .

Afera Amber Gold , reprywatyzacja Wawy to tylko ostatnie kilka miesięcy . Widzimy jak powoli są te osoby zatrzymywane i osadzane w areszcie ,
nie wierzę że w naszej sprawie ktoś wybierze za srebrniki i posady tą drogę .

NWZA dla 200 akcjonariuszy Elektrimu z całą pewnością będzie największym NWZA w historii spółek akcyjnych w Polsce . Nie spotkałem się jeszcze nigdy z taką frekwencją i zainteresowaniem . "TU IDZIE O MILIARDY " to cytat prezesa piskorza z czerwca 2016 roku . Akcjonariusze doskonale wiedzą panie piskorz że tu idzie o miliardy . Miliardy majątku Elektrimu które proporcjonalnie przypadają na każdą akcję ! Czy panowie solorz , piskorz sądzicie że tu cokolwiek przyschnie jak rzucicie kilkanaście złotych za akcje ? pana słowa panie piskorz " TY IDZIE O MILIARDY "


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: hektor, P&L i 64 gości