ELEKTRIM [ELE] księga LXIX

wszystko na temat spółek publicznych
Jot23
Kapitan
Posty: 55891
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Re: ELEKTRIM [ELE] księga LXIX

Postautor: Jot23 » 12 sty 2022 14:40

ZBLIZA SIE WIELKI FINAŁ
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ALE CO Z TEGO "ZBLIZANIA SIE" MA BYC DLA ELEFANOW"??

BO "ZBLIŻENIA" POTRAFIĄ BYĆ BARDZO PRZYJEMNE I EKSCYTUJĄCE

ALE DLA NIEKTORYCH TO MOZE BYĆ NIEMAL (LUB NAWET) GWAŁT !!!

A NA NIC TAKIEGO ZGODY NIE BYLO, NIE MA I NIE BEDZIE !

A NA UCZCIWY I WIELKI, A PRZYJEMNY FINAL TO CZEKAMY JUZ CALE DEKADY !!

:twisted: :lol:
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

REKLAMA


banach
Starszy chorąży
Posty: 1175
Rejestracja: 21 sty 2007 02:13
Lokalizacja: Pisz Pan na Berdyczów

Re: ELEKTRIM [ELE] księga LXIX

Postautor: banach » 14 sty 2022 15:53



A NA DODATEK TO TRWA !!
Ło matko, jocik? Ty jeszcze żyjesz? Co tam u Freda? To ja robercik2 :lol:
JAK KTO KTOS NAPISAL

JESLI SPRAWILEM KOMUS TYM PRZYKROSC TO POTWIERDZAM, ALE JESZCZE ZYJE !


:twisted: :lol:
Sol chyba faktycznie chce nas wziąć na czas ale sam też nie jest młodzieńcem...

Jot23
Kapitan
Posty: 55891
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Re: ELEKTRIM [ELE] księga LXIX

Postautor: Jot23 » 01 kwie 2022 11:33

SOLO SOBIE JAKIS "PRIMA APRILIS" ZROBIL

:shock:

Cyfrowy Polsat kupił 66,94 proc. udziałów w Porcie Praskim za 553,7 mln zł (opis)

Ponadto, w związku z trwającymi analizami dotyczącymi finalnej struktury kapitałowej, do której należy Pantanomo Ltd, Cyfrowy Polsat zawarł aneks do przedwstępnej umowy dotyczącej nabycia 32 proc. udziałów w Pantanomo, dotyczący przesunięcia daty zawarcia transakcji na 31 maja 2022 roku.

Port Praski poprzez swoje podmioty zależne prowadzi działalność deweloperską, głównie na terenie Warszawy w dzielnicy Praga-Północ.

Pantanomo prowadzi działalność polegającą na zarządzaniu posiadanymi nieruchomościami, a także działalność holdingową, finansową oraz inwestycyjną.

Cyfrowy Polsat zawarł w grudniu 2021 roku przedwstępne umowy kupna udziałów w PAK-Polska Czysta Energia oraz w spółkach Port Praski oraz Pantanomo Limited. Bazowa cena sprzedaży za udziały PAK-PCE została wówczas ustalona na 193,1 mln zł, za udziały w Porcie Praskim na 572,2 mln zł, natomiast za udziały w Pantanomo na 307,2 mln zł.

PAK-PCE jest spółką holdingową, wokół której budowana jest struktura spółek zależnych prowadzących działalność w zakresie rozwijania projektów z obszaru odnawialnych źródeł energii oraz wytwarzania i wykorzystywania wodoru w grupie, do której należy ZE PAK.

Cyfrowy Polsat przedłużył w środę termin na spełnienie warunków zawieszających umowę kupna udziałów w PAK-PCE - z 31 marca do 30 września 2022 roku. (
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

Jot23
Kapitan
Posty: 55891
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Re: ELEKTRIM [ELE] księga LXIX

Postautor: Jot23 » 20 maja 2022 12:49

Lubonet chce kupić 15,51 proc. Elektrimu, po 19,9 zł za akcję

Lubonet nie posiada akcji spółki.

Termin rozpoczęcia przyjmowania ofert sprzedaży ustalono na 20 maja, a zakończenia na 25 maja 2022 roku.

Przewidywaną datą przeniesienia własności akcji nabywanych poza rynkiem regulowanym oraz rozliczenia transakcji nabycia akcji nabywanych za pośrednictwem KDPW jest 27 maja 2022 roku.

KOLEJNA PROBA WYLUDZENIA :shock:
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

Jot23
Kapitan
Posty: 55891
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Re: ELEKTRIM [ELE] księga LXIX

Postautor: Jot23 » 20 maja 2022 12:51

CZY TO TA SPOLECZKA ??

Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, ogłasza, że wobec przedsiębiorcy LUBONET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W KOŚCIANIE, o numerze KRS 427371, ostatni ujawniony adres siedziby spółki to: 64-000 Kościan, ul. Młyńska 10, zostało wszczęte na podstawie art. 25a ustawy z 20.08.1997 r. o Krajowym Rejestrze Sądowym (Dz.U.2019.1500 t.j.) postępowanie o rozwiązanie ww. podmiotu bez przeprowadzania postępowania likwidacyjnego, które toczy się pod sygnaturą akt PO. IX Ns-Rej. KRS 25291/19/889.

Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu wzywa wszystkie osoby, których uzasadniony interes mógłby sprzeciwiać się rozwiązaniu wskazanego podmiotu bez przeprowadzania postępowania likwidacyjnego i jego wykreśleniu z Krajowego Rejestru Sądowego, do zgłaszania okoliczności przemawiających przeciwko rozwiązaniu w terminie 3 miesięcy od dnia niniejszego ogłoszenia.

W przypadku stwierdzenia, że wyżej wymieniony podmiot nie posiada zbywalnego majątku i faktycznie nie prowadzi działalności, tutejszy sąd rejestrowy może orzec o rozwiązaniu tego podmiotu bez przeprowadzania postępowania likwidacyjnego i zarządzić jego wykreślenie z Krajowego Rejestru Sądowego.
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

gienadij
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2073
Rejestracja: 20 kwie 2010 12:22

Re: ELEKTRIM [ELE] księga LXIX

Postautor: gienadij » 20 maja 2022 17:02

CZY TO TA SPOLECZKA ??

Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, ogłasza, że wobec przedsiębiorcy LUBONET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W KOŚCIANIE, o numerze KRS 427371, ostatni ujawniony adres siedziby spółki to: 64-000 Kościan, ul. Młyńska 10, zostało wszczęte na podstawie art. 25a ustawy z 20.08.1997 r. o Krajowym Rejestrze Sądowym (Dz.U.2019.1500 t.j.) postępowanie o rozwiązanie ww. podmiotu bez przeprowadzania postępowania likwidacyjnego, które toczy się pod sygnaturą akt PO. IX Ns-Rej. KRS 25291/19/889.

Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu wzywa wszystkie osoby, których uzasadniony interes mógłby sprzeciwiać się rozwiązaniu wskazanego podmiotu bez przeprowadzania postępowania likwidacyjnego i jego wykreśleniu z Krajowego Rejestru Sądowego, do zgłaszania okoliczności przemawiających przeciwko rozwiązaniu w terminie 3 miesięcy od dnia niniejszego ogłoszenia.

W przypadku stwierdzenia, że wyżej wymieniony podmiot nie posiada zbywalnego majątku i faktycznie nie prowadzi działalności, tutejszy sąd rejestrowy może orzec o rozwiązaniu tego podmiotu bez przeprowadzania postępowania likwidacyjnego i zarządzić jego wykreślenie z Krajowego Rejestru Sądowego.
ojjj, ciekawa sprawa

a swoją drogą co robicie? oddajecie?

dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: ELEKTRIM [ELE] księga LXIX

Postautor: dusigrosz » 20 maja 2022 17:50

Moj ojciec chce sprzedac, bo przegapil zeszloroczny skup. Ma dosc bujania sie z tym. 500szt.

Jot23
Kapitan
Posty: 55891
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Re: ELEKTRIM [ELE] księga LXIX

Postautor: Jot23 » 20 maja 2022 20:50

CZY TO TA SPOLECZKA ??

Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, ogłasza, że wobec przedsiębiorcy LUBONET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W KOŚCIANIE, o numerze KRS 427371, ostatni ujawniony adres siedziby spółki to: 64-000 Kościan, ul. Młyńska 10, zostało wszczęte na podstawie art. 25a ustawy z 20.08.1997 r. o Krajowym Rejestrze Sądowym (Dz.U.2019.1500 t.j.) postępowanie o rozwiązanie ww. podmiotu bez przeprowadzania postępowania likwidacyjnego, które toczy się pod sygnaturą akt PO. IX Ns-Rej. KRS 25291/19/889.

Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu wzywa wszystkie osoby, których uzasadniony interes mógłby sprzeciwiać się rozwiązaniu wskazanego podmiotu bez przeprowadzania postępowania likwidacyjnego i jego wykreśleniu z Krajowego Rejestru Sądowego, do zgłaszania okoliczności przemawiających przeciwko rozwiązaniu w terminie 3 miesięcy od dnia niniejszego ogłoszenia.

W przypadku stwierdzenia, że wyżej wymieniony podmiot nie posiada zbywalnego majątku i faktycznie nie prowadzi działalności, tutejszy sąd rejestrowy może orzec o rozwiązaniu tego podmiotu bez przeprowadzania postępowania likwidacyjnego i zarządzić jego wykreślenie z Krajowego Rejestru Sądowego.
ojjj, ciekawa sprawa

a swoją drogą co robicie? oddajecie?
NO, NIE ŻARTUJ !

ZA UŁAMEK ??

:twisted: :lol:
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

Jot23
Kapitan
Posty: 55891
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Re: ELEKTRIM [ELE] księga LXIX

Postautor: Jot23 » 20 maja 2022 21:33

ZRESZTA TO TROCHE WYGLADA NA JAKAS USTAWKE !!!

:twisted: :lol:
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

Jot23
Kapitan
Posty: 55891
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Re: ELEKTRIM [ELE] księga LXIX

Postautor: Jot23 » 23 maja 2022 10:38

Moj ojciec chce sprzedac, bo przegapil zeszloroczny skup. Ma dosc bujania sie z tym. 500szt.
JAK DOTĄD SOLO ET CONSORTES ZA TE ULAMKI WARTOSCI SKUPIL ULAMKI AKCJI , Z CZEGO PEWNIE CZESC OD SLUPOW.

POPRZEDNIO ZA TAMTE 18 ZETA SKUPIŁ RAPTEM GDZIES OKOŁO 0,3% CALOSCI AKCJI,A MOŻE I MNIEJ

MOZE SIE OKAZAC, ZE JEDYNY KTORY ODPOWIE NA TAKIE SMIESZNE "ZAPROSZENIE" TO TAKI Z 500 SZTUKAMI AKCJI

NO I "ZAPRASZAJACY" (A ZASTRZEGL SOBIE PRAWO) ANULUJE "ZAPROSZENIE"

DECYZJA NALEZY DO CIEBIE,

( A OBCIACH I WSTYD NIE TYLKO NA FORUM BEDZIE NA ZAWSZE)

:twisted: :lol:
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

Jot23
Kapitan
Posty: 55891
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Re: ELEKTRIM [ELE] księga LXIX

Postautor: Jot23 » 05 gru 2022 00:41

MOZLIWE ZE MALYMI KROCZKAMI ZBLIZA SIE JAKIES "ROZWIAZANIE"

WIDAC TO CHOCBY PO TYM JAK TROLLE I PIESKI S. ATAKUJA PAE I DANA !
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

Jot23
Kapitan
Posty: 55891
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Re: ELEKTRIM [ELE] księga LXIX

Postautor: Jot23 » 31 sty 2023 23:04

WITAM W NOWYM ROKU

MAM NADZIEJE, ZE JESZCZE SPORO PRZETRWALO !
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

Jot23
Kapitan
Posty: 55891
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Re: ELEKTRIM [ELE] księga LXIX

Postautor: Jot23 » 07 cze 2023 15:07

WALNE 30 CZERWCA, CZYLI NA SAM KONIEC
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

Jot23
Kapitan
Posty: 55891
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Re: ELEKTRIM [ELE] księga LXIX

Postautor: Jot23 » 02 sty 2024 14:51

NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU

ZDROWIA I SUKCESOW

A TAKZE ABY SOLO ET CO JEDNAK WLASCIWIE PODSZEDL DO DROBNYCH, KTORZY DLUGO GO WSPIERALI


+

ZOBACZYMY CZY POKAZE TO NA WALNYM 26 STYCZNIA (NWZA!)

:twisted: :lol:
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

vito
Kapitan
Posty: 43229
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Poznań

Re: ELEKTRIM [ELE] księga LXIX

Postautor: vito » 02 sty 2024 19:47

Moj ojciec chce sprzedac, bo przegapil zeszloroczny skup. Ma dosc bujania sie z tym. 500szt.
mogę odkupić
choć to nie warte wiecej niż 1 grosz


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 122 gości