ELEKTRIM [ELE] księga LXIX

wszystko na temat spółek publicznych
Jot23
Kapitan
Posty: 55891
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Re: ELEKTRIM [ELE] księga LXIX

Postautor: Jot23 » 07 maja 2021 20:25

JEDEN Z KOMENTARZY (MAXIKINGA) DO RZEKOMEGO "ZAPROSZENIA"

Do tych co chcą sprzedać Akcje Elektrimu z "zaproszeniu" Solorza

Sprzedaż tych akcji w obecnym momencie jest ABSURDALNA z wielu powodów

1. "Zaproszenie" to formuła ominięcia PRAWA i KSH wymyślona przez lokajów Solorza, której podstawową zaletą dla bandy zembatego jest to, że nie trzeba pokazywać żadnej !!!, tym bardziej autoryzowanej wyceny i tej ceny proponowanej w przeciwieństwie do oficjalnego Wezwania na akcje, nie można już Nigdy kwestionować, zaskarżać w Sądach itp.
Solorz i jego banda dobrze wiedzą ile warte są te akcje i wiedzą też ze przegrają w każdym Sądzie jeśli coś skupią w oficjalnym wezwaniu.
Zatem Sprzedając Solorzowi w jego "zaproszeniu", sprzedajecie OSZUSTOWI, który ŚWIADOMIE dyktuje Wam swoją 10 razy zaniżoną cenę, wykorzystując sytuację spółki nienotowanej, ze spreparowanymi raportami, rozszabrowanym majątkiem, do której to sytuacji sam ze swoją bandą, ŚWIADOMIE i z PREMEDYTACJĄ doprowadził !!!!!!

2. Stoimy w przededniu ostatecznych rozstrzygnięć w NSA które będą skutkować umorzeniem ponad 1,5 mld zł podatków dochodowych za lata 2006-2011, czyli nieuniknionym bilansowym wzrostem wartości akcji o prawie 20 zł. Połowa tej kwoty czeka na ujęcie w bilansach od 2018 po ostatecznym wyroku NSA ponieważ.........."US po 2 latach od ostatecznej decyzji NSA, nie przesłał pisma o umorzeniu postępowania którego wyrok dotyczył". Druga połowa tego podatku będzie ostatecznie rozstrzygnięta w NSA w najbliższych miesiącach.

Powtarzam....to jest wzrost wartości akcji o prawie 20 zł.

3. PAE (Porozumienie Elektrim zrzeszające 700 drobnych akcjonariuszy spośród wszystkich 8000,-) po kilku latach procesów sądowych przy wsparciu w roli prokuratora Komisji Nadzoru Finansowego, jest już blisko powołania biegłych do zbadania wielu złodziejstw i przekrętów ostatnich 10 lat, na szkodę mniejszościowego akcjonariatu Elektrimu. Zbadanie jak i gdzie Solorz wyprowadził z Elektrimu około 5 mld złotych dywidendy z operatora ERA w latach 2010-2011 (sprawa w NSA powyżej dotyczy podatku od tej kwoty) może zwiększyć wartość jednej akcji Elektrimu o około 50 zł !!!!. Pomijam tutaj mniejsze przekręty na "sprzedaży i odkupie" akcji PAK itp.
4. Jest duże prawdopodobieństwo że wymienione kilka miliardów dywidendy z ERY, zostały przez Solorza "wypożyczone" koncernowi Vivendi jako rekompensata za wspólne inwestycje Vivendii z Elektrimem w ET które wyrokiem trybunału Wiedeńskiego pozbawiły Vivendi zysków z Ery. Równocześnie te kilka miliardów w formie gwarancji bankowych pozwoliły Solorzowi nabyć w 2011 operatora telekomunikacyjnego Polkomtel.

Czyli najkrócej.....w 2011 Solorz pieniądze Elektrimu za Erę stanowiły co najmniej 1/3 wkładu w zakup Polkomtela za 18,8 mld złotych.

Akcjonariusze do dnia dzisiejszego nie mają z tego nic.

Podobnie jak koncern Vivendi będziemy (PAE) domagać się od Solorza/Elektrimu w Sądach polskich i europejskich, Rekompensaty za Utracone Korzyści z pieniędzy zainwestowanych przez Solorza w Polkomtel (czytaj za pieniądze ukradzione przez solorza ze spółki publicznej Elektrim)
5................
6...............
7...............
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

REKLAMA


Jot23
Kapitan
Posty: 55891
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Re: ELEKTRIM [ELE] księga LXIX

Postautor: Jot23 » 11 maja 2021 23:26

SA TEZ ROZNE WYLICZENIA LUB CYTATY

JAK WYCENA OBLIGOW NA 152 ZETY

WYCENA POROWNAWCZA DO ORLENU NA 153 ZETY

OGOLNE WYCENY /SZACUNKI NA 180-270 ZETA

WSPOMINANE TEZ 300 ZETA

A NIE JAKIS MIZERNY UŁAMEK TYCH WARTOŚCI


:twisted: :lol:
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

Jot23
Kapitan
Posty: 55891
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Re: ELEKTRIM [ELE] księga LXIX

Postautor: Jot23 » 27 maja 2021 10:20

BYŁO "ZAPROSZENIE"

CZAS MIJA A ZADNYCH INFORMACJI O REZULTACIE

Z INNEGO FORUM:

Totalna klapa zaproszenia - Solorz nie skupił nawet 1% akcji Elektrimu.

Każda zmiana powyżej 1% musiałaby skutkować zawiadomieniem w ciągu 4 dni. Zawiadomienia nie ma...


Art. 69 ustawy o ofercie, której Elektrim wciąż podlega:

"Obowiązek dokonania zawiadomienia, o którym mowa w ust. 1, powstaje również w przypadku
(...)
zmiany dotychczas posiadanego udziału ponad 33 % ogólnej liczby głosów o co najmniej 1% ogólnej liczby głosów."
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

Jot23
Kapitan
Posty: 55891
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Re: ELEKTRIM [ELE] księga LXIX

Postautor: Jot23 » 27 maja 2021 10:22

TUDZIEZ:

Nabycie akcji przez WNB Holding zwiększa pulę należąca pośrednio do Solorza, który przekracza 33%, zatem ma obowiązek, pod groźbą kary do 1 mln zł, zawiadamiać o każdym zakupie, jeżeli przekracza on 1%.


Że też np. żurnalistów to dotąd nie zaciekawiło !!!

Że o "organach" nie wspomne !
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

porter
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 261
Rejestracja: 11 paź 2006 19:42
Lokalizacja: Lódż

Re: ELEKTRIM [ELE] księga LXIX

Postautor: porter » 27 maja 2021 11:38

Zurnaliści w tym kraju pracują na zlecenie. Nie ma zlecenia nie ma tematu. O '' organach'' już nie wspomnę. Pozdrawiam.

Jot23
Kapitan
Posty: 55891
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Re: ELEKTRIM [ELE] księga LXIX

Postautor: Jot23 » 18 cze 2021 13:51

PANI ZIU (CZASAMI KIEDYS CHWALONA PRZEZ NP. MACKA61 - GDZIE ON JEST TERAZ ?) NIE POCIAGNELA WATKU BRAKU INFORMACJI O ILOSCI SKUPIONYCH AKCJI W "ZAPROSZENIU"

A SIE WOLALA OBRAZIC JAK MOCNIEJ ZACHECANO DO ZAJECIA SIE TYM ZAGADNIENIEM, JAK TEZ INNYMI "NIEWYGODNYMI" PYTANIAMI

CIEKAWE CZY BEDZIE NA WALNYM 30/6 I JAK O NIM NAPISZE ??

:twisted: :lol:
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

gienadij
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2073
Rejestracja: 20 kwie 2010 12:22

Re: ELEKTRIM [ELE] księga LXIX

Postautor: gienadij » 20 cze 2021 20:19

może jakaś... dywidenda?

Jot23
Kapitan
Posty: 55891
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Re: ELEKTRIM [ELE] księga LXIX

Postautor: Jot23 » 24 lip 2021 14:30

COS TU CICHO PO WALNYM

A SD PROWADZACY OBRADY MECENAS DR JERZY MODRZEJEWSKI TO CHYBA NAWET BYWA PROMOTOREM PRAC NA TEMAT WEZWAN

CIEKAWE CZY NA TEMAT "ZAPROSZEN" TEZ ??
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

Jot23
Kapitan
Posty: 55891
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Re: ELEKTRIM [ELE] księga LXIX

Postautor: Jot23 » 17 wrz 2021 00:42

COS TU (TROCHE PODEJRZANIE) CICHO !
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

Jot23
Kapitan
Posty: 55891
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Re: ELEKTRIM [ELE] księga LXIX

Postautor: Jot23 » 06 sty 2022 23:38

COS TU (TROCHE PODEJRZANIE) CICHO !
A NA DODATEK TO TRWA !!
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

fluidek
Chorąży sztabowy
Posty: 4525
Rejestracja: 20 wrz 2017 21:25

Re: ELEKTRIM [ELE] księga LXIX

Postautor: fluidek » 07 sty 2022 09:22

COS TU (TROCHE PODEJRZANIE) CICHO !
A NA DODATEK TO TRWA !!
Ło matko, jocik? Ty jeszcze żyjesz? Co tam u Freda? To ja robercik2 :lol:

Pandziora
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7524
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Karkosikowo

Re: ELEKTRIM [ELE] księga LXIX

Postautor: Pandziora » 07 sty 2022 22:09

Elefanty są już na wymarciu. Elek miał wrócić na bananę po uporządkowaniu spraw i co wrócił? Co tam się w firmie dzieje? Ile majątku już wyprowadzono? :roll:

Ciekawi mnie jeszcze czy jak przychodzi do was akwizytor Netii, to plujecie mu w twarz z adnotacją by przekazał Solorzowi? :twisted:
Czy wzrośnie czy spadnie leszcz zostanie na dnie : )
"Cymcyka nie ma" - Bandyta : )

FREDKO
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2004
Rejestracja: 29 gru 2009 19:34

Re: ELEKTRIM [ELE] księga LXIX

Postautor: FREDKO » 10 sty 2022 22:36

ZBLIZA SIE WIELKI FINAŁ
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jot23
Kapitan
Posty: 55891
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Re: ELEKTRIM [ELE] księga LXIX

Postautor: Jot23 » 12 sty 2022 14:35

COS TU (TROCHE PODEJRZANIE) CICHO !
A NA DODATEK TO TRWA !!
Ło matko, jocik? Ty jeszcze żyjesz? Co tam u Freda? To ja robercik2 :lol:
JAK KTO KTOS NAPISAL

JESLI SPRAWILEM KOMUS TYM PRZYKROSC TO POTWIERDZAM, ALE JESZCZE ZYJE !


:twisted: :lol:
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

Jot23
Kapitan
Posty: 55891
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Re: ELEKTRIM [ELE] księga LXIX

Postautor: Jot23 » 12 sty 2022 14:38

Elefanty są już na wymarciu. Elek miał wrócić na bananę po uporządkowaniu spraw i co wrócił? Co tam się w firmie dzieje? Ile majątku już wyprowadzono? :roll:

Ciekawi mnie jeszcze czy jak przychodzi do was akwizytor Netii, to plujecie mu w twarz z adnotacją by przekazał Solorzowi? :twisted:
TAK TU WIDZE STARA FORUMOWA GWARDIA, CHOC NIEKONIECZNIE BARDZIEJ ELEFANI, ALE ZAWSZE, SIE POJAWILA

AZ SPRAWDZILEM KIEDY TO ROBERCIK2 I PANDZIORA "W JEDNYM STALI DOMU"

A BYL TAKI KONKURSIK WTOMKA I OBYDWOJE (JESLI SIE NIE MYLE) ORAZ BODAJ ALEX13 I CHYBA JESZCZE KTOS BYL W CZOLOWCE KONKURSU WTOMKA (CHYBA JESZCZE ZYJE!) Z OBSTAWIANIEM KWARTALNYCH PORTFELI KILKANASCIE LAT TEMU


:twisted: :lol: :lol: :lol:
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 179 gości