BRASTER (BRA) sezon 3 - komercjalizacja testera

wszystko na temat spółek publicznych
AnitaT
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2000
Rejestracja: 29 wrz 2009 22:56

Postautor: AnitaT » 29 gru 2016 23:33

jak mogliście uwierzyć, że obiecywana miska na cycek będzie działać jak to
Obrazek

REKLAMA


klonas
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3499
Rejestracja: 18 gru 2013 19:22

Postautor: klonas » 30 gru 2016 02:10

Ja liczę na 7k szt. Gdzie te wyniki sprzedaży:) Chociaż bardziej interesuje mnie strategia. Chociaż wyniki ponizej 7000 szt pokazą, ze ich wykiczynia pierwszy raz są od czapy.
A skąd takie dane? Pobrania ciągle w przedziale 100-500. Kilkanaście opinii. Nie wiem jak to na ajjajajfonie, ale wątpię czy lepiej. Sprzedana ilość może być większa bo zapewne będzie policzona sprzedaż do aptek, ale kluczowa tu jest rzeczywista sprzedaż do klientów bo głównym dochodem ma być przecież abonament. Chciałbym się mylić ale wygląda to na jakąś katastrofę.
Licznik zyje jak chce. Nie ma opcji aby licznik pobrań wskazywał stan faktyczny. Moim zdaniem tylko w przypadku gdy tego chce firma. Ujawbic dane finansowe?

Ja sciągałem 4 razy co teraz?

Katastrofa moze i jest, ale nie sądzę bo uważam, zmże firma jest warta.wiecej nawet z ze sprzedazą 100 szt. To kwestia kultury i świadomości globalnej. Ale patrząc na to co dzieje sie z kursem to nie tylko ja tak myślę. Animator pierwsza liga. MDG 2 i kropka. Oby jak najdluzej na gieldzie.

mk
Chorąży sztabowy
Posty: 5992
Rejestracja: 14 mar 2010 15:02

Postautor: mk » 30 gru 2016 07:00

jak mogliście uwierzyć, że obiecywana miska na cycek będzie działać jak to
Obrazek
oczywiście nigdy tak nie zadziała bo nie będzie pobudzać komórek rakowych do wzrostu jak ma to miejsce w mamografii

https://onalubi.pl/rak/mammografia-zwie ... c-na-raka/

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Postautor: pandorinium » 30 gru 2016 08:45

Ja liczę na 7k szt. Gdzie te wyniki sprzedaży:) Chociaż bardziej interesuje mnie strategia. Chociaż wyniki ponizej 7000 szt pokazą, ze ich wykiczynia pierwszy raz są od czapy.
A skąd takie dane? Pobrania ciągle w przedziale 100-500. Kilkanaście opinii. Nie wiem jak to na ajjajajfonie, ale wątpię czy lepiej. Sprzedana ilość może być większa bo zapewne będzie policzona sprzedaż do aptek, ale kluczowa tu jest rzeczywista sprzedaż do klientów bo głównym dochodem ma być przecież abonament. Chciałbym się mylić ale wygląda to na jakąś katastrofę.
Licznik zyje jak chce. Nie ma opcji aby licznik pobrań wskazywał stan faktyczny. Moim zdaniem tylko w przypadku gdy tego chce firma. Ujawbic dane finansowe?

Ja sciągałem 4 razy co teraz?

Katastrofa moze i jest, ale nie sądzę bo uważam, zmże firma jest warta.wiecej nawet z ze sprzedazą 100 szt. To kwestia kultury i świadomości globalnej. Ale patrząc na to co dzieje sie z kursem to nie tylko ja tak myślę. Animator pierwsza liga. MDG 2 i kropka. Oby jak najdluzej na gieldzie.
Popadasz w paranoję. Licznik pokazuje prawdę z opóźnieniem kilkudniowym. Tak, nadal poniżej 500 urządzeń zostało aktywowanych. Kwestia ile zostało sprzedanych do samych aptek. Do tego podobno zlicza się ściągniecie apki na telefon, a przecież z jednego telefonu może korzystać matka z córką. Dwie koleżanki itd. I google zlicza to jako jedna osoba. Za półtora miesiące będzie raport. Dowiemy się więcej.
Osobiście akurat to mnie mało obchodzi, liczy się taktyka wejścia na inne rynki.

klonas
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3499
Rejestracja: 18 gru 2013 19:22

Postautor: klonas » 30 gru 2016 09:09

Nie sądzę, moja ocena jest taka, że nie ma możliwości aby precyzjnie pokazywał. Gdzieś zresztą czytałem, że dużo zależy od sprzedawcy/wydawcy. Czasowe opóźnienie? No właśnie to wystarczy aby nie mówił prawdy..

między 100 a 500 instalacji do 13 grudnia. Odjąć moje 4 instalacje czyli ja jestem 1 procentem. :D Nie wiem kiedy będą instalować NN 110 szt czy już?

To byłby dramat dla firmy wizerunkowy. Ale w 10 k nie wierzę. cały czas trzymam się 7 tysiecy sztuk.


Zobaczymy.

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Postautor: pandorinium » 30 gru 2016 09:11

Nie sądzę, moja ocena jest taka, że nie ma możliwości aby precyzjnie pokazywał. Gdzieś zresztą czytałem, że dużo zależy od sprzedawcy/wydawcy. Czasowe opóźnienie? No właśnie to wystarczy aby nie mówił prawdy..

między 100 a 500 instalacji do 13 grudnia. Odjąć moje 4 instalacje czyli ja jestem 1 procentem. :D Nie wiem kiedy będą instalować NN 110 szt czy już?

To byłby dramat dla firmy wizerunkowy. Ale w 10 k nie wierzę. cały czas trzymam się 7 tysiecy sztuk.


Zobaczymy.
Masz cztery telefony? Bo jak na jednym cztery instalacje to program zlicza jako jedno ściągniecie. I ten program pokazuje prawdę, czy to się Tobie podoba czy nie. Opóźnienie około 2 dni.

dejw
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 269
Rejestracja: 16 sie 2006 14:17
Kontakt:

Postautor: dejw » 30 gru 2016 09:13

A skąd takie dane? Pobrania ciągle w przedziale 100-500. Kilkanaście opinii. Nie wiem jak to na ajjajajfonie, ale wątpię czy lepiej. Sprzedana ilość może być większa bo zapewne będzie policzona sprzedaż do aptek, ale kluczowa tu jest rzeczywista sprzedaż do klientów bo głównym dochodem ma być przecież abonament. Chciałbym się mylić ale wygląda to na jakąś katastrofę.
Licznik zyje jak chce. Nie ma opcji aby licznik pobrań wskazywał stan faktyczny. Moim zdaniem tylko w przypadku gdy tego chce firma. Ujawbic dane finansowe?

Ja sciągałem 4 razy co teraz?

Katastrofa moze i jest, ale nie sądzę bo uważam, zmże firma jest warta.wiecej nawet z ze sprzedazą 100 szt. To kwestia kultury i świadomości globalnej. Ale patrząc na to co dzieje sie z kursem to nie tylko ja tak myślę. Animator pierwsza liga. MDG 2 i kropka. Oby jak najdluzej na gieldzie.
Popadasz w paranoję. Licznik pokazuje prawdę z opóźnieniem kilkudniowym. Tak, nadal poniżej 500 urządzeń zostało aktywowanych. Kwestia ile zostało sprzedanych do samych aptek. Do tego podobno zlicza się ściągniecie apki na telefon, a przecież z jednego telefonu może korzystać matka z córką. Dwie koleżanki itd. I google zlicza to jako jedna osoba. Za półtora miesiące będzie raport. Dowiemy się więcej.
Osobiście akurat to mnie mało obchodzi, liczy się taktyka wejścia na inne rynki.
Ja myślę że niepotrzebne było gadanie o tych 10 tys., co od początku było zupełnie z czapy. Myślę że 1000 szt. byłoby super wynikiem na ten okres. Ale mnie najbardziej interesuje jak rzeczywiście podejście do tego typu spraw wygląda za granicą. Czy rzeczywiście jest tak różne od tego co u nas, czy nie.

No a dziś ostatni dzień na obiecane dane. Ciekawe czy i z tym się wywiążą...
Ostatnio zmieniony 30 gru 2016 09:20 przez dejw, łącznie zmieniany 1 raz.
"U nas na wsi gender krowom mleko wypija. Zakrada się z rana." - M.Maleńczuk

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Postautor: pandorinium » 30 gru 2016 09:14

Licznik zyje jak chce. Nie ma opcji aby licznik pobrań wskazywał stan faktyczny. Moim zdaniem tylko w przypadku gdy tego chce firma. Ujawbic dane finansowe?

Ja sciągałem 4 razy co teraz?

Katastrofa moze i jest, ale nie sądzę bo uważam, zmże firma jest warta.wiecej nawet z ze sprzedazą 100 szt. To kwestia kultury i świadomości globalnej. Ale patrząc na to co dzieje sie z kursem to nie tylko ja tak myślę. Animator pierwsza liga. MDG 2 i kropka. Oby jak najdluzej na gieldzie.
Popadasz w paranoję. Licznik pokazuje prawdę z opóźnieniem kilkudniowym. Tak, nadal poniżej 500 urządzeń zostało aktywowanych. Kwestia ile zostało sprzedanych do samych aptek. Do tego podobno zlicza się ściągniecie apki na telefon, a przecież z jednego telefonu może korzystać matka z córką. Dwie koleżanki itd. I google zlicza to jako jedna osoba. Za półtora miesiące będzie raport. Dowiemy się więcej.
Osobiście akurat to mnie mało obchodzi, liczy się taktyka wejścia na inne rynki.
Jeśli z jednego telefonu korzysta np. matka i córka to korzystają i z jednego brastera (a co najwyżej innych matryc). Ja myślę że niepotrzebne było gadanie o tych 10 tys., co od początku było zupełnie z czapy. Myślę że 1000 szt. byłoby super wynikiem na ten okres. Ale mnie najbardziej interesuje jak rzeczywiście podejście do tego typu spraw wygląda za granicą. Czy rzeczywiście jest tak różne od tego co u nas, czy nie.

No a dziś ostatni dzień na obiecane dane. Ciekawe czy i z tym się wywiążą...
Dziś nie będzie zadnych danych. Jak już to w styczniu.

klonas
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3499
Rejestracja: 18 gru 2013 19:22

Postautor: klonas » 30 gru 2016 09:22

Mam 2 swoje tablet i jeden mamy. Czyli u mnie 3 instalacje. Bo Tablet i telefon na jednym koncie.


"Jeśli z jednego telefonu korzysta np. matka i córka to korzystają i z jednego brastera (a co najwyżej innych matryc). Ja myślę że niepotrzebne było gadanie o tych 10 tys., co od początku było zupełnie z czapy. Myślę że 1000 szt. byłoby super wynikiem na ten okres. Ale mnie najbardziej interesuje jak rzeczywiście podejście do tego typu spraw wygląda za granicą. Czy rzeczywiście jest tak różne od tego co u nas, czy nie.

No a dziś ostatni dzień na obiecane dane. Ciekawe czy i z tym się wywiążą..."

Coś mówią to źle, nie mówią nie dobrze. Spokojnie

Ja nie wierzę w liczniki. Co innego steam i komentarze oraz liczenie na podstawie średniej. Tak samo tu. Zrozumieć musimy jedno - ilość pobrań to szacunek sprzedaży. W mojej ocenie dane poufne.

Możliwe, że dlatego dają z opóźnieniem, ale wydaje mi się, że nie ma konieczniosci podawania ilosci pobrań jak firma sobie nie życzy. Ja bym sobie nie życzył takiej komunikacji.

Zresztą gdzieś czytałem artykuł na ten temat. Spokojnie biorąc oddech to ma duży sens. Ilość pobrań to plus lub minus dla aplikacji a steam albo google to raczej nie konfesjonał.

Jednak w większosci przedzaiał 250 tys - milion jest akcpetowalny ;) Takei dane to bym podał :D jako prezes. Na początku ni cholery. Bo powyzszy rozrzut jest akceptowalnym błędem ;)

Tak wiec zakres po aktualizacji 1000 - 10000 szt jest akceptowalny i tak jak piszesz :D Licznik pokazuje prawdę.

Ale to patrze z punktu własciciela firmy.

Captain_Obvious
Starszy chorąży
Posty: 1030
Rejestracja: 08 cze 2015 18:38

Postautor: Captain_Obvious » 30 gru 2016 11:48

Zgadzam się z Klonasem, obaj często obserwowaliśmy liczniki pobrań na Playu i Appstore przy okazji premier produktów spółke gamedev - rozrzut w porównaniu z twardymi wynikami Spółek był ogromny, więc ja też nie wierzyłbym statystykom ściągnięć.

Co nie zmienia faktu, że nie wierzę w 10 tys. urządzeń. Mało tego myślę, że czeka nas mały wodospad po wynikach - być może ostatnia okazja dobrania po atrakcyjnej cenie o ile plany ekspansji na 2017 się ziszczą :)

Dla mnie fatalne jest to, że nie ma aplikacji dedykowanej na komputery, przynajmniej ja takiej nigdzie nie widzę. Nie wszyscy dobrze prosperujący ludzie mają smartfony, naprawdę.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 157 gości