SOFTBLUE [SBE] NewConnect

wszystko na temat spółek publicznych
Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Kontakt:

Re: SOFTBLUE [SBE] NewConnect

Postautor: Caius Cosades » 07 lut 2020 15:24

Tu juz nie takie podbitki byly wiec sie wyluzuj...odbicie zdechlego kota klasyczne...
https://www.bankier.pl/wiadomosc/SOFTBL ... 17479.html

Chyba się jutro nie otworzy 8) mam trochę tego kwita w dobrej cenie....jutro noga na nogę będzie się działo 8)

Porównaj obydwa Twoje wpisy... albo to schiza albo po prostu straszyłeś żeby leszcz oddał Ci po taniości :twisted:
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA

welts
Chorąży sztabowy

Bedzie lanie!

Postautor: welts » 07 lut 2020 16:28

I mamy kolejna spoleczke z luka do zamkniecia :lol:
Szczesc Boze kupujacym :!:

zenek69
Chorąży sztabowy

Postautor: zenek69 » 07 lut 2020 17:25

ja dziś towar zdałem do magazynu po 57 groni...myślałem że będą sypać ale o dziwo nie więc chyba kot odbił na dobre. Gdyby jednak chcieli domykać lukę to chętnie odkupie 8)

Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Kontakt:

Postautor: Caius Cosades » 09 lut 2020 19:51

Wczoraj na bankierze SB miał 57 miejsce dziś to 42 pozycja czyli awansowało do listy 50 najpopularniejszych spółek na tym serwisie i wszyscy widzą teraz ile urosło i będą się zastanawiać dlaczego i poczytają infa ze spółki... jak się ludzie teraz zlecą to przebije zeta do końca tygodnia :twisted:
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA

lukas3
Starszy sierżant sztabowy

Postautor: lukas3 » 09 lut 2020 20:13

Już był taki jeden co na bankierze pisał, że 1 zł tylko mignie,a niedługo 5 zł i to było rok temu :lol: :lol: :lol: :lol: a później się tych słów wypierał :lol: :lol: umowa niepodpisana, nie wiadomo co z tego wyniknie, bo cały świat obecnie zamyka się na chiny i zamyka połączenia, a wy się napalacie jakby to była umowa, gdzie dostali już 100 mln hahaha

PS. bydgoska wirówka pamiętacie ? :)

PS.2 Już o wiele lepiej wyglądają Śląskie Kamiennice...
" W inwestowaniu, to co jest wygodne rzadko jest opłacalne " R. Arnott

lukas3 :arrow: Gordon....

zenek69
Chorąży sztabowy

Postautor: zenek69 » 09 lut 2020 20:33

no śmieszne jest to że za kontakty z tymi chinami odpowiada jakaś budgoska firma wydmucha :lol: Na prawdę janusze biznesu w bydgoszczy to sami lokalni patrioci wspierają się nawzajem :lol:

lukas3

Postautor: lukas3 » 09 lut 2020 20:49

ja bym tego nie tykał, jest tam do tego paru naganiaczy, którzy już kiedyś błysnęli nagonką pod kogoś, tak więc dobrze to nie wróży... jest wiele spółek, które mają ładne perspektywy na giełdzie...

Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Kontakt:

Postautor: Caius Cosades » 09 lut 2020 20:54

Wasze odpowiedzi są typowymi z cyklu "sprzedałem lub w ogóle zostałem na peronie wiec pluje teraz jadem bo nie zniesę kurła jak dalej będzie rosło a inni zarabiali" :lol: :lol: :lol:

lukas3

Postautor: lukas3 » 09 lut 2020 21:11

Sprzedałem ? zostałem na peronie ? List intencyjny bez podpisów z chinami, gdzie CAŁY ŚWIAT ODCINA SIĘ OD CHIN PRZEZ WIZRUS ,a wy łykacie to jak pelikany hahahahahahahah do tego reputacja totalnie zerowa, wskaźniki przegrzane i w piątek na końcu sesji już była dystrybucja.... ale łykajcie pelikany, takich też potrzeba hahahahah

Cygan__
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: Cygan__ » 10 lut 2020 21:05

Po pierwsze nie list intencyjny tylko umowa dystrybucyjna.
Po drugie nikt się nie odcina od Chin, tylko za chwilę cały świat będzie czekał na dostawy z Chin.

lukas3

Postautor: lukas3 » 11 lut 2020 01:02

już po euforii ? :lol: :lol: :lol: :lol: to teraz ubranka na wagę : czas start :lol: :lol:

Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Kontakt:

Postautor: Caius Cosades » 11 lut 2020 07:56

Powinno być wczoraj domknięcie dużej luki na otwarciu z piątku (max 55 groszy na zamknięciu powinno być) a nie było jej wcale a papier ma nadal wzięcie i popularność bo wolumen był duży na następnej czyli wczorajszej sesji... to co teraz srasz ogniem na peronie... aż tak boli ?? :lol: :twisted:
Ostatnio zmieniony 11 lut 2020 11:52 przez Caius Cosades, łącznie zmieniany 1 raz.

lukas3

Postautor: lukas3 » 11 lut 2020 09:26

że co ma ? wzięcie ? :lol: :lol: :lol: na peronie ? :lol: :lol: :lol: :lol: poprawiłeś mi nastrój z samego rana :lol: :lol: :lol: zwykła podbitka i wywalanko :)

Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Kontakt:

Postautor: Caius Cosades » 11 lut 2020 17:24

Raczej "zbieranko" bardziej niż "wywalanko", ale każdy widzi to co chce czyli jak zwykle... czy na peronie czy w pociągu :twisted: :roll:
PS. Jak na taki wzrost i taką lukę na otwarciu co była w piątek to kurs zachowuje się zaskakująco dobrze i to właśnie dzięki tym zbieraczom... jakoś się nie boją domykania luki co tak straszycie bardzo jako chłopcy-peronowcy. :twisted:

lukas3

Postautor: lukas3 » 11 lut 2020 18:13

pozbieraliście już ? :lol: :lol: :lol: :lol: piękne mydlenie oczu, jak tam rakiety i 1 zł , już miało być :lol: :lol: :lol:

Wróć do „Akcje”

REKLAMA