SOFTBLUE [SBE] NewConnect

wszystko na temat spółek publicznych
Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2658
Rejestracja: 30 lis 2010 21:34
Kontakt:

Re: SOFTBLUE [SBE] NewConnect

Postautor: Caius Cosades » 10 mar 2020 20:28

Zaskakuje ten soft. Gdyby nie ogólna katastrofa to pewnie pukał by do złotówki.
No niestety, gdyby nie ten koronawirus to Softblue już dawno latałby za 1,XX :roll:
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA

REKLAMA


Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2658
Rejestracja: 30 lis 2010 21:34
Kontakt:

Re: SOFTBLUE [SBE] NewConnect

Postautor: Caius Cosades » 10 mar 2020 20:33

BEDE TLUK KUCA AZ BEDZIE DYM SZET WIEDZAC ZE TRACISZ XD :lol: :lol:

CZEKAJ sprawdzę historię twoich postów I potwierdzę że to prawda
Nazwałeś na tym forum od zielska innych zboczonymi naganiaczami... ty też jesteś zboczonym naganiaczem tylko że na spadki i tyle... sorry nie tylko tyle ty stoisz na peronie jak inni zarabiają i zachowujesz się "elokwentnie" jak TW Leopold znany jako Stefan Niesiołowski co mu piana z pyska leci jak wali hejtem. Dosyć żeś naganiacz to jeszcze przegraniec z ciebie :lol: :twisted:

A co do SBE zajmują się bardzo wieloma rzeczami:

1. Programowanie dla rządowych gigantów jak ZUS i ministerstwa takie jak Finansów, Gospodarki, Środowiska czy Pracy jak i Urzędów Marszałkowskich wielu województw itd
2. Drony o specjalnym przeznaczeniu dla służby mundurowych w tym głównie antysmogowe na cząstki PM 2.5 i 10 plus licencje na ich obsługę tzw "prawo jazdy" w ramach projektu INNOLOT https://softblue.pl/innolot/
3. Fotowoltaika - zajmowali się tym od dawna, ale od bardzo niedawna weszli w to znacznie bardziej.
4. TL "Wisła" do szkolenia sił specjalnych i innych służb mundurowych - niedawno ukończony i jadą z tym na dwie duże międzynarodowe konferencje dotyczące obrony narodowej.
5 Zajmują się nawet biotechnologią - https://softblue.pl/softblue-badania-rozwoj/
6. Są członkiem ESA

A tobie ciągle za mało ?!

A najnowsze info:
Zarząd Spółki Softblue S.A. z siedzibą w Bydgoszczy (dalej: „Emitent”) informuje, że w dniu 05.03.2020 zawarł umowę o wzajemnym zachowaniu poufności (MNDA) z niderlandzką (holenderską) spółką specjalizującą się w dostarczaniu branżowych rozwiązań informatycznych przeznaczonych dla wyspecjalizowanych odbiorców (dalej: „Kontrahent”). Kontrahent jest największym dostawcą tego typu rozwiązań w krajach Beneluksu oraz jednym z większych w Europie. Kontrahent wchodzi w skład grupy kapitałowej podmiotu notowanego na kanadyjskiej giełdzie, którego przychody przekraczają 2,5 mld USD.
(...) Emitent wskazuje, że strategiczne zaangażowanie nie przewiduje podwyższenia kapitału zakładowego (emisji nowych akcji).
Rozumiesz to co napisali - spółka zostanie kupiona przez giganta informatycznego bez emisji nowych akcji czyli odkupią trochę od Kieruli a resztę na sesjach i/lub zrobią wezwanie... wiem że nie rozumiesz co to będzie oznaczało dla kursu, ale może dlatego jesteś gołodupcem :lol: :twisted:
8)
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA

Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2658
Rejestracja: 30 lis 2010 21:34
Kontakt:

Re: SOFTBLUE [SBE] NewConnect

Postautor: Caius Cosades » 10 mar 2020 20:48

Zaskakuje ten soft. Gdyby nie ogólna katastrofa to pewnie pukał by do złotówki.
No niestety, gdyby nie ten koronawirus to Softblue już dawno latałby za 1,XX :roll:
PS. Wolumen jest za duży... IMHO kupują na słupy do 4.99%.
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA

Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2658
Rejestracja: 30 lis 2010 21:34
Kontakt:

Re: SOFTBLUE [SBE] NewConnect

Postautor: Caius Cosades » 10 mar 2020 21:43

Proszę Cię,
Nie zesraj się!

Edit: powiedz nam ile tysięcy procent tu wykrecisz

Schowałeś się do nory czekając na spadki żeby coś napisać czy już popełniłeś ze wstydu seppuku ? 8) :twisted: :lol:

PS. Martwię się o Ciebie bo nic nie piszesz :lol: :lol: :lol:
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7923
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: SOFTBLUE [SBE] NewConnect

Postautor: zenek69 » 10 mar 2020 21:51

Caius jaki poziom wzrostow obstawiasz?

Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2658
Rejestracja: 30 lis 2010 21:34
Kontakt:

Re: SOFTBLUE [SBE] NewConnect

Postautor: Caius Cosades » 10 mar 2020 22:15

Caius jaki poziom wzrostow obstawiasz?

Niestety nie mam pojęcia... a to przez nieobliczalny koronowirus jak i nieobliczalną reakcję rynku na niego :roll:

Wiem tylko że będzie rosło bo wg mnie PZ Kierul skupuje "tylko" oficjalnie 50 tys. akcji na dzień... Bóg wie ile bierze na słupy (np. dziś był, delikatnie mówiąc, za duży wolumen) a to wszystko pod potencjalne wezwanie (Holenderski gigant IT) i które tylko on wie za ile będzie...

PS. Sorry... ja tylko wiedziałem 3 dni wcześniej przed info (na bankierze mam nick dampapx) o fotowoltaice tj. o tym że wchodzą w to na "bogato" od kogoś zaufanego... resztę to tylko moje domysły i przemyślenia :roll:
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA

Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2658
Rejestracja: 30 lis 2010 21:34
Kontakt:

Re: SOFTBLUE [SBE] NewConnect

Postautor: Caius Cosades » 11 mar 2020 19:32

PZ 3 raz z rzędu wziął 50 kilo akcji czyli łącznie 150k w 3 dni po średnich, odpowiednio, 58,60 i znów dziś za 60 groszy... po co dziś przepłacał ? Po co w ogóle kupuje jak Zarząd i RN ZAWSZE miała kurs w *** nawet jak latał za 20 groszy... na 99% będzie grube wezwanie... a ile wzięli na słupy to tylko sam Bóg wie :twisted: 8)


Komunikaty o skupie:
09.03.2020
https://www.bankier.pl/static/att/emite ... 595514.jpg
10.03.2020
https://www.bankier.pl/static/att/emite ... 699976.pdf
11.03.2020
https://www.bankier.pl/static/att/emite ... 464403.pdf

PS. Spółka dziś została otrzepana z leszczyny... a PZ wydał 90 kafli w 3 dni na skup 8)
Ostatnio zmieniony 11 mar 2020 19:59 przez Caius Cosades, łącznie zmieniany 2 razy.
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA

Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2658
Rejestracja: 30 lis 2010 21:34
Kontakt:

Re: SOFTBLUE [SBE] NewConnect

Postautor: Caius Cosades » 11 mar 2020 19:44

PZ 3 raz z rzędu wziął 50 kilo akcji czyli łącznie 150k w 3 dni po średnich, odpowiednio, 58,60 i znów dziś za 60 groszy... po co dziś przepłacał ? Po co w ogóle kupuje jak Zarząd i RN ZAWSZE miała kurs w *** nawet jak latał za 20 groszy... na 99% będzie grube wezwanie... a ile wzięli na słupy to tylko sam Bóg wie :twisted: 8)


Komunikaty o skupie:
09.03.2020
https://www.bankier.pl/static/att/emite ... 595514.jpg
10.03.2020
https://www.bankier.pl/static/att/emite ... 699976.pdf
11.03.2020
https://www.bankier.pl/static/att/emite ... 464403.pdf

PS. Spółka dziś została otrzepana z leszczyny... a PZ wydał 90 kafli w 3 dni na skup 8)
Tu jest odpowiedź:
https://www.bankier.pl/wiadomosc/SOFTBL ... 34123.html [06.03.2020]
Kontrahent również w stosunku do Emitenta będzie podejmował działania mające na celu umożliwienie mu osiągnięcia pozycji lidera w swojej branży. Emitent wskazuje, że strategiczne zaangażowanie nie przewiduje podwyższenia kapitału zakładowego (emisji nowych akcji).
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA

Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2658
Rejestracja: 30 lis 2010 21:34
Kontakt:

Re: SOFTBLUE [SBE] NewConnect

Postautor: Caius Cosades » 13 mar 2020 21:47

https://www.bankier.pl/wiadomosc/SOFTBL ... 39290.html

Zarząd Spółki SoftBlue S.A. (Emitent) z siedzibą w Bydgoszczy informuje, iż w dniu 13 marca 2020 roku podpisał umowę z Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego na realizację przedsięwzięcia pn. „ Innowacyjna platforma konsumencka utworzona w oparciu o niezależne metody badania rzeczywistego składu żywności i półproduktów”, złożony w ramach Działania 1.2 Promowanie inwestycji przedsiębiorstw w badania i innowacje, Poddziałania 1.2.1 Wsparcie procesów badawczo-rozwojowych, Schemat: Rozwój strefy B+R w przedsiębiorstwach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020, dla konkursu RPKP.01.02.01-IZ.00-04-192/18. Rekomendowana kwota dofinansowania wynosi 2 208 697,60 zł, natomiast całkowita wartość projektu została wyceniona przez Emitenta na kwotę 3 091 448,00 zł.
Emitent inforZarząd Spółki SoftBlue S.A. (Emitent) z siedzibą w Bydgoszczy informuje, iż w dniu 13 marca 2020 roku podpisał umowę z Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego na realizację przedsięwzięcia pn. „ Innowacyjna platforma konsumencka utworzona w oparciu o niezależne metody badania rzeczywistego składu żywności i półproduktów”, złożony w ramach Działania 1.2 Promowanie inwestycji przedsiębiorstw w badania i innowacje, Poddziałania 1.2.1 Wsparcie procesów badawczo-rozwojowych, Schemat: Rozwój strefy B+R w przedsiębiorstwach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020, dla konkursu RPKP.01.02.01-IZ.00-04-192/18. Rekomendowana kwota dofinansowania wynosi 2 208 697,60 zł, natomiast całkowita wartość projektu została wyceniona przez Emitenta na kwotę 3 091 448,00 zł.
Emitent informował o wyborze projektu do dofinansowania w raporcie za IV kwartał 2019 rok. Przedmiotem projektu jest przeprowadzenie prac badawczo-rozwojowych mających na celu opracowanie innowacyjnej platformy konsumenckiej „EcoScan” utworzonej w oparciu o niezależne metody badania rzeczywistego składu żywności i półproduktów. Rozwiązanie jest odpowiedzią na zidentyfikowane problemy i oczekiwania społeczne. Stworzenie źródła informacji, które w jasny, przejrzysty sposób pozwoli konsumentom podejmować świadome decyzje przy półce sklepowej. Dodatkowo projekt stanowi odpowiedź na potrzeby rolników i producentów żywności, w zakresie możliwości tańszej i mniej skomplikowanej procedury certyfikacyjnej.mował o wyborze projektu do dofinansowania w raporcie za IV kwartał 2019 rok. Przedmiotem projektu jest przeprowadzenie prac badawczo-rozwojowych mających na celu opracowanie innowacyjnej platformy konsumenckiej „EcoScan” utworzonej w oparciu o niezależne metody badania rzeczywistego składu żywności i półproduktów. Rozwiązanie jest odpowiedzią na zidentyfikowane problemy i oczekiwania społeczne. Stworzenie źródła informacji, które w jasny, przejrzysty sposób pozwoli konsumentom podejmować świadome decyzje przy półce sklepowej. Dodatkowo projekt stanowi odpowiedź na potrzeby rolników i producentów żywności, w zakresie możliwości tańszej i mniej skomplikowanej procedury certyfikacyjnej.
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA

Cygan__
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2710
Rejestracja: 30 gru 2007 15:42

Re: SOFTBLUE [SBE] NewConnect

Postautor: Cygan__ » 14 mar 2020 09:37

Wygląda na to, że Ci co kupowali w piątek na tej panice nieźle skorzystali.

GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: SOFTBLUE [SBE] NewConnect

Postautor: GH05T » 14 mar 2020 17:08

Caius jaki poziom wzrostow obstawiasz?

Niestety nie mam pojęcia... a to przez nieobliczalny koronowirus jak i nieobliczalną reakcję rynku na niego :roll:

Wiem tylko że będzie rosło bo wg mnie PZ Kierul skupuje "tylko" oficjalnie 50 tys. akcji na dzień... Bóg wie ile bierze na słupy (np. dziś był, delikatnie mówiąc, za duży wolumen) a to wszystko pod potencjalne wezwanie (Holenderski gigant IT) i które tylko on wie za ile będzie...

PS. Sorry... ja tylko wiedziałem 3 dni wcześniej przed info (na bankierze mam nick dampapx) o fotowoltaice tj. o tym że wchodzą w to na "bogato" od kogoś zaufanego... resztę to tylko moje domysły i przemyślenia :roll:

*** nie bądź taki skromny I powiedz że na 300zl lecicie bo masz inside grube I skup potwierdzony xD Słyszałem że sortblue ma już w produkcji testy e lektrotechniczne na koronawiruza I możliwe 500zl nawet za akcyje więc możesz dalej spamowac sam ze sobą xd
Proszę Cię,
Nie zesraj się!

Edit: powiedz nam ile tysięcy procent tu wykrecisz

Schowałeś się do nory czekając na spadki żeby coś napisać czy już popełniłeś ze wstydu seppuku ? 8) :twisted: :lol:

PS. Martwię się o Ciebie bo nic nie piszesz :lol: :lol: :lol:
Jestem jestem spokojnie. Ja o Ciebie też się martwię bo jesteś dobry chlopaczyna i podsuwasz tu ludziom rakietę do nieba XDDDDDFF powiedz po ile wezwanie będzie bo podobno już masz info xDDFFDDD
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2658
Rejestracja: 30 lis 2010 21:34
Kontakt:

Re: SOFTBLUE [SBE] NewConnect

Postautor: Caius Cosades » 14 mar 2020 19:24

Caius jaki poziom wzrostow obstawiasz?

Niestety nie mam pojęcia... a to przez nieobliczalny koronowirus jak i nieobliczalną reakcję rynku na niego :roll:

Wiem tylko że będzie rosło bo wg mnie PZ Kierul skupuje "tylko" oficjalnie 50 tys. akcji na dzień... Bóg wie ile bierze na słupy (np. dziś był, delikatnie mówiąc, za duży wolumen) a to wszystko pod potencjalne wezwanie (Holenderski gigant IT) i które tylko on wie za ile będzie...

PS. Sorry... ja tylko wiedziałem 3 dni wcześniej przed info (na bankierze mam nick dampapx) o fotowoltaice tj. o tym że wchodzą w to na "bogato" od kogoś zaufanego... resztę to tylko moje domysły i przemyślenia :roll:
*** nie bądź taki skromny I powiedz że na 300zl lecicie bo masz inside grube I skup potwierdzony xD Słyszałem że sortblue ma już w produkcji testy e lektrotechniczne na koronawiruza I możliwe 500zl nawet za akcyje więc możesz dalej spamowac sam ze sobą xd
Proszę Cię,
Nie zesraj się!

Edit: powiedz nam ile tysięcy procent tu wykrecisz

Schowałeś się do nory czekając na spadki żeby coś napisać czy już popełniłeś ze wstydu seppuku ? 8) :twisted: :lol:

PS. Martwię się o Ciebie bo nic nie piszesz :lol: :lol: :lol:
Jestem jestem spokojnie. Ja o Ciebie też się martwię bo jesteś dobry chlopaczyna i podsuwasz tu ludziom rakietę do nieba XDDDDDFF powiedz po ile wezwanie będzie bo podobno już masz info xDDFFDDD

Tak tak jesteś bo spadło w czwartek i tylko połowę odzyskało w piątek... w sumie to trzymasz jadaczkę na kłódkę jak rośnie i spuszczasz się jak spada... co do skromności to skąd ja mam wiedzieć jak się rozwinie koronawirus i jaka będzie reakcja na nie rynków finansowych ?! :roll: WIG20 spadł ponad 13 % w czwartek (rekord spadków w historii)... spuszczałeś się na każdej spółce co spadła czy tylko uwziąłeś sie na SBE :twisted:

Co do poniedziałku jestem spokojny - w piątek w USA w ostatniej pół godziny był paniczny... szał zakupów tj 10% wzrostu (1.5 bln dolarów z FEDu + 120 mld euro z EBC robi swoje) i dodatkowo spółka dostała właśnie 2.2 mln PLN dofinansowania więc jestem stosunkowo spokojny bo niedługo jej kapitalizacja będzie 2x mniejsza niż stan gotówki i w końcu ludzie to zauważą 8)
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA

GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: SOFTBLUE [SBE] NewConnect

Postautor: GH05T » 15 mar 2020 11:58




Niestety nie mam pojęcia... a to przez nieobliczalny koronowirus jak i nieobliczalną reakcję rynku na niego :roll:

Wiem tylko że będzie rosło bo wg mnie PZ Kierul skupuje "tylko" oficjalnie 50 tys. akcji na dzień... Bóg wie ile bierze na słupy (np. dziś był, delikatnie mówiąc, za duży wolumen) a to wszystko pod potencjalne wezwanie (Holenderski gigant IT) i które tylko on wie za ile będzie...

PS. Sorry... ja tylko wiedziałem 3 dni wcześniej przed info (na bankierze mam nick dampapx) o fotowoltaice tj. o tym że wchodzą w to na "bogato" od kogoś zaufanego... resztę to tylko moje domysły i przemyślenia :roll:
*** nie bądź taki skromny I powiedz że na 300zl lecicie bo masz inside grube I skup potwierdzony xD Słyszałem że sortblue ma już w produkcji testy e lektrotechniczne na koronawiruza I możliwe 500zl nawet za akcyje więc możesz dalej spamowac sam ze sobą xd



Schowałeś się do nory czekając na spadki żeby coś napisać czy już popełniłeś ze wstydu seppuku ? 8) :twisted: :lol:

PS. Martwię się o Ciebie bo nic nie piszesz :lol: :lol: :lol:
Jestem jestem spokojnie. Ja o Ciebie też się martwię bo jesteś dobry chlopaczyna i podsuwasz tu ludziom rakietę do nieba XDDDDDFF powiedz po ile wezwanie będzie bo podobno już masz info xDDFFDDD

Tak tak jesteś bo spadło w czwartek i tylko połowę odzyskało w piątek... w sumie to trzymasz jadaczkę na kłódkę jak rośnie i spuszczasz się jak spada... co do skromności to skąd ja mam wiedzieć jak się rozwinie koronawirus i jaka będzie reakcja na nie rynków finansowych ?! :roll: WIG20 spadł ponad 13 % w czwartek (rekord spadków w historii)... spuszczałeś się na każdej spółce co spadła czy tylko uwziąłeś sie na SBE :twisted:

Co do poniedziałku jestem spokojny - w piątek w USA w ostatniej pół godziny był paniczny... szał zakupów tj 10% wzrostu (1.5 bln dolarów z FEDu + 120 mld euro z EBC robi swoje) i dodatkowo spółka dostała właśnie 2.2 mln PLN dofinansowania więc jestem stosunkowo spokojny bo niedługo jej kapitalizacja będzie 2x mniejsza niż stan gotówki i w końcu ludzie to zauważą 8)
Spilbys mleczko, co? ;)
Ja też jestem spokojny o sortblue jak drynio o tauron, zaraz kapitalizacja będzie 4 razy mniejsza niż gotówka w kasie, skupisz całą spółkę za darmo xDDDD A jak nie to fed to zrobi
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2658
Rejestracja: 30 lis 2010 21:34
Kontakt:

Re: SOFTBLUE [SBE] NewConnect

Postautor: Caius Cosades » 16 mar 2020 17:18

https://strefainwestorow.pl/wiadomosci/ ... wa-ecoscan [16 marca]

SoftBlue, notowana na NewConnect innowacyjna spółka technologiczna komercjalizująca projekty naukowe, stworzy kolejny projekt dedykowany społeczeństwu. Tym razem, bydgoska firma opracuje nowatorską platformę internetową „EcoScan”, dzięki której konsumenci żywności w prosty i przejrzysty sposób zdobędą szczegółową wiedzę o danym produkcie i jego składzie.

W perturbacjach związanych z łańcuchem dostaw towarów, spowodowanych koronawirusem COVID-19, platforma internetowa poprzez zaimplementowane w procesach odpowiednie algorytmy umożliwi również kontrolowanie źródła pochodzenia półproduktów oraz ich przebytej drogi. Projekt otrzymał dotację w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko - Pomorskiego. Jego wartość opiewa na ponad 3 mln zł, z czego 2,2 mln zł pochodzi z dofinansowania Unii Europejskiej.
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA

Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2658
Rejestracja: 30 lis 2010 21:34
Kontakt:

Re: SOFTBLUE [SBE] NewConnect

Postautor: Caius Cosades » 16 mar 2020 22:24

SBE zajmuje się też biotechnologią (siostra Kieruli w RN skończyła doktorat z tego w Niemczech specjalność mikrobiologia)

Więcej na stronie: https://softblue.pl/softblue-badania-rozwoj/

punkt pierwszy ofert z tej dziedziny pisze:

PCR, RealTime PCR i SOE PCR

Jako dzienny mgr Biologii Medycznej napiszę tak: W KAŻDEJ chwili mogą ogłosić testy na koronawirusa... do poczytania:

https://www.pzh.gov.pl/mers-koronawirus ... tap-i-upe/
Ostatnio zmieniony 05 kwie 2020 12:56 przez Caius Cosades, łącznie zmieniany 1 raz.
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 208 gości