SOFTBLUE [SBE] NewConnect

wszystko na temat spółek publicznych
Julian11
Starszy chorąży sztabowy

Re: SOFTBLUE [SBE] NewConnect

Postautor: Julian11 » 01 cze 2020 14:47

Ja nie mam żadnej nienawiści do takich osób o ile się z tym nie obnoszą i nie narzucają swoich zboczenstw innym
tylko szkopuł w tym, że dla was "obnoszenie się" i "narzucanie" to już samo istnienie takich osób... bo jak toś mówi, że jest gejem i chce takich samych praw jak hetero... to wy wrzeszczycie że się obnosi i narzuca swoją orientację... dlatego piszę, "poglądy prawicowe" to zwyczajna choroba psychiczna.
Nie istnienie nie ale domaganie się takich samych praw jak małżeństwa kobiety i mężczyzny oraz adopcja dzieci to już właśnie obnoszenie się i narzucanie...a jak jesteś sfrustrowanym gejem to jedź do Niemiec jak ci u nas zle
tak kiedys mowili tez o Kobietach...ktore nie miały swoich PRAW---porzychodził Pijany facet napier.sa.lał wszytkich w chałupie i BYŁo GIT.... bo to BOŻE dzieło było ---z ZIOBRA ADAMA.... :lol: 8) :lol:

ja nie jestem też za afirmacja GEJÓW----tylko powiedz Dlaczego GEJE sa GEJAMI?/ pzreciez Nie byli wychowywani w GEJOWSKICH ....rodzinach tylko pzrewaznie KATOLICKICH....dlaczego aż taki odsetek księzy to GEJE...30-50 % ??..itp itd.. :lol: 8) :lol:

takie podejscie do TYCh spraw jakie TY prezentrujesz jest PODEJSCIEM takim jak LESZCZA DO GPW---ktory udaje DURNIA ..alboi JEST DURNIEM i niewiele kuma z tego O CO W TYM WSZYSTKIM CHODZI.....

GH05T
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: GH05T » 01 cze 2020 14:59

Kasjusz daj znać jak już będzie odleszczone wskoczymy na zdechlego kota na kilka procent
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: ANTYCHRYST » 01 cze 2020 15:02

Ja nie mam żadnej nienawiści do takich osób o ile się z tym nie obnoszą i nie narzucają swoich zboczenstw innym
tylko szkopuł w tym, że dla was "obnoszenie się" i "narzucanie" to już samo istnienie takich osób... bo jak toś mówi, że jest gejem i chce takich samych praw jak hetero... to wy wrzeszczycie że się obnosi i narzuca swoją orientację... dlatego piszę, "poglądy prawicowe" to zwyczajna choroba psychiczna.
Nie istnienie nie ale domaganie się takich samych praw jak małżeństwa kobiety i mężczyzny oraz adopcja dzieci to już właśnie obnoszenie się i narzucanie...a jak jesteś sfrustrowanym gejem to jedź do Niemiec jak ci u nas zle
nie, to ty jak jesteś sfrusrowanym katolem to jedź do Watykanu jak ci się nie podoba, że każdy powinien mieć takie sama prawa :!:

GH05T
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: GH05T » 01 cze 2020 15:03

Jakby wyjechali gieje i katole to by było elegancko
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: ANTYCHRYST » 01 cze 2020 15:08

Jakby wyjechali gieje i katole to by było elegancko
no to wystarczy, żeby narodowcy wyjechali, oni łączą w sobie te dwie cechy :lol:

zenek69
Chorąży sztabowy

Postautor: zenek69 » 01 cze 2020 15:42

Okolice 1.2 to chyba dno na ten moment

ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: ANTYCHRYST » 01 cze 2020 15:44

tak kiedys mowili tez o Kobietach...ktore nie miały swoich PRAW---porzychodził Pijany facet napier.sa.lał wszytkich w chałupie i BYŁo GIT.... bo to BOŻE dzieło było ---z ZIOBRA ADAMA.... :lol: 8) :lol:

ja nie jestem też za afirmacja GEJÓW----tylko powiedz Dlaczego GEJE sa GEJAMI?/ pzreciez Nie byli wychowywani w GEJOWSKICH ....rodzinach tylko pzrewaznie KATOLICKICH....dlaczego aż taki odsetek księzy to GEJE...30-50 % ??..itp itd.. :lol: 8) :lol:

takie podejscie do TYCh spraw jakie TY prezentrujesz jest PODEJSCIEM takim jak LESZCZA DO GPW---ktory udaje DURNIA ..alboi JEST DURNIEM i niewiele kuma z tego O CO W TYM WSZYSTKIM CHODZI.....
żadna przesada nie jest dobra, przecież nachalna afirmacja heteroseksualizmu też chyba by ci się nie podobała? ja bym na przykład nie chciał wszędzie porozklejanych narządów męskich i żeńskich w "sytacjach" czy to hetero czy homo... a chyba właśnie ten ekshibicjonizm ci przeszkadza... ale to ma miejsce niezależnie od orientacji seksualnej... ekhibicjoniści wszędzie się znajdą... natomiast czym innym jest ekshibcjonizm a czym innym prawa takie same jak innych... jest wielu "zboczonych" heteroskeksualistów... swingerów, dziwkarzy, nimfomanek, nimfomanów, patologicznych rodzin hetero, w dodatku katolickich... itd... a jakoś nikt nie mówi, żeby ogólnie hetero czy katolikom zakazywać małżeństw czy adoptowania dzieci... bo to przecież absurd...

WIKUS
Młodszy chorąży

Postautor: WIKUS » 01 cze 2020 15:53

to jak z tym spodkiem :roll:
teoria.....

Obrazek

a tak wyglada wieloletni kurs....SBE....W którym miejscu jesteśmy i czy to jest spodek ---to juz kazdy sam musi sobie na to pytanie odpowiedzieć... :roll:

czas pokaze --- czy ktos indywidualnie dobrze patrzył na wykres czy źle---mi też jest cieżko kreslic w ktorym miejscu jestemy----czy to jest punkt ju zpo realizacji spodka po 1 oporze czy punkt gdzie po drugim oporze jest cofka...i bedą za jakiś czas dalej kontynuowane wzrosty co by pazsowało do schematu....takiego ze opór głowny spodka jest przy oporze Historycznym a Kurs obecnie znajduje sie Po PUnkcie A....w teorii...

Obrazek
jedziemy z tym spodkiem

Julian11
Starszy chorąży sztabowy

Postautor: Julian11 » 01 cze 2020 16:01

spokojenie moglibyśmy jechac gdyby nie to walenie w wacka...ze strony prezesa i nie chodzi tylko o sypanie ale ten *** plan crossowych emisji akcji z JAKĄŚ BRATA BADZIEWNĄ SPÓŁKĄ ....... 8) :lol: 8)

ja tak to widzę po tych komunikatach ..ze spółki...dla mnie osobiscie RYZYKO BARDZO WZROSŁO....po tych najnowszysch Planach i Infach spółki ( rowniez o sypaniu pzrez prezesa akcji w rynek) ....

pytanie jest tera ztylko TAKIE czy toNIE JEST ZASŁONA DYMNA...BO POPYT jest nie tęgi....faktycznie i TU ...mozna sie zastanawiac dlaczego jest taki MOCNY.... :shock:

Cygan__
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: Cygan__ » 01 cze 2020 17:43

Co tam na bankierze piszą dzisiaj po tym jak jednak nie spadło 30%?

sebaa321
Starszy chorąży

Postautor: sebaa321 » 01 cze 2020 18:50

Co tu sie odpie4dala? Ktos cos wie co jaskółki cwierkaja?

Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Kontakt:

Postautor: Caius Cosades » 01 cze 2020 19:20

Co tu sie odpie4dala? Ktos cos wie co jaskółki cwierkaja?
Ale OCB... o to że jest, skromnie ale jednak, na zielono a miało być wg "ekspertów" z bankiera co pisali kilka postów co minutę (przez cały weekend) nawet na kilka nicków i to samo IP minus 30% ? :twisted:

A w ogóle to ładne AT wyrysowali - po dużych spadkach całkiem ładny mamy dziś odwrócony młot. może nie idealnie/książkowo wyrysowany (stosunek świecy do "knota"), ale jednak 8)

https://www.stockwatch.pl/gpw/SOFTBLUE, ... zniki.aspx
Ostatnio zmieniony 01 cze 2020 19:39 przez Caius Cosades, łącznie zmieniany 1 raz.
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA

robusio665
Sierżant

Postautor: robusio665 » 01 cze 2020 19:27

hmmm nie wiem co dalej będzie :roll: :roll: :shock: :shock:
0.50 ZŁ softblue :shock:

Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Kontakt:

Postautor: Caius Cosades » 01 cze 2020 19:48

Będzie odleszczenie najsłabszych rączek i zwieraczy którzy wierzą w apokaliptyczne komentarze anonimów (którzy czują się tak bezkarni że piszą na kilka nicków i to samo IP...) na bankierze (najbardziej zaleszczone i manipulatorskie forum) a potem UP

Pewien ***/idioten co nie ma akcji straszy nawet Softa i posiadaczy akcji prokuraturą bo PZ pożyczy (w razie potrzeby spółki) 2 mln PLN na RRSO 106% kiedy to inflacja wynosi ~4% i tylko w Polsce nie spada i nie będzie spadać bo jak ktoś tam napisał stopy zbite do 0 a NBP dodrukowuje 100 mld dla PFR (który to wpompuje w rynek) i spadek PKB ma być najmniejszy (przynajmniej w UE) a Bruksela wpompuje w nasz kraj extra 64 mld Euro (4 prawie ex aequo 3 wynik w UE w poziomie pomocy "pandemicznej") czyli kolejny czynnik blokujący spadek inflacji

a ja czytałem też że NBP odkupuje dodatkowo za minimum kilkanaście mld obligacje z rynku wtórnego...

reasumując: 2 mln z RRSO 106% to śmiech na sali - PZ ledwo wyjdzie przez inflację powyżej 0... a "marian" (pewnie to GH05T w końcu ma zboczenie na punkcie softa bo to jego ulubiony wątek wg statystyk profilowych a nie ma akcji) idzie jutro do "płokułatuły" bo tak się o nią "martwi" tj o jej "dobro" :shock: :lol: :twisted:

https://www.bankier.pl/forum/temat_re-p ... 96047.html
Toć napisałem merytoryczny komentarz... to co później to tylko luźne dywagacje :roll: i gnojenie GH05Ta... pewnie po śmierci Lapiego [*] stałem się jego wrogiem nr 1 na parkiecie... :roll:
I co tylko "naganiam" czy piszę też merytorycznie i z sensem jak wczoraj napisałem powyższe... ten kto kupił o 9:00 za 1.12/1.13 (prawie 10% spadku) od leszczy-obesrańców mógł po niecałej godzinie sprzedać za 1.29/1.30 (10% wzrostu)... a w ogóle to skromnie, ale jednak na zielono skończyliśmy a taka apokalipsa miała dziś być :twisted: 8)
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA

sebaa321
Starszy chorąży

Postautor: sebaa321 » 01 cze 2020 19:57

Będzie odleszczenie najsłabszych rączek i zwieraczy którzy wierzą w apokaliptyczne komentarze anonimów (którzy czują się tak bezkarni że piszą na kilka nicków i to samo IP...) na bankierze (najbardziej zaleszczone i manipulatorskie forum) a potem UP

Pewien ***/idioten co nie ma akcji straszy nawet Softa i posiadaczy akcji prokuraturą bo PZ pożyczy (w razie potrzeby spółki) 2 mln PLN na RRSO 106% kiedy to inflacja wynosi ~4% i tylko w Polsce nie spada i nie będzie spadać bo jak ktoś tam napisał stopy zbite do 0 a NBP dodrukowuje 100 mld dla PFR (który to wpompuje w rynek) i spadek PKB ma być najmniejszy (przynajmniej w UE) a Bruksela wpompuje w nasz kraj extra 64 mld Euro (4 prawie ex aequo 3 wynik w UE w poziomie pomocy "pandemicznej") czyli kolejny czynnik blokujący spadek inflacji

a ja czytałem też że NBP odkupuje dodatkowo za minimum kilkanaście mld obligacje z rynku wtórnego...

reasumując: 2 mln z RRSO 106% to śmiech na sali - PZ ledwo wyjdzie przez inflację powyżej 0... a "marian" (pewnie to GH05T w końcu ma zboczenie na punkcie softa bo to jego ulubiony wątek wg statystyk profilowych a nie ma akcji) idzie jutro do "płokułatuły" bo tak się o nią "martwi" tj o jej "dobro" :shock: :lol: :twisted:

https://www.bankier.pl/forum/temat_re-p ... 96047.html
Toć napisałem merytoryczny komentarz... to co później to tylko luźne dywagacje :roll: i gnojenie GH05Ta... pewnie po śmierci Lapiego [*] stałem się jego wrogiem nr 1 na parkiecie... :roll:
I co tylko "naganiam" czy piszę też merytorycznie i z sensem jak wczoraj napisałem powyższe... ten kto kupił o 9:00 za 1.12/1.13 (prawie 10% spadku) od leszczy-obesrańców mógł po niecałej godzinie sprzedać za 1.29/1.30 (10% wzrostu)... a w ogóle to skromnie, ale jednak na zielono skończyliśmy a taka apokalipsa miała dziś być :twisted: 8)
Bardziej chodzi o to kto tak podklada na K bo raczej obroty powinny zdechnac a nawet nie probuja wciągnąć do gry podbitkami . Te leszcze to bogate :roll:

Wróć do „Akcje”

REKLAMA