SOFTBLUE [SBE] NewConnect

wszystko na temat spółek publicznych
jak
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2180
Rejestracja: 09 gru 2010 20:17

Postautor: jak » 17 cze 2016 10:50

chyba emisyjną zrobią po 10 gr :arrow:

REKLAMA


Caius.Cosades_1
Chorąży
Posty: 913
Rejestracja: 13 lis 2014 20:56

Postautor: Caius.Cosades_1 » 17 cze 2016 18:48

chyba emisyjną zrobią po 10 gr :arrow:
Ja stawiam na ~1 zł - najbliższy czas pokaże kto był bliżej prawdy :lol:
Obrazek

Caius.Cosades_1
Chorąży
Posty: 913
Rejestracja: 13 lis 2014 20:56

Postautor: Caius.Cosades_1 » 17 cze 2016 19:00

Obrazek
(...)Gościem specjalnym spotkania będzie Tomasz Kierul z Softblue SA - spółki notowanej na New Connect. Softblue SA jako jedna z nielicznych firm w Polsce jest członkiem Europejskiej Agencji Kosmicznej. Ma na swoim koncie wiele sukcesów biznesowych i ciekawych projektów takich jak AirDron – bezzałogowy samolot monitorujący poziom zanieczyszczenia powietrza, czy SoftAR – rozszerzona rzeczywistość, która jest wirtualnym odzwierciedleniem realnych obiektów wymodelowanych komputerowo w technologii trójwymiarowej animacji.

Spółka jest liderem branży niszowych technologii. Łączy i wspiera działania biznesowo-naukowe. Specjalistą w świadczeniu usług z zakresu doradztwa gospodarczo-biznesowego, pozyskiwania kapitału – dotacji i dofinansowań oraz projektująca systemy informatyczne. Koncentruje się aktualnie na komercjalizowaniu badań i idei własnych oraz wsparciu i współpracy w tym zakresie z naukowcami i innowacyjnymi przedsiębiorstwami.

Tomasz Kierul jest pasjonatem informatyki, który swoją wiedzę i zdolności przełożył na biznes. Jest doskonałym przykładem jak pasję można zmienić w biznes.(...)
http://biznes.expressmedia.pl/356990,Zb ... Mixer.html
Obrazek

tw"dostawca"
Podporucznik
Posty: 11652
Rejestracja: 16 gru 2013 14:32

Postautor: tw"dostawca" » 18 cze 2016 09:29

troszeczke ubranych tutaj zostalo :lol: :lol:

Cygan__
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2710
Rejestracja: 30 gru 2007 15:42

Postautor: Cygan__ » 18 cze 2016 14:21

Oceniasz z dzisiejszego punktu widzenia. Nie wiesz gdze kurs będzie za rok.

Caius.Cosades_1
Chorąży
Posty: 913
Rejestracja: 13 lis 2014 20:56

Postautor: Caius.Cosades_1 » 18 cze 2016 16:24

[quote="tw"dostawca""]troszeczke ubranych tutaj zostalo :lol: :lol:[/quote]

Ja mam wyje.bane po ile kurs chodzi dziś, za tydzień, czy za miesiąc - co najwyżej jak spadnie to trochę dokupię. Wiem że naganiacze na bankierze szczekają tak samo jak na CDR (wtedy Optimus) 6 lat temu i chwała im za to, bo od tego są żebym to ja dokupił więcej za mniej !
Na CDR wytrzymałem ponad 3 lata* a kupowałem dzięki naganiaczowi (24/7) rysiu_dziki_kot** i jego "klice przytakiwaczy" za ~1,4 zł



*I do dziś bardzo żałuje że tak krótko !! :oops: :roll:

**Próbka twórczości:
http://www.bankier.pl/forum/temat_re-dz ... 01615.html
Ostatnio zmieniony 18 cze 2016 16:51 przez Caius.Cosades_1, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

slavkoznadmorza
Sierżant
Posty: 46
Rejestracja: 13 maja 2016 15:33

Postautor: slavkoznadmorza » 18 cze 2016 16:50

[quote="tw"dostawca""]troszeczke ubranych tutaj zostalo :lol: :lol:[/quote]

O czym człeku piszesz :?:
Spolka jest rozwojowa i ma olbrzymi potencjał.
Pytanie, czy go wykorzysta i czy komercjalizacja pomysłów przełoży sie na wyniki spółki, a przez to na kurs.
Ale pisanie o ubranych w obecnej sytuacji nie świadczy o tobie zbyt dobrze. Niewiele sie różnisz od popaprańców z bankiera. 8)

Zenobi
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3457
Rejestracja: 24 maja 2006 10:56

Postautor: Zenobi » 18 cze 2016 19:16

te 0,70 jeszcze trzyma ale odbicia coraz słabsze

Caius.Cosades_1
Chorąży
Posty: 913
Rejestracja: 13 lis 2014 20:56

Postautor: Caius.Cosades_1 » 18 cze 2016 20:49

te 0,70 jeszcze trzyma ale odbicia coraz słabsze
Chyba jestem trochę dziwny bo mam już akcje, ale i tak czekam na 60 groszy od obesrańców co wierzą w teorię spiskową drobnego z bankiera :lol: 8)
Obrazek

leniuch
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2870
Rejestracja: 14 cze 2013 14:41

Postautor: leniuch » 18 cze 2016 21:43

Obrazek
(...)Gościem specjalnym spotkania będzie Tomasz Kierul z Softblue SA - spółki notowanej na New Connect. Softblue SA jako jedna z nielicznych firm w Polsce jest członkiem Europejskiej Agencji Kosmicznej. Ma na swoim koncie wiele sukcesów biznesowych i ciekawych projektów takich jak AirDron – bezzałogowy samolot monitorujący poziom zanieczyszczenia powietrza, czy SoftAR – rozszerzona rzeczywistość, która jest wirtualnym odzwierciedleniem realnych obiektów wymodelowanych komputerowo w technologii trójwymiarowej animacji.

Spółka jest liderem branży niszowych technologii. Łączy i wspiera działania biznesowo-naukowe. Specjalistą w świadczeniu usług z zakresu doradztwa gospodarczo-biznesowego, pozyskiwania kapitału – dotacji i dofinansowań oraz projektująca systemy informatyczne. Koncentruje się aktualnie na komercjalizowaniu badań i idei własnych oraz wsparciu i współpracy w tym zakresie z naukowcami i innowacyjnymi przedsiębiorstwami.

Tomasz Kierul jest pasjonatem informatyki, który swoją wiedzę i zdolności przełożył na biznes. Jest doskonałym przykładem jak pasję można zmienić w biznes.(...)
http://biznes.expressmedia.pl/356990,Zb ... Mixer.html
A co to za brednie ? I co to za j..lop cwaniactwo mu uszami kapie. Czy nie mogą do tych bajek brać choć z wyglądu prawdomownych ?
nie warto się martwić na zapas , na zapas warto się cieszyć :-)

Caius.Cosades_1
Chorąży
Posty: 913
Rejestracja: 13 lis 2014 20:56

Postautor: Caius.Cosades_1 » 18 cze 2016 21:47

Obrazek
(...)Gościem specjalnym spotkania będzie Tomasz Kierul z Softblue SA - spółki notowanej na New Connect. Softblue SA jako jedna z nielicznych firm w Polsce jest członkiem Europejskiej Agencji Kosmicznej. Ma na swoim koncie wiele sukcesów biznesowych i ciekawych projektów takich jak AirDron – bezzałogowy samolot monitorujący poziom zanieczyszczenia powietrza, czy SoftAR – rozszerzona rzeczywistość, która jest wirtualnym odzwierciedleniem realnych obiektów wymodelowanych komputerowo w technologii trójwymiarowej animacji.

Spółka jest liderem branży niszowych technologii. Łączy i wspiera działania biznesowo-naukowe. Specjalistą w świadczeniu usług z zakresu doradztwa gospodarczo-biznesowego, pozyskiwania kapitału – dotacji i dofinansowań oraz projektująca systemy informatyczne. Koncentruje się aktualnie na komercjalizowaniu badań i idei własnych oraz wsparciu i współpracy w tym zakresie z naukowcami i innowacyjnymi przedsiębiorstwami.

Tomasz Kierul jest pasjonatem informatyki, który swoją wiedzę i zdolności przełożył na biznes. Jest doskonałym przykładem jak pasję można zmienić w biznes.(...)
http://biznes.expressmedia.pl/356990,Zb ... Mixer.html
A co to za brednie ? I co to za j..lop cwaniactwo mu uszami kapie. Czy nie mogą do tych bajek brać choć z wyglądu prawdomownych ?
To ty chyba nie widziałeś najnowszego zdjęcia parówy vel żelboya z trzecim już podbródkiem :lol:

A tak na serio to ocenianie cech charakteru wg aparycji (efekt aureoli, halo i golema) jest prymitywne oraz prostackie a także jest domeną niewychowanych dzieci i niedojrzałych psychicznie dorosłych :roll:
Obrazek

Caius.Cosades_1
Chorąży
Posty: 913
Rejestracja: 13 lis 2014 20:56

Postautor: Caius.Cosades_1 » 19 cze 2016 12:33

[quote="tw"dostawca""]troszeczke ubranych tutaj zostalo :lol: :lol:
Ja mam wyje.bane po ile kurs chodzi dziś, za tydzień, czy za miesiąc - co najwyżej jak spadnie to trochę dokupię. Wiem że naganiacze na bankierze szczekają tak samo jak na CDR (wtedy Optimus) 6 lat temu i chwała im za to, bo od tego są żebym to ja dokupił więcej za mniej !
Na CDR wytrzymałem ponad 3 lata* a kupowałem dzięki naganiaczowi (24/7) rysiu_dziki_kot** i jego "klice przytakiwaczy" za ~1,4 zł



*I do dziś bardzo żałuje że tak krótko !! :oops: :roll:

**Próbka twórczości:
http://www.bankier.pl/forum/temat_re-dz ... 01615.html[/quote]

Drobny i koks z bankiera są w amoku naganiania na spadki - tak bardzo martwią się "charytatywnie" o nasze pieniądze 24/7 że chyba po śmierci zostaną z miejsca beatyfikowani :lol: :lol: :lol:
Ale to dobrze dzięki tym psycholom będzie można dokupić za 0,6X złotego od obesranców wierzących w teorie spiskowe i kłamstwa podchodzące pod paragrafy :lol:
Obrazek

Zenobi
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3457
Rejestracja: 24 maja 2006 10:56

Postautor: Zenobi » 20 cze 2016 08:44

lock-up sobie zrobili

a kara umowna 10zł

cornollio
Podporucznik
Posty: 15748
Rejestracja: 27 sty 2006 18:12
Lokalizacja: poznań

Postautor: cornollio » 20 cze 2016 09:07

lock-up sobie zrobili

a kara umowna 10zł
skąd to info o wysokości kary?

Zenobi
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3457
Rejestracja: 24 maja 2006 10:56

Postautor: Zenobi » 20 cze 2016 09:22

lock-up sobie zrobili

a kara umowna 10zł
skąd to info o wysokości kary?
nie podali wysokości kary
właśnie o to chodzi, że ta kara to może być śmiech


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 97 gości