SOFTBLUE [SBE] NewConnect

wszystko na temat spółek publicznych
Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2658
Rejestracja: 30 lis 2010 21:34
Kontakt:

Re: SOFTBLUE [SBE] NewConnect

Postautor: Caius Cosades » 25 lut 2020 08:48

co za poj.eby... po pierwsze była rzeż na giełdzie a po drugie jak sprzedałem 11 bit (kupione za ~9 zł) za ok 70 zł to nie miałem bólu rzyci że urosło innym na 550... a dokładniej to ani razu po sprzedaniu nie napisałem posta o tej spółce na żadnym forum bo mnie już nie obchodziła... wiec po kiego c..h..u..j..a osoby bez akcji udzielają się niczym schizo-zboczeńcy co najwyraźniej nie mają życia prywatnego i walą konia na peronie jak spadnie kilka procent i to razem z całym rynkiem !? :twisted:

PS i na bankierze ktoś coś znalazł w sprawie fotowoltaiki więc teraz, jeśli łaska, morda w kubeł:
Stworzenie projektu innowacyjnego rekuperatora zasilanego z ogniw fotowoltaicznych dla SoftBlue S.A. i Brun-Pol Pomorze Kujawy Sp. z o.o. dotacja 294k
Stworzenie innowacyjnego rekuperatora zasilanego z ogniw fotowoltaicznych
dla SoftBlue S.A. i Brun-Pol Pomorze Kujawsky Sp. z o.o. dotacja 406k
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA

REKLAMA


GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: SOFTBLUE [SBE] NewConnect

Postautor: GH05T » 25 lut 2020 10:11

co za poj.eby... po pierwsze była rzeż na giełdzie a po drugie jak sprzedałem 11 bit (kupione za ~9 zł) za ok 70 zł to nie miałem bólu rzyci że urosło innym na 550... a dokładniej to ani razu po sprzedaniu nie napisałem posta o tej spółce na żadnym forum bo mnie już nie obchodziła... wiec po kiego c..h..u..j..a osoby bez akcji udzielają się niczym schizo-zboczeńcy co najwyraźniej nie mają życia prywatnego i walą konia na peronie jak spadnie kilka procent i to razem z całym rynkiem !? :twisted:

PS i na bankierze ktoś coś znalazł w sprawie fotowoltaiki więc teraz, jeśli łaska, morda w kubeł:
Stworzenie projektu innowacyjnego rekuperatora zasilanego z ogniw fotowoltaicznych dla SoftBlue S.A. i Brun-Pol Pomorze Kujawy Sp. z o.o. dotacja 294k
Stworzenie innowacyjnego rekuperatora zasilanego z ogniw fotowoltaicznych
dla SoftBlue S.A. i Brun-Pol Pomorze Kujawsky Sp. z o.o. dotacja 406k
JESTES JUZ NA MINUS ZE TAK SIE ZESRAUES? XD
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2658
Rejestracja: 30 lis 2010 21:34
Kontakt:

Re: SOFTBLUE [SBE] NewConnect

Postautor: Caius Cosades » 25 lut 2020 16:53

~3/4 akcji mam w przedziale 20-25 groszy... więc nie zgadłeś... po prostu wkur mnie jak można być takim przegrańcem życiowym żeby pisać na forum spółki której akcji się nie ma i oficjalnie spuszczać się na peronie że nie rośnie lub spada kilka procent i to nawet wtedy jak na całym rynku drugi raz z rzędu sraka a taki WIG20 przebił wsparcie na 2k jak gorący nuż masło.
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA

GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: SOFTBLUE [SBE] NewConnect

Postautor: GH05T » 25 lut 2020 17:14

~3/4 akcji mam w przedziale 20-25 groszy... więc nie zgadłeś... po prostu wkur mnie jak można być takim przegrańcem życiowym żeby pisać na forum spółki której akcji się nie ma i oficjalnie spuszczać się na peronie że nie rośnie lub spada kilka procent i to nawet wtedy jak na całym rynku drugi raz z rzędu sraka.
/odgłosy spuszczania się xD
kupimy od Ciebie ryjku za 5gr za pół roku

Zartowalem, oduczylem się nieplynnych gufien xD
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2658
Rejestracja: 30 lis 2010 21:34
Kontakt:

Re: SOFTBLUE [SBE] NewConnect

Postautor: Caius Cosades » 25 lut 2020 17:25

nieźle męczyłeś tego bardzo "długiego" posta że nie zauważyłeś że dopisałem ponad 5 minut wcześniej jedno zdanie... :lol: :twisted:

PS. Płynność spółki jest "średnia" a to dużo jak na NC... no chyba że jesteś grubasem i kupujesz od razu za milion na jednej sesji :twisted:
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA

GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: SOFTBLUE [SBE] NewConnect

Postautor: GH05T » 25 lut 2020 17:47

nieźle męczyłeś tego bardzo "długiego" posta że nie zauważyłeś że dopisałem ponad 5 minut wcześniej jedno zdanie... :lol: :twisted:

PS. Płynność spółki jest "średnia" a to dużo jak na NC... no chyba że jesteś grubasem i kupujesz od razu za milion na jednej sesji :twisted:
Uczę się pisać na klawiaturze. Wcześniej skladalem zlecenia przez telefon.

Czekamy na 5 groszy i tfuj komentasz
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2658
Rejestracja: 30 lis 2010 21:34
Kontakt:

Re: SOFTBLUE [SBE] NewConnect

Postautor: Caius Cosades » 25 lut 2020 17:51

nieźle męczyłeś tego bardzo "długiego" posta że nie zauważyłeś że dopisałem ponad 5 minut wcześniej jedno zdanie... :lol: :twisted:

PS. Płynność spółki jest "średnia" a to dużo jak na NC... no chyba że jesteś grubasem i kupujesz od razu za milion na jednej sesji :twisted:
Uczę się pisać na klawiaturze. Wcześniej skladalem zlecenia przez telefon.

Czekamy na 5 groszy i tfuj komentasz
już mi się nie chcę pisać skoro sesja zakończona... idę teraz do baru na browca z kumplami... wiesz życie prywatne i te sprawy niektórzy mają 8)
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA

GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: SOFTBLUE [SBE] NewConnect

Postautor: GH05T » 25 lut 2020 17:55

nieźle męczyłeś tego bardzo "długiego" posta że nie zauważyłeś że dopisałem ponad 5 minut wcześniej jedno zdanie... :lol: :twisted:

PS. Płynność spółki jest "średnia" a to dużo jak na NC... no chyba że jesteś grubasem i kupujesz od razu za milion na jednej sesji :twisted:
Uczę się pisać na klawiaturze. Wcześniej skladalem zlecenia przez telefon.

Czekamy na 5 groszy i tfuj komentasz
już mi się nie chcę pisać skoro sesja zakończona... idę teraz do baru na browca z kumplami... wiesz życie prywatne i te sprawy niektórzy mają 8)
Proste, trzeba odreagować, a ja freda dalej marszcze na peronie.
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2658
Rejestracja: 30 lis 2010 21:34
Kontakt:

Re: SOFTBLUE [SBE] NewConnect

Postautor: Caius Cosades » 27 lut 2020 12:09

https://biznes.newseria.pl/biuro-prasow ... b234435305 [2020-02-27 11:20]

http://mobility.softblue.pl/

Profilem działalności firmy będzie także łączenie autorskich rozwiązań teleinformatycznych z nowoczesnymi metodami ochrony środowiska z dziedziny fotowoltaiki, na bieżąco udoskonalanymi we własnym Centrum Badawczo – Rozwojowym. SoftBlue w spółce zależnej posiada 50 proc. udziałów.

Jak komuś za mało w temacie INNOLOT* (i kilkunastu innych dziedzinach spółki) to ma teraz także fotowoltaikę 8)

* https://softblue.pl/innolot/
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA

Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2658
Rejestracja: 30 lis 2010 21:34
Kontakt:

Re: SOFTBLUE [SBE] NewConnect

Postautor: Caius Cosades » 04 mar 2020 07:17

Rząd ma przeznaczyć 100 mld PLN przez 10 lat na zieloną energię* i walkę ze smogiem** + z innego finansowania także strzelnica w każdym powiecie***

* http://mobility.softblue.pl/

** https://softblue.pl/innolot/ (nie tylko drony antysmogowe, ale także dla służb mundurowych o specjalnym przeznaczeniu)

*** Udział w Targach MSPO Kielce 2018. Prezentacja nowego produktu Spółki SoftBlue SA, firmy Milisystem Sp. z o.o. jakim jest Trenażer Strzelecki ,,TL Wisła’’,

PS. Plus dziesiątki innych projektów od programowania dla rządowych gigantów po genetykę... więcej na stronie spółki:

https://softblue.pl/

Myślicie że coś skapnie z tej sumy dla SBE ?
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA

Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2658
Rejestracja: 30 lis 2010 21:34
Kontakt:

Re: SOFTBLUE [SBE] NewConnect

Postautor: Caius Cosades » 04 mar 2020 15:34

Trenażer Laserowy "Wisła" [28 luty 2020]

https://www.youtube.com/watch?v=kS5mlLJ ... jCvpHSKoWA

to gotowe to już jest do sprzedania czy jak ?
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA

Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2658
Rejestracja: 30 lis 2010 21:34
Kontakt:

Re: SOFTBLUE [SBE] NewConnect

Postautor: Caius Cosades » 06 mar 2020 11:07

SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA

Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2658
Rejestracja: 30 lis 2010 21:34
Kontakt:

Re: SOFTBLUE [SBE] NewConnect

Postautor: Caius Cosades » 06 mar 2020 13:46

Trenażer Laserowy "Wisła" [28 luty 2020]

https://www.youtube.com/watch?v=kS5mlLJ ... jCvpHSKoWA

to gotowe to już jest do sprzedania czy jak ?
Wyczytałem że produkt jest jednak gotowy... mam nadzieje że coś sprzedadzą na tych targach w marcu i kwietniu:
(...) w najbliższych miesiącach weźmie (Softblue) udział w globalnych targach dotyczących obrony i bezpieczeństwa narodowego.
Targi ISNR odbędą się w Abu Dhabi 🧕👳‍♀️w dniach 17-19 marca
https://www.isnrabudhabi.com/
Targi DSA odbędą się w Malezji w dniach 20-23 kwietnia
http://www.dsaexhibition.com/

PS. A co do fotowoltaiki SBE nie wyskoczyło z tym jak Filip z konopi (i zaczynając od zera) tylko zajmowała się tym o dawna (dostali już dawno 700 tys dotacji na ten cel) po prostu zauważyli intratną okazję i zintensyfikowali środki pieniężne i roboczogodziny na ten projekt i IMO bardzo dobrze :twisted:
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA

Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2658
Rejestracja: 30 lis 2010 21:34
Kontakt:

Re: SOFTBLUE [SBE] NewConnect

Postautor: Caius Cosades » 07 mar 2020 04:20

Nowe info:

https://www.bankier.pl/wiadomosc/SOFTBL ... 34123.html

Zarząd Spółki Softblue S.A. z siedzibą w Bydgoszczy (dalej: „Emitent”) informuje, że w dniu 05.03.2020 zawarł umowę o wzajemnym zachowaniu poufności (MNDA) z niderlandzką (holenderską) spółką specjalizującą się w dostarczaniu branżowych rozwiązań informatycznych przeznaczonych dla wyspecjalizowanych odbiorców (dalej: „Kontrahent”). Kontrahent jest największym dostawcą tego typu rozwiązań w krajach Beneluksu oraz jednym z większych w Europie. Kontrahent wchodzi w skład grupy kapitałowej podmiotu notowanego na kanadyjskiej giełdzie, którego przychody przekraczają 2,5 mld USD. (...)
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA

Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2658
Rejestracja: 30 lis 2010 21:34
Kontakt:

Re: SOFTBLUE [SBE] NewConnect

Postautor: Caius Cosades » 07 mar 2020 18:51

To zdanie mnie bardzo ciekawi z nowego komunikatu:
Emitent wskazuje, że strategiczne zaangażowanie nie przewiduje podwyższenia kapitału zakładowego (emisji nowych akcji).

Czyli odkupią część od Kieruli a resztę czyli do 50% + 1 akcja z ff od leszczy co się spuszczą w gacie na widok marnego zeta ? 8) :lol: :twisted:
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 159 gości