MABION [MAB] XII - Nie oddawaj za grosze !

wszystko na temat spółek publicznych
bledzik
Młodszy chorąży
Posty: 444
Rejestracja: 20 gru 2015 08:00

Postautor: bledzik » 19 gru 2016 16:06

Może jednak utrzyma te 74, technicznie chyba tak trochę jest, bo nie chciałbym wygrać typowania kursu na koniec roku ( 70 zł ) ;)

z tą techniką to proszę o skorygowanie fachowców :)

REKLAMA


Laptop~~"
Sierżant sztabowy
Posty: 137
Rejestracja: 19 gru 2016 12:15

Postautor: Laptop~~" » 19 gru 2016 16:08

typowalem 72 ale chyba bedzie nizej gdzie te gwiazdorzy co widzieli 90 85 wy to sie znacie ale chyba na produkcji miodu :)

zabujca
Starszy chorąży
Posty: 1454
Rejestracja: 06 paź 2008 22:42

Postautor: zabujca » 19 gru 2016 19:02

możecie mi powiedzieć, bo chyba nie do końca kumam- w najnowszym komunikacie stoi, że po zakończeniu rekrutacji (od razu?) przystępują do rejestracji, w czasie której jak rozumiem będąpodawane leki i obserwowani pacjenci? z tego co rozumiem, to kiedyś zakładali,że wniosek złożą dopiero po przeprowadzeniu wszystkich badań i obserwacji, czy dobrze myślę?
Dokładnie tak jak piszesz.
Która wersja? To wie tylko prezes.
Moja ocena subiektywna? - będą składać szybciej niż zakładali.
ok, dzięki. tylko mnie zastanawia, dlaczego to wszytko zostało przeprowadzone w ten sposób? niby chcieli wygrać wyścig do Unii,a wszystko robili na tip top, wzorowi uczniowie, świadectwo z paskiem, a w tym czasie taki Celltrion, który wydawało się że w badaniach jest jakieś pół roku do tyłu wziął i rozpoczął rejestrację. może obawiali się jako relatywnie nieznana spółka, że będą im szczególnie patrzeć na ręce?
tak czy siak, jeżeli rzeczywiście złożą wniosek w ciągu najbliższych tygodni, to jeszcze nic straconego, możliwe, ze dostaną zgodę jeszcze w przyszłym roku. do tego czasu będziemy mądrzejsi o wiedzę, jak na rynku plasują się leki Sandozu i Celltriona. ja dziś korzystając z okazji zwiększyłem pakiet o kolejne 10% :)

azbest
Starszy chorąży
Posty: 1724
Rejestracja: 10 lis 2010 19:23

Postautor: azbest » 19 gru 2016 19:26

możecie mi powiedzieć, bo chyba nie do końca kumam- w najnowszym komunikacie stoi, że po zakończeniu rekrutacji (od razu?) przystępują do rejestracji, w czasie której jak rozumiem będąpodawane leki i obserwowani pacjenci? z tego co rozumiem, to kiedyś zakładali,że wniosek złożą dopiero po przeprowadzeniu wszystkich badań i obserwacji, czy dobrze myślę?
Dokładnie tak jak piszesz.
Która wersja? To wie tylko prezes.
Moja ocena subiektywna? - będą składać szybciej niż zakładali.
ok, dzięki. tylko mnie zastanawia, dlaczego to wszytko zostało przeprowadzone w ten sposób? niby chcieli wygrać wyścig do Unii,a wszystko robili na tip top, wzorowi uczniowie, świadectwo z paskiem, a w tym czasie taki Celltrion, który wydawało się że w badaniach jest jakieś pół roku do tyłu wziął i rozpoczął rejestrację. może obawiali się jako relatywnie nieznana spółka, że będą im szczególnie patrzeć na ręce?
tak czy siak, jeżeli rzeczywiście złożą wniosek w ciągu najbliższych tygodni, to jeszcze nic straconego, możliwe, ze dostaną zgodę jeszcze w przyszłym roku. do tego czasu będziemy mądrzejsi o wiedzę, jak na rynku plasują się leki Sandozu i Celltriona. ja dziś korzystając z okazji zwiększyłem pakiet o kolejne 10% :)
A może sposob badań mieli lepszy? Może ich badania były bardziej wiarygodne? Kto to wie.

Kaplica
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2303
Rejestracja: 24 lut 2016 19:47

Postautor: Kaplica » 19 gru 2016 20:10

oddawać , oddawać , nadchodzą piękne dni :wink:

Gerda88
Chorąży sztabowy
Posty: 4142
Rejestracja: 23 lip 2010 11:10

Postautor: Gerda88 » 19 gru 2016 20:39

Dokładnie tak jak piszesz.
Która wersja? To wie tylko prezes.
Moja ocena subiektywna? - będą składać szybciej niż zakładali.
ok, dzięki. tylko mnie zastanawia, dlaczego to wszytko zostało przeprowadzone w ten sposób? niby chcieli wygrać wyścig do Unii,a wszystko robili na tip top, wzorowi uczniowie, świadectwo z paskiem, a w tym czasie taki Celltrion, który wydawało się że w badaniach jest jakieś pół roku do tyłu wziął i rozpoczął rejestrację. może obawiali się jako relatywnie nieznana spółka, że będą im szczególnie patrzeć na ręce?
tak czy siak, jeżeli rzeczywiście złożą wniosek w ciągu najbliższych tygodni, to jeszcze nic straconego, możliwe, ze dostaną zgodę jeszcze w przyszłym roku. do tego czasu będziemy mądrzejsi o wiedzę, jak na rynku plasują się leki Sandozu i Celltriona. ja dziś korzystając z okazji zwiększyłem pakiet o kolejne 10% :)
A może sposob badań mieli lepszy? Może ich badania były bardziej wiarygodne? Kto to wie.
Wydaje się, że Mabion niestety nie wszystko wiedział. Tzn okazało się, że dość szybkie badania - przy mniejszej ilości pacjentów również wystarczy i EMA nie bedzie miała z tym problemów. Co dziwne, to fakt, że przecież cały czas podkreślali że są z nimi w ciągłym kontakcie.Może tamci mieli lepszy kontakt?
Nie ma jednak co płakać, podpisali umowę dystrybucyjną, teraz złożą papiery a kolejne kroki to pewnie parter + Nasdaq.
Z punktu widzenia AT, luka całkiem zamknięta i oby wytrzymało wsparcie.

Kaplica
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2303
Rejestracja: 24 lut 2016 19:47

Postautor: Kaplica » 19 gru 2016 22:10

ok, dzięki. tylko mnie zastanawia, dlaczego to wszytko zostało przeprowadzone w ten sposób? niby chcieli wygrać wyścig do Unii,a wszystko robili na tip top, wzorowi uczniowie, świadectwo z paskiem, a w tym czasie taki Celltrion, który wydawało się że w badaniach jest jakieś pół roku do tyłu wziął i rozpoczął rejestrację. może obawiali się jako relatywnie nieznana spółka, że będą im szczególnie patrzeć na ręce?
tak czy siak, jeżeli rzeczywiście złożą wniosek w ciągu najbliższych tygodni, to jeszcze nic straconego, możliwe, ze dostaną zgodę jeszcze w przyszłym roku. do tego czasu będziemy mądrzejsi o wiedzę, jak na rynku plasują się leki Sandozu i Celltriona. ja dziś korzystając z okazji zwiększyłem pakiet o kolejne 10% :)
A może sposob badań mieli lepszy? Może ich badania były bardziej wiarygodne? Kto to wie.
Wydaje się, że Mabion niestety nie wszystko wiedział. Tzn okazało się, że dość szybkie badania - przy mniejszej ilości pacjentów również wystarczy i EMA nie bedzie miała z tym problemów. Co dziwne, to fakt, że przecież cały czas podkreślali że są z nimi w ciągłym kontakcie.Może tamci mieli lepszy kontakt?
Nie ma jednak co płakać, podpisali umowę dystrybucyjną, teraz złożą papiery a kolejne kroki to pewnie parter + Nasdaq.
Z punktu widzenia AT, luka całkiem zamknięta i oby wytrzymało wsparcie.
perełka zapakowany jestem po uszy tutaj i w celona, no i kilka drobnych sztuk gdzie inndziej

to będą hity 2017 :wink:

azbest
Starszy chorąży
Posty: 1724
Rejestracja: 10 lis 2010 19:23

Postautor: azbest » 20 gru 2016 15:11

Obrazek
no dawaj no dawaj!

Kaplica
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2303
Rejestracja: 24 lut 2016 19:47

Postautor: Kaplica » 20 gru 2016 16:46

akcja zorganizowana i zaplanowana :!:

azbest
Starszy chorąży
Posty: 1724
Rejestracja: 10 lis 2010 19:23

Postautor: azbest » 21 gru 2016 08:17

To co kierunek ~64zł?

petriot
Młodszy chorąży
Posty: 573
Rejestracja: 14 sty 2016 04:06

Postautor: petriot » 21 gru 2016 08:33

To co kierunek ~64zł?
Bez paniki, wszyscy zginą :lol: :lol: :lol:

cierpliwosc
Młodszy chorąży
Posty: 612
Rejestracja: 19 cze 2015 10:38

Postautor: cierpliwosc » 21 gru 2016 09:07

To co kierunek ~64zł?
Bez paniki, wszyscy zginą :lol: :lol: :lol:
Cóż jak taki kierunek obiora

alkoita4
Starszy chorąży
Posty: 1932
Rejestracja: 29 wrz 2016 11:12

Postautor: alkoita4 » 21 gru 2016 09:17

Trza przyznac..ze po tym infie..na ktore wszyscy czekali..to akcjonariuszy ne rozpieszczaja....popyt jak na lekarstwo..po takim "pzrelomowym infie".....
Dużo lepiej jest kupić wspaniałą firmę za przeciętną cenę, niż przeciętną firmę za wspaniałą cenę - Warren Buffett

azbest
Starszy chorąży
Posty: 1724
Rejestracja: 10 lis 2010 19:23

Postautor: azbest » 21 gru 2016 09:24

Trza przyznac..ze po tym infie..na ktore wszyscy czekali..to akcjonariuszy ne rozpieszczaja....popyt jak na lekarstwo..po takim "pzrelomowym infie".....
Obrazek

alkoita4
Starszy chorąży
Posty: 1932
Rejestracja: 29 wrz 2016 11:12

Postautor: alkoita4 » 21 gru 2016 09:42

Trza przyznac..ze po tym infie..na ktore wszyscy czekali..to akcjonariuszy ne rozpieszczaja....popyt jak na lekarstwo..po takim "pzrelomowym infie".....
Obrazek
moze po prostu..trzeba poczekac na sygnaly kupna.....

Obrazek
Dużo lepiej jest kupić wspaniałą firmę za przeciętną cenę, niż przeciętną firmę za wspaniałą cenę - Warren Buffett


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: incoqnito i 234 gości