FinTech Ventures S.A. [FIV] księga I - dawniej MobiMedia Solution S.A.

wszystko na temat spółek publicznych
Luxtorpeda
Podporucznik
Posty: 11294
Rejestracja: 07 paź 2013 14:15

Re: MOBIMEDIA SOLUTION [MMS] księga I

Postautor: Luxtorpeda » 19 wrz 2019 11:21

czyzby zaraz koniec handlu :roll: 8) :lol:

REKLAMA


Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: MOBIMEDIA SOLUTION [MMS] księga I

Postautor: Julian11 » 19 wrz 2019 11:24

jesli chodzi o Wyniki samej spólki to koniec handlu jest od długiego czasu . :lol: 8) :lol:

A kapuchy w spólce jest NIEcałe 1500 PLN, maja niektorzy fantazje z tym pompowaniem kapitalizacji tego ***,. :lol: 8)

i teraz tkie pytanko kto niby w tego *** z NC w POLANDII wkladalby te aktywa "szwedzkie" . 8) :lol:

tuaj na odległosc walem jedzie co nagmninnie sie zdarza na Bananie.

CNA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2159
Rejestracja: 14 mar 2012 20:24

Re: MOBIMEDIA SOLUTION [MMS] księga I

Postautor: CNA » 19 wrz 2019 11:33

jesli chodzi o Wyniki samej spólki to koniec handlu jest od długiego czasu . :lol: 8) :lol:

A kapuchy w spólce jest NIEcałe 1500 PLN, maja niektorzy fantazje z tym pompowaniem kapitalizacji tego ***,. :lol: 8)

i teraz tkie pytanko kto niby w tego *** z NC w POLANDII wkladalby te aktywa "szwedzkie" . 8) :lol:

tuaj na odległosc walem jedzie co nagmninnie sie zdarza na Bananie.
może tak, może nie, njukonekty nie takie cuda już widziały, póki co jedzeimy i podziwiamy widoki :oops: 8) :arrow: :arrow:

GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: MOBIMEDIA SOLUTION [MMS] księga I

Postautor: GH05T » 19 wrz 2019 11:34

Guwno jak telekon
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: MOBIMEDIA SOLUTION [MMS] księga I

Postautor: Julian11 » 19 wrz 2019 11:36

jesli chodzi o Wyniki samej spólki to koniec handlu jest od długiego czasu . :lol: 8) :lol:

A kapuchy w spólce jest NIEcałe 1500 PLN, maja niektorzy fantazje z tym pompowaniem kapitalizacji tego ***,. :lol: 8)

i teraz tkie pytanko kto niby w tego *** z NC w POLANDII wkladalby te aktywa "szwedzkie" . 8) :lol:

tuaj na odległosc walem jedzie co nagmninnie sie zdarza na Bananie.
może tak, może nie, njukonekty nie takie cuda już widziały, póki co jedzeimy i podziwiamy widoki :oops: 8) :arrow: :arrow:
podziwiajcie :lol: 8) :lol:

tylko dziwnym trafem ci co czesto jada i podziwiaja widoki pzrez te wszytkie lata porfeli nie napchali kapuchą Przypadek ? nie sądzę :lol: No ale wspomnienia widokow moze są najwazniejsze a niz taka trywialna rzecz jak KASA. :lol: 8)

CNA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2159
Rejestracja: 14 mar 2012 20:24

Re: MOBIMEDIA SOLUTION [MMS] księga I

Postautor: CNA » 19 wrz 2019 11:38

jesli chodzi o Wyniki samej spólki to koniec handlu jest od długiego czasu . :lol: 8) :lol:

A kapuchy w spólce jest NIEcałe 1500 PLN, maja niektorzy fantazje z tym pompowaniem kapitalizacji tego ***,. :lol: 8)

i teraz tkie pytanko kto niby w tego *** z NC w POLANDII wkladalby te aktywa "szwedzkie" . 8) :lol:

tuaj na odległosc walem jedzie co nagmninnie sie zdarza na Bananie.
może tak, może nie, njukonekty nie takie cuda już widziały, póki co jedzeimy i podziwiamy widoki :oops: 8) :arrow: :arrow:
podziwiajcie :lol: 8) :lol:

tylko dziwnym trafem ci co czesto jada i podziwiaja widoki pzrez te wszytkie lata porfeli nie napchali kapuchą Przypadek ? nie sądzę :lol: No ale wspomnienia widokow moze są najwazniejsze a niz taka trywialna rzecz jak KASA. :lol: 8)
bo jak się jedzie niewiadomo w którą stronę to się jedzie zazwyczaj kompaktem, a nie tirem :mrgreen:

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: MOBIMEDIA SOLUTION [MMS] księga I

Postautor: Julian11 » 19 wrz 2019 11:39

Guwno jak telekon
tam przynajmniej wielu Mogło wziaśc kwity po 10 GR a to oznacza kapitalziacje 1.9 MLN PLN( przy cenie 10 gr) a nie ponad 30 mln PLN Ja tu gdzie głowny akcjonariusz ma 60 MLn Kwitów. :lol: 8) :lol:
we FF jest tuaj 12 MLN akcji , a tam ..sam policz. :lol: 8) :lol:

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: MOBIMEDIA SOLUTION [MMS] księga I

Postautor: Julian11 » 19 wrz 2019 11:57

Guwno jak telekon
tam przynajmniej wielu Mogło wziaśc kwity po 10 GR a to oznacza kapitalziacje 1.9 MLN PLN( przy cenie 10 gr) a nie ponad 30 mln PLN Ja tu gdzie głowny akcjonariusz ma 60 MLn Kwitów. :lol: 8) :lol:
we FF jest tuaj 12 MLN akcji , a tam ..sam policz. :lol: 8) :lol:
wez juz daj spokoj 60 milionow nie dopuszczonych i jaki realny ff to gdzie te akcje skoro 12 ff anita *** cie boli widze he
nic nie boli, ja juz jednego smieciuszka mam i mi wystarczy. 8) Na reszte nie mam ochoty wole konkretniejsze spółki i ..surowce/metale szlachetne. :lol: 8)

widze ze stare wiarusy kolarzowe sie tu rozpisuja , to sobie zagadałem. :lol:

szerokosci na tym smieciuchu.

Luxtorpeda
Podporucznik
Posty: 11294
Rejestracja: 07 paź 2013 14:15

Re: MOBIMEDIA SOLUTION [MMS] księga I

Postautor: Luxtorpeda » 24 wrz 2019 22:02



tam przynajmniej wielu Mogło wziaśc kwity po 10 GR a to oznacza kapitalziacje 1.9 MLN PLN( przy cenie 10 gr) a nie ponad 30 mln PLN Ja tu gdzie głowny akcjonariusz ma 60 MLn Kwitów. :lol: 8) :lol:
we FF jest tuaj 12 MLN akcji , a tam ..sam policz. :lol: 8) :lol:
wez juz daj spokoj 60 milionow nie dopuszczonych i jaki realny ff to gdzie te akcje skoro 12 ff anita *** cie boli widze he
nic nie boli, ja juz jednego smieciuszka mam i mi wystarczy. 8) Na reszte nie mam ochoty wole konkretniejsze spółki i ..surowce/metale szlachetne. :lol: 8)

widze ze stare wiarusy kolarzowe sie tu rozpisuja , to sobie zagadałem. :lol:

szerokosci na tym smieciuchu.
To lepiej bierz drugiego bo zaraz jak telehors będzie latał po 1 :mrgreen: :mrgreen:

CNA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2159
Rejestracja: 14 mar 2012 20:24

Re: MOBIMEDIA SOLUTION [MMS] księga I

Postautor: CNA » 25 wrz 2019 11:50



wez juz daj spokoj 60 milionow nie dopuszczonych i jaki realny ff to gdzie te akcje skoro 12 ff anita *** cie boli widze he
nic nie boli, ja juz jednego smieciuszka mam i mi wystarczy. 8) Na reszte nie mam ochoty wole konkretniejsze spółki i ..surowce/metale szlachetne. :lol: 8)

widze ze stare wiarusy kolarzowe sie tu rozpisuja , to sobie zagadałem. :lol:

szerokosci na tym smieciuchu.
To lepiej bierz drugiego bo zaraz jak telehors będzie latał po 1 :mrgreen: :mrgreen:
musi się przekonać jak na koniu, oby falstartu nie zaliczył :oops:

Luxtorpeda
Podporucznik
Posty: 11294
Rejestracja: 07 paź 2013 14:15

Re: MOBIMEDIA SOLUTION [MMS] księga I

Postautor: Luxtorpeda » 30 wrz 2019 12:05

A tu co się stało :shock:

ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3756
Rejestracja: 30 cze 2018 11:46

Re: MOBIMEDIA SOLUTION [MMS] księga I

Postautor: ANTYCHRYST » 03 paź 2019 09:15

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO


Raport bieżący nr 14 / 2019 KNF
Data sporządzenia: 2019-10-02
Skrócona nazwa emitenta
MOBIMEDIA SOLUTION S.A.
Temat
Zawarcie umowy licencyjnej na lovetestnow.com
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd MobiMedia Solution S.A. z siedzibą w Warszawie (Emitent) informuje, że w dniu 2.10.2019 r. zawarł umowę licencyjną z Bulls Presstjanst AB z siedzibą w Nacka Strad, Szwecja (Partner) w zakresie udzielenia licencji dla Partnera na korzystanie z oprogramowania "Lovetestnow" będącego w posiadaniu Emitenta.
"Lovetestnow" przyjmuje formę testu opartego na analizie relacji pomiędzy partnerami, zawierającego wskazówki, jak poprawić jakość związku. Test powstał na bazie badań przeprowadzonych na ponad 13.000 par w okresie ostatnich dziesięciu lat. Aplikacja jest aktualnie obecna na rynkach w Szwecji, Anglii, Rosji, Polsce, Ukrainie i w Chinach, a także jest w trakcie tłumaczenia na nowe języki. Aplikacja dostępna jest pod adresem www.lovetestnow.com Zgodnie z zapisami umowy Partner uzyskuje prawa do aplikacji i wprowadzenia jej na nowe rynki Umowa licencyjna zakłada, że Partner będzie dzielił się przychodami uzyskanymi z wykorzystania licencji na oprogramowanie w relacji 50/50.
Umowa licencyjna została zawarta na okres 12 miesięcy. Przy czym, jeżeli strony nie postanowią zakończyć współpracy w okresie 6 miesięcy przed upływem wskazanego terminu, okres jej trwania automatycznie zostaje wydłużony o kolejne 12 miesięcy.
ej uszat ale przecież według ciebie Szwecji już nie ma, islamów będą kojarzyć :?: :lol: :lol:

kikut
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2018 08:31

Re: MOBIMEDIA SOLUTION [MMS] księga I

Postautor: kikut » 04 paź 2019 20:28

Obrazek

hm


Obrazek
pod koniec miesiąca pasowało by to mieć .
w lipcu to mi się napisało .
i co warto było mieć !!

a jaki wrzesień będzie tu piękny nawet nie jestescie sobie dziś tego wyobrazić !
przy tak niskim FF to scenariusz wzrostów trudny do określenia....
a właściciele będą ręce zacierać....
a na dodatek blackchain to przyszłość bankowości ///
aż miłoooooo patrzec na te rysunki które to zostały wstawione w lipcu .
a wrzesień faktycznie był piękny !!!
tu muszę znów dopisać że i pazdziernik też będzie wspaaaaaaaniały !!!! :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
.... nowe technologie bingolotto i "Lovetestnow”.

nie komentować bo i po co.

CNA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2159
Rejestracja: 14 mar 2012 20:24

Re: MOBIMEDIA SOLUTION [MMS] księga I

Postautor: CNA » 04 paź 2019 21:19

Obrazek

hm


Obrazek
pod koniec miesiąca pasowało by to mieć .
w lipcu to mi się napisało .
i co warto było mieć !!

a jaki wrzesień będzie tu piękny nawet nie jestescie sobie dziś tego wyobrazić !
przy tak niskim FF to scenariusz wzrostów trudny do określenia....
a właściciele będą ręce zacierać....
a na dodatek blackchain to przyszłość bankowości ///
aż miłoooooo patrzec na te rysunki które to zostały wstawione w lipcu .
a wrzesień faktycznie był piękny !!!
tu muszę znów dopisać że i pazdziernik też będzie wspaaaaaaaniały !!!! :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
.... nowe technologie bingolotto i "Lovetestnow”.

nie komentować bo i po co.
Zatem po co komentujesz? Info niewypał okazja pod atak na opór spalona, dalszy komentarz zbedny

bronek123
Sierżant sztabowy
Posty: 145
Rejestracja: 25 sie 2016 20:51

Re: MOBIMEDIA SOLUTION [MMS] księga I

Postautor: bronek123 » 10 paź 2019 13:29

Ciekawe, czy tym razem uda się przeskoczyć 60 gr?
Raczej nie, ale może mnie zaskoczą 8)


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 162 gości