PLAYWAY [PLW] księga I

wszystko na temat spółek publicznych
Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: PLAYWAY [PLW] księga I

Postautor: Julian11 » 26 lut 2020 11:20

powaznie zastanawiałem się na wzieciem PLW na krótko jak smigał w okolicach 380-390 PLN bo moim zdaniem napompowanie spółki na taka kapitalziacje pod debiuty tych gierek ocierało sie o irracjonalność ...

Niestety nie zrealizowałem swoich pomysłow i teraz tylko moge patrzec jak kurs spadł juz o o jakie 70 PLN a ja NIC z tego nie mam---szkoda, ale takie zycie...

REKLAMA


Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: PLAYWAY [PLW] księga I

Postautor: Julian11 » 28 lut 2020 09:10

No nie moge sobie darowac ze na PLW na krotasa nie zagrałem przy 380---napompowali go pod gierki które pewnie duzego dochodu nie dadza VS. kapitalziacja spółki jaką Podkrecili.Brakło ciut zdecydowania... :lol:

MarianPierdowicz
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 273
Rejestracja: 30 maja 2017 21:08

Re: PLAYWAY [PLW] księga I

Postautor: MarianPierdowicz » 28 lut 2020 09:24

No nie moge sobie darowac ze na PLW na krotasa nie zagrałem przy 380---napompowali go pod gierki które pewnie duzego dochodu nie dadza VS. kapitalziacja spółki jaką Podkrecili.Brakło ciut zdecydowania... :lol:
ty to alik jestes orzel nad orly !!

:lol:
onga bonga :mrgreen:

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: PLAYWAY [PLW] księga I

Postautor: Julian11 » 28 lut 2020 09:45

dziekuję....ale tymczasem Luka czeka na domkniecie ---przy okazji jest to strefa bardzo mocnego wsparcia...

Czy i kiedy tam dojdzie czas pokaże... :roll:

Obrazek

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: PLAYWAY [PLW] księga I

Postautor: pandorinium » 28 lut 2020 10:40

bierz alik, znów masz okazję :lol:

Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2329
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Re: PLAYWAY [PLW] księga I

Postautor: Rif1977 » 28 lut 2020 10:51

No nie moge sobie darowac ze na PLW na krotasa nie zagrałem przy 380---napompowali go pod gierki które pewnie duzego dochodu nie dadza VS. kapitalziacja spółki jaką Podkrecili.Brakło ciut zdecydowania... :lol:
Ty, to masz nosa!
Tylko chciałeś szorta, bo uważasz, że *** nie dochód, a to co się dzieje aktualnie, nie oznacza, że są źli.
Ten sam durny tekst, że trzeba było zagrać na krótki mógłbyś wkleić dosłownie na każdej spółce, łącznie z TSG :lol:
Napisz pod CDP, że nie możesz sobie darować szorta, bo wiedziałeś, że to balon hehehe
Ostatnio zmieniony 28 lut 2020 10:54 przez Rif1977, łącznie zmieniany 1 raz.

Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2329
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Re: PLAYWAY [PLW] księga I

Postautor: Rif1977 » 28 lut 2020 10:52

duplo

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: PLAYWAY [PLW] księga I

Postautor: Julian11 » 28 lut 2020 10:59

No nie moge sobie darowac ze na PLW na krotasa nie zagrałem przy 380---napompowali go pod gierki które pewnie duzego dochodu nie dadza VS. kapitalziacja spółki jaką Podkrecili.Brakło ciut zdecydowania... :lol:
Ty, to masz nosa!
Tylko chciałeś szorta, bo uważasz, że *** nie dochód, a to co się dzieje aktualnie, nie oznacza, że są źli.
Ten sam durny tekst, że trzeba było zagrać na krótki mógłbyś wkleić dosłownie na każdej spółce, łącznie z TSG :lol:
Napisz pod CDP, że nie możesz sobie darować szorta, bo wiedziałeś, że to balon hehehe
śwaidomie nie wkleiłem na każdej growej spółkce---Bo uwazam ze PLW był pompowany pod NIC --napewno HF na Konsole nie da jakiś ciekawych pieniedzy tak jak ten tank mechanic symulator biorąc pod uwage ze napompowali ten papaier na 2.5 MLD PLn pod owe debiuty....---wiec porównujac kapitalziacje PLW i TSgames oraz to jakie spółki poakzuja wyniki to dla mnie PLW był pompowanym zeppelinem...i nie mam watpliwosci ze TSGAMES bedzie z czasem spółka o wiele wiele wyzej wyceniania niż PLW....

taka jest moja opinia a jak bedzie czas pokaże...

KA.PE.WU... 8) :lol:

p.S ...własnie czs SHOW ME THE MONEY ---nastał --ciekawe jak sobie poradzi 11 bit w takich realiach gdzie rynek bedzie patrzył na WYNIKI TU I TERAZ a nie na ---CO BĘDZIE KIEDYŚ....

Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2329
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Re: PLAYWAY [PLW] księga I

Postautor: Rif1977 » 28 lut 2020 11:28

No nie moge sobie darowac ze na PLW na krotasa nie zagrałem przy 380---napompowali go pod gierki które pewnie duzego dochodu nie dadza VS. kapitalziacja spółki jaką Podkrecili.Brakło ciut zdecydowania... :lol:
Ty, to masz nosa!
Tylko chciałeś szorta, bo uważasz, że *** nie dochód, a to co się dzieje aktualnie, nie oznacza, że są źli.
Ten sam durny tekst, że trzeba było zagrać na krótki mógłbyś wkleić dosłownie na każdej spółce, łącznie z TSG :lol:
Napisz pod CDP, że nie możesz sobie darować szorta, bo wiedziałeś, że to balon hehehe
śwaidomie nie wkleiłem na każdej growej spółkce---Bo uwazam ze PLW był pompowany pod NIC --napewno HF na Konsole nie da jakiś ciekawych pieniedzy tak jak ten tank mechanic symulator biorąc pod uwage ze napompowali ten papaier na 2.5 MLD PLn pod owe debiuty....---wiec porównujac kapitalziacje PLW i TSgames oraz to jakie spółki poakzuja wyniki to dla mnie PLW był pompowanym zeppelinem...i nie mam watpliwosci ze TSGAMES bedzie z czasem spółka o wiele wiele wyzej wyceniania niż PLW....

taka jest moja opinia a jak bedzie czas pokaże...

KA.PE.WU... 8) :lol:

p.S ...własnie czs SHOW ME THE MONEY ---nastał --ciekawe jak sobie poradzi 11 bit w takich realiach gdzie rynek bedzie patrzył na WYNIKI TU I TERAZ a nie na ---CO BĘDZIE KIEDYŚ....
Wiedziałem, żeś ***, ale nie sądziłem że aż taki, by się brandzlować mędrkowaniem, gdy w przepaść leci wszystko, niezależnie od faktycznej pozycji i potencjału. Potrafisz jednak zaskoczyć :lol:

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: PLAYWAY [PLW] księga I

Postautor: Julian11 » 28 lut 2020 11:34

a tak a pro pos---to cos mi sie wydaje ze cie ostro przewieżli na PLW....Łorientuj sie na ta luke do zmakniecia... 8) :lol:

P.S nie zdziwie sie tez jak bedzie mijanka *** miedzy TEn a 11 bit...to tak juz pomijajac PLW ale zostajac w temacie growych spółek.

Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2329
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Re: PLAYWAY [PLW] księga I

Postautor: Rif1977 » 28 lut 2020 11:41

a tak a pro pos---to cos mi sie wydaje ze cie ostro przewieżli na PLW....Łorientuj sie na ta luke do zmakniecia... 8) :lol:

P.S nie zdziwie sie tez jak bedzie mijanka *** miedzy TEn a 11 bit...to tak juz pomijajac PLW ale zostajac w temacie growych spółek.
Co mnie przewieźli to moje i nie zmienia faktu, żeś kretyn do potęgi.
Co mają mijanki kursowe, dziecko jesteś, by to mało jakieś znaczenie? Liczy się kapitalizacja, a tutaj 11bit odstaje na maksa od dłuższego czasu.

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: PLAYWAY [PLW] księga I

Postautor: Julian11 » 28 lut 2020 11:48

a tak a pro pos---to cos mi sie wydaje ze cie ostro przewieżli na PLW....Łorientuj sie na ta luke do zmakniecia... 8) :lol:

P.S nie zdziwie sie tez jak bedzie mijanka *** miedzy TEn a 11 bit...to tak juz pomijajac PLW ale zostajac w temacie growych spółek.
Co mnie przewieźli to moje i nie zmienia faktu, żeś kretyn do potęgi.
Co mają mijanki kursowe, dziecko jesteś, by to mało jakieś znaczenie? Liczy się kapitalizacja, a tutaj 11bit odstaje na maksa od dłuższego czasu.
Znam lepsze metody na poprawanie sobie humoru niż obrażanie innych. co do twojej opinii na mój temat to osobiscie jestem przekonany ze jesteś w błedzie--- w koncu to ty dodatjesz BATY -- i zapewne bedziesz dostawał , po tym jak cześc 11 bit spienieżyłes i w dodatku bedziesz musiał podatek od tego zapłacić...Rozumiem twoja frustracje gdzie pewne negatywne kumulacje zwiazane z finasami sie tobie nałozyły ---ale spuszcanie cisnienia na forum i wyzywanie sie na innych niewiele w tym pomoze.

co do PLW to moim zdaniem ma jeszce sporo powitrza do spuszczania...PPPSSSSSSS.....

Pozdrawiam...

Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2329
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Re: PLAYWAY [PLW] księga I

Postautor: Rif1977 » 28 lut 2020 11:52

Znam lepsze metody na poprawanie sobie humoru niż obrażanie innych. co do twojej opinii na mój temat to osobiscie jestem przekonany ze jesteś w błedzie--- w koncu to ty dodatjesz BATY -- i zapewne bedziesz dostawał , po tym jak cześc 11 bit spienieżyłes i w dodatku bedziesz musiał podatek od tego zapłacić...Rozumiem twoja frustracje gdzie pewne negatywne kumulacje zwiazane z finasami sie tobie nałozyły ---ale spuszcanie cisnienia na forukm i wyzywanie sie na innych niewiele w tym pomoze.

Pozdrawiam...
Głupiś jak but. Akurat zawsze biorę poprawkę na podatek, żeby nie zostawać z ręką w nocniku na ostatnią chwilę, więc jestem spokojny, ba mam kasę na inwestycje. Wytykanie twojej głupoty, to tylko przyjemność za każdym razem :lol:
Dalej lataj i pisz, że wiedziałeś, że PLW to szrot, który poleci hehe

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: PLAYWAY [PLW] księga I

Postautor: Julian11 » 28 lut 2020 11:58

wmawiając sobie samemu że tak ochoczo prujac sie do mnie wytykasz moja głupotę ---powoduje tylko to że robisz z siebie coraz wiekszego ***....

ile to razy się do ,mmnie pultałes w roznych tematach f51 przy 12-15 PLN ..TSgames przyt 100 i ciut wiecej itp itd....Kto robił robi i bedzie robił z siebie *** ---TY czy ja? ---to zostawiam indywidualnej ocenie każdego kto moze czytac ta nasa pyskówkę.

:lol: 8) :lol:

Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2329
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Re: PLAYWAY [PLW] księga I

Postautor: Rif1977 » 28 lut 2020 12:05

Gdy pisałeś o F51, że to drugi PUBG robią z WW3, to trudno nie było pisać, że jesteś wariatem :lol: :lol: :lol:
A że raz trafiłeś z TSG, to jak wiele razy wspominałem małpę, która lepiej by inwestowała. Co nie zmienia faktu, że to nadal spółka jednej gry hehe


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 101 gości