BRASTER (BRA) sezon 4-"piersi plus"

wszystko na temat spółek publicznych
Amaltea
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2956
Rejestracja: 26 lut 2015 11:36

Postautor: Amaltea » 28 paź 2016 14:53

Około 4mln jest kobiet w wieku od 35 do 50 lat, taka grupa docelowa była wspomniana w wywiadzie. Jak weźmiemy od 30 to będzie około 5,4 mln.

Jak uważasz, że są wstanie w niecałe dwa tygodnie sprzedać multum sztuk to gratuluje inteligencji. :)
Minie wszystkich świetych, zacznie się okres przygotowania do Świąt to i mozna promować prezent pod choinke.
perpetummobile spoko nie zwazaj na mnie ja tu mirunia w kurzam bo lata za mna jak by sie zakochal daj ci boze zysku jak na lpp i mna sie nie przejmuj ani tym co pisze ani... bo ja *** jestem :)
to kazdy wie :D :D

REKLAMA


,.Laptop,.
Chorąży
Posty: 979
Rejestracja: 21 paź 2016 08:35

Postautor: ,.Laptop,. » 28 paź 2016 14:54

Potrzebna jest po prostu ekspansja to i lepiej to będzie wyglądać. Same niemcy, grupa docelowa 10mln kobiet. Dwa razy tyle przy duzo lepszych zarobkach.
Ale jak na taki okres czasu i brak reklamy w sumie to nie ma tragedii ze sprzedażą.
o to to wiec neich mi taki mirus nie wali smutow ze w polsce cos zarobia moze na przezycie tak ale bez szalu sama polska nie pchnie kursu wyzej niz 21 zl :)

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Postautor: pandorinium » 28 paź 2016 14:55

Potrzebna jest po prostu ekspansja to i lepiej to będzie wyglądać. Same niemcy, grupa docelowa 10mln kobiet. Dwa razy tyle przy duzo lepszych zarobkach.
Ale jak na taki okres czasu i brak reklamy w sumie to nie ma tragedii ze sprzedażą.
o to to wiec neich mi taki mirus nie wali smutow ze w polsce cos zarobia moze na przezycie tak ale bez szalu sama polska nie pchnie kursu wyzej niz 21 zl :)
Zero Ci ucięło. Sama Polska nie pchnie kursu powyżej 210zł, to prawda. Sama Polska może dać zarobić, bo kurs akcji to emocje.

,.Laptop,.
Chorąży
Posty: 979
Rejestracja: 21 paź 2016 08:35

Postautor: ,.Laptop,. » 28 paź 2016 14:57

Około 4mln jest kobiet w wieku od 35 do 50 lat, taka grupa docelowa była wspomniana w wywiadzie. Jak weźmiemy od 30 to będzie około 5,4 mln.

Jak uważasz, że są wstanie w niecałe dwa tygodnie sprzedać multum sztuk to gratuluje inteligencji. :)
Minie wszystkich świetych, zacznie się okres przygotowania do Świąt to i mozna promować prezent pod choinke.
perpetummobile spoko nie zwazaj na mnie ja tu mirunia w kurzam bo lata za mna jak by sie zakochal daj ci boze zysku jak na lpp i mna sie nie przejmuj ani tym co pisze ani... bo ja *** jestem :)
to kazdy wie :D :D
mirunia juz taki jestem *** ale ty samokrytyki nie masz nie potrafisz przyznac sie do bledu lawirujesz oszukujesz kolegow ponoc wszyscy sie do ciebie odwrocili po nagonie na ec2 po 3zl i dobiles ich brasterem po 26 :)

alkoita4
Starszy chorąży
Posty: 1932
Rejestracja: 29 wrz 2016 11:12

Postautor: alkoita4 » 28 paź 2016 16:00

Około 4mln jest kobiet w wieku od 35 do 50 lat, taka grupa docelowa była wspomniana w wywiadzie. Jak weźmiemy od 30 to będzie około 5,6 mln.

Jak uważasz, że są wstanie w niecałe dwa tygodnie sprzedać multum sztuk to gratuluje inteligencji. :)
Minie wszystkich świetych, zacznie się okres przygotowania do Świąt to i mozna promować prezent pod choinke.

PS Poprawiłem dane na aktualne z 2015.
jest tylko jeden delikatny problem.....

Kupili .....w debiucie glownie faceci...glownie...inwestorzy....i OGOLNIE..w ilosci kilkunastu sztuk....

wiec...wiesz.....poki co sa takie realia...a nie jakas fantasmagoria..ile to kobiet jest w jakims pzredziale wiekowym.....w POLSCE...Niemczech....w .. UE...USA...i na ogolnie......na ....SWIECIE....HEHEHHEHEHEEEEE
Dużo lepiej jest kupić wspaniałą firmę za przeciętną cenę, niż przeciętną firmę za wspaniałą cenę - Warren Buffett

,.Laptop,.
Chorąży
Posty: 979
Rejestracja: 21 paź 2016 08:35

Postautor: ,.Laptop,. » 28 paź 2016 16:15

mirunia to ile dzis ?

klonas
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3499
Rejestracja: 18 gru 2013 19:22

Postautor: klonas » 28 paź 2016 16:23

77,050 mln w 3 mc obrotu. Połowa akcji.
130,424 mln rok.


Z kim wy zaczynacie? co ma ilość sprzedanych sztuk do kursu. W finansowym swiecie jeden drugiemu nie wchodzi w drogę rynek jest podzielony, jak ktoś bierze Brastera i są to 3 podmioty to nikt im się nie wpiernicza bo to znaczyło by wojnę. To samo dotyczyło Bita, wiadomo było, że wyjdzie z konsoli 60 zł my wiedzielismy to i finansiera widziałą. Jest zasada albo ciebie niema.

Taka jest moja teoria i zrobią tu co chcą, nawet 12 zł. Czarny scenariusz zakłada niskie trzymanie kursu, emisje - pozyskanie kapitału i skup.

Wiadomo, że 10k to na cały rok plan ambitny motywacyjny. Patrzeć trzeba dalej, bez znaczenia czy będziemy na gieldzie czy naz sciągną pytania o małyu FF nadal są zbywane, to produkt jest świetny i spółka odniesie sukces. Wspomnicie moje słowa, ryzyka są małe po za tym, że ktoś ma tą firmę w garści i wie, że od 300 k abonamentów 24 mln przychodu przy enie 20 euro za urządzenie miesięcznie.

Czyli rocznie prawie 300 mln z czego marża do 60 %

Skuteczność będzie podniesiona to jest pewne!

To po jasną cholere dzielić się z tym zyskiem na GPW. Niby można, ale po co? Skoro obecna wartość spółki to jednoroczny zakadany zysk opatantowanego urządzenia.

Dobrze jeżeli zmniejszymy ilość sprzedanych do 200 k urządzeń to mamy ...

I jescze jedno, prezes nie jest idiotą. Patentuje się po to aby chronić produkt. Wiec albo chronią spółke przed przejeciem po cichu, albo będzie przejecie. Nie ma opcji innej!

alkoita4
Starszy chorąży
Posty: 1932
Rejestracja: 29 wrz 2016 11:12

Postautor: alkoita4 » 28 paź 2016 16:29

77,050 mln w 3 mc obrotu. Połowa akcji.
130,424 mln rok.


Z kim wy zaczynacie? co ma ilość sprzedanych sztuk do kursu. W finansowym swiecie jeden drugiemu nie wchodzi w drogę rynek jest podzielony, jak ktoś bierze Brastera i są to 3 podmioty to nikt im się nie wpiernicza bo to znaczyło by wojnę. To samo dotyczyło Bita, wiadomo było, że wyjdzie z konsoli 60 zł my wiedzielismy to i finansiera widziałą. Jest zasada albo ciebie niema.

Taka jest moja teoria i zrobią tu co chcą, nawet 12 zł. Czarny scenariusz zakłada niskie trzymanie kursu, emisje - pozyskanie kapitału i skup.

Wiadomo, że 10k to na cały rok plan ambitny motywacyjny. Patrzeć trzeba dalej, bez znaczenia czy będziemy na gieldzie czy naz sciągną pytania o małyu FF nadal są zbywane, to produkt jest świetny i spółka odniesie sukces. Wspomnicie moje słowa, ryzyka są małe po za tym, że ktoś ma tą firmę w garści i wie, że od 300 k abonamentów 24 mln przychodu przy enie 20 euro za urządzenie miesięcznie.

Czyli rocznie prawie 300 mln z czego marża do 60 %

Skuteczność będzie podniesiona to jest pewne!

To po jasną cholere dzielić się z tym zyskiem na GPW. Niby można, ale po co? Skoro obecna wartość spółki to jednoroczny zakadany zysk opatantowanego urządzenia.

Dobrze jeżeli zmniejszymy ilość sprzedanych do 200 k urządzeń to mamy ...
a co jak zmniejszysz....jeszcze bardziej....

Wiesz co z tymi innowacjami jest czesto tak ze na papierze to fajnie wyglada..FLD..tez mial ta swoja FANTASTISHE...technologu...zakaldac na calym swiecie ...mial plany wyyliocznia....skolowal...kase na inwestycje w POLSCE...


I co....po latach okazalo sie ze z tego COOL..WYNGLA..maja czasmi....40 PLN..przuychodu na KWARTAL.... :lol: 8) :lol:

TAKIE...POTRAFIA BYC....ZDZIWKA....reali do pierwotych zalozen..... :wink: :lol: 8) :lol:

problem w tym...ze jak rynek juz wie...co tak na prawde...jest ze spzredaza..to....juz wtedy CENA SPOLKI JEST JUZ UREALNIONA.....czy to w gore czy w dol
Dużo lepiej jest kupić wspaniałą firmę za przeciętną cenę, niż przeciętną firmę za wspaniałą cenę - Warren Buffett

h_g_h
Chorąży sztabowy
Posty: 6108
Rejestracja: 05 sty 2007 15:52
Lokalizacja: W-wa

Postautor: h_g_h » 28 paź 2016 17:19

Zasadnicze pytanie: czy te "60% marży" to marża brutto na sprzedaży czy też marża zysku netto? Końcowy wynik obliczeń będzie diametralnie różny!
Zapominamy o podstawach, gdy zagłębiamy się za bardzo w detale.

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Postautor: pandorinium » 28 paź 2016 17:22

Zasadnicze pytanie: czy te "60% marży" to marża brutto na sprzedaży czy też marża zysku netto? Końcowy wynik obliczeń będzie diametralnie różny!
Jaka to różnica, przecież według specjalistów braster nie osiągnie sukcesu.

,.Laptop,.
Chorąży
Posty: 979
Rejestracja: 21 paź 2016 08:35

Postautor: ,.Laptop,. » 28 paź 2016 17:25

Zasadnicze pytanie: czy te "60% marży" to marża brutto na sprzedaży czy też marża zysku netto? Końcowy wynik obliczeń będzie diametralnie różny!
Jaka to różnica, przecież według specjalistów braster nie osiągnie sukcesu.
perpetum mobile spokojnie wszzystko w swoim czasie mirek popusci i pojedzie tak sadze :)

janek.kos
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8425
Rejestracja: 13 lut 2008 17:35
Lokalizacja: front wschodni

Postautor: janek.kos » 28 paź 2016 17:28

czekam na wystep halickiego w telezakupy mango miedzy kremem ze slimakow a skarpetkami na odciski i kurzajki :shock: :oops:

,.Laptop,.
Chorąży
Posty: 979
Rejestracja: 21 paź 2016 08:35

Postautor: ,.Laptop,. » 28 paź 2016 17:29

czekam na wystep halickiego w telezakupy mango miedzy kremem ze slimakow a skarpetkami na odciski i kurzajki :shock: :oops:
no to janku zes teraz pojechal mirek za to cie dojedzie :( :)

RoccoMan
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3496
Rejestracja: 09 maja 2014 18:24
Lokalizacja: Kaszuby

Postautor: RoccoMan » 28 paź 2016 17:33

czekam na wystep halickiego w telezakupy mango miedzy kremem ze slimakow a skarpetkami na odciski i kurzajki :shock: :oops:
no to janku zes teraz pojechal mirek za to cie dojedzie :( :)
to ze zalozyles watek znaczy ze bedziesz glownym spamerem na nim i w dodatku bez akcji?

wiecej sie tutaj udzielasz niz na twoim flagowym produkcie czyli resbudzie i pisie, idz tam poszukaj kolegow i z nimi popisz ...juz mi na nerwy dzialasz na maksa :!:
====U know I keep it real====

,.Laptop,.
Chorąży
Posty: 979
Rejestracja: 21 paź 2016 08:35

Postautor: ,.Laptop,. » 28 paź 2016 17:37

czekam na wystep halickiego w telezakupy mango miedzy kremem ze slimakow a skarpetkami na odciski i kurzajki :shock: :oops:
no to janku zes teraz pojechal mirek za to cie dojedzie :( :)
to ze zalozyles watek znaczy ze bedziesz glownym spamerem na nim i w dodatku bez akcji?

wiecej sie tutaj udzielasz niz na twoim flagowym produkcie czyli resbudzie i pisie, idz tam poszukaj kolegow i z nimi popisz ...juz mi na nerwy dzialasz na maksa :!:
rocoszszaasza a wiesz co to funkcja ignor wal chlopie w ignory i masz spokoj ze mna :)


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości