MCI księga L na wzburzonych wodach

wszystko na temat spółek publicznych
młoddy
Podporucznik
Posty: 12596
Rejestracja: 12 wrz 2012 17:19

Postautor: młoddy » 07 gru 2016 12:47

Mam taką schizę że gdy skupuję to chcę taniości.
Opty ma inną schizę. Niech się *** leczy.

Tym bardziej że lepiej jest nie stracić 30-40 baniek niż je stracić 18 stycznia 2018.
Skoro już tak długo brniemy w złym kursie. Skoro wisi nad nami wielka strata na G1. To pobrnijmy jeszcze rok. Czy to jest trudno zrozumieć? :shock:

REKLAMA


incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8076
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Postautor: incoqnito » 07 gru 2016 12:49

Już im amunicji niewiele zostało, a potem zobaczymy...
http://www.bloomberg.com/press-releases ... ith-the-ob
Jeszcze z miesiąc no może do końca 01.2017r
Ostatnio zmieniony 07 gru 2016 12:59 przez incoqnito, łącznie zmieniany 1 raz.

Laptop_
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 355
Rejestracja: 01 gru 2016 08:03

Postautor: Laptop_ » 07 gru 2016 12:50

skoro bredzislaw przewiduje spadki do 2018 to chyba teraz lepiej sprzedac zarobic gdzies indziej odkupic pozniej nizej ale bredzislaw ma inne zdanie lepiej sie patrzec jak topnieje kasa na rachunku :) zalozmy ze spadnie do 6 zl to jak dlugo bredzislawie bedzie wracalo na 12 zl to jest 100% 2 lata czy 3 lata ? 2018 dodac 2 lata to jest 2020 rok dla bredzislawa to nic czekac do 2020 roku by wrocic do punktu wyjscia co za oszolom mistrz inwestowania :)

młoddy
Podporucznik
Posty: 12596
Rejestracja: 12 wrz 2012 17:19

Postautor: młoddy » 07 gru 2016 12:58

Wcale nie przewiduję spadków kursu MCI w 2017. Wręcz przeciwnie, spodziewam się wzrostu kursu. Jedynie mam nadzieję że nie będzie to wzrost tak silny aby włączył dym...Arkę.

Jurek ogórek
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2252
Rejestracja: 08 lis 2012 18:39

Postautor: Jurek ogórek » 07 gru 2016 13:16

skoro bredzislaw przewiduje spadki do 2018 to chyba teraz lepiej sprzedac zarobic gdzies indziej odkupic pozniej nizej ale bredzislaw ma inne zdanie lepiej sie patrzec jak topnieje kasa na rachunku :) zalozmy ze spadnie do 6 zl to jak dlugo bredzislawie bedzie wracalo na 12 zl to jest 100% 2 lata czy 3 lata ? 2018 dodac 2 lata to jest 2020 rok dla bredzislawa to nic czekac do 2020 roku by wrocic do punktu wyjscia co za oszolom mistrz inwestowania :)
Do niego to nie dociera
portfel z dnia na dzień wietrzeje a ten swoje
:D

Fajnie by było gdyby na 6 spadło bo przecież tanio skupują
fajnie, tylko w tedy jak się z boku stoi !
będąc na akcjach nie jest fajnie kiedy spada z 14 na 9 i może być głębiej

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8076
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Postautor: incoqnito » 07 gru 2016 13:25

skoro bredzislaw przewiduje spadki do 2018 to chyba teraz lepiej sprzedac zarobic gdzies indziej odkupic pozniej nizej ale bredzislaw ma inne zdanie lepiej sie patrzec jak topnieje kasa na rachunku :) zalozmy ze spadnie do 6 zl to jak dlugo bredzislawie bedzie wracalo na 12 zl to jest 100% 2 lata czy 3 lata ? 2018 dodac 2 lata to jest 2020 rok dla bredzislawa to nic czekac do 2020 roku by wrocic do punktu wyjscia co za oszolom mistrz inwestowania :)
Do niego to nie dociera
portfel z dnia na dzień wietrzeje a ten swoje
:D

Fajnie by było gdyby na 6 spadło bo przecież tanio skupują
fajnie, tylko w tedy jak się z boku stoi !
Ot się nam autor wuntka trafił... Konieczne przedterminowe wybory i nowy autor którego pogąd będzie zgodny z linią programową posiadaczy MCI :lol:

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8076
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Postautor: incoqnito » 07 gru 2016 13:27

Dublecik

Jurek ogórek
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2252
Rejestracja: 08 lis 2012 18:39

Postautor: Jurek ogórek » 07 gru 2016 13:35

skoro bredzislaw przewiduje spadki do 2018 to chyba teraz lepiej sprzedac zarobic gdzies indziej odkupic pozniej nizej ale bredzislaw ma inne zdanie lepiej sie patrzec jak topnieje kasa na rachunku :) zalozmy ze spadnie do 6 zl to jak dlugo bredzislawie bedzie wracalo na 12 zl to jest 100% 2 lata czy 3 lata ? 2018 dodac 2 lata to jest 2020 rok dla bredzislawa to nic czekac do 2020 roku by wrocic do punktu wyjscia co za oszolom mistrz inwestowania :)
Do niego to nie dociera
portfel z dnia na dzień wietrzeje a ten swoje
:D

Fajnie by było gdyby na 6 spadło bo przecież tanio skupują*
fajnie, tylko w tedy jak się z boku stoi !
Ot się nam autor wuntka trafił... Konieczne przedterminowe wybory i nowy autor którego pogąd będzie zgodny z linią programową posiadaczy MCI :lol:
To młoddego pogląd
zgodny z jego linią programową*

*przynajmniej w pierwszej części :D

Reno
Starszy chorąży
Posty: 1465
Rejestracja: 06 gru 2013 20:13

Postautor: Reno » 07 gru 2016 13:36

Młoddy to ile u Ciebie wynosi prawdopodobieństwo na takie zdarzenie -> MCI w 2018r. będzie jeszcze notowane na giełdzie, bo z tego co czytam z Twoich postów o świetlanej przyszłości kursu to pewnie z minimum 50% albo i nawet jeszcze więcej, a może warto przynajmniej założyć sobie, że rynek już może wiedzieć więcej od nas i szacować sobie też scenariusz w którym możesz być "zmuszony" oddać po 7,00. :idea:

Bob__Budowniczy
Starszy chorąży
Posty: 1060
Rejestracja: 09 sty 2007 22:51

Postautor: Bob__Budowniczy » 07 gru 2016 14:02

Młoddy to ile u Ciebie wynosi prawdopodobieństwo na takie zdarzenie -> MCI w 2018r. będzie jeszcze notowane na giełdzie, bo z tego co czytam z Twoich postów o świetlanej przyszłości kursu to pewnie z minimum 50% albo i nawet jeszcze więcej, a może warto przynajmniej założyć sobie, że rynek już może wiedzieć więcej od nas i szacować sobie też scenariusz w którym możesz być "zmuszony" oddać po 7,00. :idea:
młody to porządny gość, odpuszczam, nie będę uprawiał tej dziecinady.
nie mogę tylko zrozumieć jak będąc tym drobny akcjonariuszem może pisać że niski kurs jest mu na rękę. rozumiem będąc decyzyjnym jak tomek wiem co ze spółką zrobię za kilka lat, ale młody to nie tomek i skąd ta pewność że nie będzie tak jak pisze reno. opierać swoje decyzje inwestycyjne na przypuszczeniach i osobistych odczuciach odnośnie czyjejś domniemanej uczciwości, sory nie dla mnie
Ostatnio zmieniony 07 gru 2016 14:48 przez Bob__Budowniczy, łącznie zmieniany 1 raz.

Bob__Budowniczy
Starszy chorąży
Posty: 1060
Rejestracja: 09 sty 2007 22:51

Postautor: Bob__Budowniczy » 07 gru 2016 14:45

Młoddy to ile u Ciebie wynosi prawdopodobieństwo na takie zdarzenie -> MCI w 2018r. będzie jeszcze notowane na giełdzie, bo z tego co czytam z Twoich postów o świetlanej przyszłości kursu to pewnie z minimum 50% albo i nawet jeszcze więcej, a może warto przynajmniej założyć sobie, że rynek już może wiedzieć więcej od nas i szacować sobie też scenariusz w którym możesz być "zmuszony" oddać po 7,00. :idea:
młody to porządny gość, odpuszczam, nie będę uprawiał tej dziecinady.
nie mogę tylko zrozumieć jak będąc tym drobny akcjonariuszem może pisać że niski kurs jest mu na rękę. rozumiem będąc decyzyjnym jak tomek wiem co ze spółką zrobię za kilka lat, ale młody to nie tomek i skąd ta pewność że nie będzie tak jak pisze reno. opierać swoje decyzje inwestycyjne na przypuszczeniach i osobistych odczuciach odnośnie czyjejś domniemanej uczciwości, sory nie dla mnie

optymistyczny
Podporucznik
Posty: 14968
Rejestracja: 14 wrz 2006 20:32

Postautor: optymistyczny » 07 gru 2016 15:00

Bob Budowniczy: jest znacznie gorzej - elemntarne bledy poznawcze! To bylo latami na petrolu!
"Olac", ze swir definiuje "uczciowosc", jako wykonywanie jego polecen. Olac, ze od dawna liczy straty, jesli jakis glupol kupi od spolki (czy od nas) akcje po 12 (dwanascie) zlotych ( ktorym zreszta - znow codziennie - przypisuje moc spadania od 10 zl). Olac w ogole te niestorzone wytwory jego glowy!
Co ma jednak do "uczciwosci" wezwanie i zdjecie spolki z gieldy?
Ktos ma linka, gdzie zapewnia, ze tego nie zrobi?
Nawet jesli - to przeciez mendzer moze zmienic zdanie!
To zapewnial T.Cz., ze tego nie zrobi, czy w "wieloswiecie" znow jestesmy?
Znow myslimy w swiecie urojonym jednej chorej glowy, jak to ma miejsce na tym watku od lat?
;)

młoddy
Podporucznik
Posty: 12596
Rejestracja: 12 wrz 2012 17:19

Postautor: młoddy » 07 gru 2016 15:15

Młoddy to ile u Ciebie wynosi prawdopodobieństwo na takie zdarzenie -> MCI w 2018r. będzie jeszcze notowane na giełdzie, bo z tego co czytam z Twoich postów o świetlanej przyszłości kursu to pewnie z minimum 50% albo i nawet jeszcze więcej, a może warto przynajmniej założyć sobie, że rynek już może wiedzieć więcej od nas i szacować sobie też scenariusz w którym możesz być "zmuszony" oddać po 7,00. :idea:
Zmuszony do oddania akcji mogę być tylko wtedy gdy Tomek przekroczy 90% i złoży wezwanie do przymusowo wykupu resztówki.
Nie zdoła przekroczyć 90% bez znaczącego podciągnięcia kursu. Cena wyciskania nie może być niższa niż taki kurs.
Bardzo teoretyzujesz. Jesteśmy cholernie daleko od opcji ściągnięcia MCI z giełdy.

młoddy
Podporucznik
Posty: 12596
Rejestracja: 12 wrz 2012 17:19

Postautor: młoddy » 07 gru 2016 15:21

od dawna liczy straty, jesli jakis glupol kupi od spolki (czy od nas) akcje po 12 (dwanascie) zlotych
Ale Ty głupi jesteś :shock: :D
Przecież każda emisja akcji z ceną poniżej NAV jest stratą dla MCI w sensie księgowym i faktycznym. Co z Tobą jest? Aż taki durak?

młoddy
Podporucznik
Posty: 12596
Rejestracja: 12 wrz 2012 17:19

Postautor: młoddy » 07 gru 2016 15:26

nie mogę tylko zrozumieć jak będąc tym drobny akcjonariuszem może pisać że niski kurs jest mu na rękę
Wyłącznie do 18 grudnia 2018 jest mi na rękę.
Do końca skupu jest mi podwójnie na rękę.

Co tutaj trudno zrozumieć? :shock:
Jesteśmy z tym kursem głęboko w czarnej dvpie. Więc przynajmniej wykorzystajmy to do skupu i rozbrojenia G1.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości